Opinie o Marmed S.A. w Gorlice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Marmed S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Marmed S.A. o rekrutacji.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marmed S.A. w Gorlice

Teresa

Ostatnio zainteresowałam się tą firmą. Powiedzcie, czy mają jakieś oferty pracy? Chętnie poczytam też coś o tym, jak wygląda praca w Marmed i na czym polega.

Pacjent
@Teresa

Jeżeli masz sumienie wciskać ludziom kit i sprzedawać lichy towar zupełnie nie adekwatny do ceny to ta praca jest dla Ciebie

Kris
@Pacjent

3/5etatu 800zł. Śmiech na sali.

Nickowy

Zarobki zależne od regionu, 2-2500 netto dla protetyka słuchu. Premie adekwatne do sprzedaży - są modele aparatów słuchowych specjalnie premiowane. O pacjenta trzeba walczyć samodzielnie, marketing tu raczej nie zadziała. Ogólnie nie jest źle, ja zrezygnowałem z pracy na rzecz lepszej dla mnie lokalizacji i lepszych zarobków.

Wykwalifikowana Opie

Marmed w 3 Mieście, księgowa z Białegostoku bardzo często myli się w obliczeniach wynagrodzeń pracowników ale zawsze na ich niekorzyść!!!! Moje sugestie dla Marmed S.A.: Marmed z 3Miasta Jako wykwalifikowana OM stwierdzam, że zbyt często księgowa firmy z Białegostoku myli się na niekorzyść pracowników szeregowych czyli BAZOWYCH bo na ich przecież opiera się cała ta firma!!! Więcej szacunku by się przydało czyli zwykłej ludzkiej uczciwości.

Gosc
@Wykwalifikowana Opie

Marmed nie ma w Trójmieście gabinetów protetycznych A już napwebo nie zajmuje się opiekunami medycznymi. Nie ten Marmed. Jest jeszcze jedna firma o tej nazwie . I nie z Gorlic

pozdrawiammirka

Pracowałem przez kilka miesięcy jjako protetyk słuchu. Warunki tragiczne. Większość ggabinetów nie spełnia wwymagań NFZ,ale próbują tto sprytnie oobejść - refundacje rrozlicza kierownik z innego punktu. Nacisk na sprzedaż wybranych pproducentów aparatów,inne nie są mile widziane. Premie tylko pod warunkiem że sprzedajesz to co ci każą.

protetyk słuchu

Na spotkanie przyjeżdża kierownik obszaru i dyrektor regionu. Przez ponad godzinę wypytują o poprzedniego pracodawcę. Generalnie robią wszystko żeby wyciągnąć jak najwięcej informacji nt. innych firm. Na koniec dyrektor obiecuje super zarobki, cudowną atmosferę wśród pozostałych pracowników. Na telefon po rozmowie czekałam ok 2 miesiące!? (Tak, tak wygląda typowy czas decyzyjny w tej firmie). Na kolejnym spotkaniu Pan dyrektor proponuje niewiele więcej jak najniższa krajowa z zaznaczeniem że premia kwartalna jest bardzo wysoka więc się odkujesz (bzdura), po okresie próbnym niby podwyżka (o całe 100zł). Szczerze to poziom jaki reprezentują jasno wypytując o konkurencję, a nawet drwiąc z niej jest żenujący..

3/4 rozmowy to maglowanie żeby dowiedzieć się jak najwięcej o konkurencji, pytania o wyniki sprzedażowe (dyrektor potrafi nawet głośno liczyć sobie ile możesz dla niego sprzedać..) i rozmowa o wynagrodzeniu(jak zaproponujesz choćby 2tys. netto to robią wielkie oczy).

logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
GrzegorzPsychologGorlice

Ja osobiście mam dobre doświadczenia z medycyną pracy w MARMED Sp. z o.o. Proszę nie mylić dwóch podmiotów gospodarczych. Pozdrawiam, www.psychologgorlice.pl

Pracownica

Praca za 1500zł gdzie w ramach obowiązków robi się wszystko. Od protezowania, po bieganie z ulotkami, szukaniem lokali, organizacją badań. Progi premiowe jedne z najwyższych w branży.

Przyszly pracownik
@Pracownica

1500 netto czy brutto?

Pracownica
@Przyszly pracownik

netto, po kilku latach niewielka podwyżka, nie spotkałam sie z osobą która zarabiała 2000zł a co dopiero więcej.. Obiecują wysokie premie, ale to bujda. Tak naprawdę cała sprzedaż skupia się na jednym producencie, nic innego nie jest "mile widziane".

rozczarowany pracownik
@Pracownica

Co do 2 tysiecy- ja sie spotkalem z takimi zarobkami w Marmedzie dla protetykow po szkole. Ale moze w innych regionach jest mniej. Co do premii- to prawda. Jak wypracujesz premie, nie znaczy ze ja dostaniesz. A jak podpisujesz progi premiowe, to tam jest czesto napisane, ze nalezy ci sie premia w wysokosci 70%, 50%, 30%, 20% z Twoich własnych sprzedazy. Czyli czesc z tego, co sam wypracujesz musisz oddac innemu pracownikowi.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Czy tak samo jest w MARMED S.A.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

byla

Atmosfera jest tragiczna, po miesiącu pracy człowiek czuje się jak wrak. Wyścig szczurów i realizacja chorych pomysłów kierownika

byla

Pracowałam tu dłuższy czas i cieszę się że już nie pracuję. W ogóle nie szanuje się wkładu pracy pracownika, ciągłe powtarzanie,że na moje miejsce jest kilka osób. Najchętniej to braliby każdego na bezpłatny staż i ludziom nie płacili. Obiecują góry na rozmowach, a atmosfera pracy w zespole jest gorzej niż tragiczna. Inni podkladaja tobie nogę, wyścig szczurów jak w korpo,ale z tą różnicą że w korpo zarabia się pieniądze,a nie 1800brutto!

wojtek

Niestety też nie polecam pracy tutaj, straszny wyzysk pracownika za marne pieniądze. Chcesz sprzedać aparat inny niż premiowany? Reprymenda od kierownika. Brakuje żeby kazali ludziom nago z ulotkami biegać.. i te terminale.. nic nie warte badanie byle tylko złapać starszą osobę do gabinetu iwcisnąć jej często niepotrzebny aparat.

Zostaw merytoryczną opinię o Marmed S.A. - Gorlice

• Jak się pracuje w Marmed S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Marmed S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marmed S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 57 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marmed S.A.?

Kandydaci do pracy w Marmed S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marmed S.A.
3.5/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Henryka Sienkiewicza 36
    38-300 Gorlice