Opinie o Tivron Sp. z o.o. w Cieszyn

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Tivron Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tivron Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tivron Sp. z o.o. w Cieszyn

XYZ Nowy wpis

Najgorsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałam! Jeśli się zastanawiasz czy podjąć pracę w firmie (usunięte przez administratora) odradzam z całego serca. Jedynie czego można nabawić się w tej firmie to nerwicy i depresji. Jeśli myślisz że dobrze zarobisz w tej firmie mylisz się. Zostaniesz jeszcze (usunięte przez administratora) na pieniądze ponieważ osoby które ukończyły 26 rok życia i nie ma statusu ucznia czy studenta pracują za mniej niż najniższa krajowa. Do tego dochodzi system premiowy który jest niesprawiedliwy ponieważ na Twój wynik wpływają wszystkie połączenia, nie ważne czy są problemy z systemem, czy klient nie chce wziąć bo poprostu nie ma pieniędzy, czy się rozłączy bo nie ma ochoty rozmawiać. Uwierz, że takich jest najwięcej a dlaczego? Ponieważ sprzedajmy suplementy które w składzie nic nie mają. Możesz sobie teraz odpowiedzieć na pytanie czy jest wgl szansa na wyrobienie premii? Absolutnie nie, zarabiasz tylko na firmę. Od każdej sprzedaży to jeszcze Ty odprowadzasz podatek, a nie firma! Jeśli jakimś cudem uda Ci się zarobić parę groszy, nie ciesz się za szybko bo dzial jakości zajmie się tym, dają pomniejszenia za wszystko po to abyś nic nie dostał albo podepną taka bazę klientów, że cały wynik pójdzie na dół i nie będziesz wstanie go już nadrobić. Reasumując to co mówią na szkoleniu a to co jest w rzeczywistości w żadnym nawet najmniejszym stopniu się nie przekłada. Zachęcają ludzi tym sposobem a później zwalniają albo te osoby same rezygnują. Myślę że wiele już powinno dać do myślenia, że firma znajduje się na Cyprze i nazwa (usunięte przez administratora)jak dla mnie szkoda nerwów i ciszę się, że w końcu uwolniłam się od tego (usunięte przez administratora) Nie pozdrawiam nikogo z tej firmy.

djesbona Nowy wpis
@XYZ

Zgadzam sie, dokladnie tak bylo nawet 4 lata temu.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Tivron Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Natalia Nowy wpis

Z reguły rezygnują sami jak widzą jak są okradani z własnych pieniędzy

ania Nowy wpis

Fajne było biuro w cieszynie, ale już zamknięte

agnieszka.chrapek1@gmail.com

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Tivron Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Elektromonter
Cieszyn
TEKSID IRON POLAND SP. Z O.O.
logo firmy Sprzedawca w Sklepie Mięsnym
Madej Wróbel sp. z o.o.
logo firmy Kasjer - obsługa Klienta
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Aga

Dzień dobry. Znalazłam panstawa ofertę i widziałam ze szukają państwo pracownika z językiem węgierskim . Mąż pochodzi z Węgier . Wcześniej pracował w Niemczech . Język Wegierski perfekt niemiecki bardzo dobry i polski . Proszę o kontak

Aga

Jeśli ktoś chce pracować w sprzedaży i lubi tego typu pracę jak najbardziej polecam Tivron Cieszyn. Jest to przykład zespołu, który znakomicie się odnalazł w nowej, 100% zdalnej rzeczywistości. Jeśli zaś chodzi o samą pracę, to nie trzeba mieć doświadczenia sprzedażowego, ponieważ na początku są znakomite szkolenia, podczas których można się wiele nauczyć. Zresztą te są również już w czasie pracy. Ogólnie nie jest się pozostawionym samym sobie i zawsze można liczyć na pomoc team leaderów i trenerów, do których można się również zwrócić z każdym problemem, a którzy naprawdę chcą pomóc. Firma jest bardzo elastyczna, także jeśli chodzi o godziny pracy. W wielu kwestiach można się dogadać. A sama atmosfera w zespole też jest bardzo miła :)

Tivron to firma która dostosowuje się idealnie do obecnych warunków. Nie martwie się o moją pracę wiem że firma jest stabilna no i można bardzo dobrze zarobić.

feedl

Zgrany team, fajna atmosfera i dobre zarobki, czego chcieć więcej? :)

K.

Polecam wszystkim Tivron. BArdzo odpowiedzialna firma dbająca o pracowników. Nie ma żadnych problemów z pracą zdalna co w obecnej sytuacji ratuje wielu z nas.

@K.

Dziękujemy za Twoją opinię!

Polecam Tivron wszystkim którzy są zainteresowani sprzedażą. Miejsce ma duży potencjał więc warto się tam zatrzymać.

@Tomek

Dziękujemy za Twoja opinię :)

S.

Uważam że Tivron to jedno z lepszych miejsc pracy w Cieszynie! Polecam!!

@S.

Dziękujemy za Twoją opinię!

CZ/Pl

POLECAM! Szefowa na prawdę pomocny człowiek, lubię tą pracę, w naszej okolicy bardzo dobre zarobki, mam czas na życie prywatne, czuję się zadbana.

@CZ/Pl

Tycjan

Atmosfera dobra, zarobki również więc i opinia o firmie jako pracodawcy również dobra, polecam.

@Tycjan

Dziękujemy za Twoją opinię! :)

Praca ok, wiadomo ze nigdzie nie jest idealnie ale przynajmniej ludzie fajni i kasa na czas.

@Marcin

AnB

Nejlepší šéf všech dob! Tuto práci mohu doporučit všem.

@AnB

Dziękujemy za Twoją opinię! :)

Czy Tivron Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Oczywiście :) Zarówno Multisport, jak i do wyboru pakiety medyczne Medicover lub Luxmed.

Dzień dobry :) Od dziś aktywnie odpowiadamy na wszystkie Wasze komentarze. Jak każda młoda, dynamicznie rozwijająca się organizacja stale się zmieniamy i udoskonalamy nasze procesy, by stawać się jak najlepszym miejscem do pracy.

Zainteresowana z jęz. francuskim

Czy ktoś może się wypowiedzieć, czy firma daje umowę o pracę? I jak naprawdę wyglądają zarobki? Nikt w dzisiejszych czasach nie chce umów zlecenie i innych śmieciowych. Jaka rzeczywiście jest podstawa netto i jak wygląda kwestia premii? Ale tak szczerze. Z góry dziękuję za wszelkie info. Takie ogłoszenia można znaleźć w sieci: "Jeśli biegle znasz język: FRANCUSKI , NIEMIECKI , HISZPAŃSKI lub PORTUGALSKI [...] [...] wynagrodzenie w przedziale 3000-4500 zł netto w zależności od Twojej znajomości danego języka, umiejętności, doświadczenia ale i potencjału; [...]"

luigi
@Zainteresowana z jęz. francuskim

bzdura nie mozesz tyle zarabiac od lutego, bo zmenialy system prowizji

Paulina
@luigi

Widzę, że jesteś dość dobrze zorientowana w sprawach wynagrodzeń w firmie Tivron - wnoszę więc, że jesteś jej pracownikiem. Czy możesz napisać, jak wygląda właśnie ten wspomniany system wynagrodzeń? Ciekawi mnie, czy pensja ma dodatki, zależne od wielu czynników, prowizje.

koala

Firma nie zakończy umowy bez poważnego powodu. Ma dobra opinię więc może cos się wydarzyło??

Krakus

Nie dość że nie ma umowy o pracę to jak upomniałem się o ubezpieczenie zdrowotne i składki ZUS które zapewniano mi że będą płacone został mi dzień póżniej cały laptop i programy zablokowany. pracowałem zdalnie i z dnia na dzień cały laptop został zablokowany bo byłem u lekarza który nie mógł mi wystawić L4, dzięki niemu się dowiedziałem na czym stoję, zablokowali mi wszystkie wejścia do programów nie informując mnie nawet o tym. Dzwoniąc po tej sytuacji do pracodawcy mówiono mi że jak sam zauważyłem nasza współpraca dobiegła końca. Tak z dnia na dzień, gdzie w umowie zlecenie wpisane było że jest okres 2-tygodniowego wypowiedzenia który pracodawca jak i sam pracownik się jej trzymać muszą, niestety nie została ona zachowana. Sprawa z nieopłaconymi składkami ZUS i całą zaistniałą sytuacją trafiła niestety do sądu.

• Jak się pracuje w Tivron Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tivron Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tivron Sp. z o.o.?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042