Opinie o Remax w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Remax. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Remax na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remax w Rzeszów

bany

Ludzie!! o czym wy mówicie?? chyba nie widzieliscie złych warunków...pracowałem za granicą przy zbiorach- harówa od rana do nocy, kilka godzin snu i od nowa. Hotel?? tam nawet czegoś takiego nie było.... jedna wielka hala, materace na podłodze i wszyscy tak spali- nie było ścian- jak jedni balowali to inni nie mogli spać. Łazienek brak, prowizoryczne prysznice- kilka na masę osób, jeden czajnik elektryczny przypadał na 25 osób...wiec nie narzekajcie....zawsze moze być gorzej....Nazekacie ze śmierdzi- no pewnie ze tak- przecież to śmieci- to cvzego się tu spodziewać?

Dominika
@bany

To o czym Pan/Pani mówi to dokładnie "współczesne niewolnictwo". Polecam zgłosić miejsce na policję, w kraju, w którym się ono znajduje. Ponieważ nie jest to tylko łamanie praw pracowniczych ale łamanie praw człowieka. Polecam zapoznać się cechami współczesnego niewolnictwa: https://www.armia-zbawienia.pl/praca-przymusowa.html http://www.migrant.info.pl/handel-ludzmi-do-pracy-przymusowej.html https://www.fairwork.nu/polska/

@Kris, czy zgłaszałeś może swoje uwagi odnośnie zakwaterowania bezpośrednio firmie Remax? Możesz opisać szczegółowo, jak wyglądała kwestia przerw od pracy w miejscu, gdzie pracowałeś? W ciągu dnia pracownikom, jak długa przerwa przysługiwała? Można było normalnie bez pośpiechu zjeść posiłek i chwilę odpocząć?

@Kris, czy nie mógłbyś przedstawić tego, aby przyszły potencjalny pracownik firmy Remax nie musiał nadaremno starać się o pracę w tym miejscu, gdyby okazało się, że warunki, które oferuje pracodawca znacząco odbiegają od tego, co dany pracownik sobie wyobrażał? Możesz pomóc w tym zakresie? @Beaa, możesz szczegółowo podzielić się swoimi wrażeniami na temat pracy w firmie Remax? Jak ocenisz warunki zatrudnienia, które oferuje pracodawca? Zachęcam do wypowiedzi.

@Anna

Pewnie ze sie podzielę wrażeniami jak ja byłem to na jednym chotelu były pluskwy co była znajoma brak ciepłej wody na moim chotelu ścisk dużo ludzi nie wszyscy mieli prace marne zarobki kable zatkane brak rękawiczek ochronnych koleżanka miała zawał szefowa chotelu stwierdziła ze jest pijana a ona nie wytrzymała tepa pracy co jeszcze marna stawka przynajmniej jak ja byłem to płacili 4.80 teraz podobno płaco 6 ale nawet za tako stawkę bym sie zastanowił na waszym mijscu za prace w tempie sprisprinterskim zaraz sie odezwio ludzie ze jestem nierub i pijak nie proszę państwa za granice jeżdżę 10 lat ale pierwszy raz sie spotkałem z takim czyms sodoma i gomora

@Kris, co konkretnie wpływa na to, iż uważasz, że warunki mieszkaniowe w pracy za pośrednictwem firmy Remax są fatalne? Możesz bardziej opisać swoje uwagi na ten temat? Jak wyglądają szczegółowo te mieszkania? Jest bieżąca woda oraz ogrzewanie? Opisz dokładniej to, co napisałeś w swoim komentarzu.

@Anna

Jedz to sie przekonasz ja byłem i widziałem

Beaa
@Kris

a ja byłam i za tydzień znowu jadę, warunki jak warunki- da sie przyzwyczaić- od warunków gorsi są ludzie i tyle w temacie

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Remax, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Gregor

Ludzie w tej agencji jesteś ubezpieczony tylko w czasie pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Endrju
@Gregor

A w której masz ubezpieczenie cały czas i full opcje? hahahahah żadna agencja ci go nie da- tylko, że nie wszyscy o tym mówią niestety- wszędzie jest najniższe ubezpieczenie i wszędzie wygląda to tak samo- pracowałem przez różne agencje to wiem, nawet pracując jako jedna jedyna osoba u pracodawcy to i tak będziesz miał najniższe ubezpieczenie i tak na dobrą sprawę musiałoby się stać coś bardzo poważnego, żeby nie trzeba było płacić samemu za leczenie...life is brutal. Trudno się dziwic- będąc pracodawcą też byś tak zrobił.

@anonymous, zauważyłam, że Twoja opinia odnośnie posiadania opiekuna w pracy za pośrednictwem firmy Remax różni się od tego co napisał użytkownik @ja7805, jednak zauważ, że opinia tego użytkownika jest sprzed prawie roku, więc możliwe, że w tamtym okresie rzeczywiście taka sytuacja miała miejsce. Chyba, że w okresie, w którym został dodany wpis tego użytkownika również pracowałeś w tym miejscu. Jeżeli tak to sprecyzuj, proszę, jak to wygląda.

ja7805

patologia pijanstwo i mordobicie na chotelach ludzie dajcie spokuj z remax nie wyjezdrzajcie przez ta agencje brak opiekuna kturego tak zapowiadali

eryk
@ja7805

a to ty niańki potrzebujesz??? :-D opiekun jest tylko przy podpisywaniu umowy- do tej pory zawsze tak było- przecież nikt nie będzie z tobą siedział w chotelu i cie trzymal za rączkę...jak ma problem to zgłaszam kierownikowi i tyle

@ja7805

Zawsze jest opiekun kolega tu sciemnia

Gregor

Pracowałem i nie polecam. Za pokój płacisz ponad 100 euro w którym masz szafkę robotnicza metalowa. W tej agencji pracuja alkoholicy i ludzie po gimnazjum ktorzy nie mają szkoły

@Gregor

Ja mam szkołę A co zarobisz w polsce te pieniądze wolę robić tu niż tak jak ty po śmietnikach lazi

@Gregor, czy wracając z pracy za pośrednictwem firmy Remax można było przywieźć do kraju oszczędności, które ciężko byłoby odłożyć u nas w kraju? Przedstawiłeś stawkę godzinową oferowaną przez pracodawcę, opłatę za mieszkanie, warunki mieszkalne, także ostatnią kluczową sprawą jest, czy wyjazd opłacał się z finansowego punktu widzenia? Jakbyś mógł ocenić poruszoną kwestię?

Mario

Witam pracuje ktos przez remax w neustadt am kulm przy produkcji felg aluminiowych? Podobno jakas obsluga maszyn jak to wychlada w praktyce, normalna praca czy kolhoz. Jak mieszkania podobno jakies pokoje 2-4 osobowe w jakims hotelu pracowniczym. Jak to wyglada da sie zyc. Pozdrawiam

@Mario

Mieszkałem w nousztad pokoje 4 osobowe łóżka piętrowe pokoje małe warunki fatalne. 6 euro na godzinę za mało za pokój płacisz ponad 100 euro

@Gregor, jak długo pracujesz, już za pośrednictwem firmy Remax? Możesz bardziej pochylić się nad tematem rzekomych pracowników, którzy pracują po spożyciu alkoholu? Zdarza się to nagminnie, czy okazjonalnie? Były zgłaszane takie fakty szefostwu firmy? Opisz, tą kwestię bardziej szczegółowo.

Pracowałem 2 tygodnie i zrezygnowałem z tych powodów co pisałem wczesniej

@Stefan, możesz napisać ilu godzinny system pracy panuje na załadunkach w firmie DPD za pośrednictwem firmy Remax? Rozumiem, że Twoja wypowiedź dotyczy pracy za pośrednictwem firmy Remax? Czy ktoś z Was mógłby jeszcze wypowiedzieć się na temat ofert pracy jakie oferuje agencja pracy Remax? Jak oceniacie kontakt z agencją oraz rozwiązywanie spraw losowych przez tą agencję? Zachęcam do wyrażenia opinii w tym temacie.

Agentura_zbiura
@Anna

pracowałem, byłem swoje doświadczyłem ale czy polecam? Jak ktos potrzebuje gotówki i ma jak w moim przypadku długi to praca jest ok bo można zarobić. Ale jak dla mnie to dosyć ciężka praca.

@Agentura_zbiura

Chłopie 6 euro na godzinę jest okej. Wiesz ile płacisz za pokój gdzie warunki są jak na melinie

@Anna

(usunięte przez administratora)euro za godzinę (usunięte przez administratora) do tego dochodzi ponad (usunięte przez administratora)euro za pokój w którym są łóżka piętrowe i szafki metalowe robocze i ubezpieczenie masz tylko w pracy. Jeśli będziesz potrzebował iść do lekarza to musisz sam to załatwić nie znając języka. Nie polecam tej agencji

@Agentura_zbiura, czy możesz przybliżyć kwestię wynagrodzeń jaką oferuję firma Remax swoim pracownikom? Wspominasz o tym, że pracowałeś w tej firmie, dlatego, iż potrzebowałeś środków na spłatę zadłużenia. Czy poza aspektem finansowym, można jeszcze coś dobrego napisać na temat tego miejsca pracy? Przedstaw, proszę, swoje zdanie na ten temat w sposób bardziej szczegółowy.

ciekawsk i

ile mozna zarobic w tej agencji? placa tygodniowki?

Baca
@ciekawsk i

Dają zaliczki co tydzień po 50 euro jeśli chcesz więcej to musisz wcześniej zgłosić

Praca jest ok . Hotel ok . Tylko lenie sobie na urlopy przyjechaly . Widząc pijaka siedzącego nad butelką wódki ktoś zapytał: - Czy to jest pańska jedyna pociecha życiowa? - Nie. W szafie mam jeszcze 4 butelki!

@anonymous

Ty super pracowniku ile masz na godz

Stefan
@anonymous

Jeśli macie 6 euro na godzinę to policz ile płacisz za hotel.

adrian92

Witam!Czy polecacie tą firmę,mam ofertę pracy za 6.20€ na czysto.Przy rozładunku paczek kurierskich z DPD,w okolicach Stuttgartu,był już ktoś z Was w tej pracy?

Stefan
@adrian92

Pracowałem na załadunku w DPD. Są ciężki paczki i lekkie ale trzeba szybko pracować i nie ma przerwy aby coś zjesc

Widzę, że zdania na temat pracy w Remax są dość podzielone. To naturalne zjawisko - każdy pracownik ocenia pracodawce z osobistej perspektywy. Czy możecie opowiedzieć, jak wygląda proces rekrutacyjny do pracy w firmie i do jakich jej aspektów warto się dodatkowo przygotować?

Gregor

Dziewczyny uważajcie na cole który proponuje polskim dziewczyna zrobienie loda. Chodzi o miasto nojsztad, a praca odbywa się na śmieciach w zitchajm

Maria

Ja pracuję przy śmieciach- obecnie zjechałam na trzy tygodnie do Polski ale wracam tam znowu. Jestem zadowolona. Pewnie, ze nie jest to praca marzeń i nie pachnie jak w drogerii, ale ważne ze da się zarobić. Mój mąż pojechał od nich na te butelki koło Berlina- nie narzeka. Mówił, że hotele fajne- dość czyste a nie wszedzie tak jest. Faktycznie pracuje pod wiatą, ale nie zawsze. Mówił że młodzi nie dają rady i szybko uciekają do domu...

Włochaty37
@Maria

witam Panią.a jak wygląda ta praca przy butelkach i czy idzie tam zarobić.Bo mam zamiar się tam wybrać.Pozdrawiam

Ludwigsfelde trinks remax

Nie jedz tam . Tagediaa

@Ludwigsfelde trinks remax

Tragedia dla Leni . Normalni nie maja problemow .

Pracowity
@Włochaty37

Jak jedziesz by cos zarobic to odpowiednie miejsce , Tylko ze lenie i pijacy szybko musza wracac do polski naszczescie

@Pracowity

Dobrze ze takie (usunięte przez administratora) alexa tam robio bylem widziałem za te pare euro dajecie sie tak szmacic wasza sprawa

Maria
@Włochaty37

Jak chcesz pracować to i coś zarobisz. Mój mąż zjechał po trzech miesiącach i pojechał spowrotem. Nie narzekal mówil tylko ze młodzi ktorzy nie sa nauczeni i przyzwyczajeni do roboty to wymiekają.

malinka
@Maria

A jak mąż ma na imię.Może właśnie razem pracujemy przy tych butelkach z piwem????

Markooooo

Praca ok- da się przeżyć i zarobić. Byłem w miejscowości Worms- fajny hotel. Pojechałem na 4 tygodnie na początek ale na miejscu przedłużyłem umowę. jak ktoś chce pracować to się da.

Zostaw merytoryczną opinię o Remax - Rzeszów

• Jak się pracuje w Remax?

Zobacz opinie na temat firmy Remax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Remax?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Remax
  • Winiarska 3