Opinie o Multi Grupa Tomasz Jarocki w Smolec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Multi Grupa Tomasz Jarocki. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Multi Grupa Tomasz Jarocki o rekrutacji.

Branże: Edukacja - edukacja sportowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multi Grupa Tomasz Jarocki w Smolec

Gdzie wy znajdujecie oferty pracy do firmy? Mam wrażenie, że cały internet przeszukałem i nigdzie się nie ogłaszają. Trzeba osobiście się z nimi kontaktować i pytać? Chodzi mi o stanowisko ratownika. Czytam, że raczej odradzacie, ale mi tam pasuje umowa zlecenie, bo jeszcze mam status studenta. W tej sytuacji może warto spróbować się przyjąć? Dwa lata temu ktoś pisał o elastycznym grafiku, nadal można dopasować go pod siebie? Chodzi o elastyczne godziny pracy czy np. wymiar etatu?

Witam jak oceniacie pracę jako ratownicy wodni zatrudnieni przez Multigrupe w Termach Cieplickich ? Jaka atmosfera i warunki ?

Długoletni pracownik Nowy wpis
@Zainteresowany

Nie polecam. Umowy wyłącznie zlecenie na najniższą krajową bez możliwości negocjacji. Składki nie są odprowadzane do Zus albo wykazują mały procent tego ile się pracowało.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Multi Grupa Tomasz Jarocki?

Jarek Nowy wpis

Nie można dostać umowy na stałe ponieważ zatrudniają na umowę zlecenie.

Kondzio Nowy wpis
@Jarek

Wszystkich? Nawet przy dłuższym stażu jest śmieciówka? Ktoś próbował negocjować warunki bo to ani płatnego urlopu ani chorobowego. Nic od twojego wpisu się nie poprawiło w tym temacie?

witam czy ma ktoś może jakąś aktualną opinię odnośnie pracy jako osoba sprzątająca w firmie? Zauważyłam, że tu zainteresowanie ratownikami jest a to raczej nie moja bajka. Szukam czegoś dorywczo i jest formularz na stronie ze zgłoszeniem. Polecacie? Jak obecnie praca tutaj wgląda?

mokry
@Anna

ta firma to tragedia, duzo osob pracuje kilka dni i uciekają, jedno wielkie dziadostwo,za zwolnienie lekarskie nic nie wypłacili bo okazalo sie ze składki nie są odprowadzane

Olga
@mokry

Ale to chyba można gdzieś zgłosić jeśli masz umowę a nie opłacane są składki. Długo to trwało?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Multi Grupa Tomasz Jarocki? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
clos

ta firma to śmiech, nie płaca za zwolnienia lekarskie, w ogole dostaje sie mniej jak na umowie czyli minimalna pensja, żona właściciela udaje ksiegową hahahahaha

Kris

(usunięte przez administratora) zaniżają wynagrodzenie, nie Płacą za urlop jedna wielka tragedia

@Kris

To uop też tu może w końcu być? Widziałam wzmianki o braku lub zleceniu, bo tak to urlop chyba nie przysługuje tak w sumie

Pracownik basenu

Firma tragedia. Nie wywiązuje się ze swoich obowiązków nawet w 1%. W ambulatorium brak podstawowych opatrunków, worek ambu uszkodzony, torba medyczna niekompletna, nie spełniająca wymagań z rozporządzenia, tlen po terminie ważności. Częsty brak podstawowych środków higieny takich jak papier toaletowy. Pomimo, iz na hali basenowej panuje bardzo wysoka temperatura, nie ma wody do picia. Czlowiek pracuje bez umowy. Umowę dostaję po dlugim czasie do podpisania. Firma nie zapewnia odzieży służbowej, ze względu na to, iz nie ma podobno pieniędzy. Koordynator niekompetentny, boi się szefa jak ognia, nic nie można u niego załatwić.

Edyta
@Pracownik basenu

I nikt takich rzeczy nie kontroluje jeśli chodzi o te niedopatrzenia w ambulatorium? Może warto to zgłosić gdzies do szefa jeśli coś jest tam nie tak?

Darek M.

Firma profesjonalna , pracuję od pół roku jako ratownik , w moim przekonaniu wszystkie negatywne opinie są od osób którym się nie chce pracować i tylko potrafią narzekać. Żadnych problemów z płacami , wszystko na czas , każdy wie co ma robić , brak perespektyw na awans i praca na umowę zlecenie to chyba jedyne wady , elastyczny grafik pracy , pomagają zrobić aktualne KPP , POLECAM , NIE MA CO NARZEKAĆ ! TRZEBA TYKO UCZCIWIE PRACOWAC :)) STAWKA 20zł netto na rękę - nie jest źle :)))

@Darek M.

Czyli ponad tę w miarę spoko wypłatę to już nie ma na co więcej liczyć przy tego typu umowie? Czy może w Twoim przypadku jakoś fajnie zaskoczyli z jakimś dodatkowym nagradzaniem?

Ratownik z Warszawy

Brak wypłat na czas. Nie polecam.

Marzena

Nie polecam, krętactwo wypłata po terminie..ukraińcy bez szkoleń..

Ratas89

Firma legenda. Rozpocząłem pracę zaraz po otwarciu basenów na wiosnę, lekko zniechęcony poprzednimi opiniami zaryzykowałem, a tu zdziwienie, pełna profeska. Wielki plus za elastyczny grafik. Jasno przedstawione warunki współpracy. Mi one odpowiadały. Kwestia kasy - nie jest to stawka wygórowana ale odziwo jedna z lepszych w stolicy. Grafik od koordynatora zawsze na czas i zgodnie z moimi prośbami. Pracowałem w multigrupie do końca listopada czyli dosc dlugo aby sie wypowiedziec. Mogę śmiało polecić tą firmę. Atutem jest także wyplata na czas. Ratownik z 10 letnim stażem.

Czy pracodawca Multi Grupa Tomasz Jarocki motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Killer

Nie.Powinni dawać premię,umowy o pracę itd....

@Killer

A może chociaż zniżki, bądź bony na święta? Nic? Jak w takim razie wygląda rotacja pracowników? Zastanawiam się również, czy jest możliwe dostać cały etat, czy raczej pół. Ktoś pracuje teraz w Multi Grupa?

@Anna

Rekrutację prowadzi ,, koordynator" wyznaczony pracownik przez właśnie dana firmę MultiGrupa, nie ważne czy osoba jest kompetentna czy nie. Firma ma gdzieś dbanie o pracowników, większość zatrudnionych nigdy nie widziało na oczy szefostwa. Kandydaturę na koordynowanie w tej firmie najlepiej zdobyć dając (usunięte przez administratora) Albo kapować donosić na własnych kolegów i koleżanki z pracy a najlepiej robić te dwie rzeczy na raz..Najlepszym przykładem jest obiekt z Opola wodna nuta. Była prostytutka koordynuje brygadą. Nie polecam tej firmy! Tragedia

Pracuje w tej firmie jako student od ponad dwóch lat i szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona. Stawki są w porządku jak na taka pracę , dodatkowo wszystko dobrze zorganizowane i ustalone. Miła atmosfera wśród pracowników oraz można z szefostwem dogadać się w wielu sprawach. Polecam

Jarosław
@Kasia

O mamy studenta. Fajnie! A raczej studentkę. Napisałaś, że stawki są w porządku, jak na taką pracę. To znaczy jaką? Co tam dokładnie robisz i jakie masz obowiązki? :)

Wszystko OK , Firma porządna i uczciwie podchodzi do wypracowanych godzin i wynagrodzenia. Po pandemii stawka godzinowa poszła zauważalnie w górę , dowolne dni i zmiany w pracy , mogę śmiało polecić każdemu ratownikowi.

@Marta

Ile wcześniej wynosiła stawka godzinowa w Multi Grupie a o ile wzrosła? Czy podwyżki były dla wszystkich? Wspomniałeś o dowolnych dniach i zmianach w pracy. Ale czy jest jakieś minimum, które trzeba wyrobić? Czy można traktować to jak pracę dorywczą?

KRZ

Zrobiłem kurs ratownika i pracowałem w tej firmie w czerwcu na odkrytym kąpielisku. W porównaniu z innymi pracami których się łapałem jako student to jest super opcja bo nigdzie bym tyle w wakacje nie zarobił. Dla mnie 5500zł za miesiąc pracy to dużo pieniędzy dlatego postanowiłem jeszcze zostać na lipiec. Praca nie jest ciężka ale w gorące dni doskwiera wysoka temp. są parasole , woda mineralna i przerwy na odpoczynek a w dni przy zerowej frekwencji możliwe są dyżury. Wypłatę otrzymałem zgodnie z umową zlecenie jako student. Polecam pracę w tej firmie studentom bo w porównaniu z innymi pracami w sklepie czy jako kelner to jest mega opcja i można poznać dużo fajnych ratowniczek i plażowiczek :)

Zbigniew
@KRZ

Czy Multi Grupa zapewnia na takim wyjeździe spanie i wyżywienie? Czy jednak to trzeba sobie ogarnąć samemu? Daj znać, jak ogólnie warunki się przedstawiają:)

Ratownik
@Zbigniew

Nie korzystałem z opcji zakwaterowania ale z tego co wiem ratownicy pełniący dyżury spoza miasta mogą liczyć na darmowy nocleg.

U mnie było wszystko ok , pracowałam wprawdzie tylko dwa miesiące maj , czerwic 2021 ale nie mogę na nic narzekać poza bardzo wysoką temp. Stawkę miałam 17zł netto za godzinę pracy , woda mineralna i lodówka była ogólnie dostępna , Jareckiego nigdy nie widziałam , śmieciową umowę zlecenie podpisałam przez koordynatora ratowników ale na jasnych zasadach , wypłaty na czas , koordynator (usunięte przez administratora) wszystkie weekendy miał wolne.

Czy w Multi Grupa Tomasz Jarocki są szkolenia zewnętrzne?

Ja też

Oczywiście,że są szkolenia zewnętrzne na kombajn ,traktor i pług czteroskibowy, czyli wszystko co jest przydatne na etacie ratownika.

Mateusz

Polecam , teraz mam przerwę covit 19 ale gdy pracowałem wszystko było ok. Grafik w pełni elastyczny , stawka 15 zł netto , dosyć miła atmosfera , możliwość korzystania z siłowni i basenu. Dyscyplina w normie , nikt za nikim nie biega z poleceniami i to jest fajne :)

@Mateusz

Jak potraktowano pracowników Multi Grupy podczas pandemii? Czy firma ich jakoś zabezpieczyła podczas lockdownu? Wiem, że w niektórych firmach zmniejszano pensje, jak sytuacja wyglądała tutaj?

wolf

Firma tragedia,zle zarzadzana, koordynatorami zostaja dzieci/plci pieknej oczywiscie z liceum lub studentki ( wiadomo czemu ) ktore nie potrafia telefonu odebrac a gdy im sie to juz zdarzy to nie wiedza o co w ogole chodzi, umowy smieciowe, stawki najnizsze z mozliwych, czeste przypadki nieoplacania ZUS-u, o drobnym fakcie zatrudniania ukraincow nie potrafiacych plywac to nawet nie wspomne

@wolf

Ciężko mi z Twojego wpisu wywnioskować na jakim stanowisku pracowałeś @Wolf? Instruktor Pływania? Uwagi o pracownikach z Ukrainy są natomiast mało pomocne i dość obraźliwe, pamiętajmy, że forum ma pomagać a nie szerzyć nienawiść.

BEATA

Pracuję 3 miesiąc przy sprzątaniu pływalni w Katowicach tylko na dniówki , wypłaty zawsze były i są na czas , mam umowę zlecenia , żadnych kar i potrąceń jak w poprzedniej pracy , nadzoruje nas tylko koordynatorka ale każdy wie co ma robić , polecam bo nie ma problemów a szefa widziałam tylko jeden raz.

@BEATA

Cześć Beata, powiedz mi, czy jeżeli ktoś jest chętny, jest możliwość "dorobienia sobie do pensji"? Wiesz, nadgodziny, bądź dodatkowa zmiana? Szukam miejsca w którym pracodawca będzie mi w stanie pomóc, jeżeli będę potrzebować zastrzyku gotówki.

Zostaw merytoryczną opinię o Multi Grupa Tomasz Jarocki - Smolec

• Jak się pracuje w Multi Grupa Tomasz Jarocki?

Zobacz opinie na temat firmy Multi Grupa Tomasz Jarocki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Multi Grupa Tomasz Jarocki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Multi Grupa Tomasz Jarocki
3.8/5 Na podstawie 22 ocen.
  • ul. Chłopska 18
    55-080 Smolec