Opinie o Dino magazyn Jastrowie w Jastrowie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dino magazyn Jastrowie. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino magazyn Jastrowie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino magazyn Jastrowie w Jastrowie

Witek

Jeszcze nie widziałem gorszego gówn.....niż magazyn w Jastrowiu jakaś porażka kierownicy nie kompetentni umowy z (usunięte przez administratora) jedno wielkie (usunięte przez administratora) pracowników.Tworzą sobie własne prawa które każdy sąd pracy podważy ,nie przestrzegają prawa pracy (usunięte przez administratora) cieszę się że już tam nie pracuje

Były sobie pracownik
@Witek

Zapraszam do złożenia pozwu zbiorowego przeciwko pracodawcy

Ktoś

Drogi Panie janie kz-cię (specjalnie pisze z małej bo na szacunek trzeba sobie zasluzyc) większego buca niż ty chyba w tej firmie nie ma ! Cwaniakować to sobie możesz z gebelsem ale u siebie w zlotowie pod Tesco ! Słuchaj dzbanie nie takie cwaniaczki już tutaj pracowali ! Burak porobił 2 miesiące a cwaniakuje jakby szmat się najadł ! Więcej kultury do pracowników bucu !!! Żebyś chociaż trochę miał pojęcia na czym w ogóle ta praca polega ... hahaha z reszta czego można sie spodziewać po krzyżaku... pamiętaj karma zawsze wraca!!!!!

Ktoś tam
@Ktoś

Czy chodzi o pana Jana P.?

@Ktoś tam

Czyli zapewne wyszkolony przez największą gwiazdę zakładu musiał być, albo to po prostu podczłowiek takiego samego typu.

Gwiazda... Hmmm - pała z Podgaja????

Ktoś tam

Oj dzieciaki, stąpacie po grząskim gruncie. Ja na miejscu tej gwiazdy poszedłbym z tym na policję

@Ktoś tam

Nie widzę tu żadnej podstawy prawnej do składania jakiegokolwiek zawiadomienia. Jest sprecyzowane z nazwiska o kimmowa? Nie. Chyba, że miałoby być to zawiadomienie w stylu super partii...

@Ktoś

Pseudo kierowniczka morswin z o i w lubi brygadzistow jednego przeleciała poszedł biedny na l4 wcześniej zdegradowany do poziomu robola bo przestał donosić na ludzi i zwyczajnie się jej znudził teraz ma nowy towar do wykorzystania. Morswinek z o iw ciągle knuje jakieś afery chce się wspinać po cudzych plecach wyżej. Morswinku o czarnych włosach i twarzy swinki pepy kiedy ty się opamiętasz. Ludzi się szanuje a nie się knuje i wymyślą afery koperkowe.

Dino lobez
@Ktoś

Każdy chwali Dino w okolicy lobza że dobre zarobki tam są?.kazdy chce tam pracować na magazynie

Były sobie pracownik

Zaczyna się wojna

Yaris

Dzień dobry, Pracuję w Dino prawie od początku… Nigdy tu nie wchodziłam (raczej słyszałam co się tu dzieje…) Aż do dziś!!! Kamil i Michał wytrwałości, bo dzięki Wam wszystko ma w CL ręce i nogi !!! Pozdrawiam

Fachowiec

Co z Kamilem i Michałem?

@Yaris

A co się dzieje? To najlepsi kierownicy.

Auuu
@Fachowiec

Wyjechali na karaiby

Sprawiedliwość
@Yaris

No i Sprawiedliwości stało się za dość. Wraca "stara" dobra kadra. Szkoda że inni nie słusznie zwolnieni nie ????

hawryk

w Łobzie w ostatnich tygodniach więcej wypowiedzeń niż przyjęć . Ale co tam... Kilku odeszło , kilku zwolnili bo mają swoje zdanie do wyrażenia i jawnie kazali kztom sie ich pozbyć i sie pozbyli siadając im na psyche . Mobbing , nierówne traktowanie , zastraszanie że zwolnią jak nie zostaniejsz nadgodzin . Gdyby było co robić w Łobzie to chyba tylko dojeżdzający by tu pracowali bo jest ich wielu a nawet coraz wiecej . Zastepca Kierownika Centrum tylko szuka kar dla pracowników - notatki , nagany . Za L4 , za wyjście z pracy 13:59 z szatni ( nie z zakładu ale z szatni ) Ale to pracownikowi który był na L4 lub wziął uż - siedzenie na kamerce i polowanie co on tu zrobił i jak sie przywalić do niego . (usunięte przez administratora) coraz większa a wypowiedzeń leci coraz wiecej bo ludzie szukają roboty i znajdują coraz częściej . Tu się zasówa ale jak nie zostasniesz nadgodzin to robią ci pod górke . Zapraszam na napoje lub nawet na minimalnie lżejszą chemie na tydzień po 8h i zróbcie 120 na godz . My musimy więcej . Podejście KZ do pracownika na suchym można określic jednym słowem - Porażka . Wiem że mało osób to przeczyta . Tu nikogo nie obchodzi co oni robią z ludzmi . Widocznie jest pozwolenie na róbcie co chcecie bo Inspekcja raz przyszła i wyszła i dalej jazda

Magazynier

Pani bardzo uprzejma uśmiechnięta widać było że uśmiech szczery. Powiedziała na czym polega praca. Dokładnie wyjaśniła składowe wynagrodzenia że dostanę 2500 brutto podstawy + 500 brutto frekwencjnej premium+ uznaniowa premia. Że nagrodziny są wypłacane co trzy miesiące ( o ile dobrze pamiętam). Grunt że powiedziała wszystko i faktycznie po zatruieniu też tak się okazało. Natomiast podejście kierowników nie jest fajne, źle traktują ludzi. Ale sama rozmowa była bardzo fajna.

Było ale proste np. o przebieg zatrudnienia. Dopytywanie o różne kwestie

logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Jastrowie
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL

Yaris

Ilu z Was miało kiedykolwiek kodeks pracy w dłoni? Może najpierw warto przeczytać i zastanowić się a nie bzdury wypisywać, choć może być to za gruba lektura... 1. art. 151-3 k.p. 2. Gdyby jednak pracodawca nie mógł udzielić pracownikowi innego dnia wolnego do końca okresu rozliczeniowego i dojdzie do przekroczenia normy czasu pracy, wówczas pracownik nabywa prawo do wynagrodzenia: powiększonego o dodatek w wysokości 100% wynagrodzenia za pierwsze 8 godzin pracy w sobotę i nadgodziny w porze nocnej powiększonego o dodatek w wysokości 50% wynagrodzenia za pozostałe godziny. A jak komuś nie odpowiada Kodeks Pracy to może udać się do Danii bądź Holandii, nikt Was w PiSostanie nie trzyma na siłę.

Bkyczek
@Yaris

Yaris doucz się nie wiem po jakim oho jesteś ale niemożna pracować 30 dni w miesiącu idąc w sobotę a w niedziele od nowa i tak w koło jest limit 150 nadgodzin w roku i pracodawca nie może wykorzystywać bez końca musi ludzi zatrudnić inaczej prokurator tak samo z wydajnością nielicząc się kartony ale jaki wydatek energetyczny człowiek wkłada w dana pracę to niejes tak jeżeli pracodawca powie ze masz złożyć 200 kartonów a przekroczysz wydatek energetyczny jest to niezgodne z prawem wszystko jest w kodeksie pracy co innego składając chipsy a co innego transportery piwa kto wymyślił te normy powinien się zastanowić. Ogólnie w Holandii Danii czy Niemczech bardzo dobrze płacą magazynierom ogólnie tu się uczymy a tam zarobiamy kasę tylko podziękować wam z resztą niedługo wszyscy wyjadą bo jest taka drożyzna ze przestaje się opłacać tu pracować i w tedy ty Yaris z resztą kadry kierowniczej wedziecie do akcji i zrobicie nasze normy i zobaczysz ma tolku jak się pracuje bez dni wolnych i w nadgodzinach. Proponuję powtórzyć szkole świadectwo za płody rone kupione.

Szarpacz suchy
@Bkyczek

Akurat tak się składa że kodeks pracy nie jest mi obcy, przeczytany ze zrozumieniem. Kompletuję i widzę ile jestem w pracy, 30 dni w miesiącu bzdura totalna, choćby ze względu na czwarte niedziele, sobota baaardzo rzadko się zdarza. 150 nadgodzin w roku? Bkyczek tak dobrze znasz KP że zapomniałeś że Art 151 §4 wyklucza częściowo §3, i przy podpisywaniu umowy warto przeczytać regulamin - ponad 400 nadgodzin rocznie, napisane czarno na białym, tylko trzeba czytać. Pracujesz za kasę na umowie o pracę, masz premię uznaniową i normami kartonów wypracowujesz premię a nie podstawę, jak dla mnie jasne i klarowne, nie do końca zgadza się z tym co na rozmowie ale z tym co na papierze jak najbardziej. Chętnie poczytam o Twoich niezgodnościach w prawie pracy, tylko artykuły poproszę z KP. Kodeks pracy jest skonstruowany tak a nie inaczej, nie po to w centrali siedzi sztab ludzi żeby było się do czego przyczepić przez PIP. Rotacja w każdym zakładzie pracy jest, mniejsza, większa ale nigdy nie ma jej wcale. Za granicą jest taniej? Wątpię... Zresztą nikt nas tutaj nie trzyma, z tego co kojarzę to jeden kierownik ma reklamę na aucie że wozi za granicę do Danii bodajże, to może rabat strzeli...

@Szarpacz suchy

Bzdety piszesz regulamin musza być zwiaski zawodowe z którymi się ustala liczbę godzin tj układ zbiorowy a tu z góry narzucone zwiaskow niema więc obowiązuje 150 godzin to ludzie muszą się zgodzić (usunięte przez administratora) wali na odległość poczytaj trochę to jest zwykły wyzysk aby człowiek był efektywny musi mieć dni wolne by odpocząć .. Czasy niewolnictwa minęły w 19 wieku wszystko jest uregulowanie prawem.

No dobra jedna niedziela 29 pip się klania

Pip
@Szarpacz suchy

Do szarpacza trochę głębiej wyrok Sądu Najwyszego z dnia 26 maja2008 roku syg. Akt I PKN 667na98. . Art218 ustęp 1kk..

Pi
@Pip

A także przepisy rodzicielske rodziców wychowujących dzieci do lat 4 z a ich zgoda. Gdy zgoda została udzielona w każdym czasie można ją wycofać.

Pi
@Pip

W Polsce prawo obowiązuje panie szarpacz. Chroni ludzi pracy pozdrawiam.

Frugo
@Pi

Prawo pracy chroni również pracodawców, to nie jest poradnik do głaskania pracownika.

Kiwi
@Frugo

Tacy biedni ci pracodawcy.

Ktos

Na pole widać jakiś budynek mieszkalny.

Zabieranie okienka i falszowanie grafiku jest to nielegalnie. Zobaczymy czy sąd pracy i powiatowa inspekcja pracy zawita do Magazynu Logistycznego Dino oraz do Centrali w Krotoszynie.

Krajowy

przecież masz okienka na stołówce z pięknym widokiem na pole . Sami sobie na to pozwoliliście , Skoro na grafiku masz okienko to zrób zdjęcie i się go trzymaj , w razie czego masz podstawę że w danym dniu miałeś grafikowo wolne :)

I wtedy będzie do śmiechu warte.

Eurocash

Witam mam pytanie odnośninajbardziej chodzi mi o zarobki na MROZNI ile zarabiają czy ktoś może się orientuję za odpowiedź z góry wielkie dzięki.

User

A co ta brygadzistka ze świeżego z 1KK się tak pucuje do kzta ? Przecież to wszyscy widza, że chce się wybić, albo tatusia nowego szuka. Słaboooooo :]

Aaa
@User

Tez to zauważyłem. Żenada.

X
@User

Kasi się zawody pomyliły, a Wy się czepiacie. Dziewczyna ostrzy się na któregoś z kierasów aby coś ugrać. Wiadomka :D

@X

Ta panna z Sypniewa nic dziwnego

j
@Uuu

Ona jest beznadziejna...

bono

a ten bajkopisarz pastuszek bortolini nadal tam u was pracuje i opowiada że zarobił 7 tys netto w miesiąc ? hehe

CocoJumbo

Powiedzcie, czy warto aplikować na kierownika zmiany, magazynu, w Dino , jak wyglądają zarobki takich osób. Pytam bo zastanawiam się nad aplikowaniem do Kaliskiej na któreś z tych stanowisk, ale nie wiem czy warto?

Dział Świeży Nowy pracownik

Witam Państwa. Chciałbym zapytać o pracę na dziale świeżym. Jak to wygląda zmianowo, mam propozycję pracy ale się wacham po opiniach ludzi.

Sinatra
@Dział Świeży Nowy pracownik

Mroźnia, chłodnia, oiw? Komplet, wws, sprzątacz? A może przyjęcia chłodnia luba oiw? Na jakie dokładnie stanowisko ma Pan ofertę?

@Dział Świeży Nowy pracownik

Nie idź tą drogą. Wybierz inną. Chyba że chcesz robić jak (usunięte przez administratora) i nie mieć czasu dla swoich zajęć.

Ak

Zastępca jaki smutny jak Kasiulki nie ma w pracy :D

@Ak

Tez ma za kim płakać????????????

Goro

Co wy tu marudzicie ludzie, na trening i do roboty ????????

Dede

Zastanów się dwa razy za nim napiszesz takie głupoty i bzdury!!!dla twojej wiadomości ta kierowniczka jakby miała wrócić na stare stanowisko to napewno by wrocila bo się żadnej pracy nie boi.jest dziwne bo jakoś do tej pory ludzie tu pracują i są zadowoleni.

Kret12

No sorry skoro masz taką pewność to czemu piszesz tu pod pseudonimem.Po co ukrywasz tożsamość?!Bzdury i tyle

Ktoś
@Dede

Ja nie uważam żeby to były bzdury...jeżeli tak ją bronisz to niech pokażę na co ją stać a nie tylko niestworzone historię wymyśla i plotkuje na całym magazynie. Większość ludzi to wogólę nie wie kim ona jest ani jak wygląda.a czy pracowniczy są zadowoleni to bym spekulował

Bobi44
@Kret12

Gdzie to jest napisane że trzeba się podpisywać imieniem i nazwiskiem???

Aneta

Zobaczymy czy będzie Ci do śmiechu jak policja zapuka do twoich drzwi.Podaje ten wpis na policję i nie myśl sobie że to jakiś żart bo nie pozwolę na takie oszczerstwa.pozdrawiam serdecznie i myślę że szybko się spotkamy na komisariacie.

Ma20

Pani Aneta jest w porządku kierowniczka to z pracownikami jest coś nie tak wiecznie mają problem i zajmują się plotami i oni powinni być usunięci z pracy Sprzątaczek! oczywiście nie wszyscy! Powinna Pani Aneta zrobić porządek z tymi co myślą że im wszystko wolno! Ten kto napisał jest bardzo kompetentny ????powiedz w oczy a nie komentarze piszesz

Kasia101

Czytam te wasze komentarze i żal mi was ludzie.To co wypisujecie na tą kobietę to jest tylko zazdrość z waszej strony.Nic innego tylko zazdrość.Zajmijcie się swoim życiem i pracą a innym (usunięte przez administratora) nie obrabiajcie takimi wpisami.Jest to żenujące co robicie.

Piotr2486

Witam podpowie mi ktoś jakie jest wynagrodzenie i godziny pracy w Magazynier (Mroźnia)

Luliites 13o2

Ja się zastanawiam co musi się wydarzyć jaka tragedia? Popatrzcie wozkowym nie którym w oczy widać odrazu że coś brane było. Palą pety za paletami a potem wszystko na innych idzie. Źle liczą zamówienia.Nie nadają się wcale odrazu zwolnić po pierwszym sygnale. Nie polecam.

Obecny

Czy ktoś choruje na dziale swiezym i chłodni bądź na mroźnii

Buuuu

Chodzą do biura to mają.

Uuu

Drobny (usunięte przez administratora) z walcza zbiera informacje trzeba uważać nata parkę

Nnn
@Buuuu

Chodzą na l4 i ta parka z walcza myśli że są najmądrzejsi razem chorują dziwne te ich choroby.

Mm
@Nnn

Razem to oni ściemniają. Co miesiąc l4. Male nosniczki brzuś bolii do domu. Dobre

oiw
@Nnn

jak dziwne ? skoro jeden z nich choruje to trudne aby drugie nie było chore ...... no ludzie jak sie mieszka razem to o to trudno , co z Wami jest ?

Nn
@Nnn

jak się razem mieszka to się razem choruje.... a złośliwość ludzka nie zna granic. nikt nidy nie odczuł ze "parka z wałcza " jest najmądrzejsza. Ja jestem Tylko Ciekawy kto to pisze

Zostaw merytoryczną opinię o Dino magazyn Jastrowie - Jastrowie

• Jak się pracuje w Dino magazyn Jastrowie?

Zobacz opinie na temat firmy Dino magazyn Jastrowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino magazyn Jastrowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 16 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 53 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino magazyn Jastrowie?

Kandydaci do pracy w Dino magazyn Jastrowie napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino magazyn Jastrowie