Opinie o DT Swiss-Polska Sp. z o.o. w Oborniki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DT Swiss-Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w DT Swiss-Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DT Swiss-Polska Sp. z o.o. w Oborniki

Xxx

Mam pytanko jak jest na produkcji felg bo dostałem tam propozycje pracy

@Xxx

W tej firmie dorobicie się tylko garba na plecach. Przyjmują do pracy wszystkich jak leci bo, nikt tam nie wytrzymuje za długo. Wypłaty to śmiech na sali za pracę na dwie zmiany.

Helena
@Krzychu

Dlaczego nikt nie wytrzymuje za długo w Dt Swissie według Ciebie? Jak wyglądają wspomniane wypłaty? I jak to przyjmują do pracy wszystkich jak leci? Nie ma określonych wymagań wobec kandydatów?

@Helena

Niestety nie. Przez tą firmę już się tyle ludzi przewinęło, że zaczyna brakować pracowników, więc biorą wszystkich jak leci. Postawili nową halę i szukają nowych na pewno.

@Helena

Przez pierwsze trzy miesiące dostajesz najniższą krajową. Po tym okresie 2500-2900 netto. Na soboty nie licz = układy Zależy to też od działu na jaki się dostaniesz.

@Krzychu

O, ciekawe od czego to zależy czy 2500 czy 2900, albo coś pomiędzy tymi kwotami. Pewnie od tego, jak się człowiek sprawiał przez ten próbny okres...

Majster
@Xxx

Kolesiostwo i nic więcej. Liczą się tylko sztuki. Maszyny to zabytki a potem wpadka gotowa i koledzy Kubuś i Hubercik umywają ręce i wszystko wina pracownika

Harrer
@Majster

Hej, nie prawda, jest ok

Pan

Siemka czy może mi ktoś powiedzieć jak jest na produkcji felg na Lukomskiej

Tedy

Oj chyba ostatnio kogoś zwolnili ze pisze same negatywy co kilka dni. Pracować się nie chce to później wymagania są.

Porażka
@Tedy

Tedy mylisz się sam się zwolniłem . Czyli mam rozumieć, że piszą tu sami wg Ciebie co ich zwolnili z Dt ? Śmieszna teoria .

Ełmeł
@Tedy

Tedy...pokaż nam proszę jak bardzo kochasz firmę i Jego Ekscelencję ?? Czy to miłość fizyczna czy tylko platoniczna ?? Pisz śmiało, nie żałuj......zaszalej. Tylko uważaj na cenzure.

Tedy
@Porażka

Piszą ci co im coś nie pasuje. Tylko lepiej byłoby udać się do przełożonego lub samego prezesa i pogadać A nie żale wylewać na forach. Jest problem to trzeba go probowac rozwiązać.

Niezadowolony

Nie polecam, pracowałem tam prawie rok . Same (usunięte przez administratora) , lizi (usunięte przez administratora) Ludzie nowo przyjęci masowo odchodzą. A to wszystko za sprawą kadry kierowniczej. Koordynator pożal się boze po szkole średniej bez studiów, były logistyk Pan Kuba. Myśli ze wszystko mu wolno , każdy pracownik wg niego jest glupi A wychodząc do nich na hale uśmiecha się, a oni biedni o tym nie wiedzą. Kierownik . . .Hubert. Kolejny karierowicz. Włazi w (usunięte przez administratora) koordynatorowi licząc na nie wiadomo co . Jeden wielki (usunięte przez administratora) Nie polecam .

Majster
@Niezadowolony

Jeszcze większymi (usunięte przez administratora)są ci co do nich chodzą i (usunięte przez administratora)innych w zamian za stanowiska i władze na hali. Albo się pilnujesz i (usunięte przez administratora) albo Cię sprzrdają.

Firma DT Swiss-Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Team Leader Kontroli Jakości. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Zwykły robol

Byłem na rozmowie o pracę w tej firmie i jak rozmawiałem z tym tak zwanym prezesem to miałem wrażenie jakbym był na przesłuchaniu w (usunięte przez administratora) Gość mnie wypytywał o moje osobiste życie, które nie powinno go obchodzić. Zabrakło tylko pytania czy mam kredyt we frankach ? Tak się zastanawiam.........czy tak wyglądają szwajcarskie standardy czy to polska pato-rekrutacja ? Podczas rozmowy odniosłem wrażenie, że on szukał osób o jakichś szczególnych kwalifikacjach, co mnie zdziwiło ponieważ zgłosiłem się tam do pracy na stanowisko szeregowego pracownika produkcji. Przecież tam wykonują proste prace, gdzie wystarczy szkolenie, chęci i można działać. Znajomi mi opowiadali, że tam małe pieniądze płacą tak więc nie mam czego żałować, że Umiłowany Przywódca mnie nie zatrudnił. Facet się minął z powołaniem bo powinien był zostać naczelnikiem jakiegoś ośrodka penitencjarnego. Tak sobie myślę....że może to i dobrze, że nie będę musiał pracować w takim toksycznym środowisku Chyba lepiej byłoby pracować przy reaktorze jądrowym wymieniając pręty uranowe izotopu U 235 niż w czystej firmie pana prezesa skręcając felgi rowerowe.

Pełna zgoda
@Zwykły robol

Zgadzam się naprawdę tam co się wyprawia to czysta (usunięte przez administratora) … inspekcja pracy powinna tam regularnie chodzić i patrzeć im na ręce… porażka

Anonimowy

Za te smieszne pieniadze nie warto robic normalnie brak slow a jest coraz gorzej w tej firmie raczej nie bedzie coraz lepiej i sie wogole niczego nie dorobisz . Najgorsza to jest firma

Karol

Czy można się dostać bez doswiadczenia?

Mi
@Karol

Jak najbardziej jestem jedna z takich osób fakt podanie wysyłałam kilka razy aż w końcu się udało... Nie ma jakiś kokosów bo otrzymuje się z reguły podstawę ale jest to jedna z niewielu firm w okolicy która daje szansę młodej osobie bez doświadczenia (może i z myślą o taniej siłę roboczej)

Ktos

Tak bez problemu

Helena
@Mi

Na jakie stanowisko udało Ci się dostać bez doświadczenia w Dt Swissie? :) Opisałabyś jak wyglądały Twoje początki zatrudnienia w firmie, czy szybko udało Ci się wszystkiego nauczyć? Ile trwają wstępne szkolenia?

Dario

Wysłałem cv wczoraj ciekawe czy z a proszą na rozmowe

ocknięta

Podpisuje się obiema rękoma pod negatywnymi komentarzami, obiecują awans za ciężką pracę i po trzech latach rzetelnej pracy i harówki orientujesz się nagle, że stoisz w tym samym miejscu co stałaś gdy cię zatrudniali. Co do kierownictwa czy raczej jak ktoś to ujął ,,przydupasów czy podpier...aczy'' sprawa wygląda tak, że robią tam od początku powstania DT Swiss Polska czyli ponad 10 lat, jak w firmie pracowało 10-15 osób. Z czasem zaczęło się to rozwijać coraz bardziej aż firma rozrosła się do ponad 300 pracowników. Tych ludzi co pracują tam od początku zrobiono kierownikami, brygadzistami etc tylko dlatego, że są tam od początku i teraz wydaje im się, że są niewiadomo kim. Ogólnie lipa, płaca kiepska, zwykły zakład jakich wiele na mapie a nie jak to się niektórym wydaje, że jest to co najmniej microsoft ;-) tylko dlatego, że w nazwie jest ,,SWISS''choć ze standardami szwajcarskimi nie ma to zbyt wiele wspólnego. Cześć

@ocknięta

A tym bardziej z warunkami a przede wszystkim zarobkami jakie są w Szwajcarii. zadać sobie pytanie dlaczego ta firma nie prosperuje u siebie tylko tutaj. Proste, ponieważ tutaj jest tania siła robocza a szwajcar by olał pracować za tą pensje, którą tutaj oferują.... o ile można to nazwać pensją skoro jest nieadekwatna do kosztów życia. Niech pracodawca co przywykł już do życia jakie prowadzi (koszty prywatne miesięczne), to pokaże, czy umiał by wyżyć miesiąc na pensji, która oferuje swojemu pracownikowi. Wtedy z takim pracodawcą można pogadać na temat pracy :)

Były
@Jack

Wniosek prosty - wyprowadzić się z Obornik Wlkp. skoro DTSwiss jest taki na TOP'ie do większego miasta jak np. Poznań, Wrocław albo za granicę. Doświadczalnie się dowiedziałem, że małe mieściny typu Oborniki czy nawet mniejsze to pro socjalistyczne/komunistyczne podejście i zazwyczaj firmy na rozmowach mają kandydata albo za 'podczłowieka' i kultura na etapie rekrutacji ze strony firm jest 'mocno kwestionowana', bądź prowadzą jakąś swoją propagandę, głoszą postulaty, mataczą, ściemniają, kłamią jacy to są wspaniali a w praktyce nic się kupy nie trzyma...na szczęście mnie już to nie dotyczy :) @Jack, jestem podobnego zdania i wyprowadzka z tej...sadzawki...dużo pomogła. Pozdrawiam

Johnny Bravo
@Były

Zgadzam się z wami, ale wiecie czemu tak jest ? Bo w takich małych miastach rządzi (usunięte przez administratora) które przypuszczam w tej firmie nie jest obce. W innych firmach też tak jest, ale inne firmy przynajmniej potrafią zapłacić lepszą kase, ale to nie zmienia faktu, że jak ktoś nie ma znajomości to jest śmieciem w tych wspaniałych firmach. Dlatego ludzie, którzy nie mają znajomości muszą wyjechać poza Oborniki jak chcą zarobić lepiej i być traktowanym w pracy w miarę normalnie.........powtarzam...w miarę.................. bo nigdzie miodu nie ma. Firma oferuje 2 100 zł na rękę na początek, a potem.................................no właśnie, nie wiadomo bo ich obiecanki mnie nie obchodzą bo w to nie wierzę. Tylko przez sam fakt, że firma działa w Polsce zarabia bo Polakom płaci 4 razy mniej niż takiemu Niemcowi, ale im to mało bo stwierdzili, że Polaków trzeba wycisnąć jak cytrynę. Czasem się zastanawiam dlaczego na zachód od linii Odry pracownik jest człowiekiem, a tutaj jest tylko biomasą ? Firmy nienawidzą gdy Polak upomni się o swoje prawo do godności i dlatego sobie ściągają jeszcze tańszą biomasę zza Bugu. Oni mają dobry przelicznik na hrywnę i korporacja jest zadowolona, a menadżery i inne tam prezesy grube premie. Bo przecież tylko to się liczy.

Dobre
@Jack

@jack ilez trudu, nawykow i wyrzeczen musi wniesc do swojego zycia osoba stojaca na szczycie, to Tobie sie nie zdaje, dlatego ciagle jesteś tylko pracownikiem i zarabiasz duzo mniej - ja tez, ale rozumiem ta kwestię i za wyrzeczenia, dobre nawyki, pracowitość po latach otrzymujesz nagrode w postaci przyzwoitej pensji i w koncu zyjesz na poziomie, jakim zazdroscisz innym. Peace

Ktos

Na moim dziale wygląda to tak że tylko panie które centrują koła ( praca na akord) są w stanie zarobić fajne pieniądze reszta tego działu jeśli w danych miesiącu nie ma żadnej soboty pracujące to zarobki są naprawdę średnie nawet po ostatniej podwyżce gdzie prezes podniósł podstawę ale zabrał 5% premii ogl praca w porządku nie ma ciężko ale denerwuję bardzo wieczne poganianie z którego nie ma korzyści

G.I.Joe

Siema. Czytam tak, te wasze komentarze i się zastanawiam. Jakie zasady panują w waszej firmie? Czy żeby więcej zarobić trzeba więcej pracować czy lizać K.U.T.A.S.A przełożonemu..........?? Pytam całkowicie poważnie. Druga opcja w ogóle mnie nie interesuje bo uważam, że nie po to się przychodzi do pracy tym bardziej, że jest to nieuczciwe w relacji do pracowników, którzy uczciwie pracują. Pozdro

@G.I.Joe

Jak dasz radę sobie sam polizac to masz dodatkową premię

@Stefan

@Stefan Przypominam, że na forum publicznym należałoby zachować jako taki język wypowiedzi. Na jaką podstawę wynagrodzenia można liczyć przy zatrudnieniu w Dt Swiss Polska? Liczę, że odpowiesz.

@Marta

@Marta Przepraszam ale czy ja jakoś się źle wyraziłem? Co powiesz na wpis kolegi @J.A.Joe?

@Stefan

Powiem, że też jest nieregulaminowy. Lepiej napisałbyś, na jakiej wysokości premię można liczyć na produkcji w DT, bo w ogłoszeniu podają, że po okresie próbnym jest 2700 zł brutto plus premia.

Marzena

Oczywiście, że pracować.

Darek.
@G.I.Joe

Całkowicie poważnie Ci napiszę pomijając Twoje (usunięte przez administratora) Gdzieś poniżej znajdziesz jeden mój wpis. Robię w DT od 14 miesięcy. Uwierz mi, że trochę już przepracowałem w życiu. Poza tym mam podobne zdanie do Twojego, bo mam pewne zasady i wartości.(usunięte przez administratora) Tylko z drugiej strony są ludzie którzy mają pracę i zaangażowanie w nią też w tych nawiasach a oczekują 4 tys na rękę ;) Naprawdę można dobrze zarobić! Oczywiście każdy dział ma inne stawki. Wkręciłem żonę do tej firmy która całe życie pracowała w handlu. Robi swoje, jest zadowolona i z premiami wychodzi ok 600zł więcej niż w sklepie. A jak ma 1 sobotę i trochę nadgodzin, to miała 1000zł więcej niż w sklepie gdzie fizycznie narobiła się a psychicznie wykańczali ją klienci ;) Czyli chyba warto chociaż spróbować? Zawsze każdego dnia możesz odejść. Jeśli jeszcze będzie to jakąś motywacją, to w grudniu/styczniu obydwoje dostaniemy łącznie 4 tys premii. A już w lipcu dostaliśmy po 900zł premii. Oczywiście to premia za niechorowanie/opiekę/urlopy na żądanie itp. Np przez pół roku jak nie zachorujesz dłużej niż 7 dni, to masz 900zł za te pól roku. Masz premie półroczną i całoroczną. Ok, kończę bo zaraz napiszą, że płacą mi za to ;) Jak wiesz, że jesteś uczciwy w pracy i oczekujesz tego samego od pracodawcy, to spróbuj.

@Darek.

Tak i na każdym kroku próbują coś wymyślic żebyś tej premii nie dostał

Szymon

A na produkcji w jakich godzinach pracujecie?

Jakich pytań można się spodziewać podczas prcoesu rekrutacyjnego w Dt Swiss Polska Sp. z o.o. na stanowisko Kierownik?

LUCYFER

PIERWSZE PYTANIE TO TO CZY UMIESZ (usunięte przez administratora) LIZAC I DONOSIC !!!!

Niko

Witam mam pytanie, jeśli mam orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym (nie mogę np dźwigać) to czy mam czego szukać w tej firmie? Chodzi o pracę na produkcji.

Anetus

Wita.... czy kobiety tez tam pracuja?

Tylko naiwne

Ale masz misję

@Onboard DT

Na miejscu DT Swiss namierzyłbym tego Jack'a po IP i oskarżył o kłamstwa i oczernianie. Skoro (usunięte przez administratora) potrafi odpowiadać ludziom po 4-6 latach, to robi to celowo.

@Władziu

Namierzanie i oskarżenie? Oto mój adres 8 Zeal Street Brunswick West VIC 3055. Od dłuższego czasu nie jestem już na szczęście obywatelem kraju niewolników wysługujących się zachodnim firmom pod nazwą Polska, więc powodzenia i zapraszam :)

@Jack

Tak tam super ale jednak tesknisz za Polska skoro czytasz co chwile posty o Polskich firmach. A tak tutaj podobno źle przecież.... PS. Niewolnik to jednak ty jesteś skoro musiałeś wyjechać. Już spalony w Polsce jestes?

@Jack

A w (_!_) mam Twój adres. Domyślam się, że mieszkasz gdzieś na ogródkach działkowych w Obornikach ;) Koleś, Ty masz jakieś niedofinansowanie umysłowe. Sapiesz, oczerniasz, ryczysz jak dziecko itp. Najprawdopodobniej jesteś nieudacznikiem życiowym i swoje kompleksy próbujesz leczyć kosztem innych. W DT poznali się na tym i teraz próbujesz się mścić hejtem .Niby gdzieś mieszkasz za granicą a wciąż piszesz o firmie działającej w Polsce. Wspominasz o niewolnikach w Polsce wykorzystywanych przez zachodnie firmy. To w takim razie kim Ty jesteś i jak Cię nazwać skoro (usunięte przez administratora) (w co nie wierzę) z Polski i zapierda..sz na obczyźnie dla swoich europejskich panów??? Lepszy niewolnik niż sprzedajna(usunięte przez administratora) By nie być gołosłownym, pracuję w DT 3 miesiące. Pozdro i polecam specjalistę od psychiatrii ;)

Agata
@Anetus

Ciekawi mnie tak zadane pytanie. Dlaczego uważasz, że w całej firmie mieliby być zatrudnieni tylko mężczyźni? Rozumiem, że chciałabyś podjąć pracę w Dt Swiss Polska. Jakie stanowisko i zarobki Cię interesują? Napisz, czy będziesz aplikować.

@Jack

Skoro jestes taki odważny ze podajesz adres to podaj również imie i nazwisko....:)

Darek
@Agata

Nie wiem czy zauważyłaś, ale odpisałas kolezance po 5 latach ;) Być może już pracuje w DT.

wow
@Alex

Nie poda, bo wyszło by na jaw jaki obibok z Niego że się go pozbyli. Teraz w Australii goni kangury po pustyni :)

Agata
@Darek

Racja, moje niedopatrzenie, przepraszam. Faktycznie, ta osoba może pracuje już w Dt Swiss Polska, a może nie jest już związana z tym pracodawcą - dopóki sama nam nie powie, nie wiadomo. A Ty z jakiej perspektywy wypowiadasz się na forum? Jesteś pracownikiem Dt Swiss Polska? Jeśli tak, to może podzielisz się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat tego pracodawcy.

Darek
@Agata

Chętnie się wypowiem, bo już pracuję w DT swiss kilka miesięcy. Teraz mam pogląd co i jak. A tym bardziej opinia po takim czasie pracy jest obiektywna. Jest takie stare powiedzenie "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" Akurat w tym przypadku powiedzenie się nie sprawdziło ;) Mam przepracowane w życiu ponad 20 lat. Nigdy jeszcze nie trafiłem do firmy która by tak uczciwie i poważnie traktowała pracowników. Narzekać na warunki pracy i samą firmę mogą tylko ludzie, którzy by chcieli leżeć i mieć z 4 tys zł ;) Albo osoby którym ogólnie w życiu ciężko dogodzić i są bardzo roszczeniowi nie dając nic od siebie. Myślę, że "góra" wymaga od pracownika tyle samo ile pracownik może wymagać od firmy. Taki zdrowy układ, który powinien panować u każdego pracodawcy. Ktoś uczciwie podchodzący do obowiązków na pewno będzie doceniony. Nigdzie nie jest idealnie. Pewnie z czasem jakieś minusy znajdę ;) Ale naprawdę jestem bardzo pozytywnie zaskoczony całokształtem pracy w DT swiss. Atmosfera i traktowanie z szacunkiem powodują iż z przyjemnością jedzie się do pracy. To tyle Agato, bo pewnie i tak pewien osobnik napisze, że mi prezes zapłacił za napisanie tego elaboratu ;)

@Stefan

Spalony to jest polaczek, który dalej siedzi w polsce i w niej pracuje, ponieważ to polak bez zadnej przyszłości..... później emeryturka zaledwie 1500zł i wegetacja do trumny :) oto przyszłość polaka w polsce :)

@Alex

Obecnie w Australii Jack Bauer a poprzedniego nie ma i nigdy nie było, wiec pociesz się tym :) zadowolony polaczek?

@Jack

Wstydzisz sie sam za siebie widze.....

Dario
@Darek

Zlozylem cv dwa dni temu jak sie tam dostac bardzo chcialbym tam pracowac

H PREZES DYZMA

W DT SWISS PRACOWNICY LUBIA WAZELINE I TYLE W TEMACIE

Tak, kobiet jest większość

@Władziu

A ty nie jesteś sprzedajny? pracujesz w polskiej firmie dla Polski? T że jesteś w żydowskim kraju o nazwie Polska to nie znaczy że pracujesz dla swojego kraju. Jeżeli z ciebie taki rodowity Polak to dlaczego sam wysługujesz się zachodniej firmie. Czy w Polsce czy w Australi to nie ma między nami różnicy bo sam pracujesz w obcokrajowej firmie. Sam jesteś w tym momencie sprzedajny. Za jaka kwotę dałeś siebie zniewolić? Bo mnie w Australii wycenili na więcej.... a ciebie polaczku za ile kupili? :)

@Jack

Oszukuj się dalej że wycenili Cię na więcej. Jak się dowiesz prawdy to możesz wpaść w jeszcze większe kompleksy. Masz rację w PL jest taka bieda że każdy pieszo się przemieszcza. Tylko patrząc na nasz parking na ponad 200 aut to jest na fuul i nie są to auta 20 czy 30 letnie. Nie to co u Ciebie każdy ma swojego kangura do ru....a. Życzę powodzenia na obczyźnie i proponuję złożyć swoje forum jak to super idealnie jest w Australii.

@Alex

Pozamiatałeś pacjenta jak chodnik na Boże Ciało ;) Ja temu niedofinansowanemu umysłowo kompleksiarzowi nawet nie odpowiadam. Przecież on pewnie siedzi w Austrii a sapie coś o Australii ;)

Oleqis

Witam osoby pracujące w tej firmie, chciałbym otrzymać kilka informacji na temat zarobków, pracownik akordowy oraz taki na godz, jest szansa zarobienia dobrych pieniędzy?

@Oleqis

Jak chcesz się dowiedzieć to proponuję złożyć CV i udać się na spotkanie rekrutacyjne. Tam odpowiedzą na wszystkie twoje pytania.

@Alex

Ale od tego też jest to forum - aby tutaj pytać pracowników danej firmy o opinie na jej temat :) A Ty z jakiej perspektywy się wypowiadasz? Pracownika firmy czy po prostu obserwatora? Jeśli pracujesz w Dt Swiss, to może jesteś w stanie podać chociaż jakieś widełki zarobków.

Dzień dobry wszystkim. Znalazłem ogłoszenie, że firma szuka kierownika produkcji. Mam zatem pytanie. Czy to stanowisko jest perspektywiczne pod względem stabilności pracy, czy może często rotacyjne. Czy jest komuś znany powód poszukiwań nowego kierownika i co stało się z poprzednim. Jeśli ktoś może obiektywnie napisać opinie o obecnym/poprzednim kierowniku, jego pracy, stosunku do zaangażowania, doświadczeniu i kompetencjach to będę bardzo wdzięczny. Czego oczekiwali by podwładni od nowego kierownika, jak widzą z nim współpracę? O opinię proszę osoby pracujące obecnie w firmie. Pozdrawiam wszystkich pracowników

@Andrzej

Firma się rozwija.

Ludwig von Mises

Siemano Widzę, że to forum to ''Forum Widmo''.............. Ja się pytam, a tu żadnego odzewu, nic, wiatr hula po pustkowiu, oprócz paru pracowników, którzy się kiedyś trochę obelgami poobrzucali to nikt tu nie zagląda. Więcej tutaj wpisów od osób, które nie pracują w tej firmie, a tylko chcą zasięgnąć informacji o niej, niestety bez efektu. Może ta firma naprawdę nie jest godna uwagi. Pozdrawiam was ''Ludzie zombie'' z firmy DT Swiss

@Ludwig von Mises

Niestety nie wszyscy mają czas siedzieć na GOWORK i odpisywać Moja rada, by sprawdzić jak jest i tak musisz się przekonać sam, wiec nie trać czasu i aplikuj. Zawsze może Ci się coś nie spodobać w każdym zakładzie pracy, jak i pracodawcy Twoja praca. Moim zdaniem firma godna uwagi pozdrawiam

Darek.
@Ludwig von Mises

Domyślam się, że podobnie do mnie ludzie pracujący w DT zaglądają tu raz na kilka miesięcy. Przed chwilą odpowiedziałem komuś- poszukaj ;)

Marzena

Bardzo dobre warunki pracy.

Karol

Macie nowe informacje o pracy w firmie? Jak wygląda rozmowa z pracodawcą? Jeżeli ktoś z was pracował w Dt Swiss Polska dajcie znać.

@Karol

Witam W zdecydowanej większości przypadków, to Pan Prezes przeprowadza rozmowę z przyszłym pracownikiem Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o DT Swiss-Polska Sp. z o.o. - Oborniki

• Jak się pracuje w DT Swiss-Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DT Swiss-Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DT Swiss-Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 52, z czego 5 to opinie pozytywne, 28 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DT Swiss-Polska Sp. z o.o.