Opinie o GL Steel Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie GL Steel Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GL Steel Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GL Steel Sp. z o.o. w Warszawa

Mała firma

Nie mogę się doczekać przelewu od kilku miesięcy, totalna porażka nie współpracować z nimi!!! Przez ich płatności moja firma jest na skraju upadłości .

Firma
@Mała firma

Jeżeli firma ma problemy z uregulowaniem faktur za bagatela 2200 brutto, to myślę, że w stosunku do potencjalnych pracowników też będzie nierzetelna. Ostrzegam innych kontrahentów przed tą firmą.

Marcela Nowy wpis

Chciałam polecić pracę chłopakowi bo widziałam w sieci ofertę dla spawalnika, 4 letnią już co prawda dlatego wpadłam zapytać czy firma dalej zatrudnia na to stanowisko? Trafiłam w wątku na wpis na temat nieopłaconych faktur, jakiś pracownik jednoznacznie powie jak z wynagrodzeniami? Zawsze macie kasę na czas?

Mała firma

@Mała firma

Potwierdzam słowa kolegi prezes wykorzystuje inne firmy A potem im nie płaci i rujnuje je beż skrupułów

Irena
@Mała firma

I co z tym zrobisz? Jeśli to udowodnisz to chyba są jakieś opcje?

Firma Nowy wpis

Karolcia Nowy wpis

Super, że firma oferuje prace w trybie hybrydowym na posadzie specjalista ds. technicznych. Ale, czy jest stała liczba dni pracy w domu i stała liczba dni pracy z biura? I czy godziny pracy są takie same i w domu i w biurze? Bo np. w tym samym ogłoszeniu w innym jest też info o opcji pracy zdalnej. Czyli co, można też całkowicie z domu pracować?

Krystian

Dzień dobry wszystkim. Po ślubie wróciłem z Norwegii i szukam roboty, więc wpadłem na to forum. Sądzę, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Warszawy. Proszę, napiszcie jak pracuje się w firmie GL Steel Sp. z o.o.? Czy warunki pracy są dobre? Czy w firmie można zamówić tani obiad pracowniczy? Pozdrawiam Krystian

Renata Nowy wpis
@Krystian

Hej Krystianie. Nie będę narzekać na warunki pracy. Płaca dobrze i na czas, nie zmuszają do nadgodzin. Odpowiadając w temacie organizacji obiadów pracowniczych to polecam firmę Havi Logistics z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od narzeczonego bo tam pracuje) mają tam aplikację, dzięki której zamawiają posiłki z dofinansowaniem pracodawcy. Jedzenie jest dosyć tanie a przy okazji różnorodne. Powodzenia! Renata.

GL Steel Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. techniczych. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Tragedia nie płacą i jeszcze jak się do prezesa pójdzie o kasę to jeszcze bucha jak można do niego w takiej sprawie przyjść . Wielki łeb , nie polecam

Maciek

Potwierdzam słowa kolegi prezes tragedia ciagle tylko smutna miną a jak chodzi o pieniądze to zaraz nerwy pokazuje najlepiej pracować za darmo

ROMAN

(usunięte przez administratora) i naciacze połowa pracowników to pazie Pana prezesa nie polecam nie jedna firmę juz (usunięte przez administratora)

?
@ROMAN

Czemu (usunięte przez administratora)

Jacek

Najlepsza firma w jakiej pracowałem .Solidni,płacą na czas ,dobre stawki.

Marzena
@Jacek

Cześć Jacek, wypowiadałeś się już dawno temu ale może jeszcze tu zajrzysz w przyszłości. Napisałeś, że firma jest solidna i płaci na czas, to bardzo się ceni. Wspomniałeś też o dobrych stawkach i chciałabym zapytać o jakich kwotach mowa? Ile wynosi wynagrodzenie w firmie?

Nie polecam banda (usunięte przez administratora) krętaczy dbają tylko o swoją (usunięte przez administratora)

Tragedia nie polecam (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) wykorzystują tylko ludzi a potem wyrzucają z pracy na bruk najgorsza firma jaka dotąd znam omijajcie z daleka tych złodziei oszukany

MICHAL

Polecam! Konkretna firma.

piotrek

polecam. wszystko ok bez żadnych problemów, pieniądze też nie są złe, wypłacane na 10 a nawet przez 10.

Mariusz

Konkretna firma. Pieniądze wypłacane na czas.

byli pracownicy

Ludzie omijajcie ta firme szerokim lukiem chyba ze chcecie popaść w długi i nabawić se wrzodów

Zostaw merytoryczną opinię o GL Steel Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w GL Steel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GL Steel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GL Steel Sp. z o.o.?

GL Steel Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Ogrody 19 lok. 2
    03-987 Warszawa