Opinie o Remax w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Remax. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Remax na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Remax w Rzeszów

Daro

Cześć mam zamiar wyjechać poprzez tą agencje pracy chciałbym zapytać się jak wygląda wyplata zaliczek tutaj co ile one są realizowane oraz w jakiej kwocie. Na ile jest podpisywana umowa oraz jak to jest z transportem z Polski do Niemiec?

@Daro

Daro wyjechać zawsze możesz pierwszy tydzień robisz i jesz swoje na drugi tydzień masz 50zaliczki i podpisujesz 100kaucji za pokój na koniec zwracają po warunkiem braku zniszczeń zaliczki od 50-150ja tak przynajmniej miałem jak większą chcesz zgłaszasz do szefa wcześniej umowa to zależy od ciebie na ile tygodni ci pasuje

Dla swojego klienta w Niemczech chcą teraz poszukać Pracownika magazynu - pracownika fizycznego. Do prac fizycznych, pakowania, na 2-3 zmiany i bez konieczności znajomości j. niemieckiego. Ale choć podali, że premie to 300 euro, to potrzebowałbym wiedzieć, ile wynosi pensja zasadnicza? Kto ma rozeznanie?

Daro

@Daro

Zaliczki co poniedziałek, pierwsza po pierwszym przepracowanym tygodniu, wysokości 100 euro. Przejazd za darmo jak pracujesz 9 tygodni, jeśli pracujesz krócej niż 9 tygodni to 75 euro/za obie strony. Umowa jest podpisywana najmniej na 4 tygodnie, można na dłużej oczywiście albo przedłużać sobie umowę na miejscu.

@Michał

No a jak wygląda kwestia zakwaterowania? Firma je opłaca czy trzeba płacić z własnej kieszeni?

Michal
@Anna

zakwaterowanie jest odciągane z kwoty brutto tak jak ubezpieczenie i podatek, podawana stawka godzinowa jest netto czyli na rękę

Franek
@Anna

Oferowane stawki podawane w biurze to netto po potrąceniu noclegu.

Agnieszka
@Franek

A można znaleźć sobie zakwaterowanie na własną rękę? To wtedy wypłata większa jest właśnie o kwotę noclegu czy jak to wtedy wygląda?

Piotrek
@Agnieszka

pracownicy mieszkają na hotelach pracowniczych, natomiast osoby zatrudnione już na stałe szukają sobie mieszkań ale najpierw najlepiej mieć umowę na stałe bo koszty mieszkań nie są małe, hotele pracownicze tańsze.

Kondzio41
@Daro

Zaliczki masz w poniedziałek wypłacane ale w czeskiej w Piontek są zapisy pracowałem rok to trochę wiem i pilnuj się przed(usunięte przez administratora)

@Kondzio41

Eee. W sensie, że współpracownicy mogą coś "pożyczyć"? Czy to na współlokatorów trzeba uważać?

Andrzej Nowy wpis

aaa Nowy wpis

Mam ochotę aplikować na magazyniera poprzez agencje. Zakwaterowanie opłaca firma z tego co rozumiem a zlecenia są na 4 miesiące i można je przedłużyć. Jest możliwość żeby podpisać dłuższe zlecenie niż tylko miesiąc? Są jakieś benefity związane z niemiecką umową? W razie jakiś problemów można liczyć na pomoc koordynatora albo biura?

Piot Nowy wpis

Witam jaka jest stawka godzinowa na stanowisku ładowacz na śmieciarce

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Remax, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Remax?

Jak nie znam niemieckiego i chce wyjechac do tej pracy przy smieciarce jako ładowacz to ile mam szansę w ogóle zarobić? Lepiej niż jakbym w Polsce został, ciekawe? Potrzebuje jakichś orientacyjnych stawek, bo albo źle patrzę albo nic w ogłoszeniu nie widzę. tu o tym konkretnym stanowisku też.

MichałZabrze

trzeba pytać w biurze agencji pracy. Stawki są różne zależy od stanowiska pracy, długości pobytu oraz czy masz prawa jazdy. Jak się ma prawko to wyższa stawka. Ja zarabiam więcej niż w Polsce, jestem zadowolony.

Zenon90

jadę trzeci raz, umowę o pracę dostałem, z zaliczkami nie ma problemu, godziny są. Ludzie różni, ale wiadomo jak to Polacy za granicą. Ci co chcą pracować to pracują.

Maciek_dpd

Witam wszystkich, chciałbym zapytać o pracę na magazynie DPD jak to naprawdę wygląda oraz warunki w hotelach pracowniczych. Czytałem już różne komentarze i opinie są podzielone. Chciałbym trafić do normalnych ludzi. Dodam że jestem nastawiony na pracę i zarobienie pieniędzy. Dziękuję z góry i pozdrawiam.

Janek z DPD
@Maciek_dpd

Hej ile ludzi tyle opinii, my mamy swój pokój trzymamy się razem sprzątamy i gonimy jeżeli ktoś tego nie robi. Warunki są takie jacy ludzie na hotelu na szczęście, hotele mają swoich opiekunów którzy nie pozwalają na zakłócanie spokoju po pracy. Ja pracuje od 4 lat i mam spokój jak w domu czysto po pracy grill itd.

Onuszkiewicz
@Maciek_dpd

Hej ja właśnie wróciłem i było ok kasa fajna po premii, ale był jeden kretyn ale kierownictwo szybko sobie z nim poradziło. Także polecam.

MichałZabrze
@Janek z DPD

tak trzymaj, tez u nich pracuje i jestem zadowolony. A negatywne opinie piszą awanturnicy i pijaki.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Remax?

mariusz77

podejscie jest takie same jak ss manów do więzniów w obozach koncentracyjnych

@mariusz77

Ciekawa jestem na podstawie czego jesteś w stanie dawać tego typu porównania.... Przytaczanie ich nie jest trochę zbyt "mocne" przypadkiem?

odradzam

Pijusy,przestępcy ukrywający sie przed wymiarem sprawiedliwosci i alimenciarze jeden wielki (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

zadowolony
@odradzam

nie obrażaj ludzi, nie wszystkich do jednego wora. Wypraszam sobie, pracuje tu latami i zarabiam uczciwie na życie. Nie narzekam ani na pracę, ani na zarobki. Nie podoba się, szukaj pracy gdzie indziej.

@zadowolony

nikt normany tam nie spędzi więcej niż jeden dzień czyli nalezysz do tych nienormalnych

mariusz77

sami przestepcy i alimenciarze dam siedzą uciekają tam przed wymiarem sprawiedliwości

Kacper

Witam mam pytanie jadę jutro do pracy w DPD na te adres czy ktoś może jest w tym hotelu i powie jakie są warunki byłbym bardzo wdzieczny 38124 Braunschweig, Wolfenbütteler Straße 49,

Ola

Osoba od spraw rekrutacji masakra. Zablokować kogoś, bo pyta o nazwę firmy? Tak zapytałam, bo wolę wiedzieć gdzie cv wysyłam i zawsze sprawdzam w bazach płynność firmy. No ale to polska firma jak widać, więc ja podziękuję.

Mareczek_89

Od października nowe wyższe stawki, dodatkowo premia 300 euro . Kurs euro dobrze stoi, także jeszcze bardziej warto pracować w Niemczech. Ja jestem zadowolony, jadę znowu za tydzień.

Filip

nie narzekajcie, przejazd jest za darmo, zaliczki są, premie są, praca jest, umowa i ubezpieczenie jest ....więc ok.

Dorota
@Filip

jaki przejazd jest za darmo? W sensie dojazd do pracy pokrywa firma?

Andzelika
@Dorota

jak przepracujesz 5 tygodni to masz do Niemiec i powrót do Polski za darmo, a do pracy jezdzi się busami, sa one bezpłatne. Takze koszty dla pracowników zerowe

@Andzelika

A jakby się przepracowało mniej to już wtedy przejazdy do Niemiec i z powrotem na własny koszt ??

@Monika

autobus firmowy kosztuje 75 euro za obie strony, z tego co wiem, to jak przepracujesz 5 tygodni to masz za darmo przejazd w obie strony. Także warto być minimum 5 tygodni;) Pozdrawiam

@Ewelina

Ale tylko dla kursu warto? A są jeszcze jakieś inne fajne rzeczy, które można tu uzyskać po dłuższym stażu pracy?

@Elżbieta

są premie 150 albo 250 euro - zależy od długości pobytu oraz nowa dodatkowa premia jak polecisz pracownika dostaniesz 100 euro, jest warunek musi ta osoba przepracować 4 tygodnie.

@Ewelina

O to brzmi akurat fajnie. A ta osoba coś z tego ma? Bo teraz nie widomo czy by tak chętnie się przyznała, że z polecenia jest.. ;)

@Elżbieta

w biurze zaznaczają u siebie w momencie zgłoszenia danej osoby, także po upływie 4 tygodni pracy wiadomo, ze premia sie należy

MSCICUEL

Witam mam pytanie do wszystkich wybieram się do pracy przez agencję remax do pracy do Niemiec jako ładowacz śmieciarki czy ktoś był jakie zarobki jak na hotelu jakie warunki i jaka placa

tak, pracowałem jako ładowacz. Praca na pierwszą zmianę, jeździsz ze śmieciarką po wyznaczonej trasie i zbieracie kosze. Praca w ruchu, na powietrzu, nie ma nudy, ciągle coś się dzieje. Są przerwy w trakcie dojazdu na rozładunek. Jak dla mnie ok, zaliczki co poniedziałek i darmowy dojazd. Kasę dostałem i premię za długość pobytu.

Zadowolony Łódź

Ludzie !!! co wy pierd…cie. Jesteście pieprzonymi leniami, którym się tam pracować nie chce. Ja jestem już tam 15 rok z kolei i napatrzyłem się na to co tam wyrabiacie. Przyjeżdża taki jeden z drugim i chcą być tu PANAMI. SzczeryRZ mówisz, że byłeś na agd i zabrali Cię na kontenery. Pomyśl człowieku, że oni chcieli dla ciebie dobrze. Przenieśli Cię, abyś na hotelu nie siedział i mógł zarabiać. Oni dla Ciebie chcą dobrze a Ty narzekasz. Jest praca to źle nie ma pracy też źle, najlepiej siedzieć w Polce a Niemcy niech płacą. Bezmózgie podejście. A co kierowców to powiem jedno jakbyście tam ku..a nie chlali i jeździli tam gdzie pracujecie to byłoby zaje…cie. Ale nie wy potraficie się nachlać i powiedzieć ja nie mogę i tak jeden z drugim i trzecim wypada, a ktoś ludzi musi rozwieźć. Za takich trzech debili jeden zapierdziela i narzeka, tylko czemu narzeka na pracę, kierownictwo, a nie na idiotów obszczymordy cholerne. SzczeryRZ jakbyś ty był pijany to za Ciebie ktoś musiałby prowadzić, pomyślałeś o tym choć przez moment. Temat hoteli jest nader imponujący, a mianowicie przyjeżdża taki jeden z drugim i luksusów się spodziewa choć wiedzą, że to robotniczy nocleg. Wparuje ledwo do pokoju już chwyta za flaszkę, a potem batmana udaje i zaraz erka bo debil się napier..ił. Czy ktoś wam karze tam pić na umór. Można się napić nie mówię też lubię piwko lub dwa, ale nie 10 i więcej. SzczeryRZ mówisz obsrane prysznice, obrzygane przez pijaków, a kto niby to zrobił twój współlokator. Masz pretensję o to do kogo bo nie rozumiem. Do hotelu? Do pracodawcy? Do Boga? Popatrz na tych ludzi co są wokół ciebie, gdyby umieli się zachować tego tematu by nie było. Wychowanie to matka i ojciec, a co może pracodawca może ma robić specjalnie wywiad rodzinny dla ciebie i się ciebie uprzejmie pytać czy chcesz z nim mieszkać. A w Polce to co robotnicy np. na budowach to tacy idealni? Popatrz trochę na Polskie realia, czy myślisz że tu ludzie inaczej się zachowują? Inaczej piją?. Tu są jeszcze gorsi, bo są u siebie. SzczeryRZ mówisz, że karaluchy a myślisz że skąd one się biorą? Z brudu !!! Ja mieszkam w 6 chłopa, dogadaliśmy się i sprzątamy na zmianę i problemu nie mamy z karaluchami. A ty co w domu do sprzątania babę gonisz a sam po dupie się drapiesz. Weź się za sprzątanie to ku..wa nie boli. I to jest to PANISKO zasrane robić się nie chce, sprzątać się nie chce, jaśnie książę przyjechał i luksusów szuka. Weź się chłopie w końcu do roboty. Co do kasy 50 euro na tydzień to wystarczająca ilość, ja oszczędnie wydaję max 30 euro. Tobie mało bo co na flaszkę zabraknie się boisz? Mówisz do rodziny wysłać chcesz a co nie wiedziałeś o warunkach zaliczek wcześniej, a co dla ciebie jakieś moją być wyjątkowe warunki? Ja przez 15 lat tak samo jestem na zaliczkach tu, a ty przyjeżdżasz zaczynasz i co chcesz mieć ode mnie lepiej bo co? Bo książę? A jak ci się nie spodoba to zabierasz zabawki z piaskownicy i spier…sz i oczekujesz, że ktoś przewidzi co zrobisz. Już nie jeden taki był co z dnia na dzień mówił mam to w dupie i wracał do Polski nie licząc się z tym, że nikt za nim latać nie będzie. Tomek 29 kasa w Polce w i bardzo dobrze odechce się wam robienia z siebie panienek, ludzie chcą spokojnie pracować według ustalonych planów a nie waszego widzi mi się. To nie monopolowy 24 h czynny bo wam coś się zachciało. Tomek 29 wysadzają w Opolu lub Gliwicach, bierzesz busa lub pociąg wracasz do domu, kasę zwracają i jest git. Zarobiłeś możesz te 50 zł zainwestować. A jak nie masz bo nie dostałeś wypłaty bo przechlałeś lub spier…łeś no to do kogo masz pretensję? Tylko do siebie. Jeszcze jedno mówicie o biurach, czy wy kur…wa rozumiecie pojęcie agencji pośredniczącej? Nie musisz od nich wyjeżdżać, możesz sam wsiąść w autobus pojechać i sobie tam na miejscu poszukać pracy. Do biura chodzą ludzie, którzy chcą pracy, a nie żebrać na ulicy. Na koniec powiem jedno żygać mi się na was chcę gdy słucham tych waszych komentarzy pożal się boże. Jest mi cholernie przykro, że jesteście tak pojeb…ni, niewychowani, bez żadnego przejawu jakiejkolwiek kultury. Popatrzcie na siebie co prezentujecie, na to jak się zachowujecie. Czy sobie nie macie naprawdę nic do zarzucenia? Czy jesteście tacy doskonali? Dajcie ludziom pracować i ich nie straszcie. Nie tylko ja ty tyle lat jestem, lecz jest nas tu większa grupa. Nauczcie się szanować drugiego człowieka, bo przez to, że nie umiecie to narzekacie. Polak Polakowi wilkiem ☹ przykre.

mario0705
@Zadowolony Łódź

Cześc ,słuchaj właśnie ja mam zamiar jechać,do tej pracy na sortowacza surowców wtórnych,i chcę się dowiedzieć,chociarz czytałem twój wpis /opinie , to tam jak naprawdę jest? ,mam przybliżony termin wyjazdu na 19.05.17,czy jade w bezpieczne miejsce?

mario0705

Zadowolony Łódź
@mario0705

Cześć chłopie jest tak jak pisałem. Jak nie boisz się pracy i chcesz pracować spokojnie możesz jechać. Ja tam jak już pisałem już od lat wyjeżdżam tym razem tydzień po świętach, chciałem jechać zaraz po świętach, ale kumpel się zdecydował i może jechać na drugi tydzień. Termin zmieniłem bez problemu. Prośba do wszystkich jak przekładać to proszę was wcześniej bo potem jak ktoś nie jedzie bo pie....nej panience się odechciało to ci co wyjechali zapie...ać muszą podwójne przynajmniej. Kumpel tak jak ty sie dokładnie pytał co i jak wierz mi przetrenował mnie jak h...j aż o północy jak zadzwonił to go opier....łem. Tak jak ty sie zastanawiał i bał, no nie powiem po części was rozumiem inne państwo kawał drogi od domu. Powiem więc tobie w skrócie jest jak jest robota ok, Niemcy spoko, hotel tu ja mam zgraną ekipę każdy po sobie sprząta, jest szacun, jak chcieliśmy satelita to składka solidarnie była, boss lub bossowa spoko jak się nie pienisz i kulturkę masz. Jeśli chodzi o innych co ze mną pracują czy są w tym samym hotelu to tak jak już pisałem zależy na jakiego h...ja trafisz, sorry ale Polacy potrafią robić pieprz...ą oborę, aż się źygać chce. Więc czy bezpiecznie powiem tak przejdz o północy przez powiedzmy Warszawę czy sądzisz że tu będziesz bardziej bezpieczny niż w Niemczech. Powiem ci (usunięte przez administratora) prawda. Widziałem północ w Wawie i kiboli z baseballami jak by cie tylko zobzaczyli to odrazu by ci wpierdolili. Gościu chcesz pracować, zarobić jedź. I nie pierd...l o bezpiecznym miejscu bo w tych czasach to ku...wa i cegła w drewnianym kościele na łeb spadnie. Ja jadę, kumpel jedzie. Może się spotkamy jak coś to pytaj o Kudłatego. Trzymaj się koleś.

D
@Zadowolony Łódź

Witam. Trochę przerażają mnie te opinie ponieważ ja czekam na tel.kiedy mam wyjechać. Mam nadzieję,że jest jak mówisz,bo ja chce zarobić dla chorego synka anie jechać na wczasy. Pozdrawiam

Hermann
@Zadowolony Łódź

I w tym ustępie kolego masz kupe racji Ja 2lata robilem w Swecji i8 lat w angli wszędzie tżeba robić jak nie pijesz i jesteś w pracy a noe nadążasz dadzą ci lżejszą robotę tylko jak widzą że nie pijesz. Też się napatrzyłem na leni pijaków i obiboków jak bym za to nic nie dostał to bym ich.............. Jutro jadę do niemiec przez remax i wiem że sobie poradze nawet z tą chołotą o której piszesz POZDRAWIAM

Przemek496
@Zadowolony Łódź

Mnie dają pod Stuttgart na śmieci,wiesz jak tam jest?

Khareema
@Zadowolony Łódź

Przydałoby się troszeczkę kultury, bo rozmawiasz z ludżmi, a nie bydłem. I przydałoby się Tobie trochę więcej godności, bo nie jesteś niewolnikiem, ale pracownikiem, masz więc prawo do godnej pracy i płacy i nikt nie ma prawa Ciebie skubać. Pracuję w Niemczech, na podobnych stanowiskach, co i wszyscy Państwo tutaj: szkalrnie, pola, produkcja, montaż, itp. ale udaje mi się znajdować dobre agencje i przyzwoite prace, tak że zarabiam, a nie dorabiam kogoś. Znalazłam w naszej lokalnej gazecie reklamę tej firmy, ale dzięki ostrzeżeniom z tego forum pracy tam nie podejmę. I na to jest to forum, aby ostrzegło lub zachęciło do czegoś, rozwiało wątpliwości. Jeżeli praca w remaksie jest zła, to jest zła i dobrze wiedzieć, dlaczego, aby się nie sparzyć. Ja sama NIE polecam InJoma, Concept+, czy wszystkiego, co werbuje do Holandii a ma końcówkę *flex, bo albo ja się sparzyłam, albo moje dobre koleżanki.

Tomasz
@Khareema

dobrze mówisz, kultura jest ważna, a nie tylko przeklinanie na forum. Każdy z nas, chce godnie pracować i jak najwięcej zarabiać. Ale nie wierzyłbym wszystkim opiniom na forum. Ludzie czasem bzdury piszą, najgorsze lewusy wypłakują tu swoje żale, że ich wylali. Sam znam kilka takich osób, jak to się mówi: " ile osób, tyle opinii". Każdy z nas, kto wyjeżdża do pracy za granice zna lepsze i gorsze agencje. Ja na szczęście zawsze dostałem zapłacone za swoją pracę, w Remaxie też, a to się dla mnie liczy. Powodzenia ziomale

Oborniki
@Zadowolony Łódź

Witam jak oceniasz pracze na dpd zarobki i pracza bardzo mi zalezy przyjechać na duszy okres od 1 do 5 lat

Ozdrowieniec
@Zadowolony Łódź

Cześć , przeczytałem twój komentarz i powiem tak . Miałem jechać w sobotę do pracy sortować paczuszki na 6 tyg. Po przeczytaniu opini dziś zrezygnowałem z wyjazdu . Ja uważam się za osobę pracowitą i jestem całkowitym abstynentem Nie wyobrażam sobie pracować z takimi ludźmi a co dopiero mieszkać Pracowałem ostatnie 16 tygodni w Niemczech w jednej firmie i mieszkałem w hotelu Na szczęście pokoje były jedno osobowe . Oczywiście ludzie ok a było nas 4 ale jeden się trafił i i wszystkich wywaliła właścicielka z Hotelu co zaskutkowało odrazu wyrzucenie z pracy . Wystarczyła 1 osoba co po ciągnęła wszystkich . Są ludzie co przyjeżdżają stabilnie żyć trzymać się pracy itp a nie któży byle do zaliczki i weekendu.

@Ozdrowieniec

wiadomo, każdy z nas ma swoje priorytety. Ja tu pracuje i mam akurat fajną ekipę;) nie ma pijaków i awanturników. Warunki mieszkaniowe są też ok, teraz dla osób które przyjadą przed świętami albo 26.12 dali premię 400 euro, sporo kasy. Wiec zaraz po świętach wracam i zgarniam premię ;)

Natala
@Adam

ja też zgarniam premię ;) z pracy jestem zadowolona to i nie zastanawiałam się długo nad wyjazdem.

Mieczyslaw79

jestem na laderce, ale szef zaproponował mi wysyłkę opon, wolę dźwigać niż biegać. Nogi już umięśnione, teraz czas na bary. Byle do świąt, będzie krótki urlop.

zainteresowany39

maja teraz nową ofertę pakowanie w halach art. spożywczych i medycznych. Fajna praca na taśmie, spoko stawki i premie. Dużo młodych osób tam wyjeżdża, single ale też można jechać w parach.

Robotny

krótko o nich, umowę dostałem, kasę dostałem, premie dostałem. Słyszałem, że od 1 sierpnia wzrosły stawki więc Brawo dla nich. Teraz robię w Polsce, ale wrócę ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Remax - Rzeszów

• Jak się pracuje w Remax?

Zobacz opinie na temat firmy Remax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Remax?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Remax
  • Winiarska 3