Opinie o Ewpol Automatyka Przemysłowa Paweł Ewa Weretko sp.j. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Ewpol Automatyka Przemysłowa Paweł Ewa Weretko sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ewpol Automatyka Przemysłowa Paweł Ewa Weretko sp.j. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewpol Automatyka Przemysłowa Paweł Ewa Weretko sp.j. w Wrocław

Benna

Ojoj widzę że mnóstwo nowych pracowników macie w efpolu aż trzech no i księgowości też ktoś nowy hmm czyżby masowo puściły nerwy i ktoś zrozumiał że szkoda zdrowia na tą firmę ? Nie dziwie się że w tak krótkim czasie AŻ trzech przedstawicieli nowych macie ale spokojnie oni też uciekną , tylko muszą ujrzeć prawdziwa twarz " kierowniczki z Bytomia " no cóż dopóki Szef prezes nie pójdzie po rozum do głowy i nie poświęci generała tak żołnierze ginąć nie będą za prezydenta szkoda bo firma sama w sobie była by całkiem ok, ale żalu nie ma. Pozdrawiam przedstawicieli i nie dajcie się tej wariatce bo póki ona jest to nie polecam nikomu tam pracować !

Natalia

@Nick, Twój wpis nie mówi nam zbyt wiele, jeśli wiesz coś w temacie aktualnego rozwoju firmy Ewpol to zapraszam Cię do podzielenia się z nami nowymi informacjami w tym wątku.

Natalia

Jakiś czas temu widziałam ofertę pracy w firmie Ewpol, oferta ta dotyczyła stanowiska przedstawiciela handlowego. Czy ktoś z Was może udzielić nam informacji, na jakie benefity może liczyć nowy pracownik tej firmy? Chętnie poznamy również aspekty związane z warunkami pracy oraz aktualnym rozwojem tej firmy. Zachęcam Was do udzielenia nam odpowiedzi, z miłą chęcią poznamy nowe informacje!

@Natalia

Ta firma się nie rozwija tylko się cofa, i czytaj komentarze to będziesz wszystko wiedzieć

Natalia

@pff no właśnie dlaczego? Możesz powiedzieć czemu odradzasz mi takie stanowisko? Czy oferty pracy na stronie firmy Ewpol Automatyka Przemysłowa Paweł, Ewa Weretko Spółka Jawna są aktualne? Firma teraz poszukuje pracownika magazynu i handlowca https://ewpol.com/praca/ ?

Gerwazy
@Natalia

Absolutnie nie polecam tej firmy, jako były handlowiec z Wroclawia. Powiem zupełnie szczerze. Biuro jest wporzadku mili i pomocni ludzie, handlowcy różnie najgorsza jest taka jedna menager że Śląska która ze wszystkimi wojuje a szef ma klapki na oczach. Myślę że szef oprócz tego że jest strasznie przewrażliwiony na punkcie inwigilacji dosłownie kazdego jest też trochę problem sam dla siebie w tej firmie i szkodzi. Nie polecam firmy bo są bardzo nie jasne zasady pracy w umowie jedno w realu drugie. Auto niby do celów prywatnych ale nie do końca aż się dziwię że GPS tam nie ma bo to co robią handlowcy to naprawdę przesadzają , ogólnie nie polecam i naprawdę we Wrocku jest dużo lepszych i ciekawszych miejsc pracy tu na początku bajka potem horror

Kelo82
@Gerwazy

a jak długo pracowałeś w tej firmie?

Alojzy
@Natalia

Ja z kolei, chciałbym wspomnieć o samozwańczej kierowniczce działu przedstawicieli, która nie ma o tym pojęcia. Jej praktyki oraz brak kompetencji na dane stanowisko są porażające. Wydzwanianie wieczorami, krzyki, obrażanie, brak jakichkolwiek znamion kultury oraz zwykły mobbing są na porządku dziennym. Szef z tym nic nie robi, bo albo tak dobrze z nią "żyje", albo się jej po prostu boi. W biurze, z tego co wiem, nie było takich problemów. Sama praca ok, ale dział przedstawicieli handlowych i szef na wielki minus.

Kamil Mazurek
@Alojzy

Dziwię się, że tak fantastyczny pracownik, jak ty, nie był w stanie przez miesiąc podrzucić katalogów (to tylko 10 km). Prawda jest taka chłopie, że nie wykorzystałeś szansy! Nie masz cojones żeby przyznać się do porażki. Nie masz też honoru, bo inaczej podpisałbyś się z imienia i nazwiska. Cóż faceta poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna!

Grzegorz Brodecki
@Alojzy

Alojzy i Gerwazy to jedna osoba. Hadlowiec, który nie potrafił utrzymać stanowiska przez jeden kwartał. Pracowałem w firmie Ewpol dwa lata, uważam że ma swoje wady, ale praca nie należy do trudnych i wymagających. Ktoś kto opisuje swoje kilku miesięcznie zatrudnienie poprzez wycieczki personalne, dużo mówi o sobie...

ggg
@Natalia

to jakiś ukryty marketing?

ccc

w jakich latach?

Jacek
@Gerwazy

Ja na pomorzu pracowałem i miałem ten sam problem, szkoda że wcześniej nie wiedziałem że inni tez mają zastrzeżenia. Handlowcy się widują raz pół roku, dzięki temu pewnie to się nie wydaje. Zgadzam się Gerwazym w 100%. To nie kwestia klapek tylko kultury i intelektu: rozmowy podczas wspólnej jazdy autem typu tego niedługo wywalimy (odnośnie innego handlowca), ta z macierzyńskiego niedawno wróciła (do biura) ale ją wywalimy bo coś tam etc.- żenada pomimo tego iż raz tylko te osoby na oczy widziałem.

Jacek
@Jacek

inny przykład: tego wywalimy jak tylko "miskę olejową spłaci"- jakiemuś handlowcowi z pensji chyba ściągali po jakimś incydencie drogowym. Nie wspomnę już z jakich idiotyzmów trzeba było się tłumaczyć...

Niewiarygodne
@Grzegorz Brodecki

A Kamil i Grzegorz to ta sama baba... Biorąc pod uwagę czas publikacji w obu przypadkach, historie o katalogach etc to chyba nie ma wątpliwości kto to publikuje. I to o honorze... Trzeba miec tupet i pustkę we lbie.

Trk
@Grzegorz Brodecki

Brodecki i Mazurek widać że ściemy walicie dwie osoby dwa komentarze w ciągu tej samej minuty, sekundy . Także widzicie wszyscy co to za firma i kogo zatrudnia , bystrzy "handlowcy" Ewidentnie widać kogo tu lepiej słuchać i żeby was omijać także Natalia sama widzisz :)

Do Roboty
@Kamil Mazurek

A9a idź zjedz snickersa bo zaczynasz gwiazdorzyc i do roboty wracaj

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Przedstawiciel handlowy w firmie Ewpol Automatyka Przemysłowa Paweł Ewa Weretko sp.j.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Inżynier Wsparcia Uslug IT/ IT Service Desk Specialis
Zielona Góra
LUG Light Factory Sp. z o. o.
(2087 opinii)

Jeszcze nie spotkałem się z tym, żeby wszyscy byli zadowoleni. Zawsze coś się komuś nie podoba.

Natalia

Czy po takim czasie od postów, które pojawiały się na forum, wiadomo coś o aktualnej sytuacji firmy Ewpol Automatyka Przemysłowa Paweł, Ewa Weretko Spółka Jawna? Dobrze, byłoby poznać jej aktualną kondycję, bo zapewne dużo osób może szukać tam zatrudnienia. Zatem czy firma poszukuje nowych osób do pracy?

pff
@Natalia

nie wiem ja się w biurze pracuje, ale jeśli chodzi o handlowców mobilnych- to omijaj szerokim łukiem tę firmę.

XYZ
@pff

A dlaczego?

ass

Wyższe studia z zakresu informatyki nie stanowią dużego wymogu do spełnienia, a skoro jest zapewniona umowa o pracę, to się wcale nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne. W końcu o taką pracę jest dośc trudno.

pi

Debil

Zostaw merytoryczną opinię o Ewpol Automatyka Przemysłowa Paweł Ewa Weretko sp.j. - Wrocław

• Jak się pracuje w Ewpol Automatyka Przemysłowa Paweł Ewa Weretko sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Ewpol Automatyka Przemysłowa Paweł Ewa Weretko sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ewpol Automatyka Przemysłowa Paweł Ewa Weretko sp.j.?

Ewpol Automatyka Przemysłowa Paweł Ewa Weretko sp.j.
2.4/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Honoriusza Balzaka 89
    52-437 Wrocław

Ewpol Automatyka Przemysłowa Paweł Ewa Weretko sp.j.