EUROSPAR

Cieszyn

Opinie o EUROSPAR

lidka
użytkownik zarejestrowany

niestety nie widziałam aktualnych ofert pracy w EUROSPARze @andzia89, nie wiesz przypadkiem czy planują się jakieś nowe rekrutacje? I mam jeszcze jedno bardzo ważne dla mnie pytanie czy masz umowę o pracę ?

andzia89

na dzień dziśiejszy w eurosparze można zarobić około 7,60zł na godzine,nadgodziny ponad dyche,święta niedziele płatne 100%,+ premie od 50zł do 150 nawet więcej, pieniążki zawsze na czas, możliwośc przepracowania 200godzin, zalezy od ciebie,

Kisio

O co chodzi z powyższym komentarzem. Nie rozumiem go? Za każdą pracę dostaje się pieniądze.

przepraszam za tę pracę dostaje się pieniądze więc zwracam honor i przepraszam za bląd :)

Zostaw opinię o EUROSPAR - Cieszyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUROSPAR