mesojed

Frankfurt am Main

Opinie o mesojed

anonim 2008-12-01 17:30:04
Pracuje u[usunięte przez moderatora] dwa lata i jestem w szoku czytajac opinie.Jestem bardzo zadowolona z wspolpracy.Pracuje konkretnie w hotelu Beethoven.Pensje mam na czas co do euro.
TOTALNA ZENADA
PAN KTORY TO NAPISAL POWINIEN UDAC SIE DO PSYCHIATRY
Agnieszka Mesojed 2008-12-01 18:16:08
Chcialam na forum sprostowac wszelkie obelki i klamstwa dotyczacej mojej osoby i firmy.Jestem na niemieckim rynku od czterech lat.Prowadze firme sprzatajaca.Zatrudniam polakow i kieruje do pracy w hotelach.Praca polega na sprzataniu pokoi.Pieniadze wplacam na konto zawsze do 15 kazdego miesiaca.Wszystko jest jawnie udokumentowane.
Daje pracownikom zaliczki,zapewniam mieszkanie(za ktore wplacam wysokie kaucje)
Jestem bardzo ZASKOCZONA klamstwami wypisywanymi na moj temat.
Pan,ktory to pisze nie wykazywal checi do pracy i obrazal moich pracownikow.Jestem osoba odpowiedzialna,szanuje moIch pracownikow.
Z wyrazami szacunku
Agnieszka MESOJED
Ktos 2008-12-15 20:08:28
Ogólnie praca u [usunięte przez moderatora] to jedno wielkie kłamostwo, co innego obiecuje przez telefon a co innego zastaje sie na miejscu, jestem jedno z wielu osob poszkodowanych, które zatrudnila [usunięte przez moderatora] Pieniadze które sie zarabia to grosze, ok 400 E na miesiac, mieszka sie w mieszkaniu z 4-6 lokatorkami, brak wyposazenia mieszkan, praca jest ciezka a nie jak opisywana lekka i dobrze platna, za pokoj placa ok 2,5E A dziennie nie dostaje sie ich wicej niz 10-15!! Wiec mozna obliczyc, a na przejazd trzeba wydac 80 E na miesiac. A na samym poczatku tydzien pracy za darmo. Zaliczki daje od laski jak ma czas, pieniadze wcale nie sa placone regularnie, trzeba sie o nie prosic przed samym wyjazdem. Jednem Słowem[usunięte przez moderatora]!![usunięte przez moderatora]juz wiele osob, prosze nie dac sie nabrac!
anonim 2009-01-19 04:45:07
Pani Agnieszko jestem bardzo zainteresowana praca w hotelu czy jest Pani w stanie zaoferowac ta prace?
ania 2010-07-18 14:21:00
poszukuje pracy, czy moze mi Pani cos zaoferowac lub pomoc w szukaniu. Informacje prosze kierowac na priv aniulka777@interia.pl,
pozdrawiam.
wojtulek11 2014-01-03 14:03:41
Znam (usunięte przez administratora)wiele lat i nigdy nie zauważyłem takiego zachowania jak opisuje je jedna dziewczyna w internecie.Zawsze ta sama.Musiało chyba coś jej niewypalić w niemczech i zrzuciła winę na (usunięte przez administratora).Poza tym ,nie musi u niej pracować,może tak jak ona założyć własną firmę.
maciej 2016-05-20 17:59:10
@kmt słyszałem, że naprawdę warunki są bardzo przyzwoite - a samo wynagrodzenie na koncie jest zawsze na czas, nie ma problemu z regularnością wypłat :)
Zostaw swoją opinię o mesojed - Frankfurt am Main
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mesojed