Opinie o KFC Kalisz Amber w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KFC Kalisz Amber. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KFC Kalisz Amber o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KFC Kalisz Amber w Kalisz

Jan Nowy wpis

Tam musi byc zmiana albo menagera abo obsługi a jak nie to piszcie czas oczekiwania godz i wtedy się zamówi gdzie indziej a nie jedna firma żarcie ok ale obsługa do niczego ludzie co tam pracują nie mają sił za teydnijcie wiecej osób a nie na nich jechać oni są pełni sił

odradzam! Nowy wpis

Zabieranie kasy pracownikom za byle co. Oferowane posiłki pracownicze, za które sam musisz zapłacić. Grafik pracowniczy dostosowany do indywidualnych potrzeb. Haha! Chyba tylko i wyłącznie potrzeb szefostwa. Własny samochód, bo za służbowy zabierali kasę z wypłaty za użytkowanie. Zwalnianie dobrych pracowników, bo kierowniczka miała taki kaprys. Odradzam to miejsce jeśli nie chcecie nabawić się nerwicy.

Karol Nowy wpis
@odradzam!

Zaciekawił mnie Twój wpis. W szczególności to co napisałeś o rzekomym zabieraniu pracownikom pieniążków, jak to określiłeś "za byle co". Czy będziesz tak uprzejmy i sprecyzujesz dokładnie tę kwestię? Za co dokładnie pracownicy mieli zabierane środki? No i fajnie by było, gdybyś sprecyzował ten komentarz, którego on stanowiska dotyczy. Zapraszam do aktywnego udziału w dyskusji. Tym samym pomożemy wielu osobom, które rozważają tam prace.

Dlkonczyna

Nie "wolno" mieć nadgodzin. Grafik jest układany tak aby taka sytuacja nie miała miejsca. Czasami zdarza sie mieć nadgodziny ale wtedy jestes zmuszony do przeniesienia ich na następny miesiąc by firma nie musła Ci ich płacić. Gdyby brakło godzin do wyrobienia etatu trzeba pokryć z urlopu.

Szymon Nowy wpis
@Dlkonczyna

Nie wiem Człowieku o jakich czasach Ty piszesz ale ja tam pracuje od ponad 2 lat i każdą nadgodzinę mam wypłacaną tak jak wszyscy. Nigdy nie zdarzyło, się żeby ktoś miał przepisywane jakieś godziny. Tak samo z tymi urlopami co piszesz. Masz niedogodzin to Ci za to płacą. Wypłata zawsze do 10 dnia każdego miesiąca a z reguły 6, 7 już masz na koncie i zgadza się co do grosza. Zarobki nawet ponad 3 tys. Wystarczy jak wszędzie pracować a nie się nad sobą użalać. Ja nie narzekam, moi koledzy z pracy czy koleżanki też nie. Proponuję zapytać o obecne warunki bo chyba nie było Cię tam kilka lat. Pozdrawiam, Szymon

nick

coraz gorzej się pracuje, duża presja, praca ciężka i duża rotacja. Bardzo dużo odejść w ostatnim czasie.

Elżbieta
@nick

@nick Dlaczego tak się dzieje? Wcześniej nie było tej presji, o której wspominasz? Może to przez jakieś ruchy kadrowe? Jestem ciekawa, skąd ta zmiana na gorsze w KFC. Czekam na odpowiedź.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w KFC Kalisz Amber spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Kalisz
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy ЗВАРЮВАЛЬНИК
Projektanci Kariery
nick

Poza tym kilka innych negatywnych opinii ,tzn że jest coś na rzeczy.Napisane tylko zostało jak było a nie jak jest teraz.Prawda zawsze leży po środku,ty wiesz swoje ja swoje i koniec tematu.

mixer

Człowieku żalisz się, że było tak beznadziejnie a pracowałeś tam tyle lat? To chyba świadczy tylko i wyłącznie o Twoim braku inteligencji. Jeśli komuś gdzieś nie pasuje to zmienia pracę bo mamy XXI wiek i młodzi ludzie mogą wybierać w ofertach. Poza tym nie mów, że inni ludzie się nie mogą wypowiedzieć bo pracują tylko kilka miesięcy. Każdy się wypowiedzieć może bo mamy wolność słowa. Ja pracuje tam od roku i każdemu mogę polecić tą firmę. Pracuje na pół etatu ponieważ studiuje i koliduje to z pełną dyspozycyjnością. Atmosfera jest super i nigdzie takiej się nie znajdzie. Nie ma poróżnienia jeśli chodzi o pracowników a managerów. Wiadomo, że zawsze managerowie będą wymagać bo gdyby była samowolka to ta firma by upadła. Ale nie ma żadnego mobingu, a bardziej bym to nazwał stosunkami koleżeńskimi. Zarobki też nie są najgorsze, bo przy moim 1/2 etetu zazwyczaj dostaję 1200-1400zł (oczywiście wypracowuje troszkę więcej godzin). A jeśli chodzi o awanse to nie żyjemy w średniowieczu i nie ma czegoś takiego "długo pracuje, więc awans się należy". To jest jakieś myślenie średniowieczne. Angażujesz się to awansujesz, wykazujesz się to awansujesz. Odkąd zacząłem tam pracować awansowało już kilka osób (nie wszyscy z najdłuższym stażem), ale były to osoby, które się wykazały a nie siedziały z du.. na stanowisku i z myśleniem "długo pracuje to się należy". Dodam jeszcze, że atmosfera w tej firmie bardzo się zmieniła w ostatnim czasie i to tylko i wyłącznie pozytywnie gdy odeszły osoby, którym za dużo się wydawało, bo to ludzie tworzą atmosferę.

@mixer

Nie masz pojęcia jak pracowało się zanim zacząłeś ty pracować to się nie wypowiadaj,nie znasz sprawy więc się nie udzielaj .

Zostaw merytoryczną opinię o KFC Kalisz Amber - Kalisz

• Jak się pracuje w KFC Kalisz Amber?

Zobacz opinie na temat firmy KFC Kalisz Amber tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

KFC Kalisz Amber