Sun And Snow Szklarska Poręba (Sun & Snow Sp. Z O.O.)

Sun & Snow Sp. z o.o.

NIP: 5213507582 KRS: 0000318497

Adres: Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 4, 00-362 Warszawa

Opinie o Sun & Snow Sp. z o.o.

szukająca

To forum dla szukających pracy w tej firmie, a nie żalących się kooperantów.

Niestety muszę dodać negatywną opinię. Moja pierwsza rozmowa trwała 15 min, ponieważ Pani umówiła dwie osoby na tę samą godzinę. Zostałam zaproszona na drugi etap, na którym zapewniono mnie, że proponują współpracę, wyznaczono termin szkolenia oraz stawkę. Czekałam tylko na informację kiedy mogę zacząć. Zrezygnowałam zatem z propozycji pracy, którą miałam równolegle. Telefonu się nie doczekałam, przy próbie przypomnienia o sobie zostałam poproszona, żebym poczekała na telefon zwrotny 10 min - nie doczekałam się. Ponowiłam telefon następnego dnia i usłyszałam "zapomniałam o Pani, jednak nie jesteśmy zainteresowani współpracą". Jaka szanująca się firma w ten sposób traktuje ludzi? Mimo wszystko pozdrawiam.

anymous1

Witam, też współpracowałam z tą firmą i Nie polecam, nie dość że opóźnianie zapłaty to ich profesjonalizm jest bardzo daleki, wszelkiego rodzaju spory i rozmowy z nimi kończą sie brakiem odpowiedzi , robią z apartamentami tak naprawdę co chcą i mówią klientom to co jest dla nich wygodne,TRAGEDIA I JESZCZE RAZ TRAGEDIA, mozna by było bardzo dużo pisać i udowodnić jak oszukują ( A TAKICH DOWODÓW MAM DUŻO)!!!! powinno się przeprowadzić sprawę cywilną wręćz o odszkodowanie na omijanie warunków umowy.

biuro@sunandsnow.pl
@anymous1

Szanowny Panie, Dokładamy wszelkich starań, by jakość obsługi, którą proponujemy właścicielom lokali była jak najlepsza. Z tego punktu widzenia bieżący i bezpośredni kontakt z nami jest kwestią kluczową w rozwiązywaniu ewentualnych niedogodności. Będziemy też wdzięczni za przesłanie zastrzeżeń, które wyniknęły podczas współpracy pod adres mailowy: biuro@sunandsnow.pl. Pozwoli nam to na doskonalenie naszych usług. Z góry dziękujemy i zachęcamy do osobistego kontaktu.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

bok@sunandsnow.pl

Tak, osoby zatrudnione w biurze i w biurach lokalnych otrzymują umowy o pracę.

Maciej

Pobierać 165zł za sprzątnie za dwie osoby na 2 noce to gruba przesada. Brak dobrej chęci z Państwa strony to też duża przesada. Każdy powinien wiedzieć na czym Państwo zarabiają. A sam koszt apartamentu to jedynie część ostatecznej kwoty. Inni powinni to wiedzieć.

@Maciej

Szanowny Panie Macieju, kwota o której Pan wspomniał jest widoczna już podczas rezerwacji i nie jest ukrytym kosztem. Opłatę za przygotowanie apartamentu przedstawiamy jako osobną pozycję, chcąc zachować transparentność rozliczenia. W przypadku dłuższego pobytu wielu naszych klientów ceni takie rozwiązanie.

nie polecam, kolobrzeg apartament ul, Kasprowicza 4a mimo ze pomieczenie spore, spokojnie rodzina sie miesci, jednak SCIANY TRAGEDIA- DZIURY, POGRAPANE OBDARTE, ze juz nie wspomne ze BARDZO brudne. w Lazience brud i GRZYB, ZWLASZCZA POD PRYSZNICEM A DO KOMPLETU PRZEJEZDZAJACE POCIAGI, SUPER SIE SPI, ZARABISCIE........... do tego dochodzi jakas dziwna doplata do rachunku 260zlotych za sprzatanie, a to co..... jak sie zdecyduje to zastane balagan po poprzednich lokatorach, kpina......... SLABO SLABO SLABO

@anonymous

Drogi Anonymous, to co prawda miejsce, gdzie pracownicy dzielą się opiniami o pracodawcach, ale z uwagi na zamieszczone treści musimy sprostować nieprawdziwe informacje. Lokalizacja obiektu w niewielkim dystansie od stacji PKP jest dla wielu urlopowiczów zaletą. Fakt ten podkreślony jest również w opisie apartamentów. Dodatkowo należy podkreślić, że opłata za sprzątanie jest widoczna w procesie rezerwacji i nie wynosi 260 zł, a oferta cenowa w przypadku tych konkretnych apartamentów jest bardzo atrakcyjna na tle rynku. Klienci chwalą sobie bardzo korzystny stosunek ceny do jakości. Będziemy wdzięczni za przesłanie reklamacji wraz z dokumentacją zdjęciową i numerem rezerwacji na mail bok@sunandsnow.pl Z pewnością wyjaśnimy sprawę, a w przyszłości w przypadku uwag zachęcamy do osobistego kontaktu niezwłocznie po pojawieniu się uwag do oferty.

Darek

Sun&Snow to (usunięte przez administratora) i naciągacze miałem z nimi do czynienia wynająłem apartament w Sopocie zapłaciłem kaucje następnie pod byle pretekstem którego nie zrobiłem kaucje mi zatrzymali(usunięte przez administratora)

Zofia
@Darek

Tutaj każda informacja się liczy jednak to forum jest przeznaczone dla osób, które chcą się dzielić informacjami o Sun & Snow jako pracodawcy. Opinie klientów firmy tylko wprowadzają bałagan w tym wątku. znajdzie się ktoś kto jest tu zatrudniony by odpowiedzieć mi na parę pytań?

@Darek

Szanowny Panie Dariuszu, prosimy o przesłanie numeru rezerwacji i danych do kontaktu z Panem na mail (usunięte przez administratora) Firma Sun and Snow zatrzymuje kaucję wyłącznie w wyjątkowych i uzasadnionych przypadkach, opisanych w Regulaminie. Zależy nam, aby zapoznać się z sytuacją, która Pana spotkała możliwie szczegółowo i wyjaśnić zaistniałe okoliczności. Komfort oraz poczucie bezpieczeństwa naszych Klientów są zdecydowanie naszymi priorytetami.

Witam wszystkich mi również zatrzymali kaucję i nie oddali pod byle pretekstem to jest dziadowska firma nie interesuje ich gość ani właściciel apartamentu tylko żeby oni mogli jak najwięcej wydoić dla siebie.

Edyta
@Andrzej

Pamiętajmy, że to forum publiczne, więc wpisy powinny być napisane zgodnie z zasadami kultury. Jesteś klientem czy pracownikiem Sun & Snow ? Nie do końca wynika to z Twojego komentarza.

biuro@sunandsnow.pl
@Andrzej

Szanowny Panie Andrzeju, prosimy o przesłanie numeru rezerwacji i danych do kontaktu z Panem na mail bok@sunandsnow.pl. Firma Sun & Snow zatrzymuje kaucję wyłącznie w wyjątkowych i uzasadnionych przypadkach, opisanych w Regulaminie. Zależy nam, aby zapoznać się z sytuacją, która Pana spotkała możliwie szczegółowo i wyjaśnić zaistniałe okoliczności. Komfort oraz poczucie bezpieczeństwa naszych Klientów są zdecydowanie naszymi priorytetami.

Filipek

@Jacek To jest forum pracowników firmy a wszelka korespondencja do firmy nie tu powinna być kierowana.

Renata

Sun & Snow aktualnie poszukuje kandydatów do Biura Lokalnego w Sopocie na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta. Firma oferuje umowę o pracę i prowizyjny element wynagrodzenia. Czy ktoś z Was jest zainteresowany rekrutacją? Zachęcam osoby, które brały już udział w rekrutacji do firmy do podzielenia się swoim doświadczeniem z nią związanym.

Patryk

Tak rzadko tu zaglądacie? Czy jest tego jakiś powód?

O co ci chodzi?

Renata

@anonymous Rozumiem, że nie masz najlepszych odczuć co do pracy w tej firmie, niemniej jednak, mógłbyś rozwinąć swoją myśl, pamiętając o zasadach regulaminu serwisu, pamiętajmy o tym, że ta strona ma służyć przyszłym pracownikom, którzy z chęcią dowiedzą się konkretów.

Renata

Czy od czasu Twojej ostatniej wypowiedzi doczekałeś się reakcji ze strony Sun & Snow? Może ktoś z pozostałych użytkowników miał możliwość pracowania u tego pracodawcy i mógłby się podzielić własnymi przemyśleniami? Komentujcie i dzielcie się swoją wiedzą na ten temat, pamiętając o regulaminie https://www.gowork.pl/regulamin

wkurwiony

nie plecam, ponieważ pomimo wielokrotnych mailii, nie moge otrzymac fv za pobyt (od miesiaca) . 0 odpowiedzi, 0 rekacji, 0 odpowiedzialności i 0 uczciwości. powodzenia, róbcie tak dalej, a n pewno daleko zajdziecie!

Zostaw merytoryczną opinię o Sun & Snow Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sun & Snow Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sun & Snow Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sun & Snow Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sun & Snow Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sun & Snow Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sun & Snow Sp. z o.o.