Opinie o Dino magazyn Jastrowie w Jastrowie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dino magazyn Jastrowie. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino magazyn Jastrowie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino magazyn Jastrowie w Jastrowie

Oli

OiW się kruszy? czy ludzie na l4?

@Oli

kruszy.... najbardziej wymagający dział a najmniej dbają o pracowników. To jest az smieszne

Były Magazynier mobilny

Jak wy oceniacie pana BHP-owca?

Wrrrr
@Były Magazynier mobilny

Pan z BHP chodzi i szuka do czego się przyczepić, ale jak zgłaszasz mu problem to rozkłada ręce i nic nie może zrobić.

Magazyn
@Były Magazynier mobilny

Super gosciu da się z nim dogadac

Magazynier
@Magazyn

Dogadać? Jak nic nie wie, bo nic nie może...

@Były Magazynier mobilny

Obojętny nam on jest. Chodzi szuka bez celu a gdy mówi mu się co jest nie tak na świeżym nie reaguje. To po co nam Pan z BHP jeśli zgłaszamy problem a reakcji brak. Zbiórki na świeżym są za wysokie, niektóre przekraczają 2,5 metra. Kto do nich sięgnie ?

Poi
@Marek

Pan z BHP ma długie ręce i sięgnie.

PRAWILNY

SKORO TA PARKA pastuszków tyle zarabia to może czas sprawdzić czy za nadgodziny dostają pod stołem kasę... trzeba by było zawiadomić urząd pracy i posprawdzać kierowników kto pozwala na takie układy ... swoją drogą jak przyjdzie inspekcja pracy to może zrobi się porządek z tymi godzinami. OJ będzie dym....

Neon
@PRAWILNY

Ja też myślałem by to zgłosić do inspekcji pracy i chyba to zrobię.... może kierownicy jak dostaną po gaciach to przestaną faworyzować takich ludzi ....

ten typ to pajac

wszystkim opowiada że ma pełno lasek i zarabia 7 koła na miesiąc .... szkoda mi tej jego dziewczyny.

Magazynier

Pani bardzo uprzejma uśmiechnięta widać było że uśmiech szczery. Powiedziała na czym polega praca. Dokładnie wyjaśniła składowe wynagrodzenia że dostanę 2500 brutto podstawy + 500 brutto frekwencjnej premium+ uznaniowa premia. Że nagrodziny są wypłacane co trzy miesiące ( o ile dobrze pamiętam). Grunt że powiedziała wszystko i faktycznie po zatruieniu też tak się okazało. Natomiast podejście kierowników nie jest fajne, źle traktują ludzi. Ale sama rozmowa była bardzo fajna.

Było ale proste np. o przebieg zatrudnienia. Dopytywanie o różne kwestie

logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Jastrowie
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Muminek

Jaka stawka dla magazyniera ? Chce aplikować .

buba
@Muminek

z tego co wiem to 22 zł / h ... nikt tu nie zarabia 6 tys zł hahaha 4,500 to max

buba
@Muminek

22/h BRUTTO !!!!

Alfi

OIW słabizna… Głównie chodzi o kz zero pomocy. Przychodzisz do nich dostajesz zimne spojrzenie czego tu. Kompetencje słabe zero pomocy zarówno systemowej jak i dobrego słowa i motywacji przy ciężkiej pracy na kompletacji. Damy siedzą ani dzień dobry ani cześć bez kultury Pani Martyna szok kto ja rekrutował…

Mniam
@Alfi

Pani Martyna bardzo fajna i grzeczna laska co i do urody niczego sobie wszystko ma na swoim miejscu pięknisia całkiem niezła laseczka.. Patrząc na nią oko można nacieszyć. Nie przesadzajcie jedna z lepszych kz. Tylko się cieszyć że jest z nami. Pani Martyno trzymam za panią kciuki i prosze się nie popsuć nie warto.????

Aldi

Że co ???? Ale ktoś ma bujną wyobraźnię

Ktoś
@Mniam

Uroda i wygląd nie maja tu nic do tego jak zachowuje się Kz. Jeśli osoba na wyższym stanowisku nie umie odpowiedzieć Dzień Dobry to chyba słabo o niej świadczy, nie umie pomóc w przypadku, gdy ta pomoc się potrzebuje. Proszę patrzeć na kompetencje osoby a nie na jej wygląd zewnętrzny buzia nie ma tu nic do rzeczy. Bądźmy profesjonalni i obiektywni w ocenie a nie oceniajmy zastępcy kierownika zmiany po wyglądzie.

Bartek S
@Mniam

Czy to aluzja bo chyba jestem niezorientowany w obecnej sytuacji której opinia panuje w Dino ?

Magazyn
@Alfi

To fakt udaje tylko, że akwarium ma ciemne szyby i nie widać nikogo kto przechodzi obok. Głowę nosi wysoko…

Don Kasztan

Jak są rozliczane nadgodziny? Mówię o godzinach nadliczbowych nie o sobotach

@Don Kasztan

Rozliczenie kwartalne, a część potrafi być puszczana na bieżąco. Prawda jest taka, że jak będziesz miał zarobić za dużo bo np. akord wysoko wyrobiony czy nadgodziny, to utną jakąś premię czy dwie. Wypłata co miesiąc właściwie taka sama, a rozpisana inaczej i tyle. Generalnie na chwilę obecną to nikomu nie poleciłbym pracy tam, a nawet starałbym się wybić to takiej osobie z głowy. No chyba, że jest się masochistą psychicznym albo nie ma problemu oblać wazeliną od stóp do głów by wejść i postępować jak co niektóre kanalię pracujące tam.

Dino
@Don Kasztan

Jest rozliczanie ni jak. Czyli jeśli masz nadgodziny, to na świeżym oddają Ci dzień wolny, nie płacą.

@Don Kasztan

tak jak w kodeksie pracy chyba

Ip

Jestem mobilny operator wózka widlowego a musze robisz wszystko inne tylko nie na wózku?o co chodzi ?

Wojtas 23
@Ip

Pracuje się przy wszystkim a nie się wybrzydza. Płacą ci za dzień pracy a nie za ploty sianie i ludzi podpierdalanie kierownictwu.Ciesz się że wogule masz pracę przy czym kolwiek.

Wojtas23
@Wojtas 23

Mowa o panu na wózku widłowym. M.

Wojtas23

Dokładnie w dodatku lubi dużo o sobie gadać za dużo.

id
@Ip

kto takie kocopoły rozpowiada to ja nie wiem (usunięte przez administratora) prawda

@id

@id sama prawda dowody są nagrania. Ciekawe czy żona wie co odwalasz w drodze do pracy i na parkingu

@Wojtas23

Pewnie masz na myśli maczete z biura

Dział Świeży

Na dziale świeżym jest tylko paru dobrych i życzliwych zarazem kierowników. Aż się Chce przychodzić na tą zmianę kiedy są Pani Gosiu życzymy wytrwałości razem z nami !!!

Obecny Magazynier Świeży

Przykro na to patrzeć jak wy opisujecie takich opinii. Jak jesteś na Magazynie to odrazu pracować i szanować kierowników a nie wiecznie narzekać. Myślcie, swoje szare komórki. Proszę nie wpisywać na komentarzu o panią kierowniczce A...

Alwinn
@Obecny Magazynier Świeży

Szanować ? Szacunek jest po dwóch stronach wymagany

Fruzia

Może coś na temat firmy sprzątającej?... Chciałabym się zatrudnić nie wiem czy warto. Jak atmosfera?

Obecny na Chlodni

W tym magazynie jak pracujesz a czasem są nadgodziny. Liczy się tylko wyzysk a nie dogodność osobista. Zero paczek na swieta wigilii bożego narodzenia. Zero pomocy. Czy centrala w Krotoszynie tak zatwierdza?

Mała
@Obecny na Chlodni

Witam. Mnie nie interesuje czy są paczki jakieś czy nie ... Mi chodzi o dział na którym było by najlepiej pracować jako dziewczynie dla mnie żadna praca nie hańbi w każdej trzeba pracować by coś mieć . Nikomu nie dogodzisz w każdej jednej pracy

Patryk

Jakie fałszywe mordy tam pracują. Podlizuja się kierownictwu pod każdym względem szczególnie jeden wozkowy M. Uważajcie na niego bo sprzeda was każdemu i o wszystkim. A sam do niczego się nie nadaje. W końcu ktoś mu pyszczek przykroci. Nie pozdrawiam.

id
@Patryk

(usunięte przez administratora) co mnie obchodzi co kto robi robie swoje ide do domu kto to wymysla takie kocopoly to ja nie wiem

@id

Id: co prawda zabolała? Gadasz o wszystkich i wszystkim nie pytany. Ciekawe czy twoja żona wie co w drodze do pracy robisz. Twoje tragedie /sukcesy prywatne nikogo w pracy nie obchodzą.Lizus

Patryk

Ciekawe czy jego żona wie co po drodze do pracy i na parkingu robi...

Yaris

Fachowiec&Ja -nic się nie dzieje !! (Proszę czytać ze zrozumieniem) Wytrwałości i cierpliwości, ponieważ jak widzę wpisy co niektórych ludzi to nawet potrafiliby oczernić tych dobrych kierowników przez własne życiowe niepowodzenia.

Uuu
@Yaris

Tu niema dobrych kierowników auuu ci dobrzy odchodzą

Khi
@Yaris

Raczej o twoich własnych ambicjach i niepowodzeniach zyciowych a ci koleśie są po to aby wycisnąć 7 soki z ludzi i mają, w 4 literach innych więc nieopowiadaj farmazonów Yaris to nie są dobrzy wujkowie hahaha

Oiw
@Uuu

Dokładnie. Nie potrafią utrzymać dobrych kierowników. Gdy Paweł odchodził życzył wytrwałość w tej firmie.........

Rifus

Kz z o i w powinniście sobie dobudować jeszcze jeden kontyner trochę ciasno tam macie 4 kz 2 brygadzistów jak żyć. Warunki uragajace kz.. Niemówiąc o warunkach sanitarnych 2 m. Biedactwa.maseczko w pomieszczeniach zamkniętych też was obowiązują.

Tid

Ukryty (usunięte przez administratora) wobec pracowników to co się dzieje szczególnie na o i w a potem się dziwią ze ludzie wypisują każdemu należy się szacunek czy jest kierownikiem pracownikiem .Mamy rodziny na utrzymaniu i to nie jest zabawa chcemy się czuć bezpiecznie w zatrudnieniu a nie myśleć że Pan kierownik zwolni cie za poglądy odmienne lub przeniesie cie na inny dział lub pojedzie po kasie.Praca jest trudna wymaga samozaparcia. Wiadomo że trzeba pracować nadgodziny taki to typ pracy święta itp. Ale wzajemnego szacunku do siebie nie zastąpi nic

Darekdriver5@wp.pl

Potrzebuję kontaktu do kogoś z łobza który zajmuje się transportem. Jestem aktualnie kierowcą od kilku lat dla Biedronki Koszalin. Ale interesuje mnie praca dla Polskiej Firmy

Obecny

Jak coś źle zrobisz to można tylko liczyć bluzgami i obgaduchami, zwracaniu uwag a nie pomocy i profesjonalizmu. Niech inspekcja się z tym magazynem dino zajmie co tutaj się dzieje. Karma zawsze wraca

@Obecny

Od 5 lat inspekcja nic nie znajduje to myślisz, że coś nagle się zmieni?

Anonimus

Siemanko witam wszystkich znawców tematu dotyczącącego pracy i stosunków na poszczególnych działach Centrum logistycznego Magazynu DINO w Jastrowiu????

A. Andrzejewska ( Piorun)

Witam, Komentarz został zgłoszony na policję, jeżeli sytuacja powtórzy się zostanie również zgłoszone do prokuratury. W internecie nikt nie jest anonimowy. Pozdrawiam Agata Andrzejewska (Piorun)

Marcin anrufen
@A. Andrzejewska ( Piorun)

Nie (usunięte przez administratora) metką bo zostaniesz zgłoszona do państwowej inspekcji pracy mamy dowody

Zostaw merytoryczną opinię o Dino magazyn Jastrowie - Jastrowie

• Jak się pracuje w Dino magazyn Jastrowie?

Zobacz opinie na temat firmy Dino magazyn Jastrowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino magazyn Jastrowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 16 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 53 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino magazyn Jastrowie?

Kandydaci do pracy w Dino magazyn Jastrowie napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino magazyn Jastrowie