Opinie o Pumar Hydraulika Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pumar Hydraulika Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Pumar Hydraulika Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pumar Hydraulika Sp. z o.o. w Siemianowice Śląskie

Techniczny

Jasne zarobki moga byc na piekarach fajna robota komory i roboty mechanikow ;)

Młody górnik

Pracuje moze ktos na kwk Piekary jak tam zarobi praca?

Sebastian

ta firma to banda zlodzieji emeryci co w huja leca kradna miedz jak wkochlowicach mlodzi zapierdalali a emeryci kradli spali i wóda pili to jest pumar hydraulika emeryci 70% premi a mlodzi co zapierdalali 15 % pracowalem tam 2 lata dno dno dno

NoChybaKpisz

W ogóle nagłówek tej strony: Pracowałeś w "FIRMIE" Pumar Hydraulika Sp. z o.o.? ...chyba warsztacie : ) Najgorzej wykorzystany czas w moim życiu zawodowym, każdego dnia tam żałuje -,-!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Pumar Hydraulika Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Siemianowice Śląskie
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Mechanik Utrzymania Ruchu
Siemianowice Śląskie
Adient Seating Poland Sp. z o.o.
logo firmy Ślusarz
Ams Metal Sp. z o.o.
Techniczny

Firma upada nie wygrane przetargi konczace sie roboty w jaworznie oraz knurowie. Zwalnianie ludzi nie przedluzanie umowy. Firma lapie sie wszystkiego nawet czechow Podobno witek tam z ekipa jezdzi. FIRMA TO DNOOO PREZES GADAL ZA CZARNE 2800 A BYLO 1900-2100 ...

tojo

Firma szukajaca jeleni którzy benda ryzykować zdrowiem i życiem ! zarobki Gornika w granicach 2 tys po przepracowaniu 21 dniowek. Firma emerytow i lizodupów .

NoChybaKpisz

Firma tylko dla emerytów którzy chcą dorobić. Reszta niech omija szerokim łukiem.

OldWajder

Nie wiem jak wyglądają zarobki elektryka, ale jak pracowałem to przyjęto do pracy elektryków (później przyjęci niż ja), gdy odchodziłem (ok. 2 lata pracy) elektryków już nie było.

zaciekawiony

A jak wyglądają zarobki elektryków??

Jojo

Kolego tokarze frezerzy hmm no wiadomo najniższa krajowa , tak jak bolo pisze firma emerytów układy itp. itd.

początkujący

a jak tam zarabiają tokarze albo frezerzy

Pracowałem w tej Firmie , słaby zarobek, firma idzie na dno zresztą jak całe górnictwo.

bolo

zlodzieje firma emerytów placa grosze wymagaja w kurwy uklady ukladziki a jak nie maja roboty to cie wyjebia

mega zord

haha haha 5000 hyba w 5 miesięcy ja pierdzielę

lenoxx

W firmie jest ok,jestem tam spawaczem i spokojnie zarobie 5000 na reke miesiecznie

horna6

Witam!!! Jaką opinie dajecie tej firmie?? na jakich kopalniach pracują i jest sens zatrudniać sie do tej firmy????

Zostaw merytoryczną opinię o Pumar Hydraulika Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie

• Jak się pracuje w Pumar Hydraulika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pumar Hydraulika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pumar Hydraulika Sp. z o.o.?

Pumar Hydraulika Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Wyzwolenia 14
    41-103 Siemianowice Śląskie

Pumar Hydraulika Sp. z o.o.