Opinie o Multi Grupa Tomasz Jarocki w Smolec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Multi Grupa Tomasz Jarocki. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Multi Grupa Tomasz Jarocki o rekrutacji.

Branże: Edukacja - edukacja sportowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multi Grupa Tomasz Jarocki w Smolec

Bartek

Zarobki coraz wyższe , doceniają pracowników :-) Szef jest spoko , wpada i wypada jak przeciąg więc trudno z nim porozmawiać. Zapewne nawet nie zna swoich pracowników tylu ich ma więc się nie dziwię , mnie też nie poznaje. Jedno trzeba przyznać , wypłata zawsze na czas i zgodnie z wypracowanymi godzinami.

Mokry Seba

Stawki coraz wyższe już płacą po 11zł na rączkę u mnie na ws ratownikomi płacili po 8zł więc uciekłem. Plus to wypłaty zawsze na czas , minus to całkowity zakaz używania telefonów. Ogólnie jest OK , szefa jeszcze nie widziałe:-) Mogę polecić ale bez szału , powinni płacić po 15zł/h wtedy bym był heppy :-)

Pudel

Ja nie mogę złego słowa powiedzieć , wypłaty zawsze na czas i zawsze zgodnie z grafikiem pracy. Pracuję i dostaję za to kasę , chyba o to chodzi a czy dużo czy mało się zarabia to już inna sprawa , nikt nie musi pracować jak mu nie pasują stawki , może pracować na innej pływalni u innego pracodawcy - wolność wyboru.

Grzesiek

Hejka , pracowałem w multigrupie w 2014 i 15r. Widzę że tu sami ratownicy , ja sprzątałem po 6 godz w nocy szorowanie posadzek na pływalniach. 1700zł na rączkę za miesiąc,wypłata zawsze na czas , tylko raz obciął mi 100zł za moją głupotę więc nie protestowałem. Nie rozumie tych co narzekają na kasę , każdy pracuje gdzie chce. Popracujcie w Macdonaldsie , wtedy zobaczy jak pot cieknie po tyłku i nie ma czasu na własne myśli , ganiają cię jak psa.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Multi Grupa Tomasz Jarocki? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Diabeł

Dla mnie to ten Gościu jest nieźle zorganizowany i poukładany. Pracuje od kilku miesięcy dla niego na pływalni za co dostaję systematycznie wynagrodzenie. Dorabiam też we Wrocławskim Aquaparku i czasami go tam widuje jak pływa. Mówimy sobie dzień dobry ale chyba mnie nie poznaje i nie wie , że pracuję też dla niego :) Generalnie nieźle sobie ten biznes z ratownikami poukładał też bym tak chciał. Dostaję 9,50 na godzinę i to jest max co można wyciągnąć , nie zbyt dużo jak na Wrocek ale przynajmniej zawsze na czas jest kasa i nie zawraca gitary o byle gówno jak na niektórych pływalniach. Pozdro

Większego chciwca i kłamcy trudno szukać. Za złotówkę dałby się pokroić. Kosztem swoich podwyżek wozi się na plecach pracowników. Zero kultury osobistej.

bochen

Co ich tak bronicie. Zarabiają na nas niezłą kase. Wszystkie te firmy do jednego worka nie wyłączając WOPR. Umówili się pewnie.W całym Wrocku poza nielicznymi wyjątkami 9 zł to wszystko.

Rudy

Nie miałem nigdy problemów z wypłatą. Na ile się umawialiśmy tyle było, a pracowałem na kilku basenach tej firmy . Na kąpielisku tez pracowałem ale to już z firmy którą prowadzi Mario - Mariusz Mirocki a nie Tomasz Jarocki. Z tego co wiem to 2 różne firmy ale współpracują. W sezonie praca za dobrą stawkę. płacone na czas,woda,parasole.polecam

maciek

Luki28 też pracowałem na Gliniankach i na Kłokoczycach i zarobiałem na miesiąc 2100zł. Może byłeś tylko 3 albo 4 dni w pracy. Praca za 300zł na miesiąc to lekka przesada z twojej strony. Jak masz na imię i kiedy pracowałeś bo musimy się znać. Takich żałosnych stawek jak piszesz 3,50 na godzinę po prostu nie ma . Moi znajomi mówili , że pracowali na Gliniankach za 50gr. na godzinę więc 3,50 twoich znajomych to super stawka na plotki.

Luki28

Nie polecam tej grupy !!! Pracowalem tylko miesiac i dostalem 300 zl !!! Masakra !!! Znajomi pracowali na Gliniankach za 3.50 na godzine. Widac ze te pozytywy o tej grupie pisala jedna i ta sama osoba. Oni tak robia.

Karlos

Ta Multigrupa to spoko firma , nie rozumiem pierwszych wątków , pracowałem w niej ponad rok. Szef też podobno ratownik, zawsze mogłem liczyć na zaliczkę a wypłaty wpływały na konto bardzo terminowo. Uwaga Szef tępi telefony kom. na dyżurach a o czytaniu prasy nawet nie wspominam , podobnie spóznienia do pracy za które przestaje się pracować. Atmosfera w pracy super znacznie lepsza niż w innych firmach i WOPRach.

Andriu

Krótko i na temat , pracowałem dla Multigrupy przez ponad rok na kilku basenach w całym kraju. Taka była umowa , że jadę tam gdzie jest potrzeba pod warunkiem zapewnienia noclegu i dużej ilości godzin. Kasa taka sobie ale to chyba sprawa wygrywania przetargów przez Multigrupa za różne stawki. Fajna ekipa , szef spoko zawsze mogłem liczyć na zaliczki bo wiadomo jak to na wyjazdach. Wypłaty zawsze co do dnia i nigdy nie byłem oszukany. Polecam wszystkim ratownikom , musicie mieć tylko aktualne KPP bo to jest sprawdzane przed przyjęciem,

Andzia

Pracowałam dwa miesiące razem ze swoim chłopakiem dla Multigrupy na kąpieliskach letnich. Wszystko było OK tylko bardzo gorąco , woda mineralna była zapewniona , co godzinę mieliśmy przerwy. Wypłata była zapłacona zgodnie z umową i w terminie. Nie mozna narzekać , jak ktoś wykonuje rzetelnie swoje obowiązki to wszystko jest bez problemu.

TABI

Zarobki takie sobie 9zł/h ale wypłaty zawsze na czas i zawsze zgodnie z wypracowanymi godzinami. Szef daje zaliczki a to jest duży plus. Elastyczne godziny pracy więc mogę się uczyć. Ogólnie polecam jak ktoś chce pracować jako ratownik.

Pracuję jako ratownik w Multigrupie od czerwca 2015 , przyznaję że jestem z małej miejscowości w której nie miałem szans na jakąkolwiek pracę. Na Gamtre znalazłem ogłoszenie z zakwaterowaniem i przyjechałem do Wrocławia. Płace mogłyby być lepsze ale zawsze wszystko było wypłacane zgodnie z umową i co do dnia. Z Panem Tomkiem tylko raz rozmawiałem , resztę spraw załatwiałem z Mariuszem. Po wakacjach zostałem juz na stałe we Wrocławiu i pracowałem na wielu obiektach multigruopa , nigdzie nigdy nie słyszałem że ktoś nie dostał wypłaty za swoją pracę albo został oszukany. Gdyby tak było to nikt by nie chciał w tej firmie pracować a z tego co czytałem na internecie to istnieją ze 20 lat i działają w całej Polsce.

IGOR

Nie bardzo rozumiem ostatniego wpisu od Monia25 , przecież ja jestem ratownikiem Multi Grupa i pracuję w grudniu na Redeco. Z moich informacji od szefa to wypełniamy tam w grudniu nie obsadzone godziny z którymi miało problem Redeco. Wypłaty zawsze były na czas i zgodnie z umową więc mam nadzieję , że w grudniu też tak będzie.

Monia25

Ta firma wystawia ogłoszenia w sprawie pracy ratowników w Redeco. To jest totalna bzdura. Sa tutaj stali ratownicy i nikt nie przyjmuje nowych. Nie dajcie się na to nabrać. Jak redeco potrzebuje pracowników to ogłasza się na swojej stronie.

Daria

NIE POLECAM TEJ FIRMY-oszuści i ściemniacze uwaga na 2 umowy podpisujesz dwie kasa za jedną

GRACJAN

To nie firma to pralnia i oszuści. nie polecam nikomu tej firmy

piotr

Witam ta czy ktoś z uczestników pracował dla multi grupy. jeśli tak to czy przyłączycie się do zbiorowego pozwu. chodzi 2 umowę na pewno wam płacili za jedną.

Zostaw merytoryczną opinię o Multi Grupa Tomasz Jarocki - Smolec

• Jak się pracuje w Multi Grupa Tomasz Jarocki?

Zobacz opinie na temat firmy Multi Grupa Tomasz Jarocki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multi Grupa Tomasz Jarocki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Multi Grupa Tomasz Jarocki
3.8/5 Na podstawie 22 ocen.
  • ul. Chłopska 18
    55-080 Smolec