Opinie o Ekspert Security Centrum Szkolenia Arkadiusz Pudźwa w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ekspert Security Centrum Szkolenia Arkadiusz Pudźwa. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ekspert Security Centrum Szkolenia Arkadiusz Pudźwa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Drukarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ekspert Security Centrum Szkolenia Arkadiusz Pudźwa w Warszawa

Mialem skladac papiery ale po opiniach to ja podziekuje. Jesli ktos uwaza ze byl/jest potecjalnie oszukiwany , ( ja tego nie wiem czytam opinie) to po co sie tu zalic? W innej firmie uzeralem sie z oszustami - polecam ten zestaw :) Zawiadamia sie urzad skarbowy , zus, pip, urzad ds nie uczciwej konkurencji jesli sa ku temu podstawy ;)a na koniec prokurator 218 k.k i 286k.k.

ES Wawa
@Kandydat

Kolego lepiej nie składaj papierów skoro słuchasz głupszych od siebie i wierzysz nieudacznikom ........żaden z Ciebie będzie ekspert ochrony pozdrawiam

Lidka Nowy wpis

Naprawdę pracujecie po 300h, tak jak tu ktoś pisał wcześniej? Wow, nie spodziewałam się, ciekawe z czego to wynika, a przede wszystkim czy pracownik może odmówić tych nadgodzin? No jak dla chętnych to zrozumiem jeszcze, choć ja bym nie chciala tyle pracować.

Pik-Wes-Zeg

Pracuje w firmie Ekspert Security od około 3 lat , polecam tą firmę, wypłaty na czas i się zawsze zgadzają, pracowałem w tylu firmach a w tej jest porządek w grafikach , dyscyplina i każdy wie jak Pracuje. P. ANIOŁ to dobry szef ????

Adek Nowy wpis
@Pik-Wes-Zeg

Anioł to (usunięte przez administratora) ludzie pracują po 300h . Wypłaty pod stołem to norma. Czym więcej godzin to mniej zarobisz. Nie polecam Ludzie z bronią zarabiają poniżej średniej stawki godzinowej. Najgorsza firma ochroniarska

Darek.

Przedewszystkim te opinie negatywne są (usunięte przez administratora). Jeśli ktoś przychodzi do pracy i myśli że będzie mógł być pod wpływem czy spać na nockach czy brać kasę za free to grubo się myli. Rozumiem pracodawców którzy chcą wypracować ludźmi markę swojej firmy bo to oni ja reprezentują. Osobiście dobrze się mi pracuje w tej firmie i podejście profesjonalne do mnie czy innych kolegów jest na wysokim poziomie. Odpowiedzialność jaką mamy przekłada się na to co reprezentujemy sobą i dzięki zaufaniu pracodawcy jestem zadowolony jak i moi znajomi. Praca jest w super klimacie. Pozdrawiam niezadowolonych i tych którzy musieli opuścić szeregi z braku profesjonalizmu.

@Darek.

Cześć, jak firma weryfikuje wasze obowiązki? Tzn. na jakich zasadach ocenia się tu efektywność pracy? Wiadomo, alkohol czy spanie podczas nocki to przesada gruba.. często się takie rzeczy dzieją? Jak są rozliczane nocki w ogóle, macie jakiś dodatek? O zarobkach w sumie nic nie wspominasz, też jesteś zadowolony z nich? Były niedawno jakies podwyżki?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Ekspert Security Centrum Szkolenia Arkadiusz Pudźwa?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ekspert Security Centrum Szkolenia Arkadiusz Pudźwa? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

@Kandydat

Składać papiery na co? No ja bym się jednak przyjrzała pracodawcy, także jak coś wiesz, że szukają do pracy, to daj znać. Chętnie ogarnę, co za oferta i za ile.

Roni
@Kandydat

Co ty opowiadasz głupoty o tej firmie łżerz ja pies

@Roni

W którym miejscu według Ciebie nie ma racji? Skoro już zacząłeś pisać, to chociaż napisz konkrety, z czym się nie zgadzasz, będzie przynajmniej wiadomo, co i jak w tej pracy.

ES Wawa
@Kandydat

Co to za firma, która działa bez strony w internecie czy czegokolwiek? Owszem, startuje w przetargach do ochrony jednostek wojskowych, ale poza tym, to jakby nie istniała no i jak robi nabory dla pracowników, skoro nie przez internet? Napiszcie, gdzie teraz macie obiekty, czy jest praca, i jakie stawki są za godzinę. Dodam, że jestem na liście komendanta, jakby co.

ESWawa

Kolego nabór przez internet trwa ale trzeba być choć trochę bardziej bystrym . Czasy leszczy w ochronie się kończą ....

Wiecie, czy Ekspert Security Centrum Szkolenia Arkadiusz Pudźwa udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Nie dlugo bede zmuszony u was popracowac. Sam sie przekonam ile prawdy jest w opiniach. Jesli bede oszukiwany i zatrudniany na nu mowe 1/16 etatu to bedzie zawiadomiona wtedy kazda instytucje i urzad w kraja jak i dziennikarze. Mam nadzieje ze to tylko opinie bez pokrycia ps dozobaczenia w pracy :)

Malwina

Kolego to nie jest praca dla leszczy to nie ochronka a ochrona a z tonu twojej wypowiedzi wnioskuję że jesteś niezłą ofiarą. Nie przejdziesz selekcji diabła.

Jedna z maszyn
@Malwina

Anno nie (usunięte przez administratora)funduszy jak inni z dyrekcji ;) Ale zredukuj słowa jak Ci nie w oko czy w (usunięte przez administratora)

1 WBPanc wesoła

Ekspert to patotogia charakterów (usunięte przez administratora)nie rzetelni płatnicy, bp zawsze. z wypłaty parę groszy brak.....nie polecam tej patologcznej firmy opisałem klimat we firmie Jak z XVIII wiek... --

23 BLT
@1 WBPanc wesoła

Ekspwrt Security to rzeczywiscie patologia i agencja dla ludzi z problemem ALKOHOLOWYM A Anioł patologie przyjmie do pracy . Anioła i Puźwy firma Ekspert nie jest kryształowa,nierzetelny płatnik,oszuści nie polecam . Ekspert,czy RR Security,Kowalczyk ochrona,Selen Security To (usunięte przez administratora) rynku ochroniarskiego, ale i ostatnio narzekają koledzy na BASMA SECURITY bo opóźnienia się z wypłatami. Nie ma jak konsument czy securitas,solid

@1 WBPanc wesoła

Wypłaty się nie zgadzały chamskie traktowanie jedna z gorszych gdzie pracowałem

Agata
@1234

Jedne z gorszych? :/ No to już nie brzmi za fajnie w takim razie. A napiszesz coś szerzej o tym?

Artur

Robota jak wszędzie kasa na czas nie wydziwiają. Normalna atmosfera.

@Artur

No dziwne gdyby na czas nie płacili, a ile płacą w ogóle teraz ludziom? I jakie stanowisko?

Janosik 99

Pracowałem w ES mogę polecić , kasa na czas co do złotówki , warunki i przełożeni na obiekcie OK. Żal mi was barany co narzekacie , za robotę się weźcie a nie beczycie żeby zarobić trzeba pracować a nie tylko być

Jan emeryt
@Janosik 99

Zgadzam się z tymi co chcą pracować dla kombinatorów i ślizgaczy nie ma miejsca pracowałem dwa lata i przeszedłem na emeryturę, nie było żadnych problemów.wypłaty na czas i zgodnie z umową. Jan

@Janosik 99

Zawsze wszystko na czas polecam w 100%

Niunio

Oszukiwał kowalczyk basma dgp nawet stekop tu się zgadza co do grosza.

Benek

Robię u nich 3 lata jest ok. Płacą na czas zgodnie z umową. Moi znajomi też tu pracują.

Henio

Pracuje tu 8 lat jak wiesz po co przychodzisz do pracy to masz pewną posadę w stabilnym zakładzie.

44boss

Pracuje 6 miesięcy złego słowa na firmę nie dam powiedzieć. Same pozytywy organizacja jakość podejście do pracownika.

Co jaki czas w Ekspert Security Centrum Szkolenia Arkadiusz Pudźwa można ubiegać się o podwyżkę?

Qwerty

Po zadnym haha

Smieszne

Wypowiedzi konczace sie the best.... Kto pracuje w tej firmie moze znac jedna osobe ktora nagminnie uzywa tego zwrotu. Przy wszystkich pochlebnych dla pudzwy i aniola komentarzach tez jest fraza „the best”ewentualnie odmienione w innej formie, wyciagnijcie wnioski sami. Ktos musi miec wyjatkowo wysoka samoocene myslac ze po sposobie wypowiedzi i uzywanego slownictwa czy tez fraz nikt nie zroientuje sie kto pisze. Powodzenia z takim podejsciem.

margo

Expert Security Duo Sp. z o o. polecam dla alimenciarzy !!!!! Zatrudniają na 1/16 etatu...szkoda ,że nie na 1/64 Brawo dla firmy

margo09
@margo

bredzisz misiu zwolnili cię za spanie a teraz beczysz ; firma porządna płaci na czas !!!

XDDDD
@margo09

Kto chociaz raz w zyciu spotkal aniola i posluchal ten wie jakich zwrotow uzywa i ile razy podkresla placenie na czas slowa jak porzadny, pracowitosc itp. Stad droga dedukcji idzie zobaczyc kto pisze ktore komentarze. No firma porzadna jesli gosc bedacy przelozonym sam pisze komentarze. Powodzenia.

Bolek

Witam czy mozna w tej firmie dorobic na zleceniu? Jakie sa stawki widze ze sie oglaszaja w rembertowie w Warszawie system 24 czy 12? Prosze o info ktos cos wie

Zostaw merytoryczną opinię o Ekspert Security Centrum Szkolenia Arkadiusz Pudźwa - Warszawa

• Jak się pracuje w Ekspert Security Centrum Szkolenia Arkadiusz Pudźwa?

Zobacz opinie na temat firmy Ekspert Security Centrum Szkolenia Arkadiusz Pudźwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ekspert Security Centrum Szkolenia Arkadiusz Pudźwa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ekspert Security Centrum Szkolenia Arkadiusz Pudźwa
3.4/5 Na podstawie 54 ocen.
  • ul. Karola Chodkiewicza 4 lok. 110
    02-593 Warszawa