Opinie o Voyager Usługi Transportowe Przewóz Osób i Towarów w Gorlice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Voyager Usługi Transportowe Przewóz Osób i Towarów. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Voyager Usługi Transportowe Przewóz Osób i Towarów o rekrutacji.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voyager Usługi Transportowe Przewóz Osób i Towarów w Gorlice

Pasażer Nowy wpis

Jest może jakaś kadra kierowców? Interesuje mnie jak się nazywa kierowca z trasy Wysowa Zdrój - Kraków. Bardzo uprzejmy Pan i jeździ na czas.

Pasazer Nowy wpis

Kierowca zniszczyl torbe podrozna. 'Szef' oczywiscie widzi i trzyma tylko jedna strone. Bardzo burackie zachowanie z jego strony. Wychodzi na to ze polityka firmy ma w nosie pasazera. Wazne zeby kasa sie zgadzala.

Antoni Nowy wpis

Widać ,że pracodawcy dalej nie traktują kierowców poważnie . Pracuj za najniższą krajową , Pracuj w stresie ,pod pręgieżem szefa. Kamery ,wymagania z opinia ,potencjalnego złodzieja .Szkolenia niepłatne jazdy próbne bez wynagrodzeni . Wymagania wielkie ,nie dając nic w zamian .Przepraszam ,dają wypłatę najniższą krajową . A za wszystko odpowiada kierowca .

Co jaki okres czasu w Voyager Usługi Transportowe Przewóz Osób i Towarów można ubiegać się o podwyżkę?

Michał Nowy wpis

Podwyzka toz tu nie ma podwyżek tylko zabierają kursy by nie płacić. Dobrze w vogaer to kiedyś płacili teraz przychodzą kierowcy pracować za połowę to wola zatrudniać bo tańsi ale czyja to wina ze głupki przyjda robic za marne grosze to po co pracodawca ma płacić więcej

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Voyager Usługi Transportowe Przewóz Osób i Towarów? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
Mariusz

W wątku możemy głównie przeczytać opinie klientów, a co mógłby powiedzieć pracownik na temat współpracy z Voyager? Jakie warunki finansowe i czy biorąc pod uwagę atmosferę w firmie warto aplikować?

Jozek
@Mariusz

Nie polecam wyplata nigdy nie jest na czas zawsze. Zatrudniają ludzi za najniższe pieniądze kiedyś moze płacili teraz juz nie. Bo przychodzą ciołki za połowę kasy to czemu nie maja zatrudniać jak robi to samo a o połowę mniej zarabia .

Kicia1988

po ostatnim powrocie do Holandi z voyagerem to juz nie chce nim jezdzic .Dzieki Bogu zyjemy wszyscy bo przez tego kretyna kierowce moglismy wszyscy zginac w wypadku spowodowanym przez tego pajaca,nie wiem co chcial tym pokazac ze co potrafi szybko jezdzic (usunięte przez administratora)

Klient

Nie polecam tej firmy przewozowej. Podczas gdy korzystałem z ich usług i jechałem z Polski do Niemiec zaginęła mi torba (wartość szacuje na 700 zł). Przesiadałem się 2 razy. Podczas 1 przesiadki kierowca sam przepakowywał torby do drugiego busa. Kiedy przesiadałem się 2 raz zauważyłem, że torby nie ma. Natychmiast po całym zajściu i braku torby poinformowałem firmę. Dostałem odpowiedź, że zajmą się tym, po czym tydzień później otrzymałem informację od tej firmy, że sprawdzali monitoringi w miejscu gdzie była przesiadka. Stwierdzili, że takiej torby nie ma ( "taka torba nie była wogole najprawdopodobniej zabrana przez Pana"). Ponadto zostało mi zarzucone, że to ja jestem odpowiedzialny za swój bagaż, powinienem go pilnować (kierowca podczas pierwszej przesiadki sam bez poinformowania pasażerów zaczął przepakowywać bagaże). Torba zaginęła, nie odnalazła się, według firmy najprawdopodobniej "nie istnieje". " Firma nie jest odpowiedzialna za zgubienie tego bagażu". Jeżeli nie chcecie zgubić swojego bagażu bądź go nie odzyskać, nie korzystajcie z usług tej firmy.

Bartosz

To nie jest forum dla klientów firmy lecz dla pracowników firmy!

Autobus (trasa dlugodystansowa) nie przyjechal... Firma nie powiadomila pasazerow z listy przedplaconych biletow smsem ani mailem, ze tak sie stanie...

Renata

Dnia 24.12.2019r.Voyager Gorlice - Kraków, zamiast o godz. 05.01jechal o godz. 04.58."Pomimo zatrzymywania, kierowca nie stanął na przystanku. Spowodowało to moje spóźnienie do pracy. Rozkład zmiany uległ zmianie dnia 22.12.2019r.Kierowca winien się stosować do rozkładu jazdy jak być z nim zapoznany. Renata

Ferdek

Nie da się nic zrobić z tym czasem kursów? Chociaż odrobinę go wydłużyć, żeby nie było aż takich nerwów i presji podczas trasy?

Dicc

(usunięte przez administratora) Furmani fur wegla sprzed 50 lat mieli wiecej kultury niz obecni kierowcy firmy Voyager. (usunięte przez administratora) z ekstremalna pogarda. PRZESTRZEGAM !!! przed firma Voyager.

Kolega po fachu

Praca na umowę zlecenie. Kierowca ma 90zl za pełne kółko np. Nowy Sącz do Krakowa i znowu do Sącza. Czas przejazdu 2godziny 7 min nie do wykonania, bo realia na drodze cię nie puszczają. Czas pracy nie przestrzegany, czas jazdy, palzy musisz naginac aby wykonać kursy. Przyjmą każdego ale dwa dni się szkolisz i jedziesz za darmo na karcie innego kierowcy ryzykując mandatem 2000zl. Autobusy kiepski stan choć z zewnacz wyglądają ładnie. Jazda nerwowa w ogromnym stresie aby zdążyć, aby autobus się nie zepsuł, aby cię nie złapali bo czasy przekroczone. Szef na rozmowie klnie do ciebie i opowiada bajki. Ci co tam jeżdżą to desperaci i nieodpowiedzialni ludzie dlatego tak tam jest bo się godzą na takie warunki. Byłem sprawdziłem zrezygnowałem i podziękowałem.

Avesi

czy ktoś pracował w tej firmie jako kierowca autobusu? Jak to wygląda w praktyce? umowa o pracę/zlecenie? Czy płaca na czas? większość opinie jest od pasażerów którzy tam nie pracują

Artur
@Avesi

Interesowały Cię warunki pracy na stanowisku kierowcy autobusu. Mimo braku odpowiedzi na forum zastanawia mnie, czy zdecydowałeś się aplikować? Być może Ty będziesz mógł aktualnie napisać coś o pracy w tym miejscu.

Stała Pasażerka

Nie polecam tej firmy! Autobusy z Tarnowa wyjeżdżają przed czasem co jest dużym utrudnieniem dla osób uzależnionych od komunikacji miejskiej. Prosząc o wytłumaczenie w biurze Pani zamiast przeprosić za zaistniałą sytuację, podniosła głos stwierdzając że kierowca wyjechał bardzo dobrze. Następnie przerywając mi słowo powiedziała że kolejny za 45 min.. Obsługa biura bardzo nie miła. To już druga osoba która nie potrafi rozmawiać z klientami tylko oburza się na jakiekolwiek zastrzeżenia. To nie wszystko. Wielokrotnie było tak że stojąc na przystanku na rondzie matecznego w Krakowie, kierowca autobusu się nie zatrzymał albo też zatrzymał się mówiąc że nie ma miejsc. Taka sytuacja powtarza w szczególności co piątek. Nie po to płacę co miesiąc bilet miesięczny żeby potem marznąć i nie mieć możliwości dostać się do domu czy też do szkoły. Wiedząc że tak się dzieje, firma powinna podstawić kolejny autobus albo zabierać pasażerów którzy mają już zakupiony bilet. Poza tym niektórzy kierowcy śmiało przejeżdżają na czerwonym świetle..

Angwkika
@Stała Pasażerka

Hahahahah o jaki szok nie było miejsc hahahah to co miał cie na kolanach u siebie posadzić? Hahahahahahahahahah

Iza
@Angwkika

Myślę, że takie skargi możesz złożyć w innych miejscach, w których zostaną rozpatrzone. To jest forum pracownicze i osoby czytające je poszukują informacji o warunkach zatrudnienia, atmosferze itp. kwestiach. Może ktoś wie jak kondycja Voyager?

Pasażer

Niech kierowcy firmy Voyager nie czują się na drodze jak królowie, bo to co obserwuję to porażka. Nie pozdrawiam kierowcy z autobusu B27 z dnia 30.08.2019 na trasie Gorlice -Kraków.

Jagoda

Niestety kierowcy te firmy sa bardza nieostrozni z waliskami obchodza sie jak zworkami kartofli po raz drugi mi uszkodzili waliske

adam

Kierowcy firmy Voyager nie znają zasad używania klaksonu w terenie zabudowanym. Trąbią bez powodu, przekraczają prędkości w terenie zabudowanym, wjeżdżają z drogi podporządkowanej na główną z wymuszeniem przejazdu. Jednym słowem tragedia !!!

Juszesz

Nie polecam tej Lini, po raz kolejny autobus nie przyjechał, mimo że zakupiłam wcześniej bilet online. Brawo Voyager!!!

Devikas

Ze zdziwieniem czytam negatywne opinie na temat podróżowania Voyagerami, bo sama mam zupełnie inne doświadczenia. Kierowcy na trasie Gorlice- Tarnów-Kraków są fantastyczni. Mili, grzeczni, niemal zawsze uśmiechnięci. Jeżdżę z nimi od kilku lat i nie przypominam sobie, żeby któryś z nich odmówił pomocy, zarówno mi, jak i innym osobom, którzy grzecznie o to poproszą. Codzienną normą są natomiast niekulturalne zachowania pasażerów. Szczerze podziwiam kierowców, którzy w takich sytuacjach potrafią zachować neutralność, nie angażując się w prowadzenie tych beznadziejnych często dyskusji. Nie znam oczywiście wszystkich kierowców w tej firmie, pewnie nie wszyscy są idealni... dlatego wszystkim niezadowolonym klientom polecam trasę Gorlice-Tarnów-Kraków :)

Zostaw merytoryczną opinię o Voyager Usługi Transportowe Przewóz Osób i Towarów - Gorlice

• Jak się pracuje w Voyager Usługi Transportowe Przewóz Osób i Towarów?

Zobacz opinie na temat firmy Voyager Usługi Transportowe Przewóz Osób i Towarów tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Voyager Usługi Transportowe Przewóz Osób i Towarów
2.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Biecka 25c
    38-300 Gorlice
  • NIP: 7382146834 KRS: 0000519884

Voyager Usługi Transportowe Przewóz Osób i Towarów