Columbus CJE – szkoła języków obcych

Lublin

Opinie o Columbus CJE – szkoła języków obcych

gonia 2010-09-19 21:55
Ogolnie porazka - drogo, drogo, drogo! i ta sciema z laboratorium i elektornicznymi tablicami, a kurs baaardzo przecietny. Strata kasy.
alas 2011-04-19 15:52
Może i drogo, ale jakość nauczania - naprawdę świetna. Uczę się tam od kilku lat i nie mam praktycznie zarzutów. Dobry dostęp do wszelakich materiałów, fajni lektorzy i świetna atmosfera na zajęciach - bardzo polecam.
Lala 2014-11-29 13:55
Rownież polecam. Wysoki poziom i dobrze przygotowują do egzaminów a cena wg mnie porównywalna z innymi szkołami.
iguś 2015-10-21 10:21
Popieram, wysoka jakość nauczania, widoczne efekty, cena bez tragedii, wszędzie jest podobnie w sumie, ja chodzę i jestem bardzo zadowolona.
tomek 2016-04-20 14:42
Wydaje mi się, że szkoła jest w porządku, bo ma certyfikaty m.in TOEIC, IELTS i CEA, ale nie ma certyfikatu FCE, który jest w sumie chyba najwazniejszy spośród wszystkich i to jest troche kiepskie...
Kate 2016-11-04 12:11
Tomek, przecież mają FCE ;) poniżej wklejam link i gorąco polecam, znam tę szkołę z własnego doświadczenia.

Karol 2017-01-30 08:52
Nie wiem skąd te negatywne opinie odnośnie kasy - moim zdaniem kurs warty swojej ceny. Przygotowują rzetelnie, nie ma odwolywania czy skracania zajęć, jeśli ktoś chce się nauczyć to spokojnie to zrobi. Ja jestem zadowolony, a chodzę już prawie 2 lata.
Zostaw swoją opinię o Columbus CJE – szkoła języków obcych - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Columbus CJE – szkoła języków obcych