Opinie o Otomyjnia Sp. z o.o. w Koszwały

Działalność firmy zakończona.

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Otomyjnia Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Otomyjnia Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Automatyka przemysłowa - produkcja napędów przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Otomyjnia Sp. z o.o. w Koszwały

Myjniarz Nowy wpis

Czy otomyjnia jest wypłacalna firmą?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Otomyjnia Sp. z o.o.?

Nie. Nic nie gwarantują. Nie polecam.

Otomyjnia Nowy wpis

Otomyjnia nie odbiera telefonu. Trzymajcie się z daleka od tej firmy.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Otomyjnia Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Dick

Myślę że firma nie zapewnia nic. Nie polecam

Firma Otomyjnia Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Leszno

Otomyjnia sp. z o.o.

Tajemniczego "klienta" prosimy o kontakt. Zarząd Otomyjnia sp. z o.o.

Otomyjnia sp. z o.o.

Panie Tomaszu, Niestety spółka nigdy nie zatrudniała pracownika o takim imieniu, wobec czego ciężko nam się odnieść do tej opinii. Zarząd Otomyjnia sp. z o.o.

• Jak się pracuje w Otomyjnia Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Otomyjnia Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Otomyjnia Sp. z o.o.?

Otomyjnia Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 18 ocen.

Otomyjnia Sp. z o.o.