Opinie o Dynamic Solutions Sp. z o.o. sp.k. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Dynamic Solutions Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Dynamic Solutions Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dynamic Solutions Sp. z o.o. sp.k. w Białystok

Ostatnio mignęło mi w sicie ze mieli ofertę pracy na stanowisko Java Developer. Całe ogłoszenie było po angielsku i zastanawiam się czy CV trzeba wysłać w tym języku. Praca głównie zdalna? Na takiej by mi głownie zależało.

Sebastian
@Joanna

Rozumiem. Na stanowisko Sales Specialist widełki były 6500-11500 zł To duże różnice. Ta wyższa kwota to już z ewentualną premią czy właśnie tylko doświadczenie ma duże znacznie żeby dostać większe pieniądze.

Joanna Nowy wpis

Cześć RD, bardzo dziękuję za Twoje pytanie. CV może być zarówno w języku angielskim jak i polskim. Pracujemy onsite, z możliwością pracy zdalnej w przypadku potrzeby. Gdybyś miał więcej pytań, śmiało napisz do naszego działu rekrutacji. Pozdrawiam :)

@Joanna

Też widziałem tą ofertę. Praca zdalna od razu wchodzi w grę, już od pierwszych dni zatrudnienia? Wtedy widełki były na poziomie 16-26k, ale chciałbym wiedzieć czy teraz się coś zmieniły. Proszę info od czego w ogóle zależy ta kwota, bo 10 k różnicy to nie mała kwota...

Joanna Nowy wpis

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Tak jak wspominałam w poprzednim komentarzu, na co dzień pracujemy onsite. Istnieje możliwość pracy zdalnej w przypadku potrzeby - bez względu na staż w organizacji. Widełka płacowe są dość zróżnicowane - stawka zależna jest od poziomu wiedzy i doświadczenia.

Sebastian Nowy wpis

Danuta

czy firma wciąż zatrudnia 30 osób? pytam, bo zastanawiam się czy planowo zespół będzie powiększany, nie widziałam niestety żadnych ogłoszeń. Zdarzają się tu jakiekolwiek rotacje czy od lat pracuje tu stały skład?

Magdalena G.
@Danuta

Bardzo cieszymy się, że wzbudziliśmy Pani zainteresowanie. Aktualnie jesteśmy w fazie dużego rozwoju, na przestrzeni ostatniego 1,5 roku urośliśmy ponad dwukrotnie - aktualnie możemy pochwalić się współpracą z ponad 50 specjalistami i biurami w 4 lokalizacjach w Polsce i za granicą. W Dynamic Solutions zatrudniamy ludzi do firmy a nie na projekt - zgrany Team, świetna atmosfera to coś z czego jesteśmy dumni, dlatego rotacja faktycznie jest niewielka. W zależności od profilu stanowiska nasze ogłoszenia można znaleźć na portalach dedykowanym branży IT jak No Fluff Jobs, czy Just Join IT w przypadku pozostałych ról, oferty publikowane są w serwisie Pracuj.pl oraz na naszym firmowym LinkedIn. Nawet jeśli w danym momencie nie prowadzimy rekrutacji na dane stanowisko, stwarzamy możliwość i mocno zachęcamy do zostawienia swojego CV.

Małgorzata
@Magdalena G.

Witam, skoro zatrudniacie ludzi do firmy, nie "na projekt", to czy jest od początku umowa o pracę zagwarantowana przez was? Bardzo proszę o informację, bo nie widzę tego w waszym komentarzu.

Magdalena G.
@Małgorzata

Hej, dziękuje za pytanie. Jeśli Twoją preferencją jest UoP nie ma z tym najmniejszego problemu, możliwa jest również współpraca w ramach B2B.

Jak dużo osób pracuje w Dynamic Solutions Sp. z o.o. sp.k.?

Marta Cukierman

Dziękuję za zainteresowanie. Nasz zespół ma już ponad 30 osób.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Dynamic Solutions Sp. z o.o. sp.k. odbywa się w siedzibie firmy?

Marta Cukierman

Nie, proces prowadzimy online. W Białymstoku, chętnych zapraszamy do odwiedzenia biura.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Sales Specialist w firmie Dynamic Solutions Sp. z o.o. sp.k.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .Doradca Klienta z językiem niderlandzkim.
Katowice
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Bogumił

dzień dobry w jaki sposób można się skontaktować z tą firmą ?? poszukuję wykonawcy dużego projektu w IT niestety telefon nie odbiera a formularz kontaktowy nie generuje kontaktu zwrotnego

Joanna

W zeszłym roku brałam udział w rekrutacji. Muszę przyznać, że została przeprowadzona bardzo profesjonalnie w przemiłej atmosferze. Po kontakcie telefonicznym oraz przesłaniu zadania rekrutacyjnego zaproszono mnie do kolejnego etapu (spotkanie z osobą zarządzającą). Na każdym etapie byłam informowana o dalszych krokach a informacje zwrotne zawsze były na czas, zgodnie z deklaracją. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z przebiegu rekrutacji, sprawnie i fajna atmosfera. Wszystko na plus ;-)

Macie maseczki od szefostwa ?

Krzysztof Chrzanowski

Pracowałem w firmie Dynamic Solutions przez ponad 20 miesięcy, i mogę stwierdzić, że jest to świetne miejsce dla osób chcących pracować w technologiach AEM i Sling. Firma rozwija swoje produkty wewnętrzne bazujące na Sling tj. BIMer oraz WebSight, aktualnie z naciskiem na ten drugi, współpracuje też na projektach AEMowych z firmami z całej Europy. Można tu liczyć na świetny rozwój oraz pomoc w razie jakichkolwiek problemów natury technicznej. W biurze panuje raczej luźna atmosfera, do dyspozycji mamy macbooki, ergonomiczne fotele oraz podnoszone biurka elektryczne - jest wygodnie. Mieścimy się w domku wolnostojącym, czasami, jak pogoda dopisuje rozpalamy grilla na tarasie. Osoby lubiące tak jak ja wyjść i zrobić kilka kółek po podwórku myśląc nad rozwiązaniem problemu, nad którym aktualnie pracują będą wniebowzięte. Podsumowując, miejsce fajne, ludzie fajni, technologie - wąska specjalizacja, t.j. AEM i Sling, jak ktoś polubi to się tu świetnie odnajdzie.

Izabela Konarzewska

Przepraszam, że tak na forum ale nie mam innego kontaktu do Pani, Pani Marto, proszę o kontakt na adres: izuszka@tlen.pl - mama Gosi

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Dynamic Solutions Sp. z o.o. sp.k.?

Marta Cukierman

Przyjęło się, że zaczynamy pomiędzy 8 a 10, każdy o pasującej sobie porze, z jakimiś drobnymi odstępstwami.

Olo

@Marta Cukierman a więc o awans ciężko?

@Olo

Awanse powiązane z budowaniem wiedzy, doświadczenia, warsztatu programistycznego i zaangażowaniem w rozwój młodszych kolegów, czyli junior developer -> regular developer ->lead developer-> solution architect są naturalne dla ludzi rozwijających się technicznie i to wspieramy, do tego zachęcamy i w tym pomagamy. Natomiast nie mamy struktury hierarchicznej, nie tworzymy stanowisk managerskich, żeby formalnie można było poczuć awans. Każdy z nas ma głos i wpływ na firmę w takim zakresie, jaki jest dla niego odczuwalny. Lubię myśleć, że staramy się dostrzegać w ludziach ich potencjał i mocne strony oraz ich potrzeby. Chcemy z tego korzystać i na tym budować naszą wspólną siłę. Unikamy stagnacji, za to budujemy stabilność (w tym również finansową). Liczę się z tym, że w dalszym rozwoju opierać się będziemy na naturalnych liderach wyłaniających się w naszych szeregach. Mam nadzieję, że to klaruje trochę nasze podejście do awansów. Chętnie odpowiem na dalsze pytania :)

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Dynamic Solutions Sp. z o. o.?

Marta Cukierman

Ja przyjeżdżam tu z uśmiechem na twarzy. Jest to miejsce, w którym spędzam jedną trzecią swojego życia i chcę żeby było przyjazne i pozytywne dla mnie i wszystkich, którzy ze mną tworzą naszą firmę. Mam głęboką nadzieję, że mi się to udaje. Kłamałabym, gdybym powiedziała, że zawsze wszystko jest "różowe", zdarzają się nieporozumienia i czasami szorstka wymiana zdań - na ogół jednak zakończona konsensusem. Jeżeli potrzebne jest wsparcie na projekcie, to w zespole zawsze znajdzie się odpowiednia osoba, która go udzieli, pomoże, podpowie.

KrzysztofK

W firmie dużo pracuje się nad https://websight.ds.pl/ - można pobrać aktualną wersję i sprawdzić co robi zespół R&D. Są plany żeby cały projekt przenieść na Githuba i pracować nad projektem open-source. Praca nad serwisami ryanair.com jest wymagająca i bardzo Agile, pozostałe projekty spokojne (szczególnie banki), lecz wymagają myślenia. W firmie są coraz większe zespoły, więc nowe osoby mogą spokojnie liczyc na wdrożenie w technologie pod okiem doświadczonych kolegów. Zapowiadają się ciekawe projekty - w szczególności dla kolejnych linii lotniczych i firm motoryzacyjnych. Struktura jest płaska i każdy odnajdzie w niej swoje miejsce, można się udzielać i proponować rozwiązania albo po prostu robić swoje.

Bruce

Nie jest zle :)

Czy często w firmie Dynamic Solutions Sp. z o. o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Marta Cukierman

Firma ma dość płaską strukturę, więc raczej nie ma potrzeby rekrutacji wewnętrznej. Chyba, że źle zrozumiałam pytanie, to proszę o więcej informacji.

NieBartek

Nie no bez żartów. Wszyscy uwielbiają osobę o której piszesz ;) Może problem leży gdzie indziej?

NieKamil

Jeśli trafisz do projektu zewnętrznego to jest to Twoja szansa na rozwój. Dobrze płacą, szefostwo ok i współpracownicy, poza jednym który Ci "pomaga" jak jestes na projekcie wewnętrznym. Jak już będziesz pracował we wcześniej wspomnianym projekcie, postaraj się przejsc na inny, albo uciekaj, bo współpraca z tą osobą to męka. Podnoszenie głosu bez powodu, wulgarne określenia tego co zrobiłeś, zmiana zdania 30 razy w ciągu wykonywania zadania jeszcze pół biedy, tylko za te "zmiany" dostajesz Ty... bo za długo Ci sie zeszło z zadaniem, a pomoc dla początkującego? To zakrawa o żart. Pewnie nie pisałbym tej opinii gdyby nie fakt że nie tylko ja ją podzielam

Zostaw merytoryczną opinię o Dynamic Solutions Sp. z o.o. sp.k. - Białystok

• Jak się pracuje w Dynamic Solutions Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Dynamic Solutions Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dynamic Solutions Sp. z o.o. sp.k.?

Dynamic Solutions Sp. z o.o. sp.k.
4.8/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Lipowa 19 lok. 21
    15-424 Białystok

Dynamic Solutions Sp. z o.o. sp.k.