Opinie o Leroy Merlin w Kalisz Poznańska 121-131

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Leroy Merlin. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Leroy Merlin o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin w Kalisz Poznańska 121-131

Dramat

Pracowałem w leroy Merlin Kalisz, praca na początek jest ok, ale z każdym rokiem przybywa obowiązków a kasa ta sama lub ochlapy w postaci 100 zł brutto. Nie polecam

@Dramat

Czy głównym powodem Twojego odejścia z pracy w firmie Leroy Merlin był zwiększający się z każdym rokiem zakres obowiązków? W swoim komentarzu wspomniałeś o kwocie 100 zł brutto. Czy była to premia dla zatrudnionych pracowników, czy może kwota z zupełnie innego tytułu otrzymywana przez pracujące osoby? Odpowiedz proszę.

Dramat2
@Łukasz

Zakres obowiązków różnie nie z roku na rok, a z dnia na dzień. Wymysły dyrektora nie ma końca.

Slawko

Ten sklep schodzi na psy. Zero obsługi na działach, bałagan na działach, niezgodne i wysokie ceny. Jak już się trafi obsługa to albo guzik wie, albo obsługuje jak za karę.

Bob Marley

Praca dla desperatów i ludzi uwiązanych kredytem. Słabe pieniądze, z niektórymi ludźmi bardzo ciężko się dogadać. Mało kto wywiązuje się ze swoich obowiązków, trzeba ciągle się użerać i robić coś za kogoś albo ich ścigać. Działy ogród i magazyn to jest kpina, wszędzie panuje chaos, nikt nie wie gdzie co jest. Praca ciężka niewdzieczna i nieopłacalna. Na początku wszystko wygląda fajnie przez pryzmat korporacyjnego system - ogólnie tragedia.

@Bob Marley

Dziękuję za podzielenie się swoimi wrażeniami z pracy w firmie Leroy Merlin, jednak chciałbym, abyś bardziej precyzyjnie określił aspekty pracy, których zatrudniony pracownik może doświadczyć, pracując w tym miejscu. Przede wszystkim chciałbym wiedzieć, jak dokładnie wygląda wynagrodzenie za pracę w tym miejscu? Mógłbyś sprecyzować wypowiedź w tym zakresie? Zachęcam.

@Bob Marley

Masz rację na dziale ogród same cwaniaki którzy wykorzystują innych pracowników.

@Michał

Pracowałeś na tym dziale w firmie Leroy Merlin? Mógłbyś bardziej szczegółowo napisać, w jaki sposób według Ciebie dochodziło do wykorzystywania innych pracowników? Uzasadnij swój komentarz, abyśmy mogli lepiej zrozumieć, jak to wyglądało. A może dodatkowo jest coś innego odnośnie pracy w tym miejscu, o czym chciałbyś nam powiedzieć?

Zielony

Jestem obecnie pracownikiem i do tej pory jest średnio wymagań od groma mało kasy ludzie z działu są średni ciężko się z nimi dogadać,kierownictwo niby spoko ale mają swoje za uszami ogólnie szukam innej pracy nie polecam tego sklepu wyłącznie dla zdesperowanych...!

Paulina
@Zielony

Jakie są zarobki w Leroy ?

@Paulina

Rozważasz aplikowanie do pracy w firmie Leroy Merlin? Na oficjalnej stronie internetowej firmy można znaleźć obecnie aktywne ogłoszenia o pracę https://www.kariera.leroymerlin.pl/ Czy któreś z tych ogłoszeń Cię zainteresowało?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Leroy Merlin? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
logo firmy Młodszy specjalista
Służba Cywilna
Dorota

@Cross, możesz przedstawić, jak wygląda zakres obowiązków pracownika, który jest zatrudniony w firmie Leroy Merlin? System pracy jest 8, czy może 10 godzinny? W trakcie typowego dnia pracy, jak wygląda kwestia przerw? Jest jedna długa, a może dwie krótsze? Przybliż, proszę, jak wyglądają te aspekty pracy.

Dorota

@Zbychu, można mieć różne zdanie na temat pracy w firmie Leroy Merlin, jednak, proszę, aby wypowiedzi, które dodajemy na forum były pozbawione słów wulgarnych i obraźliwych. Napisz coś więcej na temat wymagań, które stawia firma Leroy Merlin przed swoimi zatrudnionymi pracownikami oraz jakie, czy są jakieś kryteria, które regulują otrzymanie podwyżki za pracę w tej firmie? Zachęcam do kontynuacji rozmowy.

Cross
@Dorota

Tak jak kolega napisał, podstawowym kryterium otrzymania podwyżki lub "awansu" jest: - lizusostwo, - kolesiostwo, - podpi.... (uprzejme donoszenie), - brak kompetencji, - przytakiwanie kierownikowi i siedzenie cicho. Awans = robienie wszystkiego za kierownika tak żeby on mógł się pochwalić przed innymi czego to on nie zrobił, jaki jest fajny i pracowity.

AGNIESZKA SKOWROŃSKA

Mam 52 lata, pracowałam w wielu firmach ale nigdzie kierownicy nie traktowali mnie z taką pogardą jak w Leroy Merlin w Kaliszu. Nigdy więcej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Daniel
@AGNIESZKA SKOWROŃSKA

Amerykę odkryłaś ? Popytaj ludzi z Kalisza co myślą o pracy w Leroy Merlin a wszystko będzie jasne.

Zbychu
@Daniel

Żenada wymagania z kosmosu a kasa gorsza niż w spożywczaku. Podwyżki jak już to dostają tylko lizusy i podpierdzielacze. Nie polecam

Dorota

@Tamara, przedstawiasz profil, któregoś z pracowników firmy Leroy Merlin? Spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja z udziałem tego pracownika? Napisz, proszę, bardziej szczegółowo przytoczoną przez Ciebie sytuację.

Tamara

Pani Kasia o rudych wlosach strasznie nie sympatyczna Nie miła bez kultury .Chyba ledwo co po podstawówce.Ubogi zakres słówTa

Dorota

@Zielony, dziękujemy za Twój komentarz, na jakim obecnie stanowisku pracujesz oraz jak oceniasz atmosferę podczas pracy? Co z kwestią dodatków socjalnych do pensji, pracownicy firmy Leroy Merlin mogą liczyć na bogaty pakiet socjalny? W swojej opinii wspominasz o wymaganiach, proszę sprecyzuj dokładniej o jakich wymaganiach mowa? Namawiam Cię do udzielenia nam odpowiedzi, chętnie dowiemy się więcej informacji!

Dorota

Jak wygląda obecna sytuacja z zatrudnianiem nowych pracowników, czy firma Leroy Merlin w Kaliszu tworzy obecnie nowe miejsca pracy i rozwija się prawidłowo? Przybliżcie również sprawę benefitów i dodatków płacowych w tej firmie, zachęcam was do udzielania nowych opinii w tym temacie.

Aan

Yyyyy

zibi

Miałem okazje pracować w Kaliszu , firma to typowa korporacja w której nie szanuje się pracownika , jest popychadłem któremu nie wolno się odzywać a każde pretensje to upomnienie . System wynagradzania jest nie jasny , marne pieniądze a wielkie wymagania . Socjalne co prawda jest ale bez zachwytu . Przyjmują osoby niepełnosprawne i przymuszają do pracy w nadgodzinach podsuwając pisma do podpisania , gdy ktoś nie podpisze zostaje zwolniony .

BOLO
@zibi

Pracowałem w Leroy Merlin w Kaliszu prawie dwa lata, wszystko zależy na jaki dział trafisz. OSTRZEGAM PRZED PRACĄ NA DZIALE OGRÓD I MAGAZYN.

nightmare
@BOLO

Czemu przed działem ogród aż taka tam masakra?

BOLO
@nightmare

POZNASZ KIEROWNICZKĘ A WSZYSTKO BĘDZIE JASNE.

Kurogo

Jakiś czas temu aplikowałem na jeden dział, po jakimś czasie dzwoni pani z HR i zaprasza na rozmowę, wtedy się okazuję że "no cóż, ale dane stanowisko uległo obsadzeniu poprzez przesunięcia kadrowe i oni widzieli by mnie na innym dziale". Mówię "ok niech będzie", propozycja co prawda nie super, ale lepsze to niż całkowita odmowa. Umówiony na drugie spotkanie, tym razem z szefem działu przychodzę i rozmawiamy, o tym o tamtym o zarobkach o tym jak wygląda praca itd. Ostatecznie skończyliśmy na tym że zeszliśmy na dział i pokazał mi całość "od kuchni". Skończyliśmy naszą rozmowę na tym że "zadzwonię do pana jutro albo pojutrze by podać panu datę spotkania z szefem sklepu". Minęły 4 miesiące, a oni milczą :) nawet grzecznościowego e-maila że zrezygnowali ze mnie, czy coś. [takie typowe zachowanie polskich korpo, czyli brak zwykłej grzeczności nawet w przypadku odmowy] Co do oferty, to proponowane na początek: umowa czasowa[3m] + 2200-2300PLN Brutto [HR nie był do końca pewny ile] + opieka w Medix itd. Bez rarytasów, ale ogólnie wyglądało na ok. Co do samego sklepu to tak jak OlIwIa836 napisał, sklep ma bałagan [zwłaszcza w drobnym asortymencie], działowi pracownicy sami nie wiedzą gdzie co mają na swoim dziale, a ogólnie obsługa jaka jest to każdy wie [raz lepsza raz gorsza - zależy od człowieka na zmianie]. Tylko tyle mogę powiedzieć o Leroy Merlin w Kaliszu.

OlIwIa836

Kupiłem drzwi w Leroy Merlin . W domu otworzyłem zawartość a w środku były tylko drzwi bez klamek , kluczy i bez niczego oprócz drzwi .. NIE polecam kupować drzwi w tym sklepie. A obsługa jest nie miła .

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin - Kalisz

• Jak się pracuje w Leroy Merlin?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy Merlin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Leroy Merlin