Opinie o Felix Infrastruktura Sp. z o. o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Felix Infrastruktura Sp. z o. o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Felix Infrastruktura Sp. z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Felix Infrastruktura Sp. z o. o. w Gdańsk

Czy firma Felix Infrastruktura Sp. z o. o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Mariusz

Firma która płaci bardzo słabo i wyzyskuje pracownika 19-20 zł /h ... I chcę żeby pracować po 12 -14 h

Smika
@Mariusz

Masz rację wykorzystują ludzi chłopak musiał o 1 w nocy jechać bo ta cała śmieszna pani Wiktoria zadzwoniła i (usunięte przez administratora) ma być za takie pieniądze chyba ja (usunięte przez administratora)

Felix Infra
@Smika

Pana wypowiedz nie jest precyzyjna, ponieważ firma nie dzwoni do pracownikow w nocy ad hoc. Zajmujemy się tymczasowa organizacją ruchu i zabezpieczaniem prac na czas robót w tym ręcznym kierowaniem ruchem i/lub ruchem wahadłowym za pomocą sygnalizatorów drogowych. Kontakt Pani Inżynier z pracownikiem był w sytuacji awarii sygnalizacji na drodze (które maja prawo się zdarzać), na której odbywa się normalny ruch pojazdów. Niedziałająca sygnalizacja to zagrożenie dla zdrowia i życia uczestników ruchu. Ponadto, w czasie wykonywania prac w godzinach nocnych pracownicy zostali z tego tytułu wynagrodzeni. Mamy pracownikow którzy powaznie podchodzą do swojej pracy i wiedzą ze ich praca jest ważna i potrzebna. Cenimy takie zaangażowanie.

Droga krajowa
@Smika

A ktoś zmuszał kolegę by odebrać telefon o 1 w nocy i jechać pilnować wahadła. W telefonach jest przyciski wycisz połączenie. Sam sobie winny jest że odebrał o tej poże telefon . A teraz wypisujecie bzdury aż żal was po prostu.

DrogaKrajowa
@Mariusz

Jakoś teraz nikt chłopaków nie zmusza pracować po 12h 14h . Jakoś teraz chłopacy na jednych wahadalch pracują po 6h zmianowo. A drudzy po 12h . Kierowniczka dzwoniła po chłopach kto chce pracować po 6 h a kto po 12h I nie było zmuszania żeby wszyscy pracowali po 12h .

DrogaKrajowa Nowy wpis
@Smika

Kierowniczka Wiktoria jest bardzo spoko .Nie można na nią narzekać. Bo każdy z nas Co pracował w innych firmach to zpewnoscia trafił na gorszych kierowników lub brygadzistę na jakiegoś uja . Więc jak na razie nie ma co Na kierowniczkę narzekać. A zwłaszcza że w nie których sprawach wolne się chce lub urlop to bez problemu daje jak się z nią uzgodni. Wiadomo jest to że oczywiście jak ktoś przesądza i leci w Ciula z nią to ona i tak samo będzie postępować z takim pracownikami . Nie którzy sami sobie winni są tak naprawdę że narzekacie na nią. Jak przysłowie mówi jak Kuba Bogu tak Bog Kubie . To samo na logikę do głowy wpada . A zwłaszcza że kierownik to tak samo to pracownik i też ona dużo nie ma do powiedzenia W biurze . Nie którzy z was po tygodniu z pewnością by zrezygnowali z kierownictwa tak samo wymagają w biurze tak jak ona też troszkę musi wymagać od pracownika

Kierowca autobusu Nowy wpis
@Droga krajowa

Tak tylko zobaczycie jak pracują pracownicy deszcz nie deszcz a później pretensje ze na l4. Taki mróz był a oni biedni stali beż żadnych ciepłych posiłków czy herbaty. A po drugie to pracodawcą powinien zapewnić ciepłe posiłki. Oraz jakiś ciepły napój. A o oświetleniu to szkoda gadać. Zamiast kupić im pożądane oświetlenie to nie jakieś lizaki za 5 zł serio jak tak dalej będzie wyglądać to napewno inspekcja pracy się zainteresuje. Ogarnijcie im wkocu coś ciepłego a nie chłopaki marznąć muszą

Honda Nowy wpis
@Kierowca autobusu

Kierowca utcziwy obywatel się znalazł. Każdy wiedział dobrze do jakiej pracy się przyjmuje że to praca pod gołym niebem jest zatrudniąc się w tej firmie żeby pracować wiedzieli dobrze o tym . Jak komuś praca nie odpowiada to niech się zwolni .A nie siedzi na siłę i go zmusza do takiej pracy .Niech se znajdą taką pracę gdzie są posiłki ciepłe i warunki lepsze mają .

Jak nie ma opóźnień w wypłatach to super. Tylko te uczciwe pieniądze to jakie, bo nikt nie podał stawki. Zarobię powyżej 3 tysięcy na rękę?

Marian
@Michał

Pierwszy miesiąc umowa zlecenie i stawka 18 zł na rękę. To przecież śmiech na sali.... .

Zibi
@Michał

Możesz zarobić nawet więcej. Wystarczy chodzić do pracy. Wypłaty są na czas. Są tez dodatki. Praca na budowie wiec wiadomo robi się na zewnątrz ale robota jest spoko. Ludzie też. Pracuje u nich od 2019 i nie mam planów by zmieniać prace. Wypki na czas. Premie tez są. Jest ok.

Zibi
@Marian

Masz jakieś stare dane. Jak się zapierdziela to i kasa się zgadza. Robie u nich od 2019. Kasa na czas. Umowa o pracę a była zlecenie przez tylko miesiąc. Nie ma bólu.

DrogaKrajowa
@Zibi

Robota jest oki spoko nie ma co wypisywać bzdur i głupich komentarzy. Każdy wie do jakiej pracy się zatrudnił i powińien z tym się liczyć że to praca na zewnątrz i na panujące warunki pogodowe . A płacą tyle ile godzin miesięczne pracujesz. Jak sie w Ciula leci i co chwilę wolne bierze i po lekarzach chodzi . A by mieć zwolnię i co chwilę wolne się bierze. To wiadomo że wypłata mała i później mówią że mało się zarobiło .

Jaki dress code obowiązuje w Felix Infrastruktura Sp. z o. o.?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Felix Infrastruktura Sp. z o. o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Śmieszna firma większość pracowników 18zł/h nowym 20 . Praca 220h miesięcznie nadgodziny płacone normalnie ...

KRISS
@Adam

mieszne co piszesz. Nikt nie ma 18 ziko. Pracuje w tej firmie. Transport do roboty zapewniony, sprzęt potrzebny do roboty tez. Co musisz ogarnąć ? Budzik żeby być w pracy?? Robota spoko. W końcu to praca fizyczna to chyba wiadomo ze czy deszcz czy słońce to się pracuje. Ważne ze płaca na czas a i nawet dorzucą dodatek jak się dobrze pracuje. Ja nie mam uwag

tajemniczy nieznajomy

Witaj Barbaro, Pracowałem tam przez jakiś czas. Chyba jestem w stanie jakoś pomóc: 1. Rekrutacja - wszystko do dogadania, jak napisał Salesman007 Szefostwo jest naprawdę wyluzowane i sprawiedliwe. Nie zdarzyło mi się nie dostać wypłaty w terminie, nawet jeżeli klienci nie płacili to pracownicy zawsze byli na 1 miejscu. 2. Uczciwa praca za uczciwe pieniądze, jeśli nie masz doświadczenia to go sporo nabierzesz. Jest na pewno co robić. Ekipa jest już inna od kiedy pracowałem więc o reszcie się nie wypowiem. Jak dla mnie firma godna polecenia. Jest na prawdę mało takich firm w Polsce w których się chce zapie****ć.

Barbara

@Salesman007, może jednak chciałbyś zdradzić czy powody twojego odejścia leżały po stronie firmy Felix Infrastruktura czy była to decyzja podyktowana twoją prywatną sytuacją? Pozytywnie oceniłeś terminowe wynagrodzenia oraz przełożonych. Czy w związku z tym można uznać, że polecasz tę firmę osobom już z doświadczeniem w tej branży?

Barbara

Na stronie głównej firmy Felix - http://www.ifelix.pl/praca.php znalazłam ostatnie oferty pracy z roku 2017. Czy znajdą się na forum osoby, które mogłyby powiedzieć coś o procesie rekrutacji do tej firmy? Znaczące, dla potencjalnych zainteresowanych pracą w tej firmie, z pewnością będą informacje o tym, jak pracuje się w tej firmie, jakie są wymagania czy ogólne warunki pracy w Felix Infrastruktura.

Salesman007
@Barbara

Witaj Barbara, jeżeli chodzi o rekrutację to wszystko jest do dogadania ponieważ szefostwo jest na prawdę w porządku. Nie ma opóźnień w wypłatach - jeżeli chodzi o pracę to nie powiem ponieważ od mojego czasu pracy cała ekipa się zmieniła. Wspomną tylko że żeńska część firmy była ogarnięta i koleżeńska. Bywało lepiej i gorzej jak w każdej firmie. Obowiązków dużo, czasami za dużo jak wszędzie ale jednak było warto. Miałem swoje powody żeby przestać tam pracować ale to nie było nic o czym powinienem tutaj pisać.

Zostaw merytoryczną opinię o Felix Infrastruktura Sp. z o. o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Felix Infrastruktura Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Felix Infrastruktura Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Felix Infrastruktura Sp. z o. o.
3.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Strajku Dokerów 16 lok. 12
    80-544 Gdańsk

Felix Infrastruktura Sp. z o. o.