Opinie o Elsta GmbH w Köln

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Elsta GmbH. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Elsta GmbH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elsta GmbH w Köln

Jaro

Dziwne to wszystko...ja rozstałem się z Elstą jakiś czas temu - i nie miałem problemu - ostatnio nawet prosiłem panią Agnieszkę o parę dokumentó bo mi brakowało tzn świadectwo pracy, parę rozliczeń i jeszcze zaświadczenie i otrzymałem wszystko od razu jak napisałem. Wypłata zgadzała się co do grosza - nic mi nie ucieli, wszystkie godzinz z Zeitkonta były wypłacone...ale muszę dodać, że ja pracowałem do samego końca i nic im nie narobiłem więc i oni byli w porządku do mnie!

Elektryk

Polecam! Dobre zlecenia, dobry kontakt z biurem, pieniążki fajne i co ważne elastyczny urlop i zaliczki. Nigdy mi nie odmówili jak potrzebowałem więcej. W innych firmach mieli Cię w nosie a tu bez problemu!

Jedyny taki

Na początku miałem straszne zlecenie ale Elsta bez problemu mu je zmieniła. To nowe jest super! Dużo godzin, spoko ludzie i dobra kwatera. Bank godzin jest ale i tak dostaję dobra wypłatę. Ja osobiście polecam!

Spawacz

Totalne (usunięte przez administratora) ludzie jest o wiele więcej lepszych firm. Mi kazali przyjechać ze swoimi ciuchami i rekawicami nawet. Każda inna firma ubierze Cię od stop do głów a tu żerują i te śmieszne stawki. Żałosne nie polecam sam nie skorzystałem.

Stefek
@Spawacz

Pracuję w Elsta od ponad 2 lat - na początku miałem swoje ubrania - rozumiem firmę Elsta kupi ubrania a potem ktoś nie dojedzie, plus jak ma te ubrania wysłać. Ja jak zacząłem od razu zaraz dostałem co chciałem plus regularnie dostaję szkła jakie potrzbuję, ubrania i maske jak potrzebowałem na początku. Oczywiście nic za darmo jestem i robie cały czas dla firmy. Może są lepsze firmy fakt ale tu mam spokój, stałe zlecenie i kasę na czas. Polecam !

Jan
@Stefek

A co w przypadku zniszczenia takich ubrań? Firma wtedy zapewnia nowe?

Stefek
@Jan

Jasne - plus jak idzie zima / lato i trzeba zmienic to tez zamawiaja.

Ślusarz

Rozmowa czy szukam, jak stoi moj jezyk, czy mam auto. PIeniadze niestety smieszne wiec pewnie oferty nie przyjme.

Jezyk, auto, doswiadczenie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
KK

Właśnie niedawno minał mi okres próbny w Elsta i jestem naprawdę zadowolony, dostałem podwyżkę, wypłata się zgadza, nie ma problemu z wolnymi dniami. Zlecania są spoko, pierwsze majster był psychol ale Elsta mnie po 1 telefonie zabrała do innej pracy. Teraz tutaj już parę tygoni jestem i jest wszystko super. Nocleg klasa - taniocha i wszystko jest. Polecam

Mam okazje pracować w tej firmie w Windeck ktoś coś wie tej robocie?

@Marcin

Kiedyś tam robiłem w firmie na P....bardzo dobra firma - fajni ludzie, nie czepiają się języka, dobre godzinki i fajna praca. Ja tam jako monter konstrukcji robiłem albo dla niemców jako ślusarz. Ogólnie polecam, jeśli to ta firma na P.

@Łysz

Elsta ja u nich mam podjąć robote i tam mnie wysyłają do tej miejscowości wiesz coś o nich?

@Marcin

Tak, polecam, jestem już trochę w Elscie i super firma!

@Łysz

Powiedz mi ile mniej więcej idzie wyciągnąć na miesiąc? Dzięki pozdro

@Marcin

Między 2,5-3,0 dobrze, zle zalezy kto jak patrzy ja jestem zadowolony :)

@Łysz

Na czysto 2500-3000 tys eu?

@Marcin

Dokladnie, tylko ja nie pale i nie biorę Bóg wie jakich wielkich zaliczek - jak ktoś co tydzień bierze więcej zaliczek niż zarobił to wiesz

@Łysz

A gdzie pracujesz był ktos w Wendick?

Max

Nie polecam stawki śmieszne mega opłaty za kwatery mało godzin. Pojawi się problem zero komunikacji z firmą. No i niewolniczy system banku godzin, o (usunięte przez administratora)szefie nie wspominać lepiej.

Z. A

Jak dla mnie firma porządna, jak dostałem wypłatę to się pozytywnie zaskoczyłem. Firma zawsze dostępna telefonicznie, polecam

Spawacz

(usunięte przez administratora) Elsta wysyła Cię w swoich ciuchach (usunięte przez administratora).

Firma odkłada godziny na tak zwany bank godzin. Przy zwolnieniu Cię okradną i nie potrafią odebrać telefonu od Ciebie. Zdecydowanie nie polecam jest wiele więcej dobrych agencji.

Łysy

A ty zachowałeś się w pożądku do firmy ? Może tak jak inni moi koledzy cwaniacy spieprzyłeś z pracy i teraz masz. Czytać trzeba umowę, stoi jak byk, że jeśli nie dasz odpowiedniego wypowiedzenia lub spieprzysz z pracy mogą dać Ci karę. Na pewno jesteś z tych cwaniaczków co nie czytają, myślą że są Bogami i wszystko im można a potem wychodzi. Robię w Elesta ponad 2 lata i nie miałem nigdy problemów. Kasa się zgadza jak miałem problemy finanswoe pomogli mi zaliczkami itd. Jak dlamnie pożądna firma !

Przez ta firmę zostałem okradziony nie polecam.

Spawacz

Jestem parę miesięcy w Elsta i nie ma co narzekać. Swoje robię, dobre stałe zlecenie mam (co prawda za drugim. Podejściem ale jest), Kaska dobra, załatwiona klasa podatkowa i dokumenty do Kindegeld. Z biurem kontakt dobry, nie ma co narzekać. Wiadomo może gdzie indziej będzie z euro więcej na godzinę ale mam spokój a to ważniejsze. A i mam spoko nocleg, taniocha i blisko roboty.

B.

Pracuję w tej firmie bardzo długo. Parę dobrych lat. To jak w związku są lepsze i gorsze dni ale Elsta zawsze starała się mi pomóc jak mogła. Raz się uda raz nie ale zawsze proboja. Byłem w wielu firmach i zadna nie pokazywała takie zainteresowania pracownikiem. Polecam

TomekRomek

Co tej Agencji to jak kazda tego typu agencja baju baju chlopcy w raju obiecanki cacanki .Panie które tam pracuja nie mają zielonego pojecia o pracy slusarza czy spawacza i co bedziesz robił na danej budowie.Pieknie gada pierd jaj balcerowicz prze tel i ciągle cos rym4 paniom nie pasuje nie potrafia załatwic podstawowych spraw zalewają pracownika.Agencja (usunięte przez administratora) tam gdzie my Rodacy Polacy to poraszaka Polak Polaka (usunięte przez administratora) te panie do tego stworzone niemcowi szefowi chyba dobrze robią parowy i tyle Niebać Niebać ich Nie Nie Nie Polecam

Teresa
@TomekRomek

'Obiecanki cacanki' - co masz dokładnie na myśli? Co jest obiecywane w Elsta a jak to wygląda w późniejszym czasie? Napiszesz coś więcej na ten temat? :D

Robi
@Teresa

Nie wiem co kolega wypisuje, ja jestem ponad pół roku w Elsta i nie mam zastrzeżeń, kaska się zgadza, fajne zlecenie, dużo godzin. Widać po słownictwie Tomka jaki poziom reprezentuje. Jeśli w połowie jest taką osobą w jaki sposób się wyraża na pewno jest jednym z tych których często w pracy widzę, co to nie ja a nic nie umie. Plus tak odnosić się do kobiet trochę wstyd. Do swojej żony też tak się odnosisz ? Szacunek się należy, zwłaszcza, że Panie w Elscie wszystko załatwią o co poprosisz. Chciałem kasę 3 mam, chciałem więcej kaski mam, potrzebowałem większą zaliczkę - bez problemu. Widocznie nie byłeś nic wart i tak skonczyleś.

Elsta GmbH
@TomekRomek

Witam Panie Tomaszu, dziekujemy za opinie. Jesli wykazalby sie Pan taka sama tworczoscia w pracy jak podczas pisania tej opini na pewno nie bylby Pan wielokrotnie odmeldowany z miejsca pracy za brak jakich kolwiek umiejetnosci slusarskich i spawalniczych. Jest nam przykro gdyz dalismy Panu kilka razy szasne wykazania sie u klienta. Kazdy klient dzwonil do nas po godznie ze nie potrafi Pan ani Niemieckiego, nie potafi Pan spawac ani wykonywac prostych prac slusarskich. Czytanie rysunku niestety nie nalezalo tez do Panskich umiejetnosci. Niestety nie moglismy podjac wiecej prob znalezienia Panu pracy i stracenia kolejnych klientow. Okazuje sie ze Panie pracujace w biurze maja wieksze pojecie o pracach montazowych niz Pan. Zyczymy Panu dalszych sukcesow.

Spokój

Powiem tak odkąd zostałęm zatrudniony mam więcej kontaktu z panią Małgosią, miła Pani bardzo symptatyczna. Od paru dni nie ma jej w biurze i mam kontakt z Panią Agnieszką, teraz widze różnicę, Pani Małgosia jest fajna ale czujesz się jakbyś rozmawiał z matką, nakłada Ci po kapuście i takie mało profesjonalne ma podejście. Pani Agnieszka widać,że jest to osoba kompetentna, miła ale nie wymuszenie tylko szczerze, wszystko o co poprosiłem w ciągu ostnich dni było załatwione, spokojnie bez nerwów bez zbędnego wydzwaniania milion razy. szok naprawdę polecam. U Pani Małgosi jest to trochę za chaotyczne, nie dopowiada , nie dopytuje i za często dzwoni aby dograć jedną sprawę. Elstę polecam z czystym sumieniem !

Teresa

Hej, a może ktoś napisałby mi na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Elsta? Jak wysokie ono jest na samym początku i czy później można liczyć na jakieś podwyżki? :)

Nie polecam Pani Małgorzaty.Osoba niekompetentna, nieżetelna i niesłowna, opowiada Bóg wie co a potem nic z tego. Jej pytania odnośnie kwalifikacji są żenujące, jak może mnie jako wyuczonego ślusarza pytac czy chce jako hydraulik pracować? Jak wysyłasz podanie na śusarza to nie chcesz być hydraulikiem, a jakbym się zgodził to co by bylo pewnie bym wyleciał pierwszego dnia! Nie polecam !

J.
@Kandydat

Ah dajcie se ludzie z ta baba spokoj, natretka w (usunięte przez administratora)najpierw dostajesz informacje ze nie mozesz rozmawiac przez teleofn w pracy wiadomo logiczne a potem ona jak jakis ulom dzwoni milion rany na dzien, pisze maile, smsmy i na whatsapie - no to sie wez sie babo zdecyduj albo nie mam miec teleofnu albo jak na srake od CIebie odbierac a potem zjebe dostawac w pracy jak juz nie raz to mialem bo Pani Malgorzata ma sprawe ktora moglaby poczekac...ale nie...

@J.

Powiem Wam, ze najgorzsy jest jeden Niemiec nie wiem czy to szef czy kto ale napierdala ciagle ze stacjonarnego z koncowka 315 albo z komorki(usunięte przez administratora) ten to jest calkiem popierzony, mam od niego po 15 polaczen. My nie siedzimy sobie w biurze my zapieprzamy na budowie i nie raz nie da sie odebrac, a nikt nie jest tak ulomny aby nie oddzwonic jak widzi ze biuro sie kontaktuje. Masakra !

Dziwne

Powiedzcie czy Pani Małgorzata B. zatrudnia ludzi bez języka? Po rozmowie z nią odczułem, że chce mnie na siłe zatrudnić. Mimo braku znajomości niemieckeigo ciągle cisneła o język czy jednak sobie nie poradzę, z może jednak, to mam tydzień się nauczyć. Trochę niepoważne podejscie, bo jak nie umiem to nie umiem i muszę z kimś robić a tutaj jakoś tak dziwnie.

Tomasz

Chciałem rozpocząć pracę za pośrednictwem Elsty. Na początku kontaktowała się ze mną Pani Małgosia, która była bardzo miła, potrafiła odpowiedzieć na każde moje pytanie, odnosiłem wrażenie, że jest to dobra osoba na dobrym stanowisku, która martwi się o swoich pracowników i nagle zaczęła się ze mną kontaktować jakaś bardzo niemiła i wyniosła kobieta, chyba miała na imie Agnieszka? Przestrzegam ! Koniec końców nie zacząłem pracy nigdzie. Być kandydatem i jeszcze sie prosić o prace? Tej Pani czas juz się skonczył w tej firmie, powinna iść pracować na sprzataniu hal produkcyjnych, chociaz moze i do tego sie nawet nie nadaje.....

A.
@Tomasz

Serio? U mnie bylo calkiem na odwroc, zaczelma prace w Elsta i dopoki prowadzila mnie Pani Agnieszka bylo git, ale jak poszla na urlop i zaczela Pani Malgosia to niestety zaczely sie problemy, osoba nikompetenta, niemila, niezetelna. Wspolpracy z Pania M.B nie polecam !

Niewinny
@Tomasz

A widzisz to dziwne bo ja właśnie chciałem spytać o Panią Małgorzatę B. Jestem po kilku rozmowach i generalnie odczułem wrażenie że mówi aby mówić ale nic to nie przynosi tzn dużo słów mało treści i zagadałaby człowieka na śmierć a i tak się nic nie dowiesz. Czy ktoś tutaj został przez nią zatrudniony? Proszę o opinię

Nie
@Niewinny

Zdecydowanie nie polecam Pani Małgosi, miła itd na początku a potem jak już pracujesz straszna jest. Pretensjonalna, wyższa się i za nic ma potrzeby pracowników.

Tomasz
@A.

No to nie wiem, co moge Ci na to odpowiedzieć, może kwestia bycia miłym dziala w dwie strony po prostu

Robert

Nie ma się co licytować bo każdy ma swoje zdanie. Najważniejsze, że firma jest bardzo dobrym pracodawcą , polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Elsta GmbH - Köln

• Jak się pracuje w Elsta GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Elsta GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elsta GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 12 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elsta GmbH?

Kandydaci do pracy w Elsta GmbH napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elsta GmbH