Opinie o Human Office Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Human Office Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Human Office Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Human Office Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Świetna firma, jedna z najlepszych w tej branży. Wiele się nauczyłem w tej pracy, a atmosfera na luzie, fajny zespół. Polecam. Ciekawe i duże projekty powodują że praca jest ciekawa i ambitna.

Bartek

Wystarczy popatrzeć na projekty oraz nagrody a widać jakim profesjonalistą jest firma, super!!!!!

Super firma, polecam ! Bardzo fajny zespół i profesjonalne podejście.

Gosc

Co za osoba musi sie natrudzic zeby takie" dobre" bzdury wypisywac.przeciez to od razu wyraznie widac ze takie " cudowne" opinie pisze osoba z firmy kotorej..chyba ktos kazal to napisac.ten kto tam pracuje lub pracowal to wie....co to za firma.zarzadzanie nia pod wzgl personalnym pozostawia wiele do życzenia.wypisujac tak pochlebne opinie chca zwabic pracownikow.kto ma tam ma pracowac to bedzie pracowal i szybko sam oceni sytuacje

Ciekawy
@Gosc

Nie rozumiem dlaczego piszesz takie kłamstwa ? Firma szanuje swoich pracowników, każdy otrzymuje super warunki i jest bardzo dobrze traktowany w organizacji. Zupełnie mijasz się z prawdą, założę się, że wcale nie pracowałeś w Human Office.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Human Office Polska Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Bardzo polecam !

Szczególnie odradzam!!!!

Human
@Gosc

Dlaczego ?

Bardzo polecam :-)

Polecam, bardzo profesjonalna firma !!!

Wojtek

Super, polecam serdecznie, firma bardzo profesjonalnie zarządzana, wszystko zgodnie ze sztuką, a do tego z poszanowaniem pracownika. Warto w takich firmach pracować.

Joanna

Świetna firma, super atmosfera i dobre pieniądze. Warto

Sylwek

Polecam tą firmę - super atmosfera i szacunek dla pracownika ze strony zarządu. Czapki z głów. Jeszcze nie miałem tak dobrych warunków nigdy wcześniej. Super zespół.

Radca Prawny

Jak widać nie mówimy o ludziach ale o jednej osobie. Bardzo stara się zaszkodzić naszej firmie umieszczając posty o 00:18 w nocy. Musi być rozczarowana, że straciła pracę w tak dobrej firmie. Niestety w Human Office mogą pracować tylko najlepsi.

Hmmm....wyzwanie potencjalnych lub bylych pracowników od nieudaczników albo straszenie sądem... żałosne. Każdy ma prawo do swojej opinii i ma ją również prawo wygłaszac gdzie chce. Nie ma w tych postach " szkalowania" czy innych bzdur.Nie wiem który prawnik podjął by się prowadzenia tak blachej sprawy.gdyby firma była " taka transparentna"...to ludzie mieliby pozytywne zdanie i nie nie byloby tu takiej szopki...A tak nie jest.podawanie sie za pracowników,pisanie w ich imieniu coś czego nie powiedzieli..straszenie,wyzywanie...itd...itd

Radca Prawny

@up - do "gościa" - dyskusja na temat jest zawsze mile widziana, a bezpodstawne oczernianie kogoś to gówniarstwo, a do tego tchórzostwo, bo nikt na forum nie chce się podpisać swoim imieniem. Ukrywanie się za klawiaturą nie jest anonimowe, jak wiadomo wszem i wobec każdy taki wpis pozostawia po sobie ślad w postaci numeru IP, po którym dojdziemy do osoby, która nas wciąż atakuje. Gdybyśmy odczuwali, że ma rację, to z pewnością nie byłoby reakcji na takie szkalowanie, ale firma jest transparentna i nie zasługuje na krytykę tego typu od "anonimowych" informatorów. To jest dopiero żałosne :/

gość

@up sami sobie szkodzicie takimi komentarzami, straszyć pozwami na forum publicum - żałosne :/

Radca Prawny

Do pewnej osoby..... przestań wreszcie wypisywać opinie negatywne na temat naszej firmy ty nieudaczniku. Weź się do roboty zamiast siedzieć na forach w trakcie dnia i wypisywać wyssane z palca opinie negatywne. Osoby, które pracują w naszej firmie w przeciwieństwie do Ciebie są bardzo zadowolone ze swojej pracy, a to, że nie możesz odżałować tego, że z własnego lenistwa straciłeś dobrą posadę nie upoważnia Cię do wypisywania kłamstw na temat świetnej firmy jaką jest Human Office oraz jej szefa, który zbudował świetny zespół. Z szacunku do swoich dawnych kolegów zaniechaj działania na szkodę naszej spółki. W innym wypadku będziemy zmuszeni wystąpić na drogę sądową żeby ustalić wartość odszkodowania za zniewagi jakie zostały umieszczone przez Ciebie na tym portalu.

gość

Do pewnej osoby..... przestań wreszcie wypisywać pochlebne opinie nt tej firmy i wychwalać się pod niebiosa bo najzwyczajniej w świecie jest to przejaw braku klasy.Podpisujesz sie imionami swoich pracowników tylko po to aby zatuszować prawdziwą sytuację w firmie.Ludzie którzy wchodzą na tego typu fora nie są głupi i widzą plastikowe ,lukrowane opinie!!! Poza tym ci wszyscy pracownicy, którzy piszą tak cudowne opinie, odeszli wiec jak możesz podpisywać się imionami osób , które tam już nie pracują?( patrz podpis np Andrzej)Jest to przykre , kiedy opinia jest negatywna a na forum są są wypisywane steki bzdur aby zatuszować nieprzyjemną sytuację.Godziny wpisów same mówią za siebie...tylko jedna osoba siedzi przy komputerze i fatyguje sie aby naskrobać coś " pozytywnego". żałosne..

Wojtek

Polecam !!! :-)

Świetna firma, polecam. Bardzo szybko się rozwija ale docenia pracowite osoby takie jak ja ;-)

Andrzej ?

Co to za człowiek wypisuje takie głupoty ? ;-) To super firma

Zostaw merytoryczną opinię o Human Office Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Human Office Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Human Office Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Human Office Polska Sp. z o.o.?

Human Office Polska Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Duchnicka 3
    01-796 Warszawa

Human Office Polska Sp. z o.o.