Opinie o Dino magazyn Jastrowie w Jastrowie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dino magazyn Jastrowie. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino magazyn Jastrowie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino magazyn Jastrowie w Jastrowie

Obecny pracownik

Na wydaniach nie ma co narzekać. Jak popracujesz na nocnej zmianie to 3 - 4 godzinie jesteś już senny i dymany. Musisz na przerwie wypić kawę mocną. Także radze ci to. Popracujesz trochę zrozumiesz

Obecny

Praca na suchym na wydaniach jest jakos ok. Na początku wyciągniesz 3 kola.

Haha
@Obecny

No praca jest ok .... na wydaniach robisz każdy dział . Ustawiasz suchy , ładujesz suchy, ustawiasz świeży , ładujesz świeży , masz taki grafik do (usunięte przez administratora) ze po roku pracy nie będziesz mógł normalnie spać ! , grafik nocka dniówka nocka popołudnie , jeżeli 3 koła dla Ciebie za taka prace jest dużo to sory... masz 3 niedziele W miesiącu pracujące , dodatek w tym nocny już ... Jak chcesz zarobić więcej to rób po 12 godzin ???????? Zero różnicy czy załadujesz 30 samochodów czy 5 , wyplata i tak jest taka sama albo i mniejsza bo ci z biura wpiszą blędy o których nawet nie będziesz widział ...3 tys to teraz za płotem zarobisz pracując na 2 zmiany i przede wszystkim niedziele wolne

Były Kierowca

Hej chciałem podzielić się z wami moja przygodą w dino Jastrowie z punktu widzenia kierowcy. Jeśli ktoś ma zamiar tam pracować musisz do ich paczki albo będą robili ci pod górke zaczne od tego że czasami załadunki trwaja po 3 godziny a obok kogos mogą regularnie ładować po około 40-50minut Nie wpisują kodów na komory a jeśli się upomnisz z wielkiej łaski ci je wpiszą i jeszcze będą mówić że jesteś problemowy Biuro trzyma się z magazynierem mogą wstawiać ci zniszczone palety a kierowca najlepiej żeby się nie udzielał bo będziesz "problemowy" tylko potem to Kierowca ponosi odpowiedzialność tak samo jak układaniem palet na początku magazynier wstawił mi zepsutą palete chociaż prosiłem go o to żeby jej nie wstawiał a on odmówił bo już miał ją zeskanowaną nastepnie mscil sie na mnie i układał sklepy nie pokolei gdzie musiałem zmieniac cała trase od logistyki i jeszcze na koniec przewoznikowi bedą grozili karami za spoznienia. Nalezy tez uwazac na sklepie na tzn Panie bo moga napisac na was email ze je nawyzwaliscie bo miały zły dzień zawiść i nienawiść na każdym kroku DINO Jastrowie to banda dzieci prowadzące ciche wojna manipulacyjna w której nowy pracownik jest na przegranej pozycji. Nie polecam chociaż chwile było mi żal teraz już ide pracowac do niemca za 2 razy większe pieniądze.

Jaki jest wkład kierownictwa Dino magazyn Jastrowie w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Tyskie

Żaden terroryzują nas

Mały dźon

Powiem tak liluz liże lizusa jak donosisz jesteś wygrany Niemiec wygrał ale oliwa sprawiedliwa i na wierzch wypływa trochę czasu może wszyscy się obudzą

Ruda

Rzaden wkład. A jeszcze lepiej że później robią Ci pod górkę. Wszystko wypływa na zewnątrz ba twoja nie korzyść

Żowdzionka

Niech zaczną słuchać pracowników tych co uczciwie pracują ni e kablarzy i lizusów tam nigdy dobrze nie będzie albo niech zwolnią i zmienią kierownictwo

Nietolerancja

Nie traktują ludzi na równi nie i jeszcze raz nie kogo chcą widzą kogo nie chcą przymrużają oko pracuję już trochę i widzę co się dzieje ktoś uczciwie pracuje jest małoważny popełnia jakiś bł@d wylatuje z gry a drugi popełnia te sama błędy pracuje dalej jedni pal@ wychodzą z miotłami przymrużając na to oko drugi się kamufluje jest niby zaznaczam złapany niby wylatuje zgry jest alkoholik psychicznie chory i narkoman??? Kierowniczko obódź się tam lesery obiboki nieroby i filozofowie judasze kablarze utrzymują się a cała reszta wypada z gry jak tak można kierowniczko obudż się proszę obudź się

Czubo
@Żowdzionka

Dokładnie tak niech zaczną słuchać uczciwych prą owników niema tam sprawiedliwości

Czubo

Mają swoich wybranków którym wszystko można a cała reszta która im nie odpowiada zostaje wykluczona z gry tam niema sprawiedliwości niema równości nie traktują pracowników na równi szczególnie na wypakowaniach tzw.

Magazynier

Pani bardzo uprzejma uśmiechnięta widać było że uśmiech szczery. Powiedziała na czym polega praca. Dokładnie wyjaśniła składowe wynagrodzenia że dostanę 2500 brutto podstawy + 500 brutto frekwencjnej premium+ uznaniowa premia. Że nagrodziny są wypłacane co trzy miesiące ( o ile dobrze pamiętam). Grunt że powiedziała wszystko i faktycznie po zatruieniu też tak się okazało. Natomiast podejście kierowników nie jest fajne, źle traktują ludzi. Ale sama rozmowa była bardzo fajna.

Było ale proste np. o przebieg zatrudnienia. Dopytywanie o różne kwestie

Mario

Trzeba mieć uprawnienie na wózek widłowy lub na platformę jak nie to ja chętny na magazyn.potrzebuja ludzi.jakie zarobki

Kierowca Trucka

Warunki w Dino są jakie są. Czasem jest lepiej, a czasem gorzej. Kierownictwo pokazuje, że ma władzę, a raczej wydaje im się, że ją mają. Tak jak Pani kierownik ze zwrotow, która myśli, że kierowcy się jej boją i nie ma za grosz kultury. Ta kobieta to poprostu (usunięte przez administratora) i wodorosty. Natomiast na suchym czy świeżym nie ma jakichkolwiek problemów chyba, że zapomni się butów z ochraniaczami. Minusem jest również to, że wymaga się od kierowcy ustawiania lodówek izo oraz rolek na miejsce, powinni być do tego zatrudnieni pracownicy oraz załadunek powinien odbywać się pod jedną rampą, a jeździ się czasami do trzech. Jest jak jest ale mogłoby być lepiej.

@Kierowca Trucka

Z tymi zwrotami to wiem jak jest każdy zrzuca jak najszybciej wiem bo odbierałem nie liczni kierowcy tak robią reszta byle zrzucić wcale si6nie dziwię im też się śpieszy

Operator

Hej. Jak wygląda praca operatora wysokiego składu na magazynie w lobzie?

Obecny M.

niestety. Na magazynie suchym kierownictwo rozbija czyjesz związki bo zabierają wolne dni. Oni z magazynierów mają rodzinę i dzieci. W weekendy już nigdy nie spędzimy cxasu. Musieliśmy już zakończyć związek. Zostanie powiadomiona inspekcja pracy

@Obecny M.

Witam, tyle macie roboty,to po co ludzie z Jastrowie przyjeżdżają do Łobza do pracy skoro my sami nie mamy co robić, a jak macie tyle pracy to czego ludzi z Łobza w delegację nie wysyłają do was do pomocy nie rozumiem, a z Jastrowie przyjeżdżają żeby sobie odpocząć obiboki.

Kierowca

Witam czy może się ktoś wypowiedzieć jak wygląda praca kierowcy dla dino Łobez? Przez firmę Euro Finannce ?

Obecny pracownik

Usunąć dwa ostatnie nowe wpisy w gowork o magazynie dino w jastrowiu. Nie pisać (usunięte przez administratora)

Były magazynier

Niedziela na 14 stą do pracy. Zero weekendu. Nawet cala rodzina jest szokowana. Zero spędzenia czasu, rozwody spowodu pracocholizmu. Magazyn Dino w suchym to więzienie.

obecny magazynier

Na wydaniu na dziale suchym nie życzę sobie gnębienia i wulgaryzmu. Przykro na to patrzeć Pomòżcie.

Jako
@obecny magazynier

Trzeba opisywać działania kierowników niech ludzie wiedzą co się dzieje Może ktoś pujdzie po rozum do głowy iż tym skończy (usunięte przez administratora) z suchego mistrzowie dwa tygodnie kompletują gdzie normę robią a drugie dwa tygodnie jeżdżą na wydaniachkasa idzie tragedia potem się szczycą jacy to pracownicy a niech robią normalnie zobaczymy ile wytrzymają.

Magazynier
@obecny magazynier

W Dino dobrze to już było. Jak byli poprzedni kierownicy Ci dwa lata temu. Teraz to zero profesjonalizmu. Serio zero kultury, beznadziejne podejście, profesjonalizm jak w magazynie 30 lat temu.

Obecny

W tym dyżym magazynie pod firmą precon (Jastrobet) jest tragedia. W Niedzielę druga zmiana od 14:00 jest niezgodnym rozkładem pracy zamiast 40 godzin tygodniowo tak jak jest na piśmie w umowie o pracę w warunkòw zatrudnienia. Zero prywatności osobistej np wyjazdy wakacyjne np. Nad morze, do zarezerwowanej hoteli po przez Booking.com. czy obowiązki domowe lub inne sprawy osobiste. Niech inspekcja pracy za to się weźmie. I odrazu telewizja polsatu interwencja przyjedzie. Wykończyć się można. Bezpodstawnie zwolnienia. wystarczy tylko 10 minut postoju to pożegnasz się z pracą. Dino to najgorsza sieć. Drogie żeczy w marketach.

Ktoś
@Obecny

Robić ci się nie chce.lenie tylko się zala

@Obecny

Zeczy może i drugie ????ale za to rzeczy są cenowo ok w marketach. Nasuwa się pytanie co mają ceny produktów w marketach do pracy na magazynie?

Mateusz

Cześć ile wam wychodzi na rękę?Mam dojeżdżać parę kilometrów i nie wiem czy się opłaca.Ogolnie jak atmosfera w pracy? Pozdrawiam

Ktoś odpowie?

Ktossss
@Mateusz

Jak będziesz chciał pracować to zarobisz i to nie mało. Ale jeśli przyjdziesz by spędzić 8 godzin to lepiej idź do preconu

@Ktossss

Spokojnie.Chce pracować dlatego pytam.Mam 30 km w jedną stronę i nie wiem czy mi się będzie opłacało.Pani rekruter powiedziała że od 3000 do 4000 zarobię.To prawda? Może podasz jakieś konkretne liczby. Pytam bo na paliwo będę wydawał ponad 600-700 zł

Ktosss

Na kompletacji więcej będziesz miał gdzieś ok. 6 kola

@Ktosss

Za akord?Ile trzeba pików robić?Sorry że tak wypytuje..Mam zacząć pracę na wózku wysokiego składowania

Wielka łysa głowa
@Mateusz

Umowa najnizsza krajowa plus premia 500...no i tyrasz do bolu....nadgodziny weekendy.jak masz rodzine dziewczyne czy tam faceta....to pozegnaj sie z nimi.zarobisz kase ale czasu wolnego to ty miec nie bedziesz.zrob sobie zdjecie przed podjeciem pracy....i po np.3 miesiacach i zobacz jak wygladasz. Normalnie po 200 jak nie lepiej godzin w miesiacu.a jak bedziesz szczekal to 500 zl z wyplaty ci zabiorą.Dlatego ludzie niechca tam pracować...same konusy z wioch tam robia

Benkart
@Ktosss

6 kół we wróblach

@Wielka łysa głowa

Co za bzdury

Baobabaab

Jakie bzdury. 100% sama prawda. (usunięte przez administratora) magazyn

Były

Dino może grozić wkròtce strajkiem. Nigdy tego nie zapomnę.

Warka

W Dino łamane są prawa pracownicze wyzysk na całego pip się kłania zabieranie dni wolnych z jakiej racji pracowanie ponad siły (usunięte przez administratora).

nick
@Warka

Nie tylko w Dino są łamane prawa pracownika. Zapraszam do innej firmy, tam gdzie ja pracuje też nie przestrzega się przepisów. Możesz złożyć skargę do Państwowej Inspekcji Pracy. Skargę można złożyć przez e-skarga. PIP nie może ujawnić pracodawcy kto złożył skargę musisz sobie to zastrzec w formularzu. Obejmują ich wtedy przepisy o RODO o nie ujawnianiu danych.

Faja z makaronem na uszach

Fenks dzięki za takiego się uważam

Maja

Właśnie jestem po nocce z niedzieli na poniedziałek. Ludzie z Łobza i z Kroroszyna ( gdzie szerzy się wirus ) mają na wszystko wywalone. Na papierosa na 12-tce tylko ich widać . Jeden gość gdy się dowiedział że są ludki z Krotoszyna opuścił biegiem zakład. Dino dla kasy ryzykuje ściągając ludzi niby do pomocy. Co się dzieje w Krotoszynie skoro oni są u nss? Zamknięty magazyn z powodu...?

Ktosss

Ilu ich przyjechało???

@Maja

Ale wy jesteście (usunięte przez administratora) magazyn w Krotoszynie zamknięty ???????????? dobre Może poprostu ktoś się nie wyrabia bze swoją robotą. A na fajki niby Jastrowicy nie chodzą?

Nicko
@Jastrowiak 2

Każdy normalny zakład nie ryzykować by transferów pracowniczych dla zysków. Tu ewidentnie brak wyobraźni kogoś kto podjął taka decyzję żeby to wsparcie wysłać a to pewnie Robert p. Jak można wysyłać ludzi do pomocy do innych magazynów z miejscowości gdzie jest ognisko choroby. Naprawdę trzeba trochę pomyśleć........

Domi
@Maja

Hahahaha Krotoszyn musi do was przyjeżdżać jak i do każdego innego magazynu bo się nie wyrabiacie ludzie z Krotoszyna musza (usunięte przez administratora) a w z nóżki na nóżkę to się nazywa wsparcie xd

augustyniak

czego wy sie boicie ? wirusa ? Nie ma wirusa . sprawdzają posłuszenstwo spoleczenstwa a obrazki z tv to obrazki grypy ktora była jest i zawsze bedzie a za szczepionke kazdy kretyn zapłaci bo panstwo do tego zmusi . Ja wole zaplacic kare niz sie szczepic na cos czego nie ma

jastrowiak

W magazynie jastrowskim totalny chaos jeśli chodzi o planowanie, wygląda jakby tam nikt nad niczym nie panował. O dzień urlopu musisz błagać ,,na kolanach'' (weźmiesz ,,na żądanie'' premia z głowy). Zmuszają do pracy w dni wolne (sobota, niedziela) bo jak nie to premia z głowy. Z wypłatami kręcą ,,jak żyd Księżycem'', praca za wolne dni (sobota, niedziela) oddzielna lista obecności, za te dni pracy płacone w postaci premii a nie za konkretne godziny, na liście płac nie wiadomo konkretnie za co co jest płacone (w bałaganie najprościej zrobić przekręt). Pora by PIP za to się zabrał.

Olo

Kłamiesz.

@jastrowiak

A od kiedy w Dino niedzielę jest wolna?

Qwe
@jastrowiak

Osobne listy to chyba niezgodne z PP

Tadek
@jastrowiak

W magazynie Dino niedziela nie jest dniem wolnym od pracy i jest to legalne ( zapraszam do analizy kodeksu pracy) Zastanawia mnie Fakt gdzie dają pieniądze za nic... tylko MOPS wchodzi w grę. Normalnie jest to że jak ktoś pracuje dobrze to dobrze zarabia. Najlepiej mieć (usunięte przez administratora) mniemaniem o sobie i tylko zadać i nic wzamian nie dawać.

@Olo

nie klamie

szkodaslow
@jastrowiak

pracowalem w tym magazynie prawie 2 tygodnie. wczoraj zwolnilem sie z pracy kilka godzin wczesniej z powodu bólu pleców. dzis stawilem sie do pracy normalnie na godz 16. na przerwe zszedlem dopiero o 20 i to byla 1 przerwa. dostalem sms ze zostawilem auto na swiatlach. wiec szybko wyszedlem z magazynu i na portiernie zgasnic zapalone swiatla. najpierw pani ochroniarz nie chciala mnie wypuscic zebym tylko zgasil glupie swiatla w aucie a potem jeszcze zadzwonila do kierownika z tym. moj blad ze probowalem ja oklamac ze wypadla mi przepustka. kierownik zapytal sie mnie czy czytalem regulamin. odpowiedzialem szczerze ze nie, tylko podpisywalem. stwierdzil ze dla niego takie opuszczanie miejsca pracy bez wiedzy kierownikow kwalifikuje sie do dyscyplinarki. dal mi do wyboru. dobrowolne wypowiedzenie lub dyscyplinarka. moj wybor byl oczywisty. kierownik (dzial suchy) nie dal sie namowic na rzadna kare itp. kody na polkach nie zgadzaja sie z artykulami oraz czesto jest tak ze dana paleta stoi poprostu gdzie indziej najlepszym przykladem jest mroznia. ogolnie nie moge narzekac na prace w tym zakladzie bo nawet mi sie podobalo ale to co sie wlasnie stalo przechodzi ludzkie pojęcie. dobra kazdy popelnia bledy ale czy nie zasluguje sie na druga szanse ? ogolnie jak czlowiek przywyknie to nie pracuje sie tak zle ale uwazajcie zebyscie nie zostawili auta na swiatlach szczegolnie kiedy pracujecie do 24. a jezeli wam sie to zdarzy to proponuje poinformowac kierownika zmiany bo w przeciwnym razie i wy mozecie zostac zwolnieni.

No tak
@szkodaslow

Ale napisz całą prawdę. Dzień poprzedzający jest ciekawszy. Tamta akcja była lepsza niż okłamanie ochrony.

Ula
@Tadek

Można pracować max. 3niedziele z rzędu. Czwarta wolna!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Dino magazyn Jastrowie - Jastrowie

• Jak się pracuje w Dino magazyn Jastrowie?

Zobacz opinie na temat firmy Dino magazyn Jastrowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 146.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino magazyn Jastrowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 16 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 53 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino magazyn Jastrowie?

Kandydaci do pracy w Dino magazyn Jastrowie napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino magazyn Jastrowie