Opinie o PŻM w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PŻM. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PŻM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PŻM w Szczecin

matros

CO WY CHŁOPY Z TYMI WIZAMI JA MAM WAŻĄ CZEKAM PONAD DWA MIIECHY I DALEJ ZERO CO ZADZWONIE TO PROSZĘ CZEKAĆ NIE MA ŻADNYCH RUCHÓW NA A/B.POZDRAWIAM WSZYSTKICH POWODZENIA

ZS

Przeciez Pani w kadrach wyraznie mi powiedziala ze jak wyrobie wize to plyne "ZARAZ' :)

eryk

Mi tez kazali wyrobic wize. Zapytalem kiedy osoby ktore zrobia wize wyplyna. Pani odpowiedziala ze nastapi to szybko

MIchał

też tak się zastanawiam,czy będą coś dawać na te dni morza.

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
xyz

To, ze kazali Ci wyrobić wize to wcale nie oznacza, ze jestes zatrudniony...nawet z wiza możesz czekać (czego Ci nie zyczę) i..czekać...

leo

pytanie odnośnie asystenta elektryka, kiedyś słyszałem o takiej funkcji, jednak z tego co zauważyłem na forum nikt o niej nie wspomniał.. Więc chciałbym zapytać czy jest taka funkcja, jesli jest to ile plącą?

matros

Witaj pochwal się na jakie stanowisko bo ja czekam na A/B już dwa miesiące i niestety zero.pozdrawiam

ZS

Kilka dni temu zlozylem wszystkie niezbędne do wyplyniecia dokumenty do PZM, kazano mi wyrobic wize, teraz czekam tylko na rozmowe z konsulem i lece w swiat. Pozdro :)

PAWEŁ

CZESC WSZYSTKIM. CZY WIECIE COS MOŻE O PREMIACH( BONUSACH) NA DNI MORZA 2013 DLA PRACOWNIKÓW PŻM ? W ZESZŁYM ROKU DALI 25 % ZASTANAWIAM SIE CZY W TYM COŚ W OGÓLE DADZĄ. POZDRAWIAM.

matros

VINI Kolego dziękuje papiery Pani z Kadr przyjęła .Będę cierpliwie czekał.Statków bez dżwigów jest 12 o ile jest to aktualne .Duże dzięki bardzo może kiedyś los sprawi ,że podziękuje osobiście Pozdrawiam matros .

Vini

Jest kilka statków bez dźwigów, ale są w mniejszości. Na stronie PŻMu jest lista statków, można policzyc ile nie mam dźwigów. Na chwilę obecną to na każde stanowisko z wyjątkiem mechaników i elektryków są kolejki długie. Z obserwacji i doświadczenia wiem, że trzeba "próbowac", w końcu dla świętego spokoju przyjmą papiery i po kilku telefonach/wizytach znajdzie się statek. Zajmie to sporo czasu (2-3 miesiące), ale przy obecnym rynku pracy wszędzie trzeba czekac.

matros

VINI kolego dzięki za info.Pani z Kadr mówiła ,że organizują ale jak statek z dżwigami jest w Kraju .Teraz nie ma żadnego .Myślałem ,że mozna to zrobić gdzieś samemu.No ale trudno chyba z mojego zatrudnienia lipa.Mam pytanie PŻM eksploatuje statki bez dżwigów zapewne jest ich kilka .Kolega ma rozeznanie na pewno.Dlatego zadałem pytanie Pani z Kadr odpowiedż była ,że mamy na nich swoich , a pan będzie czekał .Morał jest taki,że trzeba mieć znajomości aby zatrudnić sie na A/B albo szczęście co o tym sądzisz jako stary marinero z całym szacunkiem co do słowa "stary"Pozdrawiam morskie AHOJ

Vini

@anonim - 2013-05-19 15:18:14 co rozumiesz jako "pracę na pełen etat"? Na statku nie ma inaczej jak na pełen, nawet bardziej:) Skoro jesteś po nawigacji więc zakładam, że chcesz za 3 OFF płynąc. O tym zapomnij, bez znajomości i praktyk bez szans. Może firma zaproponuje Ci posadę OS'a (też może byc z tym ciężko) na 2-3 rejsy i "obieca" (nie na piśmie) później awans na ofa. Z tymi awansami to różnie bywa, wszystko zależy od tego jak bardzo będziesz właził w d... kapitanowi i C/O. Stawek dokładnie nie znam, 3OFF kolo 3000$, a OS 1700$, ale to mgliste przybliżenia. @Matros mogłeś się zapytac pani w kadrach gdzie wysyłają swoich pracowników na kursy. PŻM czasami takowe organizuje, więc mają orientację w tym kierunku.

matros

Jestem starszym marynarzem byłem w kadrach 25 lat na morzu Pani w kadrach potrzebuje z kursem na obsługę zurawi pokładowych i bomowych.Koledzy gdzie zrobic taki kurs tłumaczyłem ,że na dżwigach jeżdziłem ale potrzebny kwit jestem w stanie to zrobic .Prosze o pomoc starszych PŻM-owców z pokładu o pomoc gdzie pozdrawiam Matros.

krab55
@matros

nie wiem jak jest teraz bo od 2 lat jestem na emeryturze , ale kiedyś "robiłem "kurs dżwigowych . Musiałbyś zgłosić się do pana Tomka z działu szkoleń jeżeli takowy jeszcze jest , zapisze cię , i jak będzie w kraju (w porcie lub na stoczni) jakiś pżm-owski statek z dżwigami i będzie ileś osób chętnych do odbycia takiego kursu to wtedy dopiero to jest organizowane , a wygląda to tak że kilka dni jest teoria , tzn budowa , działanie , bhp itp i w ostatni dzień praktyka która jest jednocześnie egzaminem praktycznym.

zet

Przypuszczam, że wiarygodniejszą informację dostaniesz w kadrach PŻM niż w internecie:)

cook

Witam,jestem po gastronomiku mam wszystkie papiery do pracy na statku oprócz wizy.Jest jakaś szansa że wezmą młodszego kucharza bez doświadczenia?

eng

Myślę, że dowie się Pani tego od męża :)

danusia

Witam wszystkich serdecznie. Orientujecie sie może Panowie/Panie, czy PŻM, będzie wypłacał jakies bonusy na świeta wielkanocne ? i czy wiadomo coś o premiach na dni morza? pozdrawiam :)

Bamu

Jeśli idziesz na pierwszy kontrakt u nich to wszystko opłacasz samemu (ITR, świadectwo zdrowia itp.) łącznie z wyrobieniem wiz. Przy późniejszych kontraktach możesz negocjować zwrot kasy.

kam

Ja dałem na burcie kwity i dostałem zwrot za wszystko z pierwszą wypłatą ale słyszałem, że często są problemy. Biuro odbija do starego, stary do biura. Także zależy od humoru.

Zostaw merytoryczną opinię o PŻM - Szczecin

• Jak się pracuje w PŻM?

Zobacz opinie na temat firmy PŻM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PŻM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PŻM?

Kandydaci do pracy w PŻM napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PŻM