Opinie o Am Max Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Am Max Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Am Max Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Am Max Sp. z o.o. w Szczecin

XXX

A ja firmę jak najbardziej polecam. Instalacja wykonana profesjonalnie i ekipa profesjonalna. Byli w niej sami Polacy, widać, ze z doświadczeniem i znają się na swojej pracy. Wszystko w jak najlepszym porządku, odpowiadali konkretnie na wszystkie pytania.

Kaszebek
@XXX

Monterzy przyjechali dzień później u mnie tez byli sami Polacy. Jedyne co mi się nie podobało to pan elektryk Jakub bodajże, bardzo wulgarny i obłudny, widać ze młody i myśli ze wszystkie rozumy pozjadał. Jego koledzy na dachu bardzo profesjonalne podejście, jeden łysy z brodą szkoda ze nie pamietam jak się nazywał, i jego kolega Pan Paweł. Ogólnie ocena pozytywna.

Pan Wojtek ma racje u mnie tylko elektryk był normalny a tych dwóch monterów na dachu jacyś powyginani i oczy wytrzeszczone.

Na wstępie chciałem ostrzec wszystkich poszukujących pracy jak i klientów tego pana. Jako były pracownik nie polecam tej firmy gdyż pracujemy na niskiej jakości komponentach. Zapewne wszystkie części są chińskie. Występują częste problemy z instalacją które my jako monterzy rozwiązujemy na zasadzie improwizacji. Czyli tak aby było, kasa wzięta klient oskubany i każdy zadowolony. (usunięte przez administratora) Kursy które robi nam szef to jedno wielkie (usunięte przez administratora) bo i tak nic nie rozumiemy w tych kablach po takim kursie który trwa 3h. Żenująca sytuacja. Nie polecam nikomu pracy tutaj jak i wykonania instalacji przeć firmę AM Max.

Łukasz

Nie polecam. W firmie pracują same gbury. Jakoś wykonanej instalacji oceniam na 3. Brak profesjonalizmu. Wulgarni elektrycy!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Am Max Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Darek

Nie polecam. Są same obowiązki. O pieniądze nawet nie chodzi.

Mariusz

Polecam jeżeli chcesz dostać dobrej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Am Max Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Am Max Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Am Max Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Am Max Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Am Max Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Królowej Korony Polskiej 25
    70-486 Szczecin