Opinie o Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacje i związki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami w Kraków

pzwxz Nowy wpis

rządzi prezes figurant...

Zawiedziony Nowy wpis

Odradzam. Podwojna moralnosc i standardy. Uwazaja ze etyka obowiazuje tylko w rozmowach z dluznikami, a kiedy ich czlonkowie nie placa faktur to uwazaja ze jest to OK i nie ich sprawa bo czlonkowie maja przestrzegac etyki w rozmowach windykacyjnych, a w biznesie juz nie. To daje przyklad ich „moralnosci” i „etyki”. W dodatku jak sie skarge na ich czlonka sklada ze postepuje nieetycznie i nie placi to odmawiaja wszczecia kontroli - moze dlatego ze ten czlonek sponsoruje ich konferencje?

izabela Nowy wpis

nie polecam, faceci ktorzy szukają tylko kobiet do pr (seksizm?) i wymuszają łamanie etyki public relations bo zależy im na kreacji wizerunku jaki chca miec a nie jaki jest prawdziwy, a jednocześnie każą robić womm, zakładać fikcyjne konta i wyrażać złe opinie o firmach które nie są członkami związku. brudna to praca, jak nie masz z tym problemow to sie tam odnajdziesz, ale jak masz kregoslup moralny to zostaje placz i zgrzytanie zebow

jordan Nowy wpis

Hej czy te filmiki co krążą w internecie o polskich wilkach z wallstreet co naga kobieta biega wśród facetów w garniakach to jest z ich imprez????

Czy po rozmowie w Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. Kadr i Płac
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Porcjowanie i pakowanie mięsa
Thiersee
Allpersona GmbH
Ona

Chcesz pracować w PZZW? Brak podstawowych struktur jak dział finansowy czy kadrowy sprawi, że poczujesz się jakbyś pracował(a) na czarno. Panują tu dziwne układy. Nie mają nawet swojego biura. Spóźniają się z wypłatami, bo Twój przelew nie jest przecież dla Zarządu najistotniejszy. Ciężko cokolwiek załatwić, a załatwiać trzeba sporo, wszystko zrzucane jest na Twoją głowę. Brak decyzyjności najważniejszych osób. Pensje nie adekwatne do zakresu obowiązków i odpowiedzialności, która na Ciebie spada.

Życzliwy

Podobno nawet czynszu nie płacą.

Ewka77

Płacą pensje na czas bo rozne opinie slyszalam

Lawanda

Bardzo mili i fajni ludzie tam pracuja. Zuppelnie nie rozumiem skad takie opinie ?????? Moze ktos cos wiecej napisze???

JK

nie polecam, nieciekawe towarzystwo tam szefuje, dużo krzyków i pretensji

OZ
@JK

A jak wyglada w ogole kwestia pracy? Skad wiesz ze wypłaty nie sa wypłacane na czas? Zastanawiam się nad stażem tam, bo jest mi potrzebny papier na studia. Bede wdzieczna za jak najwięcej informacji o Związku:)

Elżbieta

Są ponoć problemy z terminowymi wypłatami pensji, ktoś coś słyszał, bo chcę aplikować na specjalistkę ds. marketingu i pr, a słyszałam nieciekawe opinie

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami - Kraków

Polski Związek Zarządzania Wierzytelnościami
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Bociana 22
    31-231 Kraków