Opinie o Dino magazyn Jastrowie w Jastrowie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dino magazyn Jastrowie. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino magazyn Jastrowie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino magazyn Jastrowie w Jastrowie

Jack

Przydało by się zrobić trochę porządku na oiw-u ,całym .Niektóre cwaniaczki i nieroby mają za nic pracę na tym dziale i grafiki .Przychodzą jak im się podoba i kiedy chcą a inni muszą dostosować się do wytycznych .Tak jest jak się ma kolegę kierownika który na to zezwala bez żadnych problemów .Powinien ktoś z zewnątrz zrobić porządek bo tu jest za duże kolesiostwo i ten (usunięte przez administratora) będzie się ciągnął dalej .

Kolega starał się o pracę jakiś czas temu był nawet na razie i cisza... Pani na rozmowie młoda dziewczyna mleko pod nosem i głowa zadarta bo przecież jest taka ważna a była nieuprzejma i taka jakby jej się jie chciało. Pamiętam jak mnie zatrudniała Pani taka uśmiechnięta chyba miała na imię Aleksandra. Kurde jaki to był profesjonalizm jestem magazynierem a przez cały proces rekrutacji traktowała mnie jakbym miał być dyrektorem i zawsze pomogła pokierowała do kogo zgłosić jaki problem itp. Aż żal że tacy ludzie odchodzą bo ich firma niedoceniane a zatrudniają takich z ulicy no pewnie chciała najmniej zarabiać.

Dino pracownik

Czy w końcu końcu ktoś wpadnie na ten genialny i opatentowany pomysł przez inne firmy, ze najlepsi brygadziści czy kierownicy są z zasobów firmy ??? być może ze w końcu ktoś wpadnie na ten pomysł i daruje wszystkim udręki z nowymi kierownikami czy też brygadzistami, którzy nie maja pojęcia o pracy ( i nie, nie nauczą się. Najlepszy proces nauki to proces przecięcia przez kompletację do biura i wtedy masz wiedzę obszerną i już nikt nie może mówić ze czegoś nie wie

Rt

Taka prawda, że każdy na te Dino narzeka ale kto Wam w Jastrowiu da 4 tyś i więcej na rękę? Nikt nie każe Wam tu pracować jak się nie podoba można złożyć wypowiedzenie i znaleźć coś innego… Osobiście uważam, że pracownicy którzy są sumienni i pracowici są szanowani. Praca jest fajna jak ktoś się stara polecam!

id
@Rt

dokładnie niech idą na budowę do kogoś to zobaczą jak to jest w okolicy płacą mniej

;)
@Rt

co do przyjemnej pracy i wynagrodzenia masz racje. natomiast co do szacunku... jestes w błędzie.. wszystko zalezy od dnia tz humoru

Potwierdzam
@Rt

Jaki zakład pracy da możliwość pracowanie bez dni wolnych, no jaki się pytam ???

Magazynier

Pani bardzo uprzejma uśmiechnięta widać było że uśmiech szczery. Powiedziała na czym polega praca. Dokładnie wyjaśniła składowe wynagrodzenia że dostanę 2500 brutto podstawy + 500 brutto frekwencjnej premium+ uznaniowa premia. Że nagrodziny są wypłacane co trzy miesiące ( o ile dobrze pamiętam). Grunt że powiedziała wszystko i faktycznie po zatruieniu też tak się okazało. Natomiast podejście kierowników nie jest fajne, źle traktują ludzi. Ale sama rozmowa była bardzo fajna.

Było ale proste np. o przebieg zatrudnienia. Dopytywanie o różne kwestie

logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Jastrowie
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Domi

Hej mam pytanie dział suchy to dokładnie jaki chodzi mi o to co się układa dokładnie za towar? Przyszły pracownik Pozdrawiam

KZ

No i może znowu będzie robota szła. Witamy nowych-starych nie słusznie zwolnionych na pokładzie. Jeszcze parę osób by się znalazło co na początku włożyli dużo swojej pracy w C. L. w Jastrowiu, ale czy by chcieli wrócić???????? ????

Tssss
@KZ

Taaaa póki co to więcej ludzi kładzie wypowiedzenia niż się zatrudnia ,

@Tssss

Bo tam pracuje i widzę co się dzieje

magazynier

Kogo masz na myśli ?

Bronek
@KZ

Gdzie ci nowi-starzy wcześniej zwolnieni? Nikogo takiego nie widzę żeby wrócił do pracy...

JOGURCIK
@KZ

P.G - miał jeszcze sporo nauki i doświadczenia przed sobą ale potrafił pokierować ludźmi i z nimi rozmawiać P.S - miał pojęcia na czym polega działanie magazynu, miał zdrowe podejście do pracowników, kiedy trzeba był surowy , kiedy trzeba przyjacielski. Zawsze pomocny mający czas na wysłuchanie ludzi, kultury osobistej nigdy mu nie brakowało. Takich kierowników nam brakuję. wiem o czym mówię pracuje tu od początku ale nie wiem ile jeszcze wytrzymam, tęsknimy Panie P......

LIBER

Dla nie których nie ma coś takiego jak przyjazń i szacunek do innych .Liczą się oni i tylko oni .Ta niby kariera przysłoniła im wszystko bo nawet utracili własną godność .Ostatnie dni pokazały prawdziwe oblicze co nie których i ich fałszywą twarz .Brak słów , jak można razem pić kawę a pózniej oczerniać przyjaciółkę lub przyjaciela .Pamiętajcie że karma wraca

czarno to widze

Zdania kierowane są do szczypiorka, nie pisze tego "szczypior"...40kg koleżanko, kolega zacznie odwracać się od ciebie, choć teraz jesteś na pierwszym miejscu poro !

A wie ktoś co się stało z ta rekruterka ? Zwolnili ja ?

Nkkkl

Na czym polega praca magazyniera mobilnego ?

Jowisz

Dino Jastriwie oiw-u .Czy ktoś w końcu zareaguje na to co robi a w sumie nie robi były brygadzista z suchego i świeżego .Mając poparcie kierownika działu bo kazeci boją się go ruszyć robi co mu się podoba .Są kamery i można sprawdzić ile czasu poświęca na pracę a ile na jeżdżenie i zwiedzanie zakładu bez celu .Inni pracują sumiennie ale on jak mu się chce .Może właściciel dino wreszcie się zainteresuje na co idą jego pieniądze ,bo w tym przypadku na kogoś kto ma pracę gdzieś a bierze pensję

Sucho_Swiezo

Z tego co słyszałem, trzeba uwazac na magazynie. "Ślisko" juz nie tylko na swiezym, u choragiewki z podgaja tez mozna sie "poslizgac" :D Niestety tu juz nie bedzie dobrze, trzeba wy_pestkowac pewne zle nawyki tej firmy chociaz juz pewnie za pozno. Ale ! Chapeau bas, z tego co slyszalem od pracownikow, z roku na rok, z miesiaca na miesiac coraz gorzej :D Te kilka lat z dala od dino pozwolilo przejrzec na oczy i dostrzec w jakim g....e czlowiek siedzial....pozdrawiam oba moje byle dzialy, jeden z suchego i jeden ze swiezego. Nie dajcie sie!

Kontakt

Witam, potrzebuję pilnie kontakt do kierownika centrum dystrybucji Pana Arka M. Czy mogę liczyć na pomoc?

Dobrapomoc

Ja nie ma :/

On już nie pracuje

Kontakt
@Ktos

Co? Od kiedy? Przecież był w porządku

@Kontakt

To chcesz sie kontaktowac, a nawet nie wiesz ze nie pracuje?

Ffg

Uważajcie pani była brygadzista zbiera informacje z o i w I przekazuje.Wy(usunięte przez administratora) ja z wydań i przyszła mieszać na o ów.. Jakieś nieporozumienie jeszcze żeby prawdę mówiła. By ha ha..

Któraś
@Ffg

A jaką nie prawdę mówi?

Renia

hej mam pytanko....czy na wydaniach pracuje jeszcze janusz w okularkach...nygus,ktory chowa się po kontach zeby tylko nie brac kart załadunku? no i podobno uprzejmie donosi na kolegów z grupy? no i czy ten wsiok kierownik ze Złotowa czy też pracuje?

Ktoś
@Renia

Oboje pracują

Qmax2000kg

Dział suchy. A więc tak zacznę od + pracy w dino. - Dość dobre zarobki jak na Polskę. Jak wyrabiasz akord to 4000 zł i w górę, zależy kto ile wyrobi i ile czasu był w pracy. A teraz minusy. - Akord sprawia ze ludzie są zawistni i jeden drugiemu patrzy na ręce, kto jaki nośnik dostał albo jakie zlecenie, wyglada to trochę jak wyścig szczurów a kierownictwo tylko to nakręca wywieszają listy kto ile ma zrobione kartonów czy palet i który jest na liście. Dużo jest z tego powodu zgrzytów i nieprzyjemnej presji. Aby wyrobić ten próg za który płaca trzeba sie niezłe wprawić i nadźwigać, jest to ciężka praca. -Kierownictwo w większości przypadków nie traktuje cie serio, malo co mozna załatwić a duzo tez jest kłamania z ich stronny ze ty musisz przyjść 7-10-15 dzień z rzędu bo okienka są odwołane, a tak naprawdę jak pracuje tu prawie 2 lata to one cały czas sa odwołane ale jak nie przyjdziesz to sie nic nie dzieje. Ogólnie jak macie możliwość to szukajcie czegoś lepszego.

Ktoś

Przyjęcia się spłakały, kompletacja jakoś zawsze w święta pracuje. Do roboty nieroby z przyjęć

@Ktoś

Ale my nie jesteśmy kompletacja (usunięte przez administratora) żeby w święta i weekendy pracować. Wybrałeś taki dział to pracuj.

@Ktoś

I druga sprawa to Wy jesteście nierobami skoro potrzebujecie wiecznie ludzi z innych działów... bo siedzicie na zwolnieniach. Jakoś na przyjęciach praca idzie normalnie i nie potrzebują pomocy na okrągło jak wy na komplecie...wiec utkaj pajacu i wez się do pracy a nie głupoty wypisujesz.

Ludzie czytajcie kodeks pracy i walczcie o swoje bo będziecie (usunięte przez administratora) Pracujecie za najniższą krajową sześć dni w tygodniu,zmieniają wam grafik z dnia na dzień jakby nikt nie miał swojego życia (zmiana co najmniej 7dni wcześniej Kodeks Pracy). Dostajecie ochłapy a firma bije rekordy zysków. Traktują was jak (usunięte przez administratora) a siedzicie cicho .Sprawdzajcie wszystko w kodeksie pracy. Mówcie głośno co myslicie i walczcie chociaż o swój honor i szacunek.

J23

To prawda .Jeśli ludzie dzięki którym ta firma funkcjonuje nie zaczną siebie samych szanować to nic się tam nie zmieni.To oni stanowią fundament i jeśli nie będą sobie zdawać z tego sprawy będą pomiatani,bo sobie na to pozwalają.Wiekszosc tej załogi nie widziała kodeksu pracy na oczy,nie znają swoich praw ,więc nic dziwnego że są traktowani jak (usunięte przez administratora)

Bzyk

Kodeks pracy jest jak konstytucja świętość a ta hybryda regulamin wymyślony do wc

A co sądzicie o byłym kierowniku jednym z 3, Arku M?

Normalny byl.

Miron

Był spoko? Ja sądzę inaczej, ale spoko.

Piko
@Miron

Gościa już dawno nie ma... Po co te wspominki?

@Piko

Ja o nim nic złego nie powiem. A właściwie co sądzicie?

Piko dlaczego nierób?

Mała

Witam . Chciała bym podjąć pracę na magazynie Dino Jastrowie . Posiadam uprawnienia na wózki widłowe i magazynier z obsługą komputera. Czy może ktoś mi coś więcej powiedzieć na ten temat? Jako dział najlepszy by był .

@Mała

Nie idź tą drogą, szukaj innej firmy, a nie pchaj się do tego (usunięte przez administratora) gdzie praca przypomina fabułę Gry o Tron.

CoNiecoWiem
@Mała

Mroznia... Praca gwarantowana az do emerytury...

Dzień dobry Mam pytanko jak to wygląda z przyjęciami do biura ,czy dostają się tylko znajomi już pracujących ? Składałam kiedyś papiery i nawet nikt nie zaprosił mnie na rozmowę pomimo że miałam kwalifikacje i staż pracy ,jak to wygląda wewnątrz ?

pracuś

Od jakiegoś czasu przyjmują tylko (usunięte przez administratora), im masz większe kwalifikację, wiedzę i umiejętności tym mniejsze szanse na zatrudnienie. Kto był bardziej rokujący, lub wiedział na czym polega praca magazynu zwolnił się dobrowolnie lub usilnie pozbyła się ich góra... W biurach mają pracować tylko maszyny o zamkniętych głowach aby nie mieli swojego zdania , podporządkowywali się kierownictwu i pozwalali na to karygodne zarządzanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Dino magazyn Jastrowie - Jastrowie

• Jak się pracuje w Dino magazyn Jastrowie?

Zobacz opinie na temat firmy Dino magazyn Jastrowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino magazyn Jastrowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 16 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 53 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino magazyn Jastrowie?

Kandydaci do pracy w Dino magazyn Jastrowie napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino magazyn Jastrowie