mdh sp. z o.o.

Łódź

Opinie o mdh sp. z o.o.

klein 2010-02-05 18:48:06
Czy jest ktoś kto się cieszy z pracy w MDH Sp z o.o.?
prezes 2010-03-29 20:03:42
... prezes ;-)
H 2013-07-24 19:56:38
Jak ktoś lubi sprzedawać chiński chłam, to idealne miejsce dla niego
gumiś 2014-06-30 13:40:24
Aż dziwię się, że do tej pory ta firemka nie jest nagłośniona negatywnie w ramach opinii. Zarówno jeśli chodzi o pracodawcę, jak i portfolio sprzedażowe. Miałem tę wątpliwą przyjemność pracowania w tej pseudokorporacji, gdzie nie dba się o jakość usług, zwłaszcza w sprzęcie rehabilitacyjnym. Jako były pracownik powiem, że wstydziłem się, że np. chinskie wózki inwalidzkie, które sprzedawałem, trzymały powietrze w oponach przez b. krótki okres, a później były ciągłe reklamacje. A jak wiadomo pacjent niepełnosprawny, to nie kolarz... Co do prezesa to się nie dziwię, że jest mu dobrze. Pytanie jest tylko takie. Ilu pacjentów jeszcze musi być niezadowolonych, żeby ktoś się w końcu na nim poznał i zdjął go z tej ciepłej posadki???
gumiś 2014-07-01 10:23:46
Personalnie nie mam nic do prezesa i wiem, że realizuje on politykę właścicieli firmy. Niemniej jednak podejmuje on takie, a nie inne decyzje, które uderzają bezpośrednio w tę grupę społeczną, potrzebującą pomocy, a nie stawiania im "kłód pod nogi".(usunięte przez administratora)
ravw 2014-09-09 15:49:55
Zauważam, że zawsze tu tylko same negatywy, a ja pracowałem w tej firmie łącznie z 10 lat, i nie mogę złego słowa o nich powiedzieć. Obowiązków dużo, ale ja kochałem tę pracę i nie dziwi mnie że szefostwo ciśnie, bo chce mieć efekty. Ja z całego serca polecam firmę, zarobki są ok, fajna atmosfera w firmie, zdarzają się czasem spięcia ale to wszystko zależy od podejścia. Prezes jest spoko gość, można się dogadać. Polecam.
bim 2015-01-18 00:34:34
@ravw a co było przyczyną odejścia po 10 latach? firma właśnie rekrutację ale po tym co znajduje w sieci na jej temat jakim jest pracodawca.. to chyba szkoda marnować wiedzę i doswiadczenie
de.pe 2015-01-18 22:49:28
nie wiem co było przyczyną odejścia ravw ale po 10 latach każdy ma prawo się wypalić w najlepszym nawet miejscu. Wiele osób w tej firmie pracuje po 7-10-12 lat. To chyba coś znaczy. Ja w każdym razie nie mogę powiedzieć złego słowa. (pracuję tu od 2,5 roku). Narzekają jak zwykle Ci którzy chcieliby żeby im płacić za leżenie albo malkontenci którzy mają to we krwi.
:) 2015-05-08 13:31:24
chyba pracowaleś blisko koryta na tymienieckiego
prawda 2015-06-17 06:35:47
TAK TO PRAWDA TAM JEST ZACOFANIE Z CZASÓW GIERKA STRASZNE
NOC 2015-06-17 06:39:40
Wida gołym okiem ze to PREZES pisał FIRMA na mjare ŁODZI tak jak ŁÓDŹ wygląda tak ta FIRMAAAA
NOC 2015-06-17 06:42:47
FIRMA strasznie zacofana ale takie są realia w tym kraju produkty z poprzedniej epoki
Ola 2016-02-07 01:23:57
Warunki pracy i płacy są takie, na jakie umówisz się z pracodawcą, jak w każdej normalnej firmie.
rosmery 2016-03-30 13:41:09
Witam. Uczestniczyłam w rozmowie z panem K-im z działu handlowego(zakupy, realizacja sprzedaży).Niestety kolejny przykład niedużej firmy gdzie nie ma ani profecjonalnych rozmów ani profesjonalnego podejścia do osoby uczestniczącej w rekrutacji. Pan wydawał się na poziomie ale nie raczył zadzwonić i poinformować że nie jest zainteresowany kandydaturą co obiecywał w trakcie rozmowy. Brak kultury. Firma proponuje niewysoką podstawę i nie jest elastyczna w tej kwestii. Jedyne co może przyciągać to premia. Brak perspektyw rozwoju.
Mik 2016-05-15 15:53:16
No teraz to chyba rzadko w której firmie dzwonią by poinformować, że nic z tego nie będzie @mecien. Szkoda, że oczekują aż 3 lat doświadczenia jako handlowiec, ja mam tylko dwa. Myślicie, że warto więc wysłać cv? Jak nie to wyślę na pracownika działu handlowego. Tam trzeba mieć tylko rok doświadczenia, ale na stanowisku w call center.
Zostaw swoją opinię o mdh sp. z o.o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mdh sp. z o.o.