Opinie o Kubuś Puchatek i Przyjaciele Przedszkole w Świdnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kubuś Puchatek i Przyjaciele Przedszkole. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Kubuś Puchatek i Przyjaciele Przedszkole o rekrutacji.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kubuś Puchatek i Przyjaciele Przedszkole w Świdnik

J.Karas

Jestem Mama 2 dzieci. Moja corka chodzila do przedszkola od poczatku jego istnienia na Lotnikow Polskich a syn chodzi ostatni rok do zerowki. Nie rozumiem ataku na to przedszkole. Budynku nikt nie przestawi a dzieci chodza na spacery z bardzo dobra opieka. Rotacja kadry?? Rotacja jest zawsze jednak sa nauczyciele ktorzy pracują z dziecmi bardzo dlugo i oby dluzej. Nayczyciel mlody z pasja, chęcią i pomyslem to wlasnie tam tacy sa. Dzieci maja bardzo urozmaicony plan dnia i dużo zajec dodatkowych od karate, pilke nożna po szachy. Pani Agnieszko od Sow, Pani Justynko i Agnieszko od Malenstw, Panie Piotrze od Tygryskow i Pani Aniu od Kubusiow oby tak dalej. Trzymajcie wyznaczony przez siebie kurs i azymut. Pani Dyrektor gratuluje takiego Przedszkola!!

Małgorzata B.

Witam wszystkich czytających opinie o przedszkolu Kubuś Puchatek i Przyjaciele. Wszystkie negatywne opinie są wyssane z palca. Przedszkole nastawione na kasę to chyba jakiś żart. Kadra w 1000% profesjonalna kochająca swoją pracę. Moja córka chodziła by 7 dni w tygodniu. Jeśli chodzi natomiast o ilość zajęć to uważam że dużym plusem przedszkola jest to że dzieci uczą się poprzez zabawę , dzięki czemu rozwijają swoje zainteresowania i poszerzają swoją wiedzę o otaczającym je świecie (taki np. jest zamysł nauczania metodą Marii Montesorii- kto się nie orientuje to niech sobie poczyta). Moja córka uczęszcza 3 rok do tego przedszkola i jest zachwycona ja również też. A osobom wystawiające takie hejty radziłabym się dobrze zastanowić nad takimi wpisami bo są na to paragrafy. Może nie podpisaliście się z imienia i nazwiska ale zostawiliście swoje IP- więc nie myślcie że jesteście anonimowi bo tak nie jest. W każdym razie przedszkole polecam wszystkim, bo napewno jest to najlepsze przedszkole w Świdniku.

MMackiewicz

Jestem mamą Tygryska - czterolatka i jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola. Widzę jak syn się rozwija, ciągle prezentuje mi nowe piosenki, wierszyki, tańce. Dzieci potrafią zatańczyć poloneza, krakowiaka, szaleją przy zumbie. Mają j.amgielski, bębny, piłkę nożną, bajkoterapię, regularnie odwiedzają bibliotekę. "Brak czasu na zabawę" - a czy te zajęcia, które wymieniłam to nie jest zabawa??? Co do Kadry to są to wspaniali, ciepli, wykształceni Ludzie, którzy dają z siebie wszystko by nasze pociechy były szczęśliwe. Widać, że dzieciaki uwielbiają z Nimi przebywać, bo dostają tu mnóstwo serca. Jestem w przedszkolu codziennie i nigdy nie widziałam niestosownego stroju u kogokolwiek z Kadry. Przedszkole szczerze polecam.

KATE81

Wiesz kobieto co? I bardzo dobrze ze wypisalas bo chyba nie wiesz sama co mowisz.A my takich dew..nie potrezebujemy w przedszkolu.Moja corka chodzi tam od 2 lat i zlego slowa nie dam powiedziec o przedszkolu a tym bardziej o nauczycielach. Jest bardzo mila ciepla i kochajaca atmosfera. Wiem od innych rodzicow i osobiscie ich popieram ze lepszego przedszkola w Świdniku napewno nie ma. Dzieci za zadbane wyprzytulane i nawet uczesane w rozne piekne fryzurki(dziewczynki) a co nie jest juz w zakresie nauczyciela. Moja corka uwielbia chodzic do przedszkola i naj chetniej to i w soboty i niedziele tez by szla. a to ze chyba zal ci dup..ściska to juz twoj problem nie przedszkola. Widac po tym co piszesz ze Twoja inteligencja jest nizej niz zero bo gdybys miala tz.jaja powiedzialabys o zastrzezeniach osobiscie dyrektorce a nie pisala na forach takich glupich rzeczy. ŚWIDNICKIE NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE KUBUS PUCHATEK JEST NAJLEPSZYM PRZEDSZKOLEM POD SŁONCEM

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Kubuś Puchatek i Przyjaciele Przedszkole. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Zatrudnię nauczyciela wychowania przedszkolnego?
Agnieszka Mierzicka

Moja Córka chodzi do tego przedszkola 4 rok i ani jedna chwila z tej edukacji nie była stracona. Dziecko z dnia na dzień rozwija swoje umiejętności, wiedzę i pasje. Grono Pedagogiczne jest wspaniałe. To są młodzi, mili, opiekuńczy i kreatywni Ludzie, którzy kochają nasze dzieci i swoją pracę. Jestem zszokowana tymi bzdurami które wypisują WOW, TOM, DOMA. Wiem, ze nie jest to prawda więc nie podpisali się nazwiskiem tak jak my rodzice dzieci, które chodzą do Kubusia. Ani jedno słowo z tych wpisów nie jest prawdą!!! Czesne w stosunku do oferty Przedszkola jest symboliczne. To Przedszkole na wysokim poziomie i polecam je każdemu rodzicowi któremu zależy, żeby jego dziecko było szczęśliwe ucząc się i bawiąc otoczone opieką wspaniałych Nauczycieli i opiekunów. Tu wielkie podziękowania za wspaniałą współpracę i opiekę nad moja córką dla Pani Justynki, obu Pań Ań, obu Pań Agnieszek, Pani Dorotki, dla Pana Piotrka i Pani Dyrektor. Pozdrawiam Mama Szczęśliwej Amelii

Pablo

Coś mi się wydaje że osoba/autor tej opinii skupił/skupiła się ma gołym pępku a nie na marytoruxnuch zajęciach w przedszkolu.Widać jak mniemam jest to kobieta.Mężczyźnie raczej to nie przeszkadza (tak na marginesie).Opiniotwórca widocznie sam ma niewiele do pokazania,zwłaszcza pępek :) .A tak poważnie to przeszkole jest super,atmosfera jest extra, moje dziecko chętne chodzi i czasem pyta czy w sobotę tez może pójść.....Co do niebezpiecznego miejsca.Przeciez przedszkole jest ogrodzone i nie widzę żeby dziecko miało możliwość samowolnego wyjścia z przedszkola poza budynek - nie ma takiej możliwości.Nie zgadzam się z opinią tej PANI stanowczo polecam przeszkole Kubuś i Przyjaciele.

P.Trojak

Witam. Przedszkole bardzo fajne, kadra wspaniała a ceny wrecz bardzo niskie. Wczesniej moje dziecko chodzilo do przedszkola na obrzeżach Lublina i czesne bylo duzo wyższe. Nie zgodze sie z anonimowymi wpisami i opiniami... tylko dlaczego anonimowe ? Chyba raczej dorosła i odpowiedzialna osoba za swoje czyny nie wypisuje takich bzdur a raczej wyjaśnia każde nieporozumienie. Co do posiłków moje dziecko sie w pelni najada a je czasami wiecej niz nie jednej osobie by sie wydawało. Polecam z calego serca przedszkole "Kubuś Puchatek i przyjaciele" !!

K.Kalamon

Witam. Zupełnie nie rozumiem ku czemu służą te szykany... Jeśli komuś nie odpowiada to wystarczy wypisać dziecko. Nie zdarzyło się jeszcze żeby wszystkim wszystko się podobało. Mam pytanie po co wylewać takie POMYJE. ŻADNA z powyższych negatywnych opinii NIE JEST PRAWDZIWA. Jestem związana z przedszkolem przy Al. Lotników Polskich od 2012 roku i jeszcze będę związana 2 lata. Dzieci są zachwycone. Wszyscy pracownicy są nadzwyczajnie mili. Jest wiele zajęć dodatkowych (w tym religia) a dzieci liczą dni do tych zajęć. Niezadowolonych zachęcam by zapoznali się co oferują państwowe przedszkola....

Jestem mamą dwójki wspaniałych Kubusiowych przedszkolaków i szczerze mówiąc zgłupiałam czytając niektóre opinie. Położone w niebezpiecznym miejscu, no ok, może ta droga nie jest cicha i spokojna, ale dzieci bez opieki nigdy nie wychodzą poza teren placówki więc dla mnie argument nietrafiony. Grunt, że chodzą na spacery, tymi samymi drogami, którymi spacerują ze mną. Kadra - wspaniała. Nie jestem w stanie znaleźć ani jednej rzeczy, którą mogłabym komuś w Kubusiu zarzucić, a proszę mi wierzyć, po doświadczeniu z poprzedniego przedszkola, mówię co uważam i jeśli coś mi nie pasuje, zgłaszam uwagi. Kontakt na linii rodzic-wychowawca, bez jakichkolwiek zastrzeżeń. Wiem wszystko co się dzieje z dziećmi, od razu. Moje dzieci przeszły adaptację w nowym przedszkolu po zmianie rewelacyjnie. Zero płaczu, stresu czy obaw. Przedszkole prezentuje bardzo bogaty poziom zróżnicowania zajęć, wszystko w czesnym. Jedzenie bardzo smaczne, dzieci są zadowolone. Mogę polecić i POLECAM przedszkole ie tylko znajomym, ale każdemu.

TOM

Przedszkole położone w bardzo niebezpiecznym miejscu, przy drodze o bardzo dużym natężeniu ruchu. Dzieci spacerują przy tej drodze bardzo często z zaledwie dwiema opiekunkami!!! Duża rotacja nauczycielek. [usunięte przez moderatora] niezbyt miła. Przedszkole nastawione na zyski.

wow

Witam ogolnie jest tak budynek w formie domu jednorodzinnego zadbany panie sprzataczki dbaja na zewnatrz plac zabaw maly ale ladny. Duzy parking by spokojnie zaparkowac na chwile sale w srodku czyste i zadbane duzym plusem jest domofon minusy to-strome schody w srodku przedszkola i posilki za male porcje oraz te panie na praktykach nieraz odnosze wrazenie ze olewaja nieraz wszystko ale kilka z nich to super przedszkolanki .niestety jak bywa w prywatnym przedszkolu daje sie odczuc atmosfere ze chodzi i kase!!!sa panie ktore daja do zbyt duzo skladek zajecia dodatkowe za drogie ogolnie trzeba sie trzymac za kieszen.panie dobieraja za drogie podreczniki nie wiem czemu tansze tez sa ok.brak religi. no i te czesne ciut drogie jezeli ktos ma kase to cos dla niego.zbyt duze rotacje pracownikow dzieci ni ogarniaja tego ale ogolnie pozytywne wrazenie moja ocena na mocna 4.

Zostaw merytoryczną opinię o Kubuś Puchatek i Przyjaciele Przedszkole - Świdnik

• Jak się pracuje w Kubuś Puchatek i Przyjaciele Przedszkole?

Zobacz opinie na temat firmy Kubuś Puchatek i Przyjaciele Przedszkole tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kubuś Puchatek i Przyjaciele Przedszkole
  • al. Lotników Polskich 94