Opinie o Tivron Sp. z o.o. w Cieszyn

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tivron Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tivron Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tivron Sp. z o.o. w Cieszyn

Kashka

Od jakiegoś czasu tam pracuję, zdalnie, obsługuję klientów po Węgiersku. Polecam wszystkim w sytuacjach życiowych, w której szukają pracy zdalnej - ankiety się nnie umywają. Chętnie poszłabym do nich do biura, bo podobno atmosfera super, takze chyba tez moge polecic.

Wazka
@Kashka

Kashka czy nadal tam pracujesz? interesuje mnie praca zdalna - czy wynagrodzenie i premie są takie jak obiecują?

Paulina

@Zainteresowana językiem rumuńskim, może skontaktuj się bezpośrednio z Tivron Sp. z o.o. w tej sprawie? Z pewnością dostaniesz rzetelną odpowiedź.

Zainteresowana językiem rumuńskim

Aplikowałam na stanowisko "Specjalista ds. obsługi klienta z językiem rumuńskim" dwa miesiące temu. Wtedy do mnie zadzwonili i powiedzieli że zadzwonią do mnie żeby powiedzieć mi, kiedy mam przyjść do pracy. Minęło dwa miesiące i nic. Mam to brać tak, ze zrezygnowali ze współpracą ze mną, czy ten proces rekrutacji trwa tak długo?

lana
@Zainteresowana językiem rumuńskim

Z tego co wiem, to nie ma od dłuższego czasu rekrutacji na rumuński więc to jakaś ściema

romek

oj nie ma sensu się tak chyba zniecheacac @gość cyber przecież nie może tak slepo innym wierzyc uważam ze jak jesteś zainteresowany to trzeba sporbowac

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Tivron Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Sprzedawca CCC Cieszyn
CCC S.A.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Cieszyn
ACTION Poland Sp. z o. o.
Moskal

Polecam! Zwłaszcza dla tych pracujących na rynkach zagranicznych to dobra opcja żeby podszlifować język, bo praca polega na rozmowie z obcojęzycznym klientem.

ed

Firma dramat! Poczawszy od Pani rekruter (ani?) po osobe ktora szkoli, a generalnie sama takiego szkolenia potrzebuje. Brak kompetencji widoczny golym okiem w całej kadrze "managerskiej". Prowizje ściema, umowa smieciowa, ciagle zmiany - ogolny dramat. nie polecam

maly

No tak, właściwie mają tylko takie, bo się w tym specjalizują ;) I płacą za osobę z bdb np hiszpańskim, a nie za telemarketera :D

Ferru

Spodziewałbym się, że tak - to jednak firma zajmujące się obłsugą klienta zagranicznego. Ale skoro w wymaganiach nie ma takiego zapisu, może nie szkodzi spróbować? Firma jest bardzo fajna, więc nie ma się chyba co za duzo zastanawiac

Moria
@Ferru

Oni mają zarówno rynki zagraniczne jak i krajowe projekty.

Mefisto

Na obcych nie ma na co narzekac naprawdę.

Kapral

Ja pracuję w biurze- i faktycznie, nie zamieniłbym. Nie widziałem innego takiego miejsca pracy!

• Jak się pracuje w Tivron Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tivron Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tivron Sp. z o.o.?

Tivron Sp. z o.o.