Opinie o Cobalt Recruitment w Frankfurt am main

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Cobalt Recruitment. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Cobalt Recruitment o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cobalt Recruitment w Frankfurt am main

Gio

Witam. chyba tez naleze do tej grupy osob ktora nastawila sie na ten wyjazd. Napisalam do firmy cobalt z zapytaniem czy wiedza cos o tej ofercie i czekam na odpowiedz. Ja tak jak wy mam zle przeczucia. Dla mnie to sa 140 euro bo jade razem z mezem. A fakt o 4 osobowych pokojach to skad _

POLICJA !!!

OSZUSTWO WYŁUDZAJĄ 330 ZŁ NA MIESZKANIE !!!!!!!!!!!!

kmj

Ogłoszenia były tylko na portalu rzeszowiak.pl czy jeszcze gdzieś Czy to nie jest jakieś oszustwo że trzeba wpłacać pieniądze do 21

RBT

Witajcie,również byłbym zainteresowany tą pracą,ale trochę to dziwne że przed otrzymaniem papierów należy zapłacić za mieszkanie.W sumie dla mnie chyba najważniejsze jest zakwaterowanie ponieważ każdy dobrze wie jak to wygląda na ogloszeniu a jak potem w rzeczywistości. Pokoje zamiast 2 osobowe są 4 osobowe i warunki delikatnie mówiąc nie są rewelacyjne.Nie musi to być oczywiście hotel ***** ale jednak jadąc taki kawał drogi do pracy chciałoby się mieszkać w godnych warunkach a nie jak za przeproszeniem Rumun. Czekam na maila którego wysłałem z zapytaniem do nich i zobaczymy co odpiszą,bo oferta wygląda zachęcająco.

ktoś
@RBT

Podali nr aby się kontaktować z Panem Tomaszem A. na nr +49 152 146 91350 ? Dlaczego nie można opłacić tej opłaty za mieszkanie na miejscu ? i dla czego na konto bankowe jakiegoś Polaka z Warszawy trzeba wpłacić te pieniądze ? Nie ma opinii o tej firmie w internecie (Cobalt Recruitment GmbH Frankfurt am Main)

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Cobalt Recruitment? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Kazama

Pracodawca życzy sobie przedpłaty za mieszkanie do 21 dnia miesiąca, natomiast umowę wysyła dopiero 25... Nie odpisuje na maile, oraz opłata za mieszkanie po dotarciu na miejsce nie wchodzi w rachubę - nie wiedząc czemu. Ja ryzyka nie podjąłem, a innym też nie radzę, albowiem nie ma żadnej podstawy prawnej aby pieniądze odzyskać, a co za tym idzie po otrzymaniu przedpłaty w wysokości 70 euro kontakt najzwyczajniej w świecie może się urwać. Wiele jest takich oszustw, więc radze być czujnym i nie dokonywać przedpłat za coś, czego jeszcze fizycznie nie posiadamy

Magda
@Kazama

Dzisiaj wysłałam maila z pytanie o późniejszy wyjazd i otrzymałam odpowiedz. Dziwne jest ze o tej firmie nie ma nic w necie i ta opłata za mieszkanie 70euro droga nie chodzi przed podpisaniem umowy

Zostaw merytoryczną opinię o Cobalt Recruitment - Frankfurt am main

Cobalt Recruitment