Opinie o Multi Grupa Tomasz Jarocki w Smolec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Multi Grupa Tomasz Jarocki. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Multi Grupa Tomasz Jarocki o rekrutacji.

Branże: Edukacja - edukacja sportowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multi Grupa Tomasz Jarocki w Smolec

Mike

Współpracuję z Multi Grupą na warszawskich basenach - bardzo dobra możliwość doboru godzin, elastyczne dopasowania grafiku. Wypłaty wypłacane są terminowo i zgodnie z umową. Polecam wszystkim, a w szczególności studentom, którym zależy ma dorobieniu sobie i elastycznym czasie pracy.

Slayer

Dobra firma na start, elastyczne godziny I mlody zespol.

Bylu

Pracuje w tej firmie już 3 rok i jestem bardzo zadowolony , poznałem fajnych ludzi i mogę to połączyć z fajną pracą , gorąco polecam studentom

Miro

Pracuję od 3 miesięcy jako ratiwnik po ich kursie i KPP w fundacji. Założyli za mnie całą kasę za wszystkie szkolenia !! Potrącają teraz po 500zl. Zdobyłem dzięki temu nowy zawód i mam naprawdę fajną pracę. Szef faktycznie osiągalny raczej tylko przez telefon i krótka rozmowa. Ale wcale się nie dziwie mając tyle obiektów ma co robić. Przyjeżdża czasami fajnym Range rover. Wynagrodzenie WZOROWO !!! Zawsze do 5 kolejnego miesiąca i co do grosza. To trzeba przyznać ze kasą to nie ma problemów z porównaniu z innymi firmami w których pracowałem w innych zawodach. Warunki mieszkaniowe znośne ale bez wyżywienia. Jak komuś nie pasuje to może wynająć sobie coś innego i chyba oni część pokrywają. Atmosfera bardzo dobra ale pracować trzeba nie oszukujmy się nikt nie płaci za dobrą minę. Ogólnie naprawdę POLECAM.

Wodnik
@Miro

Nowicjusz zawsze cieszą się z nowym a gazem ale ta firma wykorzystuje nie wiedzę kodeksu pracy i jest wykorzystywana . STAWKA jest zanizona uciekają od płacenia ZUS i podatku a dni wolne jak niedzielę święta traktują jako normalne a umowa zlecenie jest zanizona i traktują jak niewolników i zaliczają po 300 godzinę miesiącu, Faceci jadą po bandzie chyba mają układy w PISie. ZUS wypowiada się wiem że zanizaja tak to jest w dzisiejszych czasach a urząd podatkowywyrsza się nie ruszaj gówna bo śmierdzi. Cały obraz PI S

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Multi Grupa Tomasz Jarocki? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Maciej

Jak dla mnie firma kompletnie nieprofesjonalna w dziedzinie ratownictwa wodnego, więcej mogą zrobić krzywdy tym niż pożytku... Radzę dobrze zastanowić się jak idzie się do pracy do nich jako ratownik wodny

Agnieszka

Nie ma co narzekać , praca dla mnie super , wcześniej pracowałam w sklepie i cały czas albo natłok klientów albo marudząca nad głową kierowniczka która chyba sama nie wiedziała czego chce więc mam porównanie. Polecam wszystkim pracę ratownika , ta firma multi grupa jest OK śmiało można u nich pracować :-)

Dario

Pracowałem dla nich jako ratownik na Termach C. w Jeleniej. Zakwaterowanie bezpłatne ale warunki takie sobie , można było wynająć samodzielny pokój to szef dopłaca połowę. Wypłaty terminowo i wszystko się zgadzało , dużo godzin można brać , dają też koszulki i spodenki ale trzeba się prosić. W sumie to polecam można zarobić i się nie napracować :-)

Mich...

Dzisiaj zakończyłem współpracę z Multigrupą , pracowałem w zasadzie na zastępstwie przez 14 dni na SPA i kąpielisku jako ratownik. Wynagrodzenie przelał mi osobiście szef w ostatni dzień pracy i wysłał fotkę przelewu. Wszystko było w porządku , nie mogę powiedzieć nic złego. Stawka 12 zł/h na krytym i 3200zł na rękę w skali miesiąca na kąpielisku. Z szefem się spotykałem tylko podczas jego chwilowych wizyt na kąpielisku , wydaje się być w porządku. POLECAM wszystkim ......

Natalia

@Lazarus, pracodawca powinien dbać o bezpieczeństwo pracowników, BHP oraz zapewnić ich odpowiednie wyszkolenie. Informacje, które opisujesz, jeżeli są zgodne z prawdą, to wzbudzają niepokój. Czy ktoś z Was może potwierdzić lub napisać coś więcej na temat pracy w roli ratownika wodnego w firmie Multi Grupa Tomasz Jarocki? Znalazłam też informację, że firma realizuje inne usługi. Czy ktoś z Was miał okazję pracować w innej branży?

Natalia

Firma Multi Grupa prowadzi otwarte rekrutacje i stale poszukuje nowych osób, można aplikować pod tym linkiem: http://www.multigrupa.com/praca/. Czy ktoś z was w ostatnim czasie przechodził proces rekrutacji? Czy długo czekaliście na kontakt ze strony pracodawcy? Jakie warunki są oferowane początkującym pracownikom? @Lazarus, Twój komentarz bardzo odróżnia się od innych, czy rozmawiałeś z pracodawcą na temat sytuacji, którą opisałeś? Jesteś pewien, że nie pomyliłeś firmy z inną?

Lazarus
@Natalia

Tej firmy nie sposób pomylić z inna i gdybyś Natalio zadała sobie ten trud i nieco bardziej powertowała w necie doszłabyś dość szybko do wniosku ze moja opinia jednak nie aż tak bardzo się różni od innych. cyt Jak planujesz pracować tutaj przez sezon, masz 99% szansy, że jedno z postanowień umowy nie zostanie dotrzymane. Stawka, pensja czy zakwaterowanie. Znajdą sposób, żeby zabrać ci 1/5 wypłaty. Firma posiada pozwolenie MSW na robienie kursów ratowniczych. Ktoś nastawiony na zysk, w sytuacji braku pracownika(częste przy takim podejściu do zleceniobiorców) nie będzie przykładal uwagi do umiejętności ratownika wodnego. Nie mówiąc już o podstawach kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Jest dla mnie niesamowicie przykre, że taka firma wygrywa ciągle to nowe przetargi. http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/901007,wypadek-w-termach-maltanskich-trzeci-ratownik-ma-zarzuty-ws-smierci-chlopca,id,t.html

Natalia

@Brajt, a czy w firmie są szanse na rozwój? Czy w późniejszym czasie możesz awansować? Wiesz może, czy po dłuższym stażu pracy wzrasta też stawka godzinowa? Jaka panuje atmosfera? Może są tu też inne osoby pracujące w Multi Grupa? Zachęcam was do aktywnego udziału w dyskusji.

Bischop
@Natalia

Zauważ ze starzy ratownicy są zwykłymi ratownikami zaś koordynatorkami młodziutkie i nad wyraz urodziwe panny... Teraz sama sobie odpowiedz dlaczego i jakie warunki będziesz musiała spełnić aby się wdrożyć na ścieżkę kariery w tej firmie... :)

Brajt

Jestem świeżo po ich kursie na ratownika plus KPP , na czas kursu miałem bezpłatne spanie w centrum Wrocławia , warunki w mieszkaniu znośne. Kurs dobrze i sprawnie zorganizowany ale bardzo intensywny, rano zajęcia z KPP potem z ratownictwa wodnego na basenach. Dzięki temu zrobiłem wszystko w jeden tydzień. Na początku musiałem wpłacić 150zł za egzamin końcowy , resztę pokryła za mnie multigrupa i będzie mi potrącać z wynagrodzenia - zarabiam na rękę 13zł/h i przez trzy miesiące będę miał potrącane część pensji. Generalnie naprawdę WARTO bo praca też jest fajna i bez spiny. Z tego co rozmawiałem z innymi ratownikami to wypłaty są zawsze na czas i zgodnie przepracowanymi godzinami. Ja mam umowę zlecenie ale podobno są szanse na umowę o pracę. Jak przepracuję pełny miesiąc to napiszę więcej. Pozdrawiam wszystkich ratowników :-)

Bischop
@Brajt

Raczej nie masz szans na normalna umowę, kolega musiał nawet sam sobie strój kupić, szef wszystkich traktuje z góry i nigdy na nic nie ma czasu, rozmowa z tym człowiekiem przez tel trwa najwyżej pól minuty, a co do potraceń jakie planuje wobec ciebie Multi grupa to żebyś się przypadkiem nie zdziwił z końcem miesiąca

Lazarus

Nie polecam tej firmy najgorszemu wrogowi. zwabiają ludzi obiecując wysokie zarobki, pełna umowę o prace oraz zakwaterowanie. Jak się po niewczas okazuje żadnej umowy, problemy z płatnościami zaś za tzw mieszkanie w warunkach skandalicznych - dodajmy, pobierają już z pierwszej wypłaty o czym wcześniej nie informują... Takie to jest towarzystwo. Pozdrawiam

Słyszałem, że firma ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Czy potrzebuje pracowników?

Robert

Pracowałem prawie rok i mogę wszystkim polecić , na pewno nie oszukują , średnio płacą ale zawsze terminowo , nie liczcie na premie chyba że wyratujecie tonącego :) Jeżeli w stopniu średnio - minimalnym wykonujesz swoje obowiązki to będziesz miał spokój. Grafiki pracy są elastyczne i to był dla mnie największy plus bo dorabiałem jako instruktor pływania.

Michał - Orbita

Koledzy i koleżanki ratownicy , więcej optymizmu stawki w Multigrupie idą do góry :-) Nie mogę narzekać bo pracuję kiedy chcę więc mogę się uczyć , praca nie jest ciężka raczej monotonna , nikt mi nie stoi nad głową , trudno coś (usunięte przez administratora) Wypłaty co do dnia , nie słyszałem żeby ktoś się czuł oszukany. Jak ktoś narzeka to niech idzie popracować na budowę za zeta - dwa więcej a wtedy doceni pracę ratownika. Polecam pracę w tej firmie wszystkim studentom.

Oszuści i (usunięte przez administratora). Brak umowy (nawet zlecenia co daje brak ubezpieczenia). Karygodne! Warunki pracy jak dla "podczłowieka". Wodę kupujesz sobie sam i ciuchy robocze. Porażka! Proponuję żeby wreszcie fiskus zainteresował się nimi i ich obarczył karami. Ostatnio w Uwadze było wielkie halo bo Ukraińcy w restauracjach w stolicy pracują bez umowy i za 10 zł/h. Rodowici Polacy pracują w Polsce jako ratownicy za te same pieniądze i bez umowy. ODRADZAM WSZYSTKIM!!!!!

Doris

Pracuję w Multi Grupie od 11 lat ,pan Tomek jest dobrym pracodawcą nigdy nie spóźnia się z wypłatą i zawsze stara się pomóc jeśli jest jakiś problem ,nie mogę powiedzieć złego słowa.Ale nie którzy to najchętniej by nic nie robili ale kasę by chcieli .

Długi

Dziwne , ja nie jestem robotem pracuję kiedy chcę poza wyjątkami , zawsze ustalam swój grafik pracy. 13zł na rękę to nawet niezła stawka choć fajnie by było mieć 15 , wtedy to był by hajlaif.

Zoo23

Traktują ludzi jak robotów obuz pracy nikomu nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Multi Grupa Tomasz Jarocki - Smolec

• Jak się pracuje w Multi Grupa Tomasz Jarocki?

Zobacz opinie na temat firmy Multi Grupa Tomasz Jarocki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multi Grupa Tomasz Jarocki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Multi Grupa Tomasz Jarocki
3.8/5 Na podstawie 22 ocen.
  • ul. Chłopska 18
    55-080 Smolec