Opinie o Exact Group Sp. z o.o. w Dolnośląskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Exact Group Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Exact Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż farb, szkła i wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exact Group Sp. z o.o. w Dolnośląskie

Co się teraz dzieje w firmie? tak jak ktoś już zdążył zauważyć od dłuższego czasu nie było żadnych opinii i co ciekawie kolejny rok już tak jest. do teraz firma jest już zamknięta? niby mieszkam niedaleko adresu rejestrowego, dlatego się zainteresowałam

Administrator Nowy wpis

Exact Group Sp. z o.o. prowadzi rekrutacje w miejscowości Kraków. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Pytający Nowy wpis

Pracowników? A czy tam w ogóle sa jacyś pracownicy? Raczej wszyscy już dawno uciekli.. niestety poważnie mówię.

Edek

Kiedy w exakcie we Wrocławiu rządziły kobiety to było wszystko w porządku, teraz niestety jest źle. Najgorsze jest użeranie się z tymi(usunięte przez administratora), koło wzajemnej adoracji. Nie polecam pracy we Wrocławiu i okolicach.

Barbara Nowy wpis
@Edek

Chodzi Ci o stosowanie jakiś delikatniejszych form zarządzania? To jakie są różnice między tym jak było kiedyś a jak jest teraz skoro tak zwracasz na to uwagę?

Witam. Jakiś czas temu byłem na rozmowie o pracē w Exact. Zostałem wybrany przez pana w brodzie do ostatniego etapu i podłożono mi do podpisania gruby plik papierów. Powiedziałem , że spokojnie przejżę i wówczas dopiero wtedy podpiszę umowę. Bardzo niechētnie zgodzili się. Następnego dnia zadzwoniłem aby przedyskutować kilka kwestii. Na moje pierwsze pytanie pan brodaty zwymyślał mi żucił kilka męskich(usunięte przez administratora) aż mnie zamurowało. Dzięki bogu bo co to by było gdybym się tam przyjął.

Agata
@Gdańsk

Czy w tych papierkach było coś na niekorzyść pracownika? Mógłbyś napisać co zawierały choć w skrócie ?

RAMBO
@Gdańsk

Napiszesz co w tych dokumentach było? Jaką umowę Tobie oferowali?

Iza
@Gdańsk

co czekało na Ciebie na tej rozmowie o pracę? możesz napisać jak przebiegła, o czym było rozmawiane?

przykro mi
@Gdańsk

Pracowałam w tej firmie i miałam nad sobą ukraińską liderkę, u nich (szefów Exactu) jest taka "kultura osobista"

Barbara
@przykro mi

Ale to co ta liderka niby robiła?

Exact Group Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Administrator Systemów / IT Systems Administrator. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Na stronie internetowej Pracuj.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy Exact Group Sp. z o.o.. Poszukiwani są Magazynier. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

Dobra rada

Hej, jeżeli chodzi o pracę magazyniera (usunięte przez administratora) szczerze NIE POLECAM! A nawet ostrzegam! Uciekajcie stamtąd z każdego stanowiska, które oferują. (usunięte przez administratora) Zamówienia muszą być pakowane wszystkie - jak nie zdążysz zostajesz po godzinach. Ciągle brakuje podstawowego towaru - Ty świecisz oczami przed klientami (częściej gdy pracujesz w biurze, ale klienci z odbiorem osobistym też się zdarzają). Jak już przyjdzie towar (jakieś 6 palet) na sprawdzenie go nie masz czasu! Towar w tej samej minucie co wjeżdża musi być wysłany do klientów, nie ważne że potrzebujesz z tej dostawy akurat trzy pudełka wierteł, które leżą na samym dnie niewiadomej palety ????????‍♀️ oczywiście towar musi być sprawdzony- jak to zrobisz ? Nie interesuje nikogo (może jesteś jakimś robotem). Czas na przerwę? Jak Ci się uda to jest - ale jak któreś z szefostwa wejdzie to juz nie ma. Najlepsza kwestia to wynagrodzenie - (usunięte przez administratora) Jeżeli chcesz tam podjąć pracę to naprawdę musisz być mega silny psychicznie (i nie jest to wyzwanie do podjęcia) , musisz być odporny(usunięte przez administratora) obciążanie wina za wszystkie złe rzeczy które się w firmie dzieją(usunięte przez administratora)

Katarzyna
@Dobra rada

No dobra, dzięki za tak wyczerpujące podejmowanie tematu ale czy mógłbyś jednak bardziej konkretnie? Co z tym wynagrodzeniem, za ile się konkretnie tu pracuje na magazynie?

@Katarzyna

Wiesz, zależy na ile Ci się uda dogadać, ale raczej jest to w granicach najniższej krajowej.

Katarzyna
@Dobra rada

a dochodzą do tego jakieś premie czasami? Czy umówione pieniądze to jedyne które się dostaje?

Joanna
@Dobra rada

hmmm piszesz że wszystko kwestia dogadania... ale chyba doświadczony człowiek może liczyć na dużo więcej albo chociaż na średnią krajową?

@Katarzyna

Premie dostają tylko przedstawiciele.(usunięte przez administratora)

@Joanna

Nie koniecznie :) tutaj się zatrudnia osobę która chce mniej pieniędzy, a nie ktora ma większe doświadczenie

Izabela
@Dobra rada

Czyli na rozmowie o prace jak pytają o oczekiwania finansowe to nie po to aby to negocjować tylko po to aby wiedzieć kto wymaga za wiele? ;o

BAMBO

Widzę że firma prowadzi rekrutacje na Stanowski przedstawiciela na rejon woj. Pomorskiego . Może ktoś podpowiedzieć coś na temat narzędzia pracy dają bo mam rozbieżne informacje z rynku , i czy prawdą jest to ze zatrudniają pracowników z własną działalnością gospodarczą?

Nie polecam pracy w biurze tej firmy, chyba, że się jest osobą o wybitnie stalowych nerwach i nie przeszkadza Ci bycie wyzywanym; oraz to, że przez pół dnia nie przeszkadza Ci brak roboty. Do pracy przyjęto mnie bardzo szybko, z powodu Urzędu Pracy i związanych z tym udogodnień dla pracodawcy - teraz wiem, że jest to zły znak. Szef to osoba psychopatyczna - trzeciego dnia już mi oznajmił, że "wku*am go personalnie" - po prostu będąc świeżą w pracy chciałam mu jak najszybciej, jak tylko się zjawi, zreferować ważne wg mnie sprawy. Opieprz za coś dostawałam prawie codziennie, nawet za to, że piszę zlym długopisem notatki; przychodziłam do pracy zastanawiając się o co dzisiaj zostanę okrzyczana - caly czas leciały tylko przekleństwa i obraźliwe teksty; dopiero partnerka uspokajała go nieco i odnosił się do mnie spokojniej. Ogólnie atmosfera w biurze była toksyczna - gdy nie było szefa, to miałam wrażenie, że wszyscy oddychają z ulgą. Niestety pracy też było na 4h max, przez resztę dnia trzeba było udawać, że coś się robi. Dziwię się, że wytrzymałam tam parę miesięcy, powinnam zrezygnować po miesiącu, tym bardziej, że na skutek stresu miałam problemy zdrowotne. Ogólnie mam wrażenie, że pracodawcy wykorzystują jedną dziewczynę, ktora praktycznie sama prowadziła za nich im firmę - nie wiem ile zarabiała ale powinna z min 3 tyś Jedyne plusy to to, że wypłaty były zawsze na czas, pani, która mnie broniła oraz nie było nadgodzin (zbyt wiele, bo czasem się zdarzało, że nie miałam do roboty nic przez caly dzień, po czym szef sobie o czymś przypominał przed moim wyjściem). Nabawiłam się w tej pracy wiele urazów, niestety nie jestem silna psychicznie, jednak uważam, że niewarto sobie psuć krwi

Przyjaciel
@Anonim

Zgłoś mobbing do PIPu i zapłacą karę. A tak na przyszłość to zawsze jak jest firma słaba i nie ma sprzedaży to są nudy, toksycznie i szef nerwowy. Lepiej omijać!!!!!!!

Natalia
@Anonim

Dziękuję za ostrzeżenie bo o mało nie wysłałam CV. Trzymaj się. Takie doświadczenia są straszne ale z czasem jest lepiej.

Szymon

widzę, że w firmie ostro, zmieniło się coś przez ostatni rok?

Marian

Opinia dotyczy Exact Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Ostrzegam, są nieuczciwi już na etapie rekrutacji. Ogłoszenie ukazało się maj/czerwiec 2017, a spotkanie miałem w Toruniu 7.08.2017. Po 1-wsze zapraszają na rozmowę rekrutacyjną i dopiero tam informują o konieczności założenia działalności gospodarczej. Z ogłoszenia to nie wynika, nie ma o tym ani słowa, a tylko zapewnienie o "stabilnym zatrudnieniu". Po 2-gie w ogłoszeniu informują o narzędziach pracy: "samochód służbowy (segment B/C – Skoda Octavia Combi na początek)" a na spotkaniu (dopiero po moim dopytaniu) informują, że jednak zdecydowali się Skodę Fabię.. Ja na rozmowę wziąłem urlop, prywatnym samochodem pojechałem 110 km do Torunia i tylko po to, żeby po 5 minutach przekonać się, że nie mam zamiaru brać w tym udziału!! Teraz (02-12-2017)po ponad pół roku widzę, że znowu ukazały się ogłoszenia i są identyczne więc postanowiłem napisać i ostrzegam. Wcześniej nie zakładałem złej woli ze strony Exact (choć się zdenerwowałem) - pomyślałem, że brak informacji o samozatrudnieniu wynikał z braku precyzji w formułowaniu ogłoszenia, a z samochodem, że może faktycznie zmieniło się im w międzyczasie ale teraz widzę, że to celowe działanie, żeby ściągnąć jak największą ilość CV. Panowie z Exact, jak chcecie zatrudnić osoby pracujące z przekonaniem i chcące związać się z Wami na dłużej to warto nie marnować swojego i naszego czasu, uczciwie podawać warunki pracy i zapraszać tylko świadome i godzące się na te warunki osoby. Pozdrawiam

Ola
@Marian

Znowu szukają na pracuj pl i znowu „stabilne zatrudnienie i octawia” w pakiecie na start... a jak towar? Dobra jakość czy tez ściema? :) wysyłają od razu z magazynu czy trzeba czekać z Niemiec? Dajcie znać czy warto w ogóle aplikować...

HeHeHe
@Ola

Jest octavia, nie ma ściemy, kierownik jeździ a ty możesz sobie zasiąść na siedzeniu pasażera he he he

Anita

Nie widzę nic dziwnego w tym, że firma potrzebuje co jakiś czas pracowników.

Krystyna

@Anonim, a może warto było po prostu porozmawiać z szefem? Czasem szczera rozmowa potrafi naprawdę pomóc. Na jakim stanowisku pracowałaś w Exact Group? Co powinno zmienić się w firmie, aby była bardziej przyjazna dla pracowników? Czy ktoś z Was ma jeszcze jakieś informacje na temat pracy w Exact Group? Zachęcam do podzielenia się swoją opinią!

Zostaw merytoryczną opinię o Exact Group Sp. z o.o. - Dolnośląskie

• Jak się pracuje w Exact Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Exact Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Exact Group Sp. z o.o.
1.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Wielicka 44C
    30-552 Dolnośląskie