Opinie o Euro-Forum Marek Gudków w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Euro-Forum Marek Gudków. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Euro-Forum Marek Gudków o rekrutacji.

Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Lublin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Forum Marek Gudków w Lublin

rodzic Nowy wpis

bardzo fajne zajęcia dla dzieci,lektorzy pomocni i w miłym kontakcie,zajęcia dopasowane miejscem i godzinami.

Martyna Nowy wpis

Mam nadzieję, że to dobra praca i atmosfera powstrzymują wa przed pisaniem na forum?

ja Nowy wpis

Bardzo dobre warunki pracy,mogę w pełni realizować swoje działania, jest współpraca, a nie kontrola.

cv

nie polecam

@cv

Czego konkretnie nie polecasz? Pracy w firmie Euro-Forum Marek Gudków, czy może Twoja wypowiedź dotyczy zupełnie czegoś innego? Jak widzisz - tego typu wypowiedzi są bardzo niezrozumiałe i trudno domyślić się, czego właściwie dotyczą, dlatego zachęcam, abyś sprecyzował swój wpis.

Kamiś
@Sławomir

Niżej Karolina już pisała na ten temat.

@Kamiś

Wspomniany przez Ciebie użytkownik w swoim komentarzu napisał, że w firmie Euro-Forum Marek Gudków panuje wyzysk. W żaden sposób jednak nie przedstawił konkretnych przykładów, które potwierdziłyby, że rzeczywiście do tego typu sytuacji dochodzi w tej firmie. Może Ty będziesz w stanie napisać, czy rzeczywiście tak jest? Będę wdzięczny za szczegółowe uzasadnienie.

Darek Nowy wpis
@Sławomir

Może nie nazwałbym tego wyzyskiem, ale kokosów też nie zbijesz. Duże obowiązki. Kasa przeciętna.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Euro-Forum Marek Gudków, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Sławomir

@Marek, czym spowodowane są obserwacje pracowników, którzy uczyli pracy stażystów firmy Euro-Forum Marek Gudków? Były jakieś zgłoszenia, które wymagają weryfikacji? Ktoś z forumowiczów słyszał może o obecnych przyjęciach do pracy w firmie Euro-Forum Marek Gudków? Prowadzona jest jakaś aktywna rekrutacja do pracy na wolne stanowiska? Zachęcam do wypowiedzi na ten temat.

Nie polecam pracy w Euro. Wyzysk, wyzysk, wyzysk... Pani Księgowa Agata bardzo niekompetentna, chamska i arogancka. Szkoda, że właściciele zezwalają na takie zachowanie księgowej...

@Karolina

(usunięte przez administratora) Jakbyś mogła podesłać jakiś raport o tym na mail ogólny do firmy, to szefostwo się chętnie z nim zapozna. Od pewnego czasu obserwujemy poczynania niektórych osób w firmie.

Sławomir

@Kamil, księgowa, którą tak aktywnie opisujecie w wątku opinii o pracy w firmie Euro-Forum Marek Gudków ma, aż tak duży wpływ na decyzję szefostwa w aspektach pracy? Rozmawialiście może z szefostwem o tym problemie i swoich obserwacjach związanych z tą osobą? Odpowiedz, proszę, jak wygląda ta kwestia.

Sławomir

@Karolina, czy doświadczyłaś osobiście tego o czym opisałaś w swoim komentarzu? Jak ocenisz atmosferę pomiędzy pracownikami panującą w firmie Euro-Forum Marek Gudków? Czy poza relacjami z księgową, które według Ciebie nie są najlepsze to z innymi pracownikami sytuacja jest lepsza? Napisz, proszę, bardziej szczegółowo jak oceniasz pracę w tej firmie.

Kamil
@Sławomir

Skoro szefowstwo słucha się Pani księgowej to o czym tu pisać...

kayak

Wrocław. Pracownice są niekompetentne do bólu, nie potrafią poradzić sobie z najprostszymi sprawami dot. uczestników projektu.

nikomu nie polecam pracy ani stażu w tej firmie należy ją omijać szerokim łukiem

Magic

Bardzo słaba firma, (usunięte przez administratora) Nie polecam tam stażu. (usunięte przez administratora)

pawwar87

Jeśli potrafi się odpowiednio uargumentować swoje działanie praca w Euro-Forum jest naprawdę satysfakcjonująca. Bardzo miło, że właściciele firmy potrafią finansowo docenić osiągane sukcesy

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Forum Marek Gudków - Lublin

Euro-Forum Marek Gudków
1.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Graniczna 4 lok. 7,8
    20-010 Lublin