Opinie o Dino magazyn Jastrowie w Jastrowie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dino magazyn Jastrowie. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino magazyn Jastrowie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino magazyn Jastrowie w Jastrowie

nowy

u nas tez otwieraja swoj magazyn,dlatego zastanawiałem czy nie wrucic teraz zarabia tylko 1800e

Junior

Haos ludzie uciekają od kąd nowy kierownik wymysla kary i zabiera bezprawnie ciężko zarobione pieniądze dino wyzyskuje i represjonuje

Olo
@Junior

Pierwsze słyszę o karach. Klamiesz

Senior
@Junior

skoro pracownik nie wykonuje należycie powierzonej mu pracy, np. na kompletacji zeruje bądź kompletuje niewłaściwy produkt i kontrola to wykaże, to nie dziw się, że dostaje ktoś karę. magazyn na tym traci to obciąża później częścią straty pracownika.

@Senior

Widać że jesteś nowy i nie ogarnięty! Chciałeś się wykazać czy co??? Od zeszłego roku weszło w magazynie prawo że pracownik ma przywileje jeżeli nie ma towaru na miejscu zbiórki to zeruje nie wazne ze stoii obok ! Chyba nie jestes na bieżącą

@Olo

Jak (usunięte przez administratora) lirzesz to pierwszy raz!

Antoś
@Ruda

To był wymysł pana Ł.A. żeby się wydajnością wykazać. Działanie na sxkodę firmy..? No ale już go docenili.

Yyyyy
@Antoś

Ten pan pewnie gdzieś pracuje już w dużo lepszej firmie nisz nasze (usunięte przez administratora) Dino i jeżeli wie co się dzieje w Dino to śmieje się z tego. Jedyny mądry gość w tym całym towazystwuie.

Senior
@Ruda

to było dawno i nieprawda. jeżeli artykułu nie ma na miejscu zbiórki to pracownik ma obowiązek zadzwonić do biura KZ i tam dostanie informację czy może wyzerować czy towar zostanie dowieziony.pracuję tutaj wystarczająco długo i wiem jakie są zasady, i za co pracownik części mag. suchego, może być ukarany

Seniooor
@Senior

To jak możesz być ukarany jeżeli nie zadzwonisz? Takie podejście firmy różni właśnie garażówke od poważnego dojrzałego procesu

Marika

Nie narzekam. Zmiany w naliczaniu nastąpiły. Można naprawdę dobrze zarobić. Atmosfera ok.

Ula
@Marika

Pracuję w magazynie od samego początku i żal patrzeć w jakim kierunku to wszystko zmierza. Atmosfera była ok, teraz patrząc na kierowników zmian jacy są zestresowani i sfrustrowani to robić się nie chce!!!! Szkoda młodych ludzi !!!

Jast
@Ula

Popieram P.Ulu ja także pracuje już dłuższy czas. Teraz to jest tragedia i te wypadki już w jednym miesiącu 3 osoby. Tylko bata brakuje.

nn
@Marika

To ciekawe jakie stawki macie ze można w Jastrowiu dobrze zarobić bo jak narazie w Krotoszynie to wychodzi się gorzej i wydajność magazynu spada od lipca.

milena
@Ula

dlaczego kierownicy zmian są sfrustrowani? ja na swojej zmianie nie zauważyłam.

@nn

A u was w Krotoszynie ile płacą? Dajmy na to pełny miesiąc plus nadgodziny? Może zjednoczmy się na forum i porozmawiajmy o tym. Nas robili jest więcej nie zakrzyczą nas wszystkich

R
@Ktoś

2800-3200 netto na wydaniach...jak nie jestes w tzw team....to kierownik moze zapomniec ci np premii dac czy wogole zapomniec....żenada gosc. Tero na wysokim luz.hajs sie zgadza

Kanibal

Praca na oiw jest ok dobra kasa ale te dwie panie pseudo kierowniczki to porażka mobbing nepotyzm a do tego kłamią .Ludzi którzy cieszko pracują maj za nic sieją sztuczne konflikty .porazka

Magazynier

Pani bardzo uprzejma uśmiechnięta widać było że uśmiech szczery. Powiedziała na czym polega praca. Dokładnie wyjaśniła składowe wynagrodzenia że dostanę 2500 brutto podstawy + 500 brutto frekwencjnej premium+ uznaniowa premia. Że nagrodziny są wypłacane co trzy miesiące ( o ile dobrze pamiętam). Grunt że powiedziała wszystko i faktycznie po zatruieniu też tak się okazało. Natomiast podejście kierowników nie jest fajne, źle traktują ludzi. Ale sama rozmowa była bardzo fajna.

Było ale proste np. o przebieg zatrudnienia. Dopytywanie o różne kwestie

Ruda

Zajmijcie się ludźmi na załadunku. Bo doworzony towar nie zgadza się w sklepie! A my mamy za to płacić

@Ruda

Jak się nie zgadza,to nie przyjmuje towaru. A jeśli są błędy w paletach to problem kompletacji. Na potwierdzeniach są niki gdzie można łatwo dotrzeć do winowajcy

Kończy mi się umowa mam na nich (usunięte przez administratora)

KandydatLO

Dzień dobry Państwu, czy ktoś z tutaj obecnych mógłby mi wyjawił zarobki zastępcy kierownika zmiany na magazynie? Podczas rozmowy o pracę zbyt wiele się nie dowiedziałem na ten temat. Skrzętnie temat był omijany. Pozdrawiam.

@KandydatLO

Na cuda nie licz, jak zmieścisz się się w granicach 3300 to be dobrze.

KandydatLO
@Ktoś

Brutto? Czy na rękę? I tak swoją drogą. Niewdzieczna praca?

@KandydatLO

Bo na mojej rozmowie pani wyraźnie powiedziała że o zarobkach zgodnie z wytycznymi firmy nie może mówić. Tylko na magaziera może powiedziec.

Gość 12678
@KandydatLO

To szukają z- cy kierownika zamiany....to chyba dawno byłeś na tej rozmowie ????????

Jolanta
@Ktoś

Właśnie - dobrze byłoby, jakbyś doprecyzował, czy jest to kwota brutto czy już netto. Jeśli netto - no to już naprawdę nieźle. Ale trzeba też jednocześnie pamiętać, że zarobki to kwestia indywidualna. A co z pakietem socjalnym? Co wchodzi w jego skład?

Prezes
@KandydatLO

(usunięte przez administratora)przestań fantazjowac... Nadajesz się do włazenia w tylek... Pozdrawiam.

@Jolanta

Tak pełny pakiet. Wczasy pod gruszą,premia świąteczna. Bilety do kina i na basen. Paczki dla dzieci

@Tadek

No to jak rekrutuja a na rozmowie nie mówią o zarobkach? To dziwne.

Maja

Ten cały rafał to niezły bencwał. Śmieje się nawet z rzeczy które nie są śmieszne a sam śmiech brzmi jakby się dusił.

Brunooo

O jakim Rafale piszecie?

Oiw
@Maja

Potulić to lubi ten co dojeżdża, jak potulił na oiw to jest nowy koordynator. He he he i to jaki!!!! Śmiech na sali.

@Oiw

Zauważyłem że zawsze atakowane są osoby, które być nie powinny xd przynajmniej nie jest nic po rodzinie. A osoba wyżej do której odnoszę ten komentarz ma jak zwykle najwięcej do powiedzenia. W internecie nie da się nic ukryc, nawet pod nickiem ???? pozdrawiam Cie '' Maja''????

@Maja

Rafał trzyma porządek. A gdy go niema każdy z kierowników na wydaniach robi co chce,zwłaszcza tam gdzie jest Adam. Dawny lider. Na jego zmianie kierowcy sami sobie lądują,bo wózkowi czasu nie mają.

układacz
@Oiw

teraz przez magazyn idzie bardzo często z takimi młodymi dwiema i się chichocząc do siebie zaraz będa jakieś dwie nowe kierowniczki dramat z tą firmą

nick carter
@Maja

to prawda,może coś mu w przełyku zostało;) taka cebula;)

Ss

Dopiero wszystkim wyleci..:

ojciec

praca w dino jest ok tylko zarobki nedza jak na system trzy zmianowy niedziele i czasem soboty 2,6 tys 2,7 tys

Adolf

Dino Polska magazyn na sezon przyjmują nowych ludzi a po sezonie zwalniają frajerów i na następny sezon następnych i co w sumie nic złego tylko złote góry obiecują umowy dają na rok a nie na czas sezonu a potem pomawiają to co było złe to twoja wina a co się udało to ich zasługa , najlepsze jest to że stara ekipa kolesi w czasie sezonu nic nie robi bo po co przecież ich tak nie zwolnią a po sezonie jak nie ma roboty to wyrywają ci ją z dłoni , oczywiście jest tez pomawianie i oczerniania oraz sabotaż podkładają świnie specjalnie żebyś się na tym przejechał Najgorsza jest Daria z biura magazynu o wszystko pomawia jeździ nawet w okolice twojego domu i się żuli wypytuje o ciebie żeby ci dowalić ogólnie jak mało mają haków na ciebie żeby cię wywalić po sezonie zaczynają się pomówienia że ćpasz że jesteś pedałem zażartujesz coś to zrobią z tego aferę i wszytko przekręcą , i oczywiście jest też Rafał zboczeniec który molestuje kobiety , a że jest zatrudniony bardzo długo to zna wszystkich i nic nie robi tylko donosi na kolegów i to jakieś wymyślone historie a wszyscy mu wierzą bo jak pracownik z takim stażem mógłby kłamać w ten sposób wykańczają wszystkich i w dino pracuje tylko rodzina i znajomi , nie ważne jak pracujesz czy źle czy dobrze na sam koniec zrobią z ciebie pedofila bo koleżanek za (usunięte przez administratora) nie łapiesz i rafał doniesie na ciebie że jesteś taki a oni mu uwierzą

benek
@Adolf

też słyszałem o tym Rafale,że lubi np po główce pogłaskać ;) czy tam przytulić...ale na szczęście nie jestem kobietą xd

TO jakas pomylka kierownicy to debile

harry
@Kasia

kierowniczki też????

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Dino magazyn Jastrowie?

spasiva

umowa o pracę na rok,2500 brutto.po roku kolejna też 2500 brutto

No

Owszem ależ tak

Inka

Gdzie obecnie są wakaty?

Gość 12678
@Inka

Zadzwoń to ci powiedzą, a nie tu takie pytanie zadajesz.

Prawda

Agata

O co chodzi z tym kierownikiem z wydań, że znowu 5 pracowników odchodzi? Ktoś wogole wie co tam się dzieje?

@Agata

Kierownik jest ok. Tylko odchodzący nie byli obowiązkowi

Agata
@Ktoś

Naprawdę? To dlaczego dwie osoby pracują tak samo godzin plus sobota... I jeden bierze 3400 a drugi 3900 wyplaty? Taki w porządku a ludzie uciekają czyżby wszyscy pracownicy byli niedobrzy a ten idealny? Sprawdzmy w kadrach ile osób w ciągu np 4 miesiecy uciekło z wydań... Gdyby wszystko bylo takie idealne to nikt by takiej pracy nie zostawiał.

Misia

Podobno teraz za nadgodziny płacą 12zl. A gadali, że 30 czy nawet 40.... Ogolnie sorry... Zarobisz więcej... Bo nadgodziny, ale w każdej innej firmie tez zarobisz z nadgodzinami... Wybór należy do ciebie (zapomnij o urlopie w tym okresie)

@Misia

Idź do innej firmy!!!

Nie. Nową hale postawili ;) brakuje miejsca. A trzeba czekać około roku ;) nie tak jak... hmm u innych

Kłamią na rozmowie kwalifikacyjnej że zarobisz dużo A jest najniższa krajowa nie polecam

@Gość

Gościu sama podstawa jest wyższa niż najniższa krajowa. Może nie przepracowałeś pełnego miesiąca?

Mariola
@Tadek

2500brutto na umowach daja.... Wielkie mi halo.

@Gość

Zarobisz dużo, bo nigdy nie przepracujesz normy godzin tylko zawsze więcej, i nigdy niema miesiaca bez nadgodzin, a jeden dzień wolnego w miesiacu weźmiesz i 500 zl netto mniej do wyplaty.

Endru

Kto kłamie.... Olka kłamie

@Gość

Jaka najniższa krajowa. Serio takie z was tepaki podstawą jest nawet wyszła. A że jesteś leń i nie robisz to Twoja sprawa P.S określenie można nie znaczy że coś dostaniesz. Możesz a nie musisz. Gdzie w Jastrowiu zarobisz 3 tyś na rękę i do tego umowa o pracę. Bez kręcenia. Ludzie bądźcie obiektywni

Anks
@Mariola

A co to jest mało2500 butto ? Fakt że jak masz dużo dzieci to więcej kasy dostaniesz z Państwa. I to właśnie do tego doprowadziła aktualna władza. Kurde dobra zmiana. A ludzie chcieli by tylko kasę i nic nie robić.

Anks
@Michał

A to ciekawe bo ja m premię 500 brutto.

Zostaw merytoryczną opinię o Dino magazyn Jastrowie - Jastrowie

• Jak się pracuje w Dino magazyn Jastrowie?

Zobacz opinie na temat firmy Dino magazyn Jastrowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 147.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino magazyn Jastrowie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 110, z czego 16 to opinie pozytywne, 41 to opinie negatywne, a 53 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino magazyn Jastrowie?

Kandydaci do pracy w Dino magazyn Jastrowie napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino magazyn Jastrowie