Opinie o Polok Marcin Pieczarki w Kryry

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Polok Marcin Pieczarki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Polok Marcin Pieczarki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polok Marcin Pieczarki w Kryry

tamara

Pozdrawiam kolezanki z ukrainy

Janina

POdejme prace w firmie Polok, Oczekiwane wynagrodzenie 10 euro/h brutto,

Jan
@Janina

Co potrafisz ?

Ona

Juz nawet dowoza ukrainki busem a dla Polek nie bylo przewozu jak nie mialy dojazdu musialy zrezygnowac z pracy,

Jo
@Ona

Podwiozła byś koleżanki nie musiałyby się zwalniać.

ona
@Jo

Jesli juz mialabym podwozic to napewno do Kryr bo szkoda by bylo paliwa

Brygida

Zwolnili moja kolezanka 5 lat temu ktora miala praktyke i byla pracowita a przyjmuja non stop laikow ktorzy wogole nie znaja sie na robocie, Gdzie sens i logika? Ale ich czas sie konczy pracownikow chetnych juz jak na lekarstwo,

Niki
@Brygida

Zwolnili 5 lat temu no no gratuluje refleksu mam nadzieję ze kolezanka była od Ciebie szybsza bo jak piszesz pracowita była i praktykę miała .Ja pracuję w tej firmie juz parę lat i to z zadowoleniem , faktycznie tu się z Tobą zgadzam , gdy zaczynałam byłam laikiem jesli chodzi o zbiór pieczarek ale na robocie się znałam /ogólnie/. Dla mnie sensowne i logiczne jest poszukiwanie nowych dobrych pracowników jezeli jest taka potrzeba a wiemy ze firma się ciągle rozwija.Faktycznie słyszałam ze niektóre pieczarkarnie borykają się z problemami i mają być zamknięte co mnie nie cieszy bo będzie mniej pracy. Z twoich słów ''ich czas się kończy'' wyczytuję zadowolenie , satysfakcję widać ze cieszy Cię czyjes nieszczęscie.Ja się z Tobą nie zgadzam bo jak się'' ich czas skończy''to ja stracę dobrą pracę. Poza tym to zyczę firmie w której pracuję jak najlepiej tym samym sobie bo jak firmie się będzie wiodło to tym lepiej dla nas.

Brygida
@Niki

Napewno byla kolezanka szybsza poniewaz ja nigdy nie pracowalalam ani nie bede pracowac w branzy pieczarkarskiej poniewaz to ponizej moim kwalifikacjom i ambicjom,

jo
@Brygida

od kiedy zmywak to lepsze kwalifikacje ?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polok Marcin Pieczarki, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

INA

usunieto ta oferte o pracy w Holandii przy zbiorach pieczarek ale jest na stronie praca www.pless.pl

Holandia

W naglowku jest data czyli jest aktualna

marek

na jedna oferte jest conajmniej 10 chetnych

ERNI
@marek

Może do biura ale na stanowiska do zbiorów ,załadunków czy transportu można się dostać bez problemu.

marek
@ERNI

« Poprzednie Następne » Powrót Udostępnij (0) Wydrukuj Dodano: wczoraj, 14:21 Wyświetleń: 294 Pracownik biurowy / księgowość Polok - Grupa Producentów Grzybów Sp. z o. o. Suszec Firma Polok - Grupa Producentów Grzybów Sp. z o. o. zatrudni osobę na stanowisko PRACOWNIK BIUROWY / KSIĘGOWOŚĆ. OPIS STANOWISKA: - prowadzenie bieżących spraw biurowych; - korespondencja z klientem; - prace administracyjno-magazynowe; - prowadzenie spraw kadrowych. WYMAGANIA: - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku; - wykształcenie wyższe, ukierunkowane m.in. na profile: rachunkowość, księgowość, finanse, administracja; - znajomość języka angielskiego i niemieckiego na poziomie komunikatywnym; - dobra znajomość pakietu MS Office; - dyspozycyjność oraz skrupulatność. OFERUJEMY: - umowę o pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji, - stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego. Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji na podany adres e-mail: pracapolok@gmail.com Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ERNI
@marek

Marek szkoda że nie rozróżniasz Polok Marcin Pieczarki od Polok-Grupa Producentów Grzybów Sp.z o. o.

elosss
@ERNI

załadunek to nie takie chop siup, że biorą każdego jak leci...

nowa

Czy mogłabys wyjasnić o jakim podejsciu mówisz?

nowa

Mam żal do osoby która dokonała wpisu pod pseudonimem'' szybka''28 pazdziernika 2015 roku, który to wprowadził mnie w błąd.Planowałam wtedy podjęcie pracy przy zbiorze pieczarek w firmie Polok jednak po przeczytaniu ww. wpisu zmieniłam decyzję.Podjęłam pracę w innej branży lecz nie bardzo mi pasowało głównie chodziło o zarobki czas pracy i dojazdy. Od osób przypadkowo poznanych dowiedziałam się, że pracują w firmie Polok i są zadowolone.Od ponad dwóch miesięcy tu pracuję i widzę że wszystko jest dobrze zorganizowane, porządek ,życzliwi ludzie ,godziny pracy w normie zarobki zdecydowanie lepsze niż w poprzedniej pracy.Szkoda, że uległam sugestii pani ''szybkiej''i nie podjęła pracy tu od razu tracąc przez to mnóstwo nerwów czasu i pieniędzy.Nie rozumiem po co ktoś wypisuje takie bzdury i wprowadza ludzi w błąd, może kiedyś się dowiem czyja to sprawka.Postanowiłam opisać tą sytuację by przestrzec innych przed sugerowaniem się tego rodzaju wpisami,najlepiej porozmawiać z kimś kto pracuje w firmie osobiście.

ISIA

Ja powiem tak praca z początku wydawała się cięzka ale po dojsciu do wprawy jest całkiem niezle czasami trochę nudno ale rekompensuje to miła atmosfera w pracy cieszę się ze trafiłam do tak zgranej paki. Pozdrawiam super kolezanki i kolegow.

crazy

Można zdobyć doświadczenie w opanowywaniu nerwów;-)

ONa
@crazy

Tam robisz test ile wytrzymasz psychicznie i fizycznie,

Zenek
@ONa

Większość wytrzymuje i to bez problemu.

crazy

Tam się zdobywa jakieś doświadczenie?

korek

Piszcie bo korekta nie ma co robic,

nono

hej, w tej firmie jest ok, kierownik jest bardzo wyrozumiały. i w sumie nie ma na co narzekać . pracowałem wczesniej w innej pieczarkarni i TU jest duzo lepiej - najlepsza pieczarkarnia w okolicy - jak chcesz wolne nie robia problemow. jak chcesz robic to robisz. dziekuje i pozdrawiam wszystkie super dziewczyny z kryr ;)))))))))))))) bo jest w czym wybierać .....

wali

atmosfera jest spoko. zdarzają się czasem nieroby co potem piszą bzdury że firma POLOK to zła jest. Typu : "mam dwa fakultety i dwa kierunki studiów ;_)" - nie mogę awansować ...." dobrze że nie doktor habilitowany się zgłosił do odnoszenia skrzynek. ;__P

obecny

3000mzl ale za 2 miesiace!!1 Prosze nie pisac tutaj bzdur i nie wprowadzac ludzi w blad!!!

ignorant
@obecny

A czemu nie 5 ?

ignorant

Czemu zaraz kpiny tak to już jest że dla jednego 3000 brutto to fura kasy a drugi z dużo większych pieniędzy będzie niezadowolony .Jeden chce pracować 160 godzin a drugiemu 250 mało . A jeszcze można się posmiac z drugiego lub komus dowalic .

obecny

Moi drodzy, Czy wy nie zauwazyliscie czytajac powyzsze komentarze ze ich autorzy urzadzaja sobie kpiny??

egon

A ja dołożę szczyptę dziekciu moim zdaniem za dużo pracowników wakacyjnych ,rozumiem urlopy a robota musi być zrobiona więc trzeba się zabezpieczyć ale bez przesady my starzy pracownicy też chcemy zarobić.

emigrant

Jak najbardziej zarobki najlepsze w calym powiecie zyc i ni eumierac.Warnik dziala odziez robocza dostaje sie za darmo zaliczke mozna dostac ,Same plusy

Zostaw merytoryczną opinię o Polok Marcin Pieczarki - Kryry

• Jak się pracuje w Polok Marcin Pieczarki?

Zobacz opinie na temat firmy Polok Marcin Pieczarki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polok Marcin Pieczarki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polok Marcin Pieczarki