Opinie o Marmed S.A. w Gorlice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Marmed S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Marmed S.A. o rekrutacji.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marmed S.A. w Gorlice

Mateusz

Pracuje mi się tutaj bardzo dobrze ;) Świetna atmosfera, bardzo dobre zarobki ;)

Dorian

Firma godna polecenia. Czy do zarobków czy po prostu jeśli chodzi o wzięcie urlopu to nigdy nie było żadnych problemów, kierownictwo jest naprawdę bardzo wyrozumiałe

Dominik

Polecam jak najbardziej! Firma stale się rozwija, pracownicy są traktowani z szacunkiem, do tego wynagrodzenia są też bardzo dobre ;)

Wojciech

Bardzo polecam to miejsce. W sumie to nie pracuję tutaj bardzo długo, ale pierwsze miesiące zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie, dlatego bardzo się cieszę, że aplikowałem o tą pracę

protetyk słuchu

Na spotkanie przyjeżdża kierownik obszaru i dyrektor regionu. Przez ponad godzinę wypytują o poprzedniego pracodawcę. Generalnie robią wszystko żeby wyciągnąć jak najwięcej informacji nt. innych firm. Na koniec dyrektor obiecuje super zarobki, cudowną atmosferę wśród pozostałych pracowników. Na telefon po rozmowie czekałam ok 2 miesiące!? (Tak, tak wygląda typowy czas decyzyjny w tej firmie). Na kolejnym spotkaniu Pan dyrektor proponuje niewiele więcej jak najniższa krajowa z zaznaczeniem że premia kwartalna jest bardzo wysoka więc się odkujesz (bzdura), po okresie próbnym niby podwyżka (o całe 100zł). Szczerze to poziom jaki reprezentują jasno wypytując o konkurencję, a nawet drwiąc z niej jest żenujący..

3/4 rozmowy to maglowanie żeby dowiedzieć się jak najwięcej o konkurencji, pytania o wyniki sprzedażowe (dyrektor potrafi nawet głośno liczyć sobie ile możesz dla niego sprzedać..) i rozmowa o wynagrodzeniu(jak zaproponujesz choćby 2tys. netto to robią wielkie oczy).

logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Karol

Praca jest spokojna, nie ma żadnego wyścigu szczurów, jeśli chodzi o atmosferę tutaj panującą to jak dla mnie jest ok

Co do pracy tutaj to jak dla mnie jest to dobra firma. Kierownik jest miły, w razie potrzeby zawsze można liczyć na pomoc co jest dla mnie też ważne

Witold

Bardzo mi się podoba to miejsce. Nie dość, że pracownicy są bardzo dobre traktowani to też aż chce się tutaj wracać

Darek

Nie mam żadnych zastrzeżeń co do tej firmy. Atmosfera tutaj jest bardzo dobra, sprzyja pracy, ogólnie praca też nie jest ciężka

Wiktor

Szczerze mówiąc pracuję tutaj już długi czas i jak dla mnie jest to bardzo dobre miejsce, przelewy mam zawsze na czas, nigdy też nie było żadnych opóźnień

Irek

Bardzo się cieszę, że trafiłem do tej pory. Jak dla mnie atmosfera jest tutaj bardzo miła, ekipa jest również bardzo zgrana

Jak dla mnie firma jest bardzo porządna, co do zarobków to są dosyć atrakcyjne także dobrze mi się tutaj pracuje

Dorian

Szczerze mówiąc nie mam żadnych zastrzeżeń co do tej firmy. Wynagrodzenia są zawsze na czas, panuje tutaj też bardzo miła atmosfera

Kamil

Odkąd tutaj pracuję to nie spotkałem się z żadną nieprzyjemnością. Terminowe płatności, bardzo dobra atmosfera także śmiało mogę tą firmę ;)

Witek

Z czystym sumieniem polecam ;) Bardzo dobra firma, pracuję tutaj już długi czas i nie chcę niczego zmieniać ;)

Krystian

Bardzo miła atmosfera, aż chce się tutaj pracować. Ogólnie podejście do pracowników jest profesjonalne, w razie potrzeby zawsze pomogą ;)

Marian

Co do współpracy z tą firmą to nie mam zastrzeżeń. Kierownicy są bardzo sympatyczni, ogólnie organizacja jest dobra, a co do zarobków to nie mam na co narzekać

Dawid

Spodobała mi się praca tutaj, ogólnie co do wynagrodzenia to jak dla mnie jest dobre, a co do wzięcia urlopu to też nigdy nie było problemów

Wojtek

Już dosyć długo tutaj pracuję i nie mam żadnych zastrzeżeń, dodatkowo też atmosfera tutaj jest bardzo dobra, aż chce się przychodzić do pracy

Cieszę się, że tutaj pracuję. Zarobki są dobre, nie ma żadnych opóźnień z przelewami, co do kierownictwa to jak dla mnie są oni bardzo w porządku

Eryk

Serdecznie polecam. Rzetelna firma, pracuję tutaj już długi czas i szczerze mówiąc nie spotkałem się z żadną nieprzyjemnością

Zostaw merytoryczną opinię o Marmed S.A. - Gorlice

• Jak się pracuje w Marmed S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Marmed S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marmed S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 57 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marmed S.A.?

Kandydaci do pracy w Marmed S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marmed S.A.
3.5/5 Na podstawie 53 ocen.
  • Henryka Sienkiewicza 36
    38-300 Gorlice