Opinie o Polok Marcin Pieczarki w Kryry

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Polok Marcin Pieczarki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Polok Marcin Pieczarki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polok Marcin Pieczarki w Kryry

Heja

Hej, powiem tak: Poprostu zbierasz grzybki XD. Idzie zarobić wystarczy chcieć. Atmosfera dobra, panie brygadzistki sie staraja i sa ok, jest kilka osób które ciągle narzeka i ciężko to słuchać na hali ale jak robisz swoje to całkiem super XD POZDRO

Młoda

Mi się bardzo podoba. Pracowałam w zeszłe wakacje i wszystko było OK. Później znalazłam niby lepszą pracę przy zbiorze truskawek i w ogóle nie dostałam pieniędzy. U Poloka przynajmniej wypłata jest na czas a zarobki dobre jak tylko chce Ci się pracować. Ja tam polecam...

ona

Heheh, a ja tam jestem zadowolona ;) Dziewczyny , co to za bzdury wypisujecie ??? Wprawdzie dwa tygodnie temu było dużo pracy ale z powodu tego, że kilkanaście osób miało wolne z powodu pandemii. Mimo pandemii cały czas miałam możliwość pracy i nikt mnie nie zwolnił. Osobiście polecam pracę w tej firmie !

zbior

Czy warto zatrudnic sie przy zbieraniu pieczarek? Czy jest to trudna praca? Na jakie zarobki mozna liczyc i czy są jakieś świadczenia socjalne?

Maxtede
@zbior

Nie warto za nic, wyzysk pracownika, marne zarobki. Praca ciężka i niezdrowa, codziennie wdychanie tego świństwa i chemi. Właściciele pozjadali wszystkie rozumy i uważają się za nie wiadomo kogo. Panie pracujące na hali mają za nic. Przymus pracy w weekendy, a stawka jak za czarny dzień.

Ela
@zbior

Dokładnie, wyzysk pracowników, praca za najniższą krajową, żadnych dodatków za prace po godzinach i w weekendy. Orasz cały miesiąc a jak Ci braknie na ZuS to Ci karzą urlop wypisać. Tfu.. najgorszy zakład pracy. Już nawet ukrainki nie chcą tam pracować. A tak poza tym centrum plotkarstwa, ani sie nie obejrzysz to baby Ci (usunięte przez administratora) obrobią na prawo i lewo. Sprzedają Cie za 20groszy podwyżki ...

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polok Marcin Pieczarki, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Co jaki okres czasu w Polok Marcin Pieczarki można ubiegać się o podwyżkę?

A co to jest bo tam raczej nie wiedza

Maja

Nie ma żadnych podwyżek. Robisz za najniższą krajową ponad 10h dziennie a jak Ci coś nie odpowiada to Ci sie każą zwolnić. Wyzysk, (usunięte przez administratora) i żadnego poszanowania pracownika.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Polok Marcin Pieczarki? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

do pytanie

na jakie stanowisko aplikujesz?

Nie polecam nikomu tej pracy. Zero poszanowania dla pracownika. Co druga Pani się tam już zwalnia. Nawet Ukrainki już tam nie chcą wracać do pracy.

Madzia

Czy wymagają ukończonej matury?

Dink

Ile mozna zarobic przy pracy przez caly miesiac z wiekszoscia weekendow?

Michalina

@mirka wiec to chyba ciezka praca dla kobiet ?

solar za ten twój (usunięte przez administratora) to powinni Cię zamknąć. czasem jest tu ciężej ale ogólnie dobrze jest.

@pracownik

zamknac haha to mozna gebe kazdy moze wyrazic swoja opinie

@anonymous

Wyrazić opinię tak ale nie szkalować.

Natalia

Ja, dokładnie forum sluży do wymieniania się opiniami i własnymi doświadczeniami związanymi z pracą w firmie, pamiętając że wypowiadać się należy w sposób kulturalny. Opinie nawet te mniej pochlebne mogą mieć wpływ na decyzje podjęcia pracy przez zainteresowanych. Dlatego zachęcam do pisania opinie prawdziwych mając na uwadze język wypowiedzi.

WYLĘGARNIA PLOTKARSKICH MOHER????

NIE

Praca ok ale najgorsze są te STARE PLOTKARY MOHERY!!! Pracując tam masz zagwarantowane ze OBROBIĄ CI (usunięte przez administratora) ,wiedza o tobie więcej niż ty sam ,ciekawskie stare BERECIARY a co tydzień do kościoła latają. NIE POLECAM Z CAŁEGO SERCA!!!!!!!!

Cezary

@Pracownik Ale ten wątek jest o zupełnie innej firmie, warto sprawdzać gdzie piszemy!!

Proszę uważać na pieczarkarnie Hopwaag w Amerzoden pracodawca oszukuje ludzi po zwolnieniu sie nie wypłaca zaległych pasji jak i godzin nadliczbowych.Pani brygadzistka okropna osoba nadużywajaca alkoholu z problemami psychicznymi stosujaca mobing w stosunku do pracowników ktorzy jej się sprzeciwiają ja zostałam oszukana na kwotę ok 800 euro. Omijajcie tą pieczaekarnie z daleka.

Lidia

@mmm, na stronie firmy nie ma żadnych ogłoszeń dotyczących zbioru pieczarek. Może ktoś z obecnych pracowników pracujących przy zbiorze mógłby pomóc @mmm i napisać, czy są przyjmowani sezonowi pracownicy i jakie warunki pracy proponują? Czekam na Wasze opinie.

Lidia

@mmm, jesteś zainteresowany pracą? Będziesz się starał o zatrudnienie? Obecnie na stronie firmy jest ogłoszenie o pracę na stanowisko specjalista do spraw sprzedaży. Jesteś zainteresowany tą posadą? Jeśli będziesz na rozmowie o pracę napisz jak Ci poszło i czy zostałeś przyjęty? To ważne informacje dla osób poszukujących pracy.

mmm
@Lidia

Tak jestem zainteresowana pracą, ale bardziej mi chodziło o prace przy zbiorze pieczarek a nie sprzedaży. A nie wiem czy są przyjęcia, czy przyjmują tylko Ukrainki...

mmm

Dzień dobry. Czy są teraz przyjęcia do pracy w tej pieczarkarni? albo w najbliższym czasie? Bardzo proszę o odpowiedź.

Lidia

@Ania, pracujesz w firmie Polok Marcin Pieczarki? Szukasz innych osób do pracy w Holandii? Czy firma zapewnia zakwaterowanie i wyżywienie, czy pracownik załatwia to we własnym zakresie? Czy jest zapewnione ubezpieczenie zdrowotne? Na miejscu jest kontakt z koordynatorem, który opiekuje się pracownikiem i pomaga rozwiązywać problemy? Czy swoja opinię mogłyby dodać osoby, które już wyjeżdżały z tą firmą?

Co powinny wiedzieć osoby, które właśnie poszukują nowego miejsca zatrudnienia? Jakieś rady odnośnie rekrutacji w firmie Polok Marcin Pieczarki?

Witam poszukuje kobiet mogą byc rowniez pary do zbioru pieczarek w Holandii.Stawka to 9.20 brutto 190 h w miesiocu jeden dzien wolny w tygodniu. Umowa na czas okreslony praca legalna.Moj mail to monpia9@wp.pl jezeli jestes zainteresowana lub zainteresowani to prosze o maila.

Zostaw merytoryczną opinię o Polok Marcin Pieczarki - Kryry

• Jak się pracuje w Polok Marcin Pieczarki?

Zobacz opinie na temat firmy Polok Marcin Pieczarki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polok Marcin Pieczarki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polok Marcin Pieczarki