Opinie o Thomalla Krzysztof w -

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Thomalla Krzysztof. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Thomalla Krzysztof o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thomalla Krzysztof w -

Jarek

Pracowałem dlatego polecam ! Firma wymagająca to fakt , Ale gwarantuje bezpieczeństwo ,bo robotę masz zawsze no i papiery grają . Teraz spawam w innej firmie po każdym zleceniu tydzień dwa przymusowego zjazdu a meldunku do dziś nie mam i h.....j wie o co tu chodzi. Zastanawiam się nad powrotem Widzę że wiele wpisów nie ma nic wspólnego z opiniami dlatego pozostawiam je bez komentarza.

Spawacz

Od 2012 Roku Pracuje w tej firmie. Kasa się zgadza i płacą w terminie . Robić trzeba wszędzie a nieroby mają zawsze przej....nie tylko u Thomalli Ja jestem zadowolony

Adwakat

Porozmawiajcie z adwokatem widać zatem ze znalazł sposób na ominięcie podatku jeśli pracujecie na wariantach Niemieckich firmy rozliczając się z tym panem na podstawie godzin zatem będą musieli takie dane organom udostępnić

Tomals

To prawda co piszą miałem 249godzin a wypłaty 2014,76 w tej firmie nie ma dodatku za nadgodziny czy za drugie zmiany bądź sobotę żadnych premii wakacyjnych świątecznych na dodatek zapiepszy Ci podad 200euro na podatek i w tym miejscu cytat thomalli nie będę płacił za Ciebie podatku a odnośnie banku godzin tak jest w tej firmie ale zarabia na tym trzy krotnie on bo wypłaci Ci z 8'84 tyle co masz na umowie co z tego że masz dogadamy 12 euro na godzinę i tak się pajac buja na czlowieku Moje sugestie dla Thomalla Krzysztof: Jak najdalej od takich ludzi Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić firmę

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Thomalla Krzysztof spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Tomalla

Jeśli chcecie być kantowani jeśli macie chęć sami płacić na podatek z zarobionej kasy. To w tej firmie właśnie tak jest to jest kpina aby pracownikom potrącal na podatek który to firma powinna zapłacić z swojej kasy. Widzę że jest wiele postów opowiadających prawdę o firmie thomalla(usunięte przez administratora) pozdro (usunięte przez administratora) Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Brak premii brak świadczeń wakacyjnych świątecznych

Marzena

@Były pracownik, dlaczego uważasz, że ludzie pewni swoich umiejętności długo nie posiedzą w firmie Thomalla Krzysztof? Skąd takie myślenie? Uargumentuj je proszę, gdyż nie do końca wiadomo o co chodzi. Co konkretnie naobiecywał Tobie ten pracodawca?

@Marzena

Będziesz pan zarabiał u mnie 2 500e na warunkach niemieckich a na warunkach niemieckich są premie których nie ma ogólnie bieda stawka 8.84 brutto na umowie a w tym lądzie gdzie jestem najniższa krajowa wynosi 9.27

Nikt mi tyle nie dał co on mi naobiecywal jak ktoś jest pewny swoich umiejętności dlugotować u niego nie siedzi.

Marzena

@Pajac tomalla, @Tomii, @Kasia, czyli reasumując to co napisaliście w umowie do pracy w Thomalla Krzysztof premie mają miejsce, jednak w rzeczywistości owych premii w cale nie otrzymujecie. Za nadgodziny również pracodawca nie wypłaca Wam należytej gotówki? @Kasia, napisałaś coś o banku godzin, czym to jest konkretnie? Będziesz w stanie opisać ten precedens?

Pajac tomalla

Nie polecam nikomu temat premii nie ma u niego nic takiego czy masz 150 godzin czy 300 To i tak jedna stawka co innego na papierku tam premii pełno jest bo podatek odprowadza od najniższej krajowej a premie są nieopodatkowane i tak na tobie zarabia kilka razy

Marzena

Jak obecnie rozwija się firma Thomalla Krzysztof, czy możecie napisać jakie są aktualne warunki zatrudnienia, wynagrodzenie jest większe niż w ostatnich latach? Co z atmosferą pracy? Zapraszam was do pozostawienia nowych opinii w tym wątku! @Toffi, proszę rozwiń dla nas temat umów w firmie Thomalla Krzysztof, wspominasz również o wątku premiowania pracowników, co masz dokładnie na myśli? Zapraszam Cię do kolejnego wpisu w tym temacie!

Tomii
@Marzena

Dokładnie zapomnijcie o premiach o dodatkach za nadgodziny czy pracę w sobotę bądź wakacyjną premię on tylko jak usłyszy to skacze jak pawian

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie nie ma premii u niego sepi na wszystkim premie są tylko na kwotach bo tak jak piszą masz na umowie 8,84 a obiecane masz 11 na godzinę więc wali Ci w przemocy i tak kręci teraz wymyślił bank godzin i aby nam zebrać kasę

Toffi

Kręci ile może na umowie najniższa A wszystko w premiach do stawki co się z nim dodałeś niby prywatne ubezpieczenia ma na pracownika tylko że jeśli coś się stanie to kasa na jego konto idzie a ty jesteś z niczym

Marzena

@Bartek, Możesz nam udzielić najnowszych informacji, co do obecnego rozwoju firmy Thomalla Krzysztof? Dlaczego uważasz, iż ten pracodawca za mało płaci swoim pracownikom? Rozbuduj dla nas proszę swoją opinie w tym temacie. Przypominam również wszystkim uczestnikom wątku o obowiązującym na forum regulaminie - https://www.gowork.pl/regulamin - komentarze łamiące jego postanowienia (na przykład poprzez wulgarny język lub obraźliwe sformułowania skierowane w stronę innych osób) będą częściowo lub w całości usuwane z wątku.

Bartek

Ten typ niczego sie nie nauczy. Ludzie podaja go do sądu przegrywa sprawy i buli. Oszczędniś pier.... grzejniki zakręca po mieszkaniach a u niego w chacie to ze 30 stopni chyba jest. I szuka super spawaczy za 9 euro ha ha ha.

Onnnn

A więc panie Thomalla nie Tomala przestań pan oszukiwać urzedy skarbowe jako iż pan placi premie nagrody i (usunięte przez administratora) steczka wie co jeszcze to iż pan mowi ze mało malo to jest tylk panski kompleks człowiek musi też zapalić napić się kawy bądź jakiegoś napoju a pan goni i goni, pamietam jak pan zez przyjechał tu , ciemnogród to był dla pana raj ale do rzeczy kiedy dasz pan ludzia zarobic jeb....iaaaaa po tyle h a pan nawet tego nie doceniasz jakieś premie na swieta? Czy tylko przydupasy dostana

Dokladnie skonczony cymbał nie pamieta jak chlał najtansza wódke na poczatku jak przyjechał do tej dziury zabitej dechami Wertle.Walił wodke naokragło.Niemcem jest hahaha chyba u siebue na wsi w Namysłowie.Niedawidze tego typa okradł mnie na 50 euro moze to nie jest duzo ale licza sie zasady.Udlaw sie ty kurduplu jestes nikim ty i twoje psy kapusie. A ty co kupujesz najdrozsza wodke i kubanskie cygara zlodzieju za to co ukradniesz ludzia co u ciebie pracuja.

Muzyk???hahaha chyba jak na zardzewialych garnkach zagra.Polski Niemiec z dziury zabitej dechami na dolnym slasku Namyslowa.Pare euro sie dorobil i udaje biznesmena.Tak Panie Thomalla przypomnij pan sobie jak zaczynaliscie projekt i nie mieliscie zielonego pojecia co z czym sie je.A taki pan obyty we wszystkim.

Spawacz mag

Ja tam nie narzekam facet zaradny tylko pijaków ma w (usunięte przez administratora)

RobertoAndreas

Nie polecam tego pracodawcy oszust i kretacz uważający siebie za nie wiadomo kogo wielki muzyk a tak naprawdę prymityw jak ich mało. Grzejniki wiecznie za ciepłe w mieszkaniach odżywki na poziomie lumpa z pod biedronki tego możecie się spodziewać po tym panie. O i jeszcze jego tzw prawe ręce meldujace mu z uprzejmym podpierd...pozdrawiam cie Christophie Thomallo h ci w (usunięte przez administratora).

idkaname

Nikt świadomy swoich umiejętności nie wytrwa długo w tej firmie. Tym bardziej ,że nie stanowi ona żadnej konkurencji wśród pośredników na terenie Niemiec. Wszystko prowadzone typowo pod wyzysk. Na umowie najniższa możliwa stawka plus nieopodatkowane dodatki, które równie dobrze może zabrać za fakt, iż nie spodoba mu się czyiś "uśmiech". Do tego zarobki ok 1800-2000 euro netto, ale robisz od poniedziałku do piątku po 10h i sobotę. Co daje jakieś 7-8 euro netto godzina.

Zostaw merytoryczną opinię o Thomalla Krzysztof - -

• Jak się pracuje w Thomalla Krzysztof?

Zobacz opinie na temat firmy Thomalla Krzysztof tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thomalla Krzysztof?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 5 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Thomalla Krzysztof