Opinie o Multi Grupa Tomasz Jarocki w Smolec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Multi Grupa Tomasz Jarocki. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Multi Grupa Tomasz Jarocki o rekrutacji.

Branże: Edukacja - edukacja sportowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multi Grupa Tomasz Jarocki w Smolec

Patryk

@beata a ilu was jest do sprzątania ?

Zosia

@karo a jakie są godziny zmian?

Ile jest zmian w Multi Grupa Tomasz Jarocki?

Karo

To zależy od ciebie i od tego czy jesteś asertywny :)

Karo

O ile kierownictwo jeszcze jakoś ujdzie, tak osoby z którymi nie raz przyjdzie komuś pracować, są niekompetentne i nie odpowiedzialne, dodatkowo zmiany po 14h przez weekend nie dodają im energii. Nie rzadko zamiast spędzać przerwę w pomieszczeniu ratowników, pracownicy spędzają ją w saunach, lub wychodzą sobie w tym czasie załatwić kilka spraw na mieście. Grafik elastyczny, na plus jednak to fakt, iż podczas komunikacji kierownictwo - pracownik często występuje chaos i dezinformacja. Jeżeli zdaży ci się tak, że będziesz potrzebował dnia wolnego, bo np jesteś chory, to masz problem, bo jesteś zdany na łaskę reszty ratowników, którzy z łaska wezmą zmianę za ciebie tylko wtedy gdy dopłacisz im min. 50zl. A jeżeli nikt się z tobą nie zamiemi dostajesz karę 500zl lub przychodzisz do pracy i zarażasz wszystkich przychodzących grypą. W pracy nie czujesz się doceniany, kierownictwo ma cię "w (usunięte przez administratora) i to co robisz na basenie, bylebyś tam był. Spotkałem się również z sytuacja, gdy w R1 brakuje podstawowego sprzętu do np opatrywania oparzeń. Ponadto brak, szkolenia BHP, które deklarujesz, że ukończyłeś, zmuszanie cię do przejścia na umowę zlecenie, oferowanie pracy na konkretnym obiekcie, po czym rozsiewanie cię po innych basenach jak leci, sugerowanie zmian, mógłbym to nawet określić jako ich wciskanie bo "bierzesz za mało".

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Multi Grupa Tomasz Jarocki? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

@Marek zapomniałeś napisać czy są jakieś premie albo dodatki?

POLECAM ! 15zł na godzinę , grafik pracy elastyczny , szefostwo nie czepialskie , robisz swoje i to wszystko , nikt nad tobą nie stoi i nie wydaje poleceń , każdy wie co ma robić. Praca od 8 do 12 godzin dziennie na zmianę do ustalenia z koordynatorem , KASA ZAWSZE NA CZAS I SIĘ ZGADZA Z GODZINAMI , POLECAM.

Ja nie polecam. Nigdy nie pracowałem przez multigrupę, ale pracowaca zapewił mi tylko stawkę 12zł/h i oznajmił, że więcej w Warszawie nie dostanę. Rozmowa przez telefon mi się nie spodobała tak jak wysłanie mi grafiku bez wyjaśnienia zasad ani braku podpisanej umowy. Zezygnowałem z tej oferty i znalazłem za 18 zł/h na rękę w Warszawie :).

Shantel

Gdy nie pracowałeś, ale się wypowiesz, eh.. Pracuje u nich, stawka 15 na rękę, grafik elastyczny. Chwalę sobie jako studentka AWFu.

Halina
@Shantel

Shantel, cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Rozumiem, że firma pozwala pogodzić pracę ze studiami. Ciekawi mnie jak wygląda atmosfera w zespole i jak wygląda kwestia ewentualnych premii?

Danielos
@Shantel

15 zl netto? Umowa o prace?

Ratownik

Nie polecam tej firmy do nawiązania współpracy, szczególnie w Warszawie. Bardzo niekompetentna Pani kierownik. Bardzo problemowa oraz brak jej podstawowej wiedzy np. co jest dokumentem umożliwiającym zwrot faktury. Pracował na jeziorku Czerniakowskim i zostałem poproszony 20 sierpnia ,abym przygotował kąpielisko na sprawozdanie, które powinno być przygotowane jeszcze przed otwarciem. To znaczy ,że trzeba było zrobić oraz umieścić tabliczki z opisanymi głębokościami oraz poprawić jego ułożenie, to znaczy widocznie odgrodzić strefę dla umiejących pływać oraz nieumiejących. Dostałem informację ,że gdy zrobię zakupy oraz przygotuje skan to dostanę zwrot faktury, bo nasza "kierowniczka" nie potrafi tego zrobić. I z tym się zgodzę ,ponieważ kilka dni wcześniej zmajstrowała tablicę za ponad 300 złotych, która nie wytrzymała 2 dni. No cóż i tutaj zaczęły się problemy. Po tym jak kąpielisko zostało przygotowane, zdjęcia jego zrobione, skany oddane, okazało się ,że coś co powinno być oczywiste co dla kierowniczki nie było - mianowicie ,że skan faktury nie jet dokumentem księgowym. Na szczęście miałem jeszcze oryginał, który zostawiłem na basenie ,bo najpierw kazała mi go wysłać pocztom. Po tym jak zostawiłem fakturę na basenie ona zginęła i pieniędzy do dziś nie dostałem. No cóż, zdarza się - nigdy więcej z tą firmą ,a przede wszystkim nie pod takim kierownikiem.

Artur

Nie polecam, (usunięte przez administratora)

Halina
@Artur

Rozumiem, a możesz wyjaśnić dlaczego nie polecasz pracy w Multi Grupa Tomasz Jarocki? Taki ogólnikowy wpis niestety niewiele mówi osobom szukającym opinii o tej firmie i nikomu nie pomoże. Będę wdzięczna za więcej szczegółów.

Maro

Wszystkim gorąco polecam! Najlepsza Pani menadżer ! Zorganizowane , elastyczne grafiki premie.

Miszel

Serdecznie polecam! Mloda oraz kompetentna Pani Manager nawiąże nić porozumirnia z każdym człowiekiem! dzięki czemu praca nie staje się utrapieniem! Jak dotąd nie spotkałam takiego managera który potrafi zorganizowac tak zgrany zespół oraz czas pracy mając na uwadze własne potrzeby pracownika. Moim zdaniem ta Pani robi kawał dobrej roboty dla firmy żeby ogarnąć to wszystko i żeby to wszystko jeszcze działało wyśmienicie! Wynagrodzenie takie że chce sie pracować;) serdecznie polecam!

Ratownik

Serdecznie polecam!!! Elastyczne godziny pracy, pracujesz ile chcesz, praca z młodymi ludźmi w luźnej atmosferze, wypłata na czas, polecam wszystkim ????

Stanich

Pracuje dla multiGrupy 5 rok. Plusy to: Bardzo elastyczny grafik - pracuję ile chce pracować. To dla mnie największa zaleta. Mogę brać zmiany bez dłuższego planowania. Młoda kadra ratowników - można poznać dużo osób. Kasa na czas. Premie. Można poznać sporo warszawskich obiektów sportowych. Obecność w wielu miejscach stwarza możliwości rozpoznania środowiska. Minusy. Brak pensji w ojro ????

Ratownik

Elastyczne godziny, miła atmosfera, młoda ekipa :)

Zbi

Multi Grupa Warszawa. Bardzo młoda pani Menager zaraża uśmiechem. Świetnie sobie radzi z różnymi charakterami młodych ludzi. Doskonale potrafi stworzyć tak wspaniałą atmosferę, że aż chce się pracować. Polecam

Karlos

Super sprawa dla mlodych ludzi zeby zaczac zarabiac pierwsze pieniadze i poznac nowych ludzi polecam tez tym starszym doswiadczonym wyjadaczom mozna sie odmlodzic huehue, kasa pewna, sporo godzin jak ktos ma wolne wakacje to zamiast jechac do obozow pracy na zachodzie lepiej isc do MultiGrupy, szefowa Karolina wywarla bardzo pozytywne wrazenie lubie twarde i zdecydowane kobiety ;)

Ziva

Super praca na basenach w Warszawie - robię tylko tyle godzin ile chcę. Wypłaty w terminie i wszelka pomoc ze strony kierownictwa, super zespół. Czego chcieć więcej;)

HUBI

Multi Grupa to świetna firma, tworzą ją kompetentni, wykształceni i wspaniali ludzie. Renoma i pozycja Multi Grupy na rynku jest niepodważalna. Gorąco polecam współprace z nimi jak i aplikowanie do jej struktur. Pozdrawiam HG

Patryk

Praca na nowoczesnych obiektach, zgrany zespół, szefostwo bez zarzutów, dobra stawka i wypłata zawsze na czas. Polecam serdecznie :)

Bardzo dobry pracodawca

Zostaw merytoryczną opinię o Multi Grupa Tomasz Jarocki - Smolec

• Jak się pracuje w Multi Grupa Tomasz Jarocki?

Zobacz opinie na temat firmy Multi Grupa Tomasz Jarocki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multi Grupa Tomasz Jarocki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Multi Grupa Tomasz Jarocki
3.8/5 Na podstawie 22 ocen.
  • ul. Chłopska 18
    55-080 Smolec