Opinie o Polok Marcin Pieczarki w Kryry

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Polok Marcin Pieczarki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Polok Marcin Pieczarki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polok Marcin Pieczarki w Kryry

Tam czytam te komentarze i chce udzielic ci pewnej rady, Jesli szukasz pracy z zakwaterowaniem to zatrudnij sie w duzej pieczarkarni w Studzienicach kolo Pszczyny tel, 32/212-87-11,

Nowa

Dziękuję ci ,nie jestem nawiedzona napisałam ze 1200zl jak bym miała w swojej miejscowości anie w Polsce.U mnie w miejcowosci niema nawet za 800 zł,nawet na pół etatu ,jak jakakolwiek rekrutacja to po 300 osob stoi w kolejce po prace.Nie wiem jak tak dalej pójdzie to następnym razem telewizję poproszę żeby to nagrali .A to ze życia rodzinnego nie masz to normalne ja dojeżdżałam 25 kilometrów do pracy na 1/2 etatu przez agencję i za 400 zł musiałam zostawać nawet 8 godz i nikogo to nie obchodziło ze zapłacą za 4godz-żeby się utrzymać i nie narazić kierownicze .Wiem ze wiele godz pracujecie ale macie prace oto mi chodzilo ,ludzie od nas po 100 kilometrow jezdza i rodziny ich widzą o 23 i rano o 5 wychodzą żeby zdążyć do pracy za niższą pensje. Zero życia rodzinnego .Pozdrawiam i nie chciałam nikogo obrazić.

xxxxxx

Kobieto jestes jakas nawiedzona?te 25oo zl co podano powyzej to moze i wyciagna ale ile godzin pracuja? Zero zycia rodzinnego w domu jestes gosciem,A gdzie dodatkowo wykonac prace zwiazane z prowadzeniem domu? Jesli nie odpowiada ci praca na wyjezdzie to pracuj za 1200 zl w Polsce takiej pracy nie brakuje,Coz za cos niestety,

Nowa

No nieźle jak na Polskę myślałam że gorzej.Pytałam bo tam gdzie mieszkam nie ma pieczarkarni,wy macie i nie jesteście zadowoleni.Ja musze tulac się po świecie i pomyślałam żeby przyjąć się do pieczarkarni w Polsce.Pomyślcie czasem o osobach które nie mają pracy pod ręką tylko muszą wyjeżdżać zdala od domu ja mam już dość cały dobytek woze w 3 walizkach gary ,pościel ,ubrania ,buty ,jedzenie,naprawdę nie jest dobrze takim osoba jak ja poczytajcie sobie trochę opinie o agencjach pracy co ludzie muszą znosić na wyjazdach.Jak macie robotę to podziękuję P.Bogu bo ja nawet za 1200 zł bym robiła żeby tylko nie wyjeżdżać z domu.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polok Marcin Pieczarki, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
yyyyyyyyyyy

ja pracuje w tej firmie juz dlugi czas i zarabiam srednio 2500 na reke a na temat osob z poza wojewodztwa nic mi o nich nie wiadomo hotel najbliższy jest w Pszczynie

Nowa

Mam pytanie czy zatrudniają osoby z poza województwa.kwater czy hotel są? ?? Napiszcie coś o zarobkach jak się mniej więcej kształtują ,życzliwym z góry dziękuję.

v

NIE TYLKO W PIECZARKACH

xxxxx

Ucz sie ucz dziecino bo nauka to do pracy w pieczarkach klucz,

MAJA

Ja sie jeszcze ksztauce,a Ty jakie masz wyksztalcenie-zlosliwiec moze kpiaz,a moze po prostu hihihidiota?

xxxxxxxxxx

Jak Pani Grazynka mowila to pewnie jestes w tym dobra.A Twoje wyksztalcenie jest na tyle dobre zeby zostac zawodowa zbieraczka>? hihihi

MAJA

Kolezanki zbieraly kolejne wakacje wiec sie nie martwie.Wystarczy dobrze zbierac pieczarki a ja to potrafie, sama Pani Grazynka mi to mowila.

xxxxx

No moze i bedziesz mogla wrocic ale szefostwo lubi raczej zmiane deokoracji

MAJA

Zbieralam pieczarki w firmie Polok by zarobic na wakacje,ciekawa praca,zyczliwi ludze w szczegolnosci Pani Agnieszka ktorej dzekuje za cierpliwosc podczas nauki.Pozdrawiam cala zaloge rowniez pana wagowego......... ktorego nigdy nie bylo jak mialam pelne skrzynki.Mam nadzieje,ze w przyszlym roku bede mogla wrocic.

xxxxxxxxxxxxxx

L:udzie pracuja sumiennie w tej firmie 3, 4,5 lat i pewnego dnia sa ot tak zwolnieni bez podania przyczyny, Konczy sie umowa na czas okreslony i do widzenia,Tak sie traktuje ludzi ale mam nadzieje ze kiedys karty sie odwroca,

Franek

Gratuluje dopioles swego,odkad pomietam to zawsze mowiles ,ze regipsy to twoje marzenie.Pozdrawiam.

xxx

Drogi Macieju czyli znalazles rozwiazanie gratuluje i ciesze sie razem z Toba. Ja cenie sobie moja prace ciekawa spelniajaca moje oczekiwania i tez uwazam sie za czlowieka ambitnego.Do madrych ambitnych i odwaznych swiat nalezy.Pozdrawiam i zycze powodzenia bede Cie mile wspominal.

Maciej

Wlasnie mowie o ambicjach bo ja je wlasnie mam i dawno sie juz zwolnilem.Obecnie mam swietna prace zgodna z moimi zainteresowaniami i wyksztalceniem .Pozdrawiam

xxx

Macieju mowisz o ambicjach a sam lapiesz sie na'kit'czyli Twoim zdaniem prace w pieczarkach,badz ambitny poszukaj 'laku'zamist zajmowac miejsce i psuc atmosfere tym ktorym ta praca odpowiada.Ja ciesze sie ze mamy w firmie nowoczesny kombajn do zakladania hal ,komputery i urzadzenia do sterowania klimatem ,agregaty pradotworcze zorganizowany system zbioru,ciekawi mnie to i probuje to poznac.Przykro mi ze Ty tego nie widzisz i nie traktujesz jako mozliwosc rozwju,chyba ze dla Ciebie to banalne i nie warto sie nad tym pochylic.Badz ambitny poszukaj lub zrob dla Siebie cos lepszego sama krytyka bez podania rozwiazania mnie nie przekonuje.

Maciej

Z braku laku dobry kit.Jak ktos nie ma ambicji ani nie planuje rozwoju zawodowego to praca w pieczarkach jedynym rozwiazaniem,

ja i ja

wcześniej pracowałem w budowlance i w porównaniu z tym co teraz robie u Poloka to to niebo a ziemia:D czasem trzeba dłużej zostać ale trudno:P

Zostaw merytoryczną opinię o Polok Marcin Pieczarki - Kryry

• Jak się pracuje w Polok Marcin Pieczarki?

Zobacz opinie na temat firmy Polok Marcin Pieczarki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polok Marcin Pieczarki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polok Marcin Pieczarki