Opinie o Elsta GmbH w Köln

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Elsta GmbH. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Elsta GmbH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elsta GmbH w Köln

Jakąś konkretną ofertę od nich polecacie? Współpracują ze stałymi pracodawcami? Opiszcie też proszę aktualne kwatery, bo już kiedyś się na nich przejechałem. Wszystko będzie tak jak pokażą na zdjęciach przed wyjazdem? Pokazują?

AM Nowy wpis

Wiesz co, ja u nich pracowałem jakiś czas, na początku było ok, kwatery fajne i dobre ceny ale co kolejne zlecenie co raz gorzej było. Jak polka w biurze znalazła kwaterkę to nawet ok ale jak niemiec to szkoda gadać, jeszcze miałes się cieszyć. Taki przemiał tam osób w biurze jest, że porażka, co chwilę ktoś nowy - nikt nie chce tego (usunięte przez administratora) ciągnąć.

@AM

A to czekaj, jak na Niemca trafisz to po polsku już nie zgadasz czy jednak Rekrutujący się go uczą? Z tego co piszesz ciężko zmienić osobę obsługującą? No chyba, że nie było podejmowanej takiej próby? Pytam bo teraz to chce na Polkę trafić

Czy w Elsta GmbH możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Andrzej Nowy wpis

jak raz zgłosisz że chcesz zaliczkę to nie ma problemu co tydz.wyślą ci po 250e chyba że chcesz więcej ale nie ma z tym problemu

Cześć, są tu jakieś zmiany od nowego roku? widzę po komentarzach, ze ostatnia opinia pojawiła się z parę miesięcy temu i dotyczyła tego, że są obiecywane podwyżki, lecz ciężko bywa z ich realizacja. Czy do dziś to prawda? Jest ktoś teraz na wyjeździe może? liczę na opis warunków, bo szukam czegoś dla siebie

Olek

Powiem tak pracowalem w Elsta pare razy JUZ, wracalem tylko dlatego ze pracowala Tam Pani Agnieszka, najbardziej ludzki rekruter jakiegos widzialem. szczera, Mila ale nie dala sobie na glowe wlezc. Nie klamala i mowila co jest, nawet Jak bylo to niefajne ale mowila prawde. Jej kolezanka Pani M. Niestety...klamala na kazdy kroku, nie dotrzymywala slowa. Przykro czytac ze Pani Agnieszka odeszla Bo bez niej to nie bedzie to samo i na pewno juz tam nie wroce. Uwazajcie tylko na TA "druga" (usunięte przez administratora) na czym sie da.

Ślusarz

Rozmowa czy szukam, jak stoi moj jezyk, czy mam auto. PIeniadze niestety smieszne wiec pewnie oferty nie przyjme.

Jezyk, auto, doswiadczenie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Stary

Niestety firma ma tendencję spadkową, kiedyś było powiedziałbym dobrze...niestety dzisiaj jest ok...ale z dnia na dzień co raz gorzej. Starzy pracownicy nie dostają podwyżek, tylko młodym alkogolikom dają większe pieniądze. W biurze też ludzie uciekają, odkąd tu jestem parę osób już odeszło, a ostatnio nawet PAni Agnieszka....szkoda bo ona trzymała ten (usunięte przez administratora) w kupie jeszcze. Ogólnie jak nie masz nic innego to możesz tu przyjść ale sprawdzać trzeba każdą wypłatę bo coś zawsze się nie zgadza i kasa na czas. Więcej plusów nie ma, kontakt z biurem prawie zerowy, ciągle niby nie mają czasu. Słaba wymówka ale ok....

@Stary

Brak czasu z czego miałby wynikać? Jest zbyt dużo osób do obsługi? Gdzie można wobec tego znaleźć aktualne oferty do samego biura? W internecie widzę tylko te wyjazdowe. I jak to jest z tymi rozbieżnościami finansowymi, o których była mowa na samym początku? Z czego wynikają i od kiedy występują?

Stary

W biurze jak masz problem nie maja czasu z Toba porozmawiac, czym sa zajeci niestety nie wiem. Chwala sie tym, ze sa dla nas i zawsze osiagalni, niestety....tylko puste obietnice. Praca jest na wyjazdach, wiec nie wiem o co pytasz? Obiecuja podwyzki i nic z tego ni ma

Hej, szukają elektryków i oferują 15 euro za godzinę, z tego co widzę w ogłoszeniu. No okej, ale płacą normalnie, a przede wszystkim, w takiej kwocie właśnie, jaką podają? Bo tu widziałem wpisy, że coś nie tak z tymi terminami u niektórych. No i te dwie rzeczy bym chciał wiedzieć, pozdrawiam.

Kierowca

Dajcie sobie spokój z tą firmą, nie mają porządnych zleceń, zatrudniają alkoholików który chcą aby później wozić do pracy. Ważne żeby kogoś do pracy złapac. Obiecują przemie i dodatki a później tylko słuchasz że księgowość się pomyliła itd. Za przejazdy nie oddają, jednym słowem porażka!!

asdf
@Kierowca

Czekaj o co chodzi z ta księgowością? Nawet jeśli ktoś by się z czymś pomylił to co z tego? Masz dalej dostęp do tego co zostało ci zagwarantowane lecz z małym opóźnieniem? Zresztą o jakich dodatkach mowa, bo jeszcze nie jestem w temacie? Czy z czasem dodawane jest cos jeszcze? Jakichś podwyżek można się spodziewać pod koniec roku?

Kierowca
@asdf

Bylo mi obiecane 200€ na start ale kolejny miesiac i nic nie mam Bo ksiegowy niby ciagle zapomina...za zmiane budowy tez nalezy sie kasa za przejechane Kilometery ale jakos tez to sie nie zgadza. Bo niby znowu ksiegowy, to Taka wymowka Jak dla mnie. Podwyzke niby Po okresie probnym ale uwierze Jak zobacze.

Fafik
@Kierowca

Ja miałem podobnie, chcą aby zmieniać miejsce pracy - bo budowy są tylko tydzień czy dwa i później zwiedzaj sobie Niemcownie. Za przejazdy jak wywalczysz coś oddadzą ale nie dużo. Plus jak odchodzisz wszystkie dodatki zabierają...

Czy firma Elsta GmbH udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Alicja

Ciekawi mnie czy w odniesieniu do poprzedniego zapytania Pan zdecydował się ostatecznie na ten wspomniany wyjazd, czy ktoś wie jak teraz wyglądają warunki? i czy wyjeżdża porównywalnie więcej osób niż w roku ubiegłym? Warto się zastanowić?

Monter

Dzień Dobry, Czy w firmie Elsta są jakieś podwyżki cykliczne? Stoję przed dylematem czy wybrać tą firmę na wyjazd.

Jestem od niedawna ale moge z czystym sumieniem polecic, dobra firma, fajne zlecenie, pierwsza wyplata byla dobre oby tak zostalo to nie ma na co narzekac!

Joanna
@Nowy

A ile mniej więcej wynosiła ta pierwsza wypłata? :D Chce wiedzieć czego mąż może się spodziewać :) Jest jakiś okres próbny na początku?

Zbysiu
@Joanna

Pół roku okresu próbnego, ja miałem pierwszą wypłatę ponad 2,5 tysiąca na ręke, po opłaceniu pokoju. Ale miałem dużo godzin zależy gdzie ta robota

Magdalena
@Zbysiu

Dużo to znaczy ile? Przy ilu godzinach taka pensja? Bo to duża różnica będzie czy 200 czy 300 :D

@Zbysiu

Czyli ile ostatecznie te zarobki wychodziły, ile trzeba było dać wtedy za pokój? obecnie cokolwiek wobec tego się zmieniło, cennik chociażby? pokoje mam na myśli. można też dopytać za jaką konkretnie pracę, jakby nie patrzeć rok zaraz minie i ciekawa Jestem jak wiele się mogło zmienić

Ogólnie firma spoczko, co tydzień zaliczki, kwaterka ok, pracy też spoko. Czekam na pierwszą wypłatę i zobaczymy. Jedynie proszę się nie zrażac panią M. Jest miła i ok ale ma brak wyczucia i jest osobą nietaktowna. Jak coś powie to aż nie raz jej szkoda ale stara się i jest miła. Dam znak po wypłacie ale ogólnie wszystko ok

@Nowy

Jak mówisz firma dobra, ogólnie nie ma co narzekać, co do Pani Małgosi - miła kobitka ale jak wspomniałeś bardzo nietaktowna. Czasem mówi rzeczy których się nie mówi. Ale ogólnie wszystko ok

Zbigniew

Ja osobiście polecam Panią Agnieszkę - osoba kompetentna, zawsze znalazła czas mi wyjaśnić nurtujące mnie pytania. Nie było nigdy z jej strony niechęci do wyjaśnienia moich spraw. Zawsze miła, rzetelna. Niestety druga Pani, mimo, że bardzo miła - nie potafiła mi wyjaśnić moich zapytań. Nie raz widać było, że nie zna się tak dobrze jak wcześniej wspominana Pani Agnieszka. Nawet teraz po zakończeniu współpracy po napisaniu maila do obu Pan otrzymałem odpowiedź tylko od Pani Agnieszki z potryebnymi dokumentami. Polecam współpracę z tą Panią.

@Zbigniew

odnośnie polecenia jednej z Pań koordynujących ciekawa jestem czy kandydat ma szansę na wybór do kogo bezpośrednio zostanie przydzielony? dają tego typu sposobność? pytam, bo zastanawiam się od czego to zależało, że raz kontakt utrzymywałeś z jedną a raz z drugą

Olga

Hej widzę ze jest oferta pracy w Niemczech, powiedzcie mi co z zakwaterowaniem, zapewniają? czy trzeba sobie coś wynająć na własną rękę? jak to się przekłada na stawkę którą proponują, można coś odłożyć?

@Olga

Praca w tej firmie to porażka , (usunięte przez administratora) mnie na 13 godźin i za obiecany pżejazd 60 € nie zapłacili straciłem kase za 2500km , obwiniam za to koordynatorki , nie są wporządku nie polecam tej firmy

@Andrzej

nie do końca rozumiem chyba, jest Pan 60 euro w plecy ale dojechał i podjął się zatrudnienia? co dalej się wydarzyło, po prostu powiedzieli, że nie zwrócą za to? na umowie coś na ten temat jest może czy jak one są w końcu skonstruowane?

Olga

Cześć, ktoś z rodziny poprosił mnie, żebym spytała o te ofertę pracy na elektryka, która wisi tutaj. Można poznać aktualną stawkę? Ktoś wie, jak płacą?

Niestety jakiś czas temu byłem zmuszony z mojej czy nie mojej winy rozstać się z firmą Elsta. Chciałabym w kilku zdaniach wyrazić moja opinię o firmie. Firma jak każda inna Zeitfirma ma lepsze i gorsze dni. Wypłata ok, robota jak każda inna. Największym plusem jednak ten firmy są obie Panie które tam robią. Pani Małgorzata i Pani Agnieszka probója cały ten (usunięte przez administratora) ciągnąć, wyjaśniają nieporozumienia, szukają kwater i starają się jak mogą i to jest największy plus firmy. Największym minusem jest sam szef Pan Kramer. Ja wiem że Niemcy są specyficznym narodem ale on jest najgorszy z najgorszych! Nie można z nim porozmawiać, nie raz w tle słyszałem jak drze tą swoją mordę. Niestety dopóki on tam jest nikt dłużej niż pół roku w firmie nie zostanie. Podziwiam Panie polki, wielki szacunek dla nich ale polecam zmienić szefa. Napisze też tekst po Niemiecku bo może ktoś to przeczyta i weźmie sobie z Niemców do serca. Pozdrawiam Leider musste ich mich vor einiger Zeit, mit oder ohne Schuld, von der Firma Elsta trennen. Ich möchte in wenigen Sätzen meine Meinung über das Unternehmen ausdrücken. Das Unternehmen hat, wie jedes andere Zeit-Unternehmen auch, bessere und schlechtere Tage. Die Auszahlung ist ok, ein Job wie jeder andere. Das größte Plus dieser Firma sind jedoch beide Damen, die dort tätig sind. Frau Małgorzata und Frau Agnieszka versuchen, diesen ganzen Scheiß zu schleppen, Missverständnisse aufzuklären, eine Unterkunft zu suchen und sich so gut wie möglich zu bemühen, und das ist der größte Vorteil der Firma. Der größte Nachteil ist der Chef selbst, Herr Kramer. Ich weiß, dass Deutschland eine bestimmte Nation ist, aber es ist das Schlimmste vom Schlimmsten! Du kannst nicht mit ihm reden, ich hörte ihn mehr als einmal im Hintergrund sein Gesicht aufreißen. Solange er dort ist, wird leider niemand länger als sechs Monate im Unternehmen bleiben. Ich bewundere die Damen der Polinnen, großen Respekt vor ihnen, aber ich empfehle Ihnen, Ihren Chef zu wechseln. Ich werde den Text auch auf Deutsch schreiben, weil ihn vielleicht jemand liest und sich die Deutschen zu Herzen nimmt. Grüße

B.

Oj tak jak mówisz!! Szef to straszny nerwus. Pare razy z nim rozmawiałem o podwyżce to tylko slyszysz jego wywyższający sie ton i szukanie w tle... nie wiem czemu oni go dalej trzymają!! Ach wie du sagst!! Der Chef ist so ein Nerv. Ich habe ein paar Mal mit ihm über eine Gehaltserhöhung gesprochen, man hört nur seinen steigenden Ton und Hintergrundsuchen ... Ich weiß nicht, warum sie ihn immer noch festhalten !!

Spawacz

Akurat pracę zakończyłem w firmie oddelegowany i wszystko było ok zwolniłem się i nie dostałem wszystkich pieniędzy do tego nie jestem po kursie tylko po szkole a w (usunięte przez administratora) ie byłeś i (usunięte przez administratora) widziałeś a zresztą prawdopodobnie to Elsta odpisuje zlodziejska

Ex
@Spawacz

Szkole bajkopisarzy chyba, bo jakos dawno nie slyszalem aby dalo sie studiowac spawalnictwo. Chyba ze sobie cos wymysliles kolego. Ja jestem po wyzszej szkole nawet nie mozesz kolo mnie stanac sory. A widac jak ciezko robisz skoro masz czas tyle (usunięte przez administratora)pisac.

orfi
@Ex

drogi kolego jezeli jest sie inzynierem to nie podstawowce a ty moze chodziles do wyzszej szkoly bo byla na drugim pietrze

spawalnik
@Ex

Proponuję poczytać sobie o spawalniku. Co musi ukończyć żeby ubiegać się o tytuł spawalnika międzynarodowego.

Jurek
@Spawacz

Kiedyś wdałem sie w dyskusje z firma Elsta i dokładnie było mi wyjaśnione co i jak. Tak naprawdę wszystko co Ci dali jak odejdziesz do pół roku mogą Ci zabrać - premie, pieniądze na urlop / święta itd. Warto to pamietać aby nic Cię w h...nie zrobił. Ale taki jest zapis w umowie i szef mi sam to tłumaczył. Plus powiedział że jak nie zachowam okresu wypowiedzenia też mogą mi kare dać. Z drugiej strony to nie jest nic dzikiego. Jesteś spoko do nich to oni beda do Ciebie też. Ja już praucję ponad rok i sobie chwalę, kasa się zgadza, robota też jest spoko.

Paluch

Jestem właśnie po pierwszej wypłacie i powiem, że zdziwiłem się bardzo pozytywnie. Bardzo dobra wypłata rzadnych niezgodności nie było jak inni opisują. Dodateków parę dostałem naprawdę fajnie to wygląda. A jeszcze jestem na klase 1 jak przejdę na 3 na pewno będzie to jeszcze lepiej wyglądać. Polecam ! Dobra firma, fajne zlecenie i dobra kaska.

Max

Firma jest zwykła agencja pracy. Niekompetencja, (usunięte przez administratora) i jeden wielki wyzysk. Nie polecam.

stefek

Witam ktoś wypisuje bzdury i wpisuje moje imię .prosze zakończyć ten cyrk

Zostaw merytoryczną opinię o Elsta GmbH - Köln

• Jak się pracuje w Elsta GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Elsta GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elsta GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 12 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elsta GmbH?

Kandydaci do pracy w Elsta GmbH napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elsta GmbH