Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Ziębaczewski w Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusza Ziębaczewskiego świadczy obsługę prawną i porady prawne w Łodzi. Zespół kancelarii tworzą liczni adwokaci, radcowie prawni i prawnicy. Zapraszamy na nasze strony internetowe: www.adwokat-lodzi.pl www.medyczne-prawo.pl www.prawo-budowlane.com.pl

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Ziębaczewski w Poznań

Odważny

Nie wiem co by się działo podczas problemu prawnego gdyby każdy miał tak zaangażowanego i ogarniętego adwokata chyba armagedon !!1! hehehe Facet jest bardzo dobry i analizuje każdy najmniejszy szczegół by dowalić drugiej stronie i nie popuszcza

Beckham

Jestem zadowolona z pomocy Kancelarii. Sprawa prowadzone przez mecenasa zakończyła się bardzo dobrze dla nas bo wygraliśmy więcej niż myśleliśmy pierwotnie. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Miła obsługa i doskonała komunikacja na linii kancelaria-klient.

TrenerMistrzow

Do adwokata Ziębaczewskiego trafiłem z polecenia koleżanki, której prowadził sprawę i do dziś jestem jej wdzięczny za niego. Pan mecenas jest osoba otwarta, umiejaca sluchac a są to cechy dobrego adwokata. Prowadzac sprawe jest w ciaglym kontakcie z klientem, a jego dzialania są skuteczne. Cieszę się, ze do niego trafilam i polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy fachowca.

PanPrzyjemny

Jestem wdzięczny panu mecenasowi za ogromny wkład pracy i zaangażowanie w moje sprawy. Pan mecenas mówi zawsze szczerze jak wyglada sytuacja i co można zrobić, a na co nie mogę liczyć bo się nie da. Bardzo skrupulatny i rozsądny facet.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Ziębaczewski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Arnata

Czyli mecenas nie tylko mi nie odmówił pomocy w potrzebie to miłe. Na poradzie prawnej jego rady okazywały się niezwykle cenne bo mnie uspokoił i kazał się nie martwić sprawą bo jestem w na dobrej drodze. Na drugi dzień nawet zadzwonił i jeszcze mi doradził co robić dodatkowo. Na pewno do niego wrócę, jak kiedyś będzie trzeba a teraz tylko polecam polecam i jeszcze raz polecam.

Vitek

Zleciłem im sprawę i w zasadzie o nic się nie musiałem już martwić. Miałem pełną informację o tym co się dzieje i byłem zawsze szczegółowo przygotowywany do każdej rozprawy. Nie zaskoczył nas przeciwnik ani sąd, b mecenas przewidział pytania. Sprawa wygrana także polecam, bo za spokój warto zapłacić!

Yarek

Pamiętam jak dziś, że w momencie kiedy Pan adwokat zajął się moją sprawą odzyskałem nadzieje, że uda się coś wygrać. Sprawa trwała jeszcze z dobry rok zanim ją wygraliśmy, a było trudno, bo pozywający zmieniał 2 razy prawnika w trakcie całej sprawy. Potwierdzam, że Pan Ziębaczewski to dobry adwokat. Co najważniejsze dla mnie, to nigdy nie unikał kontaktu.

Chatler

Pana adwokata Ziębaczewskiego polecono mi w pracy, bo już kilka osób wyciągnął z poważnych tarapatów mimo, że wydawało się, że nic nie da się zrobić. Nie zawiodłem się jak i oni i jestem bardzo zadowolony z naszej współpracy. Mecenas po prostu zna się na swojej robocie więc nie dziwie się, że go zachwalają.

ŁucjaC

Witam serdecznie szczerze polecam wszystkim Pana mecenasa Mateusza. Dlaczego? Zrobił na nas bardzo dobre wrażenie swoim profesjonalizmem i bardzo merytorycznym podejściem do sprawy. Świetny fachowiec pomocny mily i sympatyczny. kancelaria pracuje w sposób bardzo profesjonalny. Brak zastrzeżeń. Ceny rozsądne ale taniej niż u innych na pewno. Dziękujemy za pomoc

GabrielUE

Mój sąsiad mi go polecił. Świetny fachowiec. Widać że ma zamiłowanie do swojej pracy. Pieniędzy też dużych nie wziął. Dzięki niemu odzyskałem co mi się należało. Ziębaczewski jest adwokatem takiego jakiego szukałem

Natalia Bednarek

Polecam tego adwokata za profesjonalne działanie i przede wszystkim skuteczność. Rzeczowy, szuka zawsze najlepszego rozwiązania. Na bieżąco informował mmnie o postępach w sprawie. Jest cierpliwy i zrozumiale potrafi wytłumaczyć zawiłości prawne. Sprawa wygrana. Cel został osiągnięty. Polecam w 100%.

sklep

Jestem bardzo naprawde bardzo zadowolona z usług adwokata Mateusza Ziębaczewskiego. Sprawa z pozoru gospodarcza wydała się łatwa, jednak już na początku pojawiły się schody bo strona przeciwna robiła trudności. Sprawa zakończyła się wygraną jednak strona przeciwna wniosła odwołanie więc troszkę mi zaczeły grać nerwy w ostateczności wygrałyśmy rownież drugą rozprawę już przed Sądem odwoławczym za co dziekuje i bardzo serdecznie polecam. Kancelaria adwokata Ziębaczewskiego jest bardzo przyjazna dla klienta, dokładna, terminowa i elastyczna.

Pawelmenadzer

Trafiłem do mecenasa z polecenia mojego szefa, który go zna z dawnych czasów. Miałem problem w sprawie budowy domu, garażu i drogi do niej. Poprzedni właściciel namieszał w projekcie i pozwoleniu na budowę tak, że wszystko chcieli mi cofnąć. Po 3 miesiącach walki mecenas Ziębaczewski ustalił drobne zmiany w gminie i mogłem się budować. Mam chyba kolejne problemy i jak tego nie wyprostuje sam to muszę się do niego udać znowu....... Najmądrzejszy i najskuteczniejszy adwokat w Łodzi!!!!!!

konkuli

Korzystalam z porad prawnych w sprawie prowadzenia mojej firmy. Udalos ie uniknąć wysokich kar administracyjnych które nalozyl urząd w Łodzi :)

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Ziębaczewski - Poznań

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Ziębaczewski?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Ziębaczewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Ziębaczewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Ziębaczewski
4.8/5 Na podstawie 88 ocen.
  • al. Adama Mickiewicza 11 lok. 14
    90-443 Poznań