KARIERA ZDROWIT S.A.

Opinie o KARIERA ZDROWIT S.A.

KARIERA ZDROWIT S.A. poszukiwała kogoś na stanowisko Specjalista Ds. Rekrutacji. Czy komuś udało się dostać tę pracę i mógłby powiedzieć więcej o tym, czego można się nauczyć? Zależy mi na informacjach o zakresie obowiązków.

ona

a w ogłoszeniu nie zostały podane obowiązki? wystarczy poszukać..

Roma

nie widzę ogłoszenia. Skoro wakat już zajęty to po co ci te informacje?

Darka
@Roma

może po prostu jak pojawiło się pytanie to jeszcze to ogłoszenie było aktualne

Polly
@Roma

Może chce wysłać aplikację inicjującą, albo coś w tym stylu

Mglisty

Praca odbywa sie tez w nocy?

@Mglisty

właśnie, czy zdrowit ma też apteki całodobowe?

jimii
@Alfi

na stronie możesz sobie sprawdzić masz adresy z godzinami otwarcia

jimii

ale z tego co patrzę to chyba max do 22, ale nw na 100 procent

@jimii

"nw"? to jakiś skrót?

@jimii

Przepraszam jak głupie pytanie, ale nie znam nowomowy internetowej za bardzo

@Alfi

Chodziło, że "nie wie na 100 procent". ;) czyli faktycznie do tej 22 byłoby otwarte? bo już się zastanawiałam czy na jakiś "dodatek nocny" by się człowiek nie załapał

Ani

Mam pytanie. Czy magister farmacji mobilny dostaje samochód służbowy?

@Ani

Tak, dostaje

Ani

I można go wykorzystywać w celach prywatnych też, czy nie bardzo?

Kalao
@Ani

To ja jeszcze zapytam jak duży mniej więcej obszar takie stanowisko obejmuje?

sar

ktoś ma jakieś doświadczenia z programem stażowym?

oro
@sar

a co chcesz konkretnie wiedzieć?

sar
@oro

ogólnie, atmosfera, faktyczne "nabieranie doświadczenia", na jaką umowe i przede wszystkim czy zgłoszenia są cało roczne czy jakiś termin przyjęć, doświadczenia

@sar

jesli chodzi o staż to wybierasz sobie stanowisko, jest swoboda, czy raczej narzucają z góry? orientowaliście się szerzej w tym? ogólnie to ilu w miesiącu tu stażystów przebywa?

moi
@Iza

staże są na konkretne stanowiska, głównie na technika farmacji albo magistra farmacji, nie można sobie tego wybrać, musisz mieć kwalifikacje do tego

moi
@sar

są oferty stażowe cały rok ale też zależnie od zapotrzebowania na ludzi, więc musisz patrzeć na oferty, ewentualnie samemu się zgłosić przez maila. Nabrać doświadczenia można jak najbardziej, a umowa o pracę od początku

Sami
@moi

czyli nie ma znaczenia kiedy się aplikuje ani żadnych sztywnych dat do kiedy się można zgłaszać z tego co rozumiem?

lukasz
@Sami

no na to wychodzi, a ile trwa taki staż?

@lukasz

technik ma 2 lata, a magister farmacji 6 miesięcy

@lukasz

a no i co ważne macie uopa od razu

@pracownik

no i po tym mgr jaka dalsza kariera by była? co po takim stażu ludzie zazwyczaj robią?

@Iza

jeśli się sprawdzisz i wszystko będzie ok z waszą współpracą to jak najbardziej.

@Iza

a pytanie co ludzie po stażu robią trochę nie rozumiem, pracują dalej głównie...

Pumba
@Iza

Wiesz, no nikt statystyk nie wyciąga, niektórzy mają zaoferowane zatrudnienie i z tego korzystają, inni idą gdzieś indziej, nikt z nas nie robi wywiadów co kto i jak

KARIERA ZDROWIT S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko brak w Krapkowice. Jeśli wiesz, jak wygląda ten proces, podziel się swoimi wrażeniami. Mogą to być cenne informacje dla osób, które rozważają pracę w firmie.

delfin

na jakie to stanowisko szukają?

trex

chyba wkradl sie blad

Pola

Rozmowa do apteki odbywa się z jakimś kierownikiem tak? I całość jest w danej placówce?

@Pola

Ja miałam niedawno i to z kierownikiem

Beata
@Eni

Ale w aptece czy w jakimś biurze?

judi
@Beata

ja miałam dopiero chwilę temu rozmowę telefoniczną z kimś z HR, dam później znać gdzie zaprosili mnie na rozmowę

@judi

Jakieś nowe wieści? Bo już trochę czasu minęło. To gdzie w końcu ta rozmowa się odbyla?

Polis
@Pola

A co za roznica??

@Polis

Może chodzi o to, żeby się móc już zapoznać? Z kierownikiem to się cały czas ma jakąś styczność czy to zależy od organizacji pracy w danej aptece?

Tak

Bum
@Jusia

Dokładnie

osoba z orzeczeniem

jaki mają stosunek do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności? jest szansa na zatrudnienie?

@osoba z orzeczeniem

posiadam wykształcenie wyższe (farmacja)

@osoba z orzeczeniem

jeśli spełniasz wymagania z oferty pracy, to na twoim miejscu, wysłałabym CV

@Beta

o super, w takim razie będę próbował, a ogólnie jak oceniasz prace?

@osoba z orzeczeniem

jak dla mnie w porządku, stabilna praca, mam zgrany zespół, więc ogólnie jestem zadowolona

@Beta

a jest tutaj w benefitach opieka zdrowotna? w ogóle jakie są?

caro

pakiet multisport multilife

Kryska
@caro

Przepraszam moze to bedzie nie na miejscu, ale po co osobie niepelnosprawnej osobie multisport? Chodzi chyba o pakiet medyczny bardziej

@caro

w jakim stopniu są dofinansowane?

@caro

a jeszcze chciałem się zapytać na czym polega multilife? nigdy sie z tym jeszcze nie spotkałem

migiem
@osoba z orzeczeniem

dla firmy to jest chyba korzystne zatrudniac osoby z orzeczeniem, wiec wydaje mi sie ze jest szansa

@Kryska

to że mam orzeczenie nie oznacza że nie mogę mieć jakiegoś hobby, czy uprawiać jakiegoś sportu....

aqz
@osoba z orzeczeniem

no właśnie, wręcz to wskazane niejednokrotnie, a jak jeszcze by coś z benefitów dawało takie możliwości, to nic tylko korzystać

Brak słów
@Kryska

Ty tak na poważnie? Pracujesz w branży medycznej i serio nie wiesz, że niepełnosprawności nie występują wyłącznie w obrębie narządów ruchu? A co takiej osobie z niedosłuchem przeszkadza uprawianie sportu? Poza tym, przykładowo osoba na wózku też z powodzeniem może ćwiczyć. Już nie rób z osób z orzeczeniem jakichś nieprzystosowanych do życia, no szanujmy się...

Niki

Jak bardzo rozbudowany jest proces rekrutacyjny? Dużo maglują?

@Niki

Wiesz co ja miałam najpierw wstępnie taką telefoniczną rozmowę, a potem powiedzmy tę zasadniczą rozmowę rekrutacyjną. Raczej taki standardowy proces wydaje mi się

Kas
@Niki

Najpierw proponuję określić o jakie stanowisko chodzi

Beata
@masia

A czy po tych rozmowach był jeszcze jakiś etap typu próbny dzien lub zadanie testowe?

@Beata

Ja czegoś takiego nie miałam

Niki
@Kas

Magister Farmacji

@masia

Okres próbny trwa standardowo 3 miesiące?

@Bratek

raczej tak

@masia

A jest normalna umowa o pracę na okres próbny? Nie jakaś zleceniówka?

@masia

Raczej? Co to znaczy? Że może być też inaczej?

@masia

Od czego by to zależało?

@Bratek

może mogą skrócić jak dobrze pracujesz czy coś, tak mi się wydaje

Dominika
@masia

Jaki był odstęp czasowy między rozmową telefoniczną a zasadniczą rozmową rekrutacyjną? ;)

Katrin
@Dominika

u mnie to było jakoś ponad tydzień

@Katrin

a później ile czekałaś na odpowiedź czy cię przyjęli?

@Katrin

o ile jeszcze w ogóle tu zajrzysz po takim czasie...

@torno

ja czekałam jakoś 2 czy 3 dni na informację o przyjęciu

@Beta

I rzeczywiście dali taki feedback? A w ogóle to o co pytają na rozmowie?

@Wiktoria

tzn. jaki? nie bardzo rozumiem? w moim przypadku odzew był pozytywny i zatrudnili mnie

@Wiktoria

aż tak dokładnie to nie pamiętam, ale na pewno o wykształcenie, doświadczenie, oczekiwania, takie raczej standardowe pytania

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej na Farmaceuta w KARIERA ZDROWIT S.A.? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Jestem po rozmowie, aktualnie czekam na odpowiedź od rekrutacji. Sama rozmowa bardzo profesjonalna, pytano mnie o doświadczenie, wiedzę oraz wstępnie przedstawiono warunki pracy. Atmosfera na rozmowie b. profesjonalna i życzliwa.

@Anna

A ile było etapów tej rozmowy?

Rekrutacji w sensie ;)

@kex

właściwie to tylko ta rozmowa główna i wcześniej jeszcze jedna telefoniczna, o to czy moje zgłoszenie jest aktualne, czy jestem chętna na rozmowę

@Anna

A dawali znać po jakim czasie oddzwonią? Chyba, że już się skontaktowali z Tobą?

nie określili dokładnie wcześniej

@Iza

tak, odezwali się. zaczynam w listopadzie.

Ela
@Anna

a duże trzeba mieć doświadczenie? bo bez to chyba raczej nie ma sensu aplikować, co myślisz?

Suzz
@Anna

A po jakim czasie dostałaś tę odpowiedź?

@Ela

nie wiem, ja miałam, więc nie zastanawiałam się "co by było gdyby". myślę, że nie jest to też niewykonalne, jednak całe studia poświęcasz na przygotowanie do tego konkretnego zawodu

@Suzz

jakieś 1,5 tygodnia, plus minus

Suzz
@Anna

ok, to nie aż tak długo musiałaś czekać, dzięki za odp

Wanda
@Anna

A możesz zdradzić jakie warunki na start Ci zaproponowali? Jaka pensja i dodatki pozapłacowe?

jadwiga
@Wanda

hejka, raczej tutaj się nie zorientujesz jaka pensje dostanie ludzie nie chętnie o tym piszą

jadwiga
@Wanda

ale na przykład z dodatków masz multisporta, rabaty pracownicze i platformę multilife

@jadwiga

coś jeszcze oprócz tego? jak te rabaty wyglądają, ile procent?

może kiedyś

Tydzień temu miałam rozmowę kwalifikacyjną i chcę się podzielić spostrzeżeniami. Cały proces oceniam dobrze, dość szybko, bo po około tygodniu miałam odpowiedź na wysłane CV i krótką rozmowę telefoniczną. Takie podstawowe informacje, także bez stresu. No i potem to już główna rozmowa, która była profesjonalnie poprowadzona i uprzejmie. Był czas na pytania co na plus. Bez zbędnego lukrowania, konkretnie i rzeczowo. Wydawało mi się, że mam tą pracę, ale no chyba byli lepsi, bo niestety otrzymałam informację odmowną. No cóż... Tak czy inaczej będę jeszcze próbowała, bo już sam proces rekrutacyjny wywarł na mnie pozytywne wrażenie i mimo że finalnie nie dostałam tej pracy, to nie żałuję. Teraz wiem, że warto się jeszcze lepiej przygotowywać i może doszkalać też we własnym zakresie, bo okazuje się, że konkurencja jest spora. To taka wskazówka ode mnie dla rekrutujących się. Ja pewnie jeszcze spróbuje swoich sił tutaj..

@może kiedyś

Kurczę, mega dziwne, że dostałaś odmowę, myślałam, że teraz to wszędzie biorą z otwartymi ramionami

kamikamikaze
@może kiedyś

Ja także mam w planach próbę dolączenia do firmy. Mialas mocne kompetencje/mocne CV? Wiesz co zawiodlo? Przepraszam, ze tak wypytuje, ale bede moze przechodzic to samo co Ty, wiec sie troche przejmuje

@kamikamikaze

Trudno mi to ocenić, co przesądziło, że się jednak nie dostałam, ale podejrzewam, że niewielkie doświadczenie, pracowałam wcześniej w innej aptece, ale tylko kilka miesięcy, a może inni kandydaci właśnie mieli znacznie większe doświadczenie bądź faktycznie jakieś dodatkowe kursy czy szkolenia.

@kamikamikaze

Tak czy inaczej, no ktoś był najzwyczajniej w świecie lepszy, tak też się zdarza. To trzymam kciuki i daj znać jak ci poszło.

wero

Mam pytanie odnośnie czasu pracy. Ile godzin w ciągu dnia się pracuje?

wero
@wero

i jeszcze jak wygląda sprawa grafiku, na jak długo do przodu jest planowany? (pytam o pracę jako technik)

pracus
@wero

ile godzin dziennie sie pracuje?jakie bbenefity?jakie znizki?za chwile popracujecie 2 dni i pooprosicie o urlop miesieczny....lenie

gargamel
@pracus

Drogi pracusiu, niektorzy lubia wiedziec co ich moze czekac w potencjalnej pracy...sam podczepiam sie pod pytanie. Moze wypowie sie ktos kto pracuje/pracowal? A tobie pracusiu zalecam zmienic nick na maruda

kamikamikaze
@pracus

Aga

Wysłałam tu cv do apteki, jestem magistrem. Interesuje mnie czy jak z reguły jest zmianówka i czy są całodobówki. Plus chętnie bym się dowiedziała czegoś o benefitach jakie funkcjonują

Mess
@Aga

Akurat godziny są zależne od konkretnej placówki, więc ciężko mówić o tym jak jest "z reguły". Co do benefitów - multisport, platforma MultiLife, ubezpieczenie OC, ubezpieczenie na życie. No i zniżki pracownicze i program rekomendacji.

Mess
@Aga

Jak masz jakieś pytania co do tego, to wal śmiało

@Mess

Z reguły miałam na myśli, że jak w innych aptekach, bo chyba tak najczęściej jest

@Mess

I to jest jakoś dofinansowywane w miarę?

sylfia
@Aga

a jeśli chodzi o te zniżki to jak to wygląda?

@sylfia

Że kupujesz produkty na bardzo małej marży, serio opłaca się, dermokosmetyki szczególnie, taniej niż przez internet

@Mess

Teraz jeszcze opieka medyczna wchodzi

z tego co mi wiadomo to nie

kex

Chyba mało gdzie płacą w taki sposób. Wszędzie normalne wynagrodzenie miesięczne.

kex

Ale zawsze możesz zapytać bezpośrednio

Katrin
@kex

trochę już pracuję, ale nie spotkałam się z czymś takim, ale no nie wiem

Magister

Moja opinia niech będzie przestrogą. W tamtym roku podjęłam pracę w aptece Zdrowit na Opolszczyźnie. Praca jeśli chodzi o atmosferę, wynagrodzenie i zakres obowiązków była w porządku....było jednak bardzo duże ,,ale". Mianowicie przy rozmowie rekrutacyjnej nie poinformowano mnie, że przychodzę na zastępstwo za osobę na macierzyńskim... powiedziano mi tylko, że będę wypełniać luki gdy któryś z magistrow pójdzie na urlop tygodniowy, dwutygodniowy lub gdy będzie brał wolne za sobotę...gdy zapytałam co będzie jak nikt nie będzie na urlopie to powiedziano mi, że najwyżej będzie dwóch magistrów na zmianie. Po kilku miesiącach dowiedziałam się, że na urlopie macierzyńskim przebywa osoba, która wróci za parę miesięcy. Gdy się o tym dowiedziałam i zapytałam co potem ze mną będzie usłyszałam, że spokojnie praca będzie...gdy zbliżał się czas powrotu kobiety z macierzyńskiego próbowano mnie namówić na pracę w innym mieście apteki tej sieci...dla mnie to byłoby jednak duże utrudnienie ze względu na brak prawa jazdy oraz, że autobusy odjeżdżały w takich godzinach, że nie miałabym jak wrócić z pracy. Oczywiście o tym utrudnieniu poinformowałam, ale pani z kadr nie rozumiała i dalej męczyła ... ostatecznie dwa tyg przed końcem umowy najpierw proponowali mi przedłużenie umowy w aptece, której dotychczas pracowałam, a gdy postawiłam warunek, że chciałabym umowę na czas nieokreślony to okazało się, że jednak nie przedłuża umowy i nawet nie zaproponowali umowy na czas określony...warto przy tym dodać, że woleli przedłużyć umowę magistrowi który był bardzo leniwy i mało pomocny...gdy technik zostawał z nim na zmianie musiał sam sobie radzić z obsługą pacjenta nawet gdy było 5 osób w kolejce i wniosek na pieluchomajtki do realizacji....bo szanowny pan magister nie chciał pomóc w obsłudze z przodu.... niejednokrotnie upominali owego magistra żeby pomagał technikom, on to lekceważył. Ostatecznie tak leniwemu człowiekowi przedłużyli umowę. Uważam że firma po prostu (usunięte przez administratora) i bardzo nie szanuje pracownika. Nie polecam pracy w tej sieci. Osobom, które będą w najbliższym rekrutowały do apteki Zdrowit na Opolszczyźnie radzę zapytać na rozmowie rekrutacyjnej dlaczego szukają magistra i czy nie będą tylko na zastępstwo...

Dorota
@Magister

@Magister przykre jest to co mówisz. Zawsze jednak dobrze jest wysłuchać obydwu stron. Ustalenie i podpisanie warunków umowy pozwala na odnoszenie się do nich w takich sytuacjach o jakich piszesz. Powiedz, jak wygląda ścieżka kariery w tym miejscu, i jakie benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

@Dorota

Przecież pracodawca przyszłemu pracownikowi nie powie, że zrobił byłemu pracownikowi coś takiego. Prócz warunków umowy istnieje jeszcze coś takiego jak wartości moralne, których poziom został ukazany w poprzedniej mojej wypowiedzi. Męczenie propozycją pracy w miejscu, do którego pracownik nie byłby w stanie dotrzeć przez swój stan zdrowia jest dużą krzywdą na tle moralnym. Z medycznego punktu widzenia może to doprowadzić do zaburzeń funkcjonowania organizmu, i to poważnych. Przykładowa ścieżka kariery została także opisana w poprzedniej mej wypowiedzi. O benefitach nic mi nie wiadomo.

@Magister

Szanowna Pani Magister, w imieniu Firmy zapraszam do kontaktu telefonicznego +48 663 665 195 lub proponuję kontakt e-mail: kariera@aptekizdrowit.pl.

Ola
@Dorota

Benefity żadne...na stronie chwalą się że oferują umowę o pracę-jako benefit.....te czasy juz się chyba skończyły, karik i króliczek, nigdy tego nie widziałam na oczy...dwa lata temu na świeta BN byla kartka zcżyczeniami i Panawit z krótką datą ważności....w zeszlym roku tylko kartka i to w styczniu...karta Ok system byla kilka miesięcy. Wstrzymana przez Covid i do dziś dnia nikt nie wie czy wróci. Nie ma funduszu socjalnego...koordynatorzy masakra, zamiast wspomagać zespół to jeszcze bardziej miesza i kłamie obiecując podwyżki ktorych nigdy nie ma, kierownik nie ma nic do powiedzenia...oprócz wzrostu najnizszej krajowej dla pomocy aptecznych.....

@KARIERA ZDROWIT S.A.

Jako że historia miała ciąg dalszy wskazane by bylo dopisac reszte, aby móc podejsc do sytuacji obiektywnie. Po przekazaniu mi informacji, że umowa nie zostanie przedlużona, pani, która pelnila wtedy funkcje koordynatora zostala w przeciagu kilku dni zwolniona. Można więc powiedziec ze firma wyciagnęla konsekwencje z tej sytuacji (???) (szkoda tylko, że nie zostala cofnieta decyzja o nieprzedluzaniu umowy...) Po kilku miesiacach od powrotu pracownika z urlopu macierzyńskiego ta sama osoba znów zaszla w ciąze. Jeden z pracujących magistrow dał mi wtedy zapytanie o możliwość mego powrotu. Po czasie odbyła się rozmowa nowej, obecnej koordynator ze mna. Na rozmowie jasno przedstawiłam swoje oczekiwania, które głownie opieraly sie na żadaniu przeze mnie umowy na stałe (żeby drugi raz takich jaj nie przechodzic mowiąc potocznie). Pani koordynator zgodnie z obiecanym terminem dostarczenia informacji poinformowala o możliwości zawarcia umowy na stałe. Na chwile obecna znów jestem pracownikiem apteki tej sieci. Ze swej strony moge powiedziec, że komfort pracy na chwilę obecną w duzej mierze zalezy od na co dzień pracujących tam osób. Temat ze swej strony uważam za zakończony.

@Magister

Jeżeli podpisałas umowę na zastępstwo to wiedziałaś czego się spodziewać. Na umowie jest zapis na zastępstwo.

Luna

macie jakieś zniżki pracownicze?

Balbina
@Luna

Są zniżki pracownicze na zakup produktów

są jeszcze inne dodatki?

@Balbina

takie pozapłacowe. Jakaś karta sportowa może?

Balbina
@Luna

Jest multisport

@Balbina

W całości jest finansowany przez firmę czy trzeba dopłacać?

@Balbina

na coś jeszcze można liczyć?

rekrutacja

Zostałam niedawno przyjęta na stanowisko technika farmacji. Na razie jestem na okresie próbnym, póki co mam pozytywne wrażenie, o dalszej pracy pewnie wypowiem się po czasie. Mogę natomiast wypowiedzieć się o procesie rekrutacji. Na rozmowie zapytano mnie najpierw o wykształcenie i poprzednie doświadczenie, później przedstawili mi warunki pracy, zapytali czy mam do nich jakieś pytania - ogólnie typowy schemat rozmowy o pracę, nie było żadnych udziwnień. Wszystko przebiegło sprawnie i do dwóch tygodni dostałam odpowiedź.

@rekrutacja

Brzmi dość dobrze, standardowo. Czy wiesz jaką umowę można dostać po próbnym?

wróżka
@Eni

Chodzi Ci o typ umowy czy na jak długo?

@wróżka

Chodziło mi o tym umowy, ale dzięki już wszystko wiem

@Eni

tzn.? już tu pracujesz? i jak początki?

Nie

Omijajcie to miejsce, brak poszanowania pracownika, płaca tak niska , że az żenująca, rozliczanie za wszystko, liderzy jakby z kosmosu, bezczelni, niegrzeczni i niewyedukowani.kariera to za duże słowo.

Grażyna
@Nie

Wiesz, jednych żenuje 2,800 brutto, a inni są urażeni przy dziesięciu tysiącach. Chodzi o to, że może zasygnalizujesz, jakie są to kwoty, o których wspominasz? :)

ON

Zarządzanie aptekami oparte między innymi na pracy koordynatorów , którzy z założenia powinni być wsparciem dla aptek , a tak naprawdę ich ,,pomoc "sprowadza się to do wypicia kawki i wyciągnięciu pomysłów aby potem przedstawić je jako swoje . Firma tak mocno rozbudowała swoje struktury że już od dawna Zarząd stracił kontakt z rzeczywistością i widzi tylko to co przedstawia się im w raportach czyli liczby . Nasza Pani koordynator o wszystkich przedstawionych jej problemach zapomina w momencie opuszczenia Apteki , a jedyna rzecz jaka ją interesuje to wynik i listy odsprzedażowe . Brak motywacji dla magistrów , stworzenie stanowiska lidera dla technika niszczy hierarchię jaka od zawsze była w aptekach . I przez to wszystko szukam pracy w innej sieci , bo choć może wydawać się że najważniejsze są pieniądze to jednak organizacja pracy i atmosfera też jest ważna o czym chyba w Zdrowicie całkowicie zapomniano

Kaśka

Pomimo obiecanych w ogłoszeniach benefitów w postaci karpika i zajączka pracownicy aptek nic na święta nie dostają .

Zostaw merytoryczną opinię o KARIERA ZDROWIT S.A. - Bytom

• Jak się pracuje w KARIERA ZDROWIT S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KARIERA ZDROWIT S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KARIERA ZDROWIT S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KARIERA ZDROWIT S.A.?

Kandydaci do pracy w KARIERA ZDROWIT S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KARIERA ZDROWIT S.A.