Opinie o CBS Butler w Köln

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CBS Butler. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie CBS Butler o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CBS Butler w Köln

Kinga Nowy wpis

Macie maile pracownicze ?

Edyta Nowy wpis

@fałek, z tego co udało mi się sprawdzić w KRSie to firma nadal istnieje, to że nikt nie napisał od dawna żadnych nowych wpisów, nie świadczy o tym że upadli. Ogromna prośba do osób które są zatrudnione w firmie, dajcie znać jak obecnie wygląda sytuacja? CBS Butler prowadzi rekrutację?

Rob Nowy wpis
@Edyta

CBS już dawno nie istnieje - ogłosono upadłość w lipcu 2015, ta firma nie prowadzi rekrutacji :) już ich nie ma.

fałek Nowy wpis

Cześć Wam. Z tego co udało mi się dowiedzieć to dawniej ludziom niespecjalnie się tu dobrze pracowało. Nie wiem jak jest w tej chwili ale nie doszły mnie słuchy @bolek aby CBS Butler miał paść. Niemniej dajcie znać jeśli znajdziecie potwierdzenie tej informacji

Insolvenz

Ja zgosilem do a.Gerichte, potem przejal Insolvenz, co do Euro po 2 tygodni ach odzyskalem kase.

logo firmy MECHANIK PRZEMYSŁOWY (m/z)
KÖNIG SE & Co KG
logo firmy OPIEKUN MEDYCZNY- Stabilne Zatrudnienie
smartjobs personaldienstleistungen GmbH
logo firmy Elektryk - Praca Zagranica (DE)
Sisbrat Sp. z o.o.
oszukany

Nie zdążyłem dowiedzieć się jeszcze gdzie lub w jaki sposób odzyskać NIE WYSTAWIONE przez CBS Butler Deutschland Gmbh ŚWIADECTWO PRACY wraz z PITem 11(w wersji niemieckiej) podsumowujący(sumujący) wszystkie odprowadzone składki(z wszystkich przerobionych u nich miesięcy) za cały bieżący rok kalendarzowy(rok 2015)?? Ich firma upadła,kadry,księgowość i inne działy już nie funkcjonują i nie wiem co robić... Czy ktoś się orientuje lub wie konkretnie jak to odzyskać??? Z góry dzięki za jakiekolwiek informacje. Pozdrawiam

oszukany

Jak ktoś chce odzyskać pieniądze za zaległe wypłaty w pewny i prosty sposób to czytajcie uważnie: 1.Wchodzicie na neta i wpisujecie w google "Bundesagentur fur Arbeit(in Munchen)" z ulicą Kapuzinerstrasse 26, 80337 Munchen. 2.Na ich głównej stronie u samej góry widnieje wpis: "Schnellzugrif". Następnie klikacie to i wybieracie spośród wyskakujących podpunktów: "Formulare". 3.Następnie spośród wielu wyświetlonych tam formularzy wybieracie: "Arbeitslosengeld" plus ewentualne inne formularze,które trzeba sobie wydrukować,przetłumaczyć(jak ja np u tłumacza przysięgłego),a następnie wypełnić i przesłać do Monachium na ich adres(ale najlepiej najszybciej jak to możliwe!!!). Z tym że najlepiej jest najpierw zadzwonić do tej agencji,przedstawić się i powiedzieć,że pracowaliście w CBS Butler Deutschland Gmbh w mieście Gernsheim i nie zapłacili Wam zaległych wynagrodzeń za ten czy inny miesiąc. Oni poniekąd mają liste ludzi(od tego wyznaczonego syndyka z Monachium),którzy są wierzycielami a nie dostali kasy. A nawet jeśli nie mają,to Pani od tej "Agentur fur Arbeit" wszystko wam powie który dokładnie formularz sobie wydrukować. Musze dodać,że najlepiej jest mieć tamte konto walutowe,które podawaliście dla CBSu podejmując u nich prace,gdyż w formularzu trzeba je podać. Jeśli usuneliście w banku tamto stare konto,to można im podać nowe w dalszej części formularza(może być zwykłe polskie konto lub walutowe w euro). Proponuje szybko założyć walutowe i je podać gdyż obecny kurs euro jest po prostu opłacalny po wymienieniu na złotówki. 4.Kase od tej firmy(Agentur fur Arbeit) dostajecie BARDZO SZYBKO. Wyślijcie tylko te wypełnione formularze listem poleconym(koszt około 19-20zł) i myśle że w 2 tygonie(do miesiąca) bedziecie mieć zaległą kase na waszym koncie. 5.Rozmawiałem ze syndykiem i poprzez niego raczej nie wywalczycie tej kasy a jeśli nawet to mi mówił że symboliczną kwote i po długim czasie to ewentualnie dostaniecie. Dlatego zasugerował te "Agentur fur Arbeit Munchen"....i tak zrobiłem. 6.Jestem zadowolony że wywalczyłem poprzez nich te pieniądze w tak szybkim czasie!!! Zrobiłem tylko mały błąd że w formularzu podałem swój zwykły polski nr konta.Ale to nie szkodzi.Najważniejsze,że do końca nie odpuściłem CBSowi kasy za moją ciężką prace i przebyte przez nich stresy oraz kłopoty mieszkaniowe. 7.Jeśli moderator nie usunie lub nie zamarze moich namiarów,to dzwońcie do mnie,wszystko dokładnie Wam wytłumacze: +48 731 604 290. 8.I moja dobra rada...nie nabierajcie się na prace w Gernsheim,tzn na dłużej,bo po świętach czy po nowym roku zwalniają większość ludzi. No chyba że ktoś nastawia się na ewentualny jeden miesiąc pracy. A praca sama w sobie jest super,ludzie naprawdę w porządku,brygadziści także.Ale wolontariatu nie polecam nikomu :) Jednak

Endor

A ja uwazam, ze cbs butler to porzadna firma a marcin od jamrozow zasluguje na pokojowa nagrode nobla. Praca spoko ale za darmo. Mi sie podoba mam bogatych rodzicow. Jak to dobrze ze sa jeszcze tak dobre firmy jak cbs. Pooooowodzenia zycze

ojebana

Ja jestem zainteresowana. Szczegolnie, ze sie z wami sadze o wyplate 2 zaleglych wyplat od pol roku. Jak dobrze, ze sa jeszcze tak dobre firmy jak cbs butler ☺suchy chleb jadlam. Pozdro dla prezesa jamroza ☺

ojebana

Kamila

Witam wszystkich. Mój mąż dziś dzwonił do komornika i dziś się okazało że ButleR jest bankrutem. Potwierdził to. Kto złożył odpowiednie papiery do odpowiedniej instytucji więc otrzyma pieniądze. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego na przyszłość.

Grubaska

Jezeli masz podjac prace w tej firmie to odradza tak to prawda ja rowniesz podjelam prace w tej firmie w tamtym roku i bylo ok ale przynajmiej w moim wypadku oroblemy zaczely sie w marcu ale ze w firmie gdzie pracowalam szef jak rowniesz ksiegiowa sie nami interesowala to jeszcze kase nam z opuznieniem wysylali ale jak przyjechalma do polski bo skonczyl sie kontrakt juz zaleglej kasy nie zobaczyla ta wiec nie radze ryzykowac jak mozesz szukaj nowej pracy

iuz

Kolego Firma jest bankrutem. Zalega z wyplatami po kilka miesiecy. Tylko sadownie kase moze da sie odzyskac. Nie wchodz w te (usunięte przez administratora) z reszta maja upadlosc. I na przyszlosc nie wchodz w komitywe z polaczkami bo w 90% to oszusci.

abarax

oszusci i zlodzieje

prawda

omijajcie z daleka ta firme

wolny

ja jestem na urlopie i akurat przed urlopem mi przyszla cala kasa tak jak prosilem koordynatora, sa w ok

rodzyn

tak, u nas na chacie przyszla juz calosc za kwiecien, ale ostatnia czesc dopiero wczora

pietrek7

W dalszym ciągu nie mam wypłaty;/Ma ktos za kwiecien??

tobiasz

Jesteś dobry .... czy masz kasę za marzec

poker

Pewnie zdycha bo nie plasuje albo się posikal

abarax
@tobiasz

ja nie mam i kto jeszcze?

wert

(usunięte przez administratora)- proszę nie usuwać, tonie jest numer priv.

wert

kto dostał kasę na weekend...

Zostaw merytoryczną opinię o CBS Butler - Köln

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CBS Butler?

Kandydaci do pracy w CBS Butler napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CBS Butler