Opinie o Polok Marcin Pieczarki w Kryry

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Polok Marcin Pieczarki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Polok Marcin Pieczarki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polok Marcin Pieczarki w Kryry

Jezeli juz mowimy o rotacji to jest za sprawa takich osob jak ''byla pracownica''co im sie nie chce pracowac ciagle marudza ze nie ta hala nie te grzyby wszystko przeszkadza a my to musimy znosic sluchac tego gledzenia ewetualnie kombinuja jak przekleic kartki by miec wiecej zebrane na szczescie sa to sporadyczne osoby i z reguly wylatuja z hukiem.A praca jest rzeczywiscie dobra przynajmniej dla mnie i wielu innym ktorym sie chce uczciwie pracowac.

byla pracownica

Jesli tak dobrze to dlaczego jest tam ciagla rotacja?? Jesli dobra praca to sie nie zmienia tyllko sie pracuje .

Polecam warto sprubowac pracuje w super grupie dziewczyny sa zgrane pomagamy sobie jest wesolo mozna dobrze zarobic wyplata na czas troche przesadzaja z dyscyplina jakies czapki fartuszki takie tam cuda zakaz palenia przyszlo sie dostosowac.Pozdrawiam i polecam.

jaa

Polok to i tak najlepiej zorganizowana pieczarkarnia. W innych jest zupełna katastrofa. Moja siostra pracuje na kasie w auchan ale dostaje 3 razy mniej niż ja a w sumie pracuje licząc godziny prawie tyle samo. Praca jest oczywiście cięższa bo trzeba stać i się więcej wysilać ale i tak nie jest źle :)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polok Marcin Pieczarki, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
zbieraczka

A ja myślę, że w pieczarkarni jest dobra praca. W prawdzie pracuję czasem więcej niż 8 godzin ale w sumie w całym miesiącu wychodzi 170-180godz. Jeśli chodzi o weekendy to mi akurat pasuje praca bo za zebrane grzyby płacą 50% więcej.

byla pracownica

Wiem ze w handlu nie jest lekko ale na Twoim miejscu bym nie zmieniala bo trafisz z deszczu pod rynne.Praca w grzybiarni opiewa na znacznie wiecej niz 8 h trzeba zbierac az sie zbierze pieczarki ,Weekendy rowniez obowiazkowe no chyba ze poprosisz brygadzistke o wolne.

ona

hej, proszę o szczere opinie na temat pracy w tej firmie, czy umowy są na okres próbn a potem na nas określony, godziny pracy, weekendy czy obowiązkowe??? Poszę o prawdziwe opinie , obecnie pracuje w handlu ale już nim żygam i chce pracy, do której póde zrobie swoje i mam święty spokój , bez telefonów i pilnowania wszystkiego. z gory dziękuję za odpowiedzi

obserwator

Tez tak mysle.

pomocnik

Z pewnoscia piekne miejsce.

xcvb

W Honolulu

pomocnik

Co to jest Waplewo i gdzie ?

pomocy

hej m zastanawiam sie nad podjeciem pracy przy pieczarkach w Waplewie ? mozecie powiedziec jak jest ? w jakich godzinach sie pracuje ?

obserwator

Ja mam problem by was zrozumiec.

nie. Ty masz problem.

STARY

To Ty masz problem.

to macie problem :D

STARY

Jak macie szatnie to macie super.Przyjdz do nas to zobaczysz.

elo

OK ? jest coraz gorzej. na przerwie moemy w szatni o tym pogadac :) a tak wgl to te 4000 zarobkow bylo napisane dla jaj wiec sie uspokojcie :D

Masz racje.

obiektywny

To rty pisze ze tam zarabia sie 45oo-5ooo ja to sa bzdury do potegi,

Zostaw merytoryczną opinię o Polok Marcin Pieczarki - Kryry

• Jak się pracuje w Polok Marcin Pieczarki?

Zobacz opinie na temat firmy Polok Marcin Pieczarki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polok Marcin Pieczarki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polok Marcin Pieczarki