Opinie o Polok Marcin Pieczarki w Kryry

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Polok Marcin Pieczarki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Polok Marcin Pieczarki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polok Marcin Pieczarki w Kryry

adam

Nie oklamujmy się jakieś 250 godzin musisz przepracowac, łącznie z jakimiś weekendami z grafiku wtedy wyjdziesz Francja elegancja. To zależy na jakiej umowie jesteś czy pełny etat czy pol etatu czy w przypadku emerytów 14 etatu. Wtedy dostaniesz podstawę z umowy i godzin ustawowo przepracowanych* stawka wyznaczona plus wszystkie godziny ponad umowę* stawka do kopertki, która będzie tlusciutka. Chyba,ze zachorujesz to dostaniesz malo, bo nie masz możliwości do robienia tych dodatkowych godzin. Tak to wygląda, pozdrawiam

emigrant

jak zarobisz te 3000 zl albo wiecej to nie musisz brac zaliczki bo lekko przezyjesz caly miesiac i jeszcz zaoszczedzisz, Ja zamierzam wrocic z zagranicy bo naprawde dobry zarobek tam oferuja, A co praca w kraju u siebie to u siebie,

frog

W tej firmie zarabia sie kokosy, wiec po co brac zaliczki;-)

sand

Nic nie będziesz miała potrącone z pensji...

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polok Marcin Pieczarki, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Zbychu

Tak wyplaty terminowe zaliczke dostaniesz w razie potrzeby odziez robocza dostaniesz warnik dziala nic tylko sie przyjac do firmy i pracowac

kasia

Panie PUSZEK wypłata zawsze terminowo :-) jak masz problem to zaliczkę można zabrać ale wiadomo nie co miesiąc ;-)

zainteresowany
@kasia

Hej, to wypłaty chyba niskie skoro ktoś bierze zaliczkę i nie wystarczy od 10 do 10?

zoriętowany
@zainteresowany

Jak wezmiesz 1000zł zaliczki to wypłata będzie niska a jak 200 to dobra.

karol
@zoriętowany

można zabrać 1000 zł zaliczki? a przecież nie dają więcej niż 30% wypłaty ? dziwna sprawa ...

kasia

"... jak zadbać o dobre zarobki do zadań" ? kurcze następny-a na podwójnym gazie;) nie dziwię się że was wylali. Ja jestem zadowolona i będę bronić tej firmy i ludzi tam pracujących. ... a no i warnik działa także się proszę nie stresować ;)

Poproszony o zajrzenie na forum

Ty jesteś tym Waldkiem jąkałą?co przyjął się w zeszlym roku czy tez tym emerytem ojcem jednej ze zbieraczek?. Więcej Waldkow nie pamietam. Poza tym piszesz, bez ladu i składu a prawdy nie znasz. Amen

Poproszony o zajrzenie na forum

Fajny kabaret o bukiecie smakowym, dobre:) Pozdrawiam P. Jolu, rozbawiasz:)

Gabrysia

Widze ze Kobieto nie poprawisz czytac i logicznie myslec skoronie rozumiesz mojego komentarza.Czy ja zle pisze o firmie Polok???? Nie pracuje poniewaz kiedys bylo malo przepracowanych godzin i wobec tego zarobki tez niskie,Nie warto sie tutaj wypowiadac bo wiekszosc komentujacych jest nie z tej planety,

Gabrysia

Ja napisze tutaj rowniez opinie,Pracowalalam w firmie Polok 8 lat temu, Nie bylo jeszcze akordu nie byl zaklad tak rozbudowany.Bylam tam dosyc dlugo ale ze wzgledu na bardzo niskie zarobki/malo godzin/ musialalam odejsc, Bylo mi bardzo zal no coz ale zycie, Za duzo kobiet bylo przyjectych co sie rownalo z mala iloscia przepracowanych godzin.Chodzilo o to zeby grzyby byly szybko zebrane a nie o wysokosc pensji osob tam pracujacych,To co teraz czytam w komentarzach to naprawde wlos sie na glowie jezy co tam sie porobilo ,Ale czym wieksza zaloga tym gorzej i szefostwo nad tym nie zapanuje bo trudno spowodowac zeby na halach panowala odpowiednia atmosfera dobre relacje miedzyludzkie,

pracownica
@Gabrysia

GABRYSIU masz złe informacje pracujemy około 8 godzin czasami trochę dłużej jak są główne plony,czasami trochę krócej gdy przygotowujemy halę do zbioru.Ja zatrudniłam się w tej firmie bo są tu dobre zarobki i rzeczywiście zarabiam dużo więcej niż w poprzedniej pracy,zachęciłam też swoje koleżanki do podjęcia pracy w pieczarkarni.Na temat atmosfery w pracy powiem krótko- jest bardzo dobra,brygadzistki się o nas troszczą dzielą pracą sprawiedliwie,wypłaty mamy dobre i na czas,czujemy się szanowane i doceniane przez szefostwo. Złe opinie o firmie pojawiające się w internecie to kłamstwa,zasługa nielicznych "życzliwych".

obserwator
@Gabrysia

Jakoś nie wierzę ,że wpis robi ktoś kto pracował w tej firmie 8 lat temu mi tu pachnie Łukaszem Hel.....

to jo i jo
@pracownica

brygadzistki sie o was nie troszcza i mało kiedy dziela prace sprawiedliwie.... panie ktore raz dwa zrobia swoje wysylane sa na 3 czy drugie rzuty i nie raz koncza ostatnie ...

etr
@to jo i jo

To kto ma zebrac grzyby z II i III rzutow???Moze szefowa ??? Co za glupie podejscie do pracy?? Jak ci nie pasuje to zmien robote,

Sandra
@to jo i jo

Moim zdaniem brygadzistki są bardzo zaangażowane by właściwie prowadzić zbiory i sprawiedliwie dzielić pracę jeżeli masz pomysł jak to jeszcze poprawić to po prostu zaproponuj lepsze rozwiązania,może wszyscy skorzystamy.Pozdrawiam wszystkie koleżanki i kolegów z pracy. Sandra

jo i jo
@etr

no zawsze te szybkie idą a obiboki siciemniają na swoich halach i tylko pytaja jak robota i czy juz panie ida do domu.

Frania
@jo i jo

Właściwie najlepiej byłoby zbierać tylko pierwsze rzuty i to te największe grzyby.

obibok
@jo i jo

No no tylko że nie każda jest szybka a tu zaraz obiboki.

INA
@obibok

Ojjj te komentarze jaka do dziecinada na poziomie przedszkola.Widac te obiboki to malo inteligentne istoty

emeryt

Skrzynki odnosic na halach i pieczarki wazyc a nie od razu siegac wysoko jako handlowiec.Takich to w firmie maja nie potrzebuja,

arci

felek felek ;) jest spoko - chyba że pojawi się zaś jakiś Pan "ważny" co nie umie warnika obsługiwać , hehe.

@arci

Czytając komentarze powyżej. Dochodze do wniosku, ze jesteś wtórnym analfabetą. Czytaj ze zrozumieniem. Wieloletni pisał o zepsutym warniku, co jest szczera prawda. Jak ja pracowałem w tej firmie,wiecznie był zepsuty. Wiec,gdzie tu mowa o obsłudze. Zaplecze socjalne zapewnia zakład, wiec jak nie rozumiesz prawa pracy to nie pisz o termosie. Wszyscy czepiaja się tu Łukasza. PAN Obserwator to ma jakąś manie, stosujesz jakiś stalking? To jest karalne. To jest forum o pracodawcy a nie o osobach. Faktem jest to,ze Wieloletni napisał szczera prawdę i nie ma o niej pojęcia osoba, która nie przepracowała tam kilku lat. Praca odnosiciela skrzynek rozni się od pracy głównego wagowego, bo przypuszczać, ze takie stanowisko obejmował. Ja sam zlozylem wypowiedzenie, bo źle się traktowało osoby z wyższym wykształceniem w tej firmie i przepracowanym okresem pracy. Pracowałem tam kilka lat i według mnie nie polecam tej pracy ludziom z ambicjami na rozwój i dobra place. Praca jest dla osób młodych, niewykształconych i emerytów. Zdrowie im wystarczy by idnosic skrzynki i posługiwać się miotła. Taka osoba nie będzie narzekała i kurczowo się tego trzymała. Żadna praca nie hanbi. Do człowieka należy wybór. Na swoim przykładzie nie polecam. W tej firmie jeszcze w zeszłym roku jak się zwalnialem przewinęło się bardzo dużo osób od pseudo spedytorow, po zamiataczy. My główni wagowi się tylko smialismy i zrobiliśmy zakłady, kto i ile wytrzyma. Pozdrawiam Wieloletniego i Łukasza tez proszę pozdrowic.

byly pracownik
@Poproszony o zajrzenie na forum

Wiedzialalem ze ten komentarz od razu bedzie podlegal krytyce, Tutaj sa chyba na biezaco korektorzy ktorzy opiniuja kazdy komentarz tak zeby bylo po ich mysli,Nie warto sie tutaj wypowiadac opinie niech kazdy zachowa dla siebie, Pozdrawiam

@byly pracownik

Były pracowniku z Twojej wypowiedzi nie wynika nic. Napisz cos zgodnego z prawda, napisz jak długo tam pracowałes, co robiles. To forum dla opinii pozytywnych jak i negatywnych.

PRACOWNIK
@Poproszony o zajrzenie na forum

Panie Łukaszu Hel..masz pan fantazje ''my główni wagowi''ale sobie pan schlebiasz- śmiechu warte.W tej firmie pracuje wiele osób z wyższym wykształceniem znających języki obce przecież sprzedają pieczarki na całą europę ,proszę ichP nie obrażać .

@PRACOWNIK

Nie wiem, co PAN ma z tym Łukaszem, ale ja nim nie jestem. Do wykształcenia to niech Pan nie bredzi. Pracowałem w tej firmie prawie 7 lat, jestem po 2 kierunkach studiów i znalem tylko 1 osobę wśród panów na stanowisku gł. wagowego który również jest po studiach i oczywiście się zwolnił. Proszę pamiętać, ze owe stanowiska to wakatu robotnicze, nie mylić z praca w biurze, gdzie logicznym jest wykształcenie wyższe. Bujna wyobraźnia, gdyby PAN wiedział o kogo chodzi to by PAN powiedzial kim jestem ja i ta druga osoba. Poza tym siejesz ferment i nieprawde. Najwyraźniej jesteś nowo przyjętym pracownikiem. Poza tym kolejnym, który błędnie interpretuje czyjeś słowa.

@Poproszony o zajrzenie na forum

A prawda jest jedna - kogoś tu bardzo boli że nie awansował i pisze takie bzdety. Niestety nie każdy może być głównym wagowym - zwłaszcza jeśli jest się FUJARĄ ;) i proszę nas tu nie obrażać i nie wypisywać o jąkałach, zamiataczach czy pseudospedytorach;/ i mam nadzieję że pracujesz teraz w firmie gdzie jest prawo i jest SPRAWNY WARNIK ;) Pozdrawiam super załogę z Kryr ;)

@arci

Szkoda sobie strzepic na Pana nerwy. Jak grochem o sciane. I takich ludzi trzeba tolerować. Głównym wagowym w tej firmie byłem prawie 6 lat, to jest awanas?!!!!. Chyba sobie kpisz lub tak nisko upadles. Awanse w tej firmie, powinieneś zmienić lekarza. Jesteś jak naradzie laikiem. Popatrzeć się na ton własnych wypowiedzi, i stwierdził kto tu kogo obraza. Jedyne, co tu widnieje, to Państwa postawa i obraza p. Łukasza. To jakąś kpiną i pseudokibiców a nie zakładaniu. Jest PAN niepoważny i pewnie jeszcze zbyt mlodociany. Jeszcze wszystko przed Panem. Pozdrawiam wszystkich starych pracowników tej firmy a została Was tam garstka:) ku zdziwieniu Łukasz do nich nie należy,za krotki miał tam czas pobytu. Pzdr.

PANIE POPROSZONY - NIE PODLIZUJ SIĘ TERAZ :(

Łukasz co Ty paliłeś że się podszywasz pod Pana POPROSZONEGO ;) HEHEHEH

PRACOWNIK
@Poproszony o zajrzenie na forum

Po dwóch kierunkach dobre sobie ,a na hali pracy sobie nie umiał zorganizować ciągle prosił o pomoc ,o ile pamiętam to studiowałeś resocjalizację ,a ten drugi kierunek, może się pochwalisz.Stary przestań się ośmieszać wszyscy wiemy że to ty drogi Łukaszu.

jaaaa

Na dobre socjale to mozesz licczyc za granica np w Niemczech .A jesli chodzi o przyjecia to poczytaj w poprzednich komentarzach sklada sie CV i sie czeka takie to trudne?

wieloletni

Nie wiem u jakiego lekarza się Pan leczy,ale proszę go zmienić i nie siać kolejnej propagandy. Jakie socjale,jaka stabilność, co za bzdury wyssane z palca?!!!! Ja nawet większość własnej odzieży roboczej miałem swoich. Tam nawet przerwa dla pracownika nie była szanowana, kiedy Cie ściągali z niej. Parzyles sobie usta wrzątkiem. Na zalanie herbaty czekales cala przerwę, bo wielce szanowanej firmy na czajnik nie było stać. Juz nie wspomina o wiecznie pasującym się warniku. Ludzie, co za bzdury wypisuja osoby, które tam nawet dnia nie przepracowały!!!!!

@wieloletni

tak to czytam i cos mi się wydaje że tu zalatuje Panem Jarkiem Stalmachem. Wracają stare czasy ? Jaki warnik chłopie - nie umiesz przynieść se nic do picia w termosie jak ci nie pasuje ? może mają ci jeszcze tyłek podetrzeć jak się załatwisz ? problemem jest że od czasu do czasu pojawiają się takie fujary całkowicie niezaradne. i jak potem wylecą to godzinami siedzą na necie i bzdury piszą.

walduś
@wieloletni

ludzie ale jaja !!!! wieloletni poparzył se usta na śniadaniu bo warnik nie działał ;) - no właśnie to było straszne ;) Proszę już dajcie se spokój z wypisywaniem bzdur o zmuszaniu do pracy ;) na jakim stanowisku pracowałeś? ja jestem zadowolony Praca OK ludzie super- oby takich łamag było jak najmniej jak na przykład Helik co to pewnie o niego chodzi ;)

@ja

Kolejny się znalazł, co mu zalatuje. Chłopie jak smierdzisz to się umyj, a nie rob spekulacji. Człowieku jeszcze raz powtarzam, socjalne należy do pracodawcy. To on ma zapewnić Ci pełną przerwę i przede wszystkim możliwość napicia się. Nie znasz prawa pracy a się wypowiadasz. O ile pamiętam to ze strony pracodawcy była dostępna tylko kranowka. Tak przynajmniej było w zeszłym roku. P. Ja wtorujesz inteligencja. Dobra rada bierz częstsze prysznicem i nie obrazaj innych, nie spekulują i nie wprowadzającą w błąd innych, bo dzięki takim komentarza nie będą znali swoich praw!!!!!!! A prawa w tej firmie BRAK!!!!!!!!

wieloletni

Co za bzdury, nie było nigdy żadnych ogłoszeń co do zatrudnienia Panów na produkcje. Jedziesz skladasz CV, zostawiasz numer telefonu i czekasz w kolejce. Jak kogoś wywala lub ktoś się zwalnia lista się przesuwa. Czy to tak trudno zrozumieć?! Przecież to czysta lopatologia. Po co PAN wysnuwa swoje nieprawdziwe teorie???? Bawi to Pana?

Asia

Potrzebuja napewno bo jest duza rotacja.W takim mlynie za dlugonie mozna wytrzymac,

sizer

Ustaw się w kolejce za brama;-)

Maja
@sizer

Ale smieszne, wstyd tak kpic z innych.

pomocnik

Jeżeli szukasz pracy w naszej firmie to proponuję złożyć cv w biurze lub porozmawiać z szefem. Szukanie pomocy i wsparcia na tej stronie jest bezcelowe narazisz się tylko na złosliwosci tych którzy lubią bezkarnie dokuczać innym.Wpisy typu ;w takim młynie za długo nie można wytrzymać, ustaw się w kolejce za bramą, duża rotacja,wyzysk,kpina to kłamstwa które wprowadzają w błąd osoby poszukujące rzetelnej informacji.W naszej firmie jest bardzo dobrze więc warto podjąć pracę.Nie wierzcie w te złosliwosci bo wpisywane są by oczernić i osłabić naszą firmę.

@pomocnik

Najwyraźniej przepracowales w tej firmie bardzo krótko lub siejesz propagandę. To forum służy na nakierowaniu, decyzje o pracy podejmuje każdy indywidualnie. Rotacja jest, była i będzie. Poza tym, ze zwalniali się na przestrzeni tego i polowy zeszłego roku wieloletni pracownicy. Świadczy to o nie szanowaniu i wyzysku. Ty masz przepracowac 8 godzin i zarobić a nie 14, żeby przeżyć od 10 do 10. Sprawa indywidualnego podejścia. Także drogi Pomocnika nie pisz głupoty. W życiu wychodzi się od prawdy, po co taka osoba ma się rozczarowac. Pomysł a nie posługuje się wyłącznie wiadrem i miotła. To na pewno jest praca dla emerytów,jeśli podolaja i mlodocianych. Ci, którzy pracowali tam po kilka lat przejrzeli na oczy i wyszli na tym lepiej. Pzdr

Bożena
@wieloletni

Bzdura! każdy pilnuje sobie roboty bo jest pewna i dobrze płatna,więc nie ma żadnej rotacji a co do ilości godzin jest wręcz przeciwnie.pracy jest za mało,moim zdaniem za dużo ludzi poprzyjmowali.

Basia
@Bożena

Tutaj negatywne komentarze nie maja racji bytu na tym forum bo automatycznie sa korygowane, Kazdy ma prawo wypowiedzi i napisania opiniii niekoniecznie pozytywnej !!! Kazdy kto chce sie dowiedziec jak kwyglada praca w tej firmie niech przyjdzie popracuje i sam sprawdzi i wyda opinie,

@Bożena

Droga Bozeno, nie masz zielonego pojęcia o logice mojej wypowiedzi. Zakład najpierw musi zapewnić pracownikowi 8 płynnych godzin pracy. Dopiero poozniej moze mu zaproponowac nadgodziny platne 50% wieksze od 9 godziny i 100% platne w sobote i niedziele. Pytam sie gdzie to bylo!!!!!!?Ja wielokrotnie byłem zmuszany mimo moich sprzeciwów zostawać po kilkanaście godzin dłużej w pracy, kiedy wszyscy juz sobie odpoczywali a człowieka krew zalewała. Zostawał, bo był głupi bo chciał przeżyć. Tak się traktowało pracowników na wyższych stanowiskach. O podwyzce zapomnij,tylko wieczna krytyka. Zatem jeśli nie ma Pani bladego pojęcia o pracy w tej firmie to niech Pani nie polemizuje i nie wytycza ogólnikowe. W tej firmie swoje przepracowałe, mam zatem prawo się wypowiedzieć. Złożenie wypowiedzenia to był strzał w dziesiątkę. Pracuje 8 godzin,zarabiam. Mam czas dla rodziny dla siebie. Bozeno siejesz fałsz,jeszcze raz fałsz!!!!

Bożena
@wieloletni

Każdy pilnuje sobie roboty bo jest pewna i dobrze płatna - pisałam to wcześniej i nie zmienię zdania .

emeryt
@Bożena

Zmiencie lekarza bo juz nie da sie tych bzdur czytac ,Zacznijcie pisac logicznie i wiarygodnie zeby ktos kto jest na powaznie zainteresowany praca w tej firmie uzyskal prawdziwe informacje,

wieloletni

Jak się miało ukazać,jak nikt tej strony nie aktualizuje. Brawa za spostrzegawczość;-)

Wieloletni

Będzie się działo...

Wieloletni

Chyba lepiej samemu złożyć cv. Amen

Zostaw merytoryczną opinię o Polok Marcin Pieczarki - Kryry

• Jak się pracuje w Polok Marcin Pieczarki?

Zobacz opinie na temat firmy Polok Marcin Pieczarki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polok Marcin Pieczarki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polok Marcin Pieczarki